OKEx מפרט 21 אסימונים של DeFi במהלך 30 הימים האחרונים, ומזינים חדשנות בכלכלת DeFi

מלטה, 4 בספטמבר 2020 – OKEx (www.okex.com), בורסת מטבעות קריפטוגרפית מובילה בעולם ומובילה בעולם, הוכיחה את מחויבותה החזקה לכלכלת DeFi באמצעות רישום כולל של 21 אסימונים של DeFi ב -30 הימים האחרונים, להציב אותו בחזית הבורסות המובילות בעולם ולהדגיש את יכולתו הבולטת לזהות וטרינרים של פרויקטים באיכות גבוהה עבור בסיס המשתמשים הגלובלי שלה..

החודש האחרון היה מלא הזדמנויות לחובבי הקריפטו. בתחילת אוגוסט, אלטקוינים רבים לקחו את ההובלה בזינוק, כולל פרוטוקול רשת Web3 Polkadot (DOT) ופלטפורמת הבלוקצ’יין PoS Algorand (ALGO), שראתה עלייה של 80% תוך יומיים בלבד, מה שהוביל אנליסטים רבים להצהיר כי כך -שקוראים לו "עונת אלט" התחיל באופן רשמי ברצינות. במקביל, אסימונים רבים של IEO, כולל אסימוני OKEx Jumpstart, הציגו ביצועים מסנוורים.

עם זאת, המרחב המושך ביותר את העין עד כה היה כלכלת DeFi המתפתחת, שהניבה רווחים נפיצים עבור משקיעים רבים. לפי OKLink נתונים, שווי השוק הכולל של DeFi הגיע לשיא של 17.74 מיליארד דולר ב -1 בספטמבר, שהם עלייה של יותר מ -250% לעומת 1 באוגוסט, אז הוא עמד על 6.87 מיליארד דולר..

בהתחייבות לספק את הפרויקטים המעניינים והמפתיעים ביותר עבור המשתמשים שלה, OKEx השליך את משקלו מאחורי תנועת DeFi וכעת יש 35 אסימונים של DeFi המוצעים, 21 מהם נרשמו ב -30 הימים האחרונים. עם זאת, הבורסה ממהרת לציין כי על המשקיעים להיות זהירים בחיפוש אחר רווחים מהירים ועליהם לחפש להבין את המטרה האמיתית של הפרויקט ואת הבעיה שהוא מבקש לפתור..

מנכ”ל OKEx, ג’יי האו, הגיב: “אנו מעודדים מאוד כי כל כך הרבה פרויקטים באיכות גבוהה וחדשנית של DeFi צמחו בשוק ושמחים לספק למשתמשים שלנו את האפשרות להיכנס לשטח ההתפתחות שלהם. עם זאת, אנו עומדים בסטנדרטים גבוהים מאוד בכל הנוגע לבחירת מוצרים לרישום בפלטפורמה שלנו. רק לאחר בירור מעמיק אובייקטיבי של הפרויקט להבין ולחזות את כיוון ההתפתחות שלו, אנו מחליטים אם להתקדם או לא.."

הוא הוסיף:

"אנו מעודדים את המשקיעים לשמור על אותם סטנדרטים חרוצים ומקווים שכל החלטות ההשקעה של הסוחרים מבוססות גם על הבנת פרויקט וניתוח רציונלי.."

כמובן, תמיד יהיו ספקולנטים המבקשים לרכוש את הרווחים שעושים אסימונים רבים של DeFi. עם זאת, מעבר לאחוזי הקפיצה המרשימים והחום הנוכחי בגלל גידול בתשואה, נעשים צעדים משמעותיים אמיתיים להתמודד עם יסודות DeFi, שלטענת חלקם אינם צומחים באותה מהירות כמו מחירי האסימונים של הפרוטוקולים המרקיעים..

חלק מהפרויקטים האחרונים של DeFi לעשות זאת כוללים את PowerPool, המנסה לפתור את בעיית הממשל בפלטפורמות DeFi; UniTrade, המטפלת בסוגיות הנזילות הנמוכה הקשורות למסחר בפלטפורמות מבוזרות; ו- UMA, שנועדה לאפשר גישה לשוק האוניברסלי באמצעות חוזים לאכיפה עצמית המאפשרים לשני הצדדים הנגד לתכנן וליצור חוזים פיננסיים משלהם.

PowerPool (CVP)

PowerPool (CVP) הוא פרוטוקול חדשני ביותר, המציע פיתרון נוח לאיחוד אסימוני ממשל. זה מאפשר לבעלי אסימונים מיעוטים לאגד את אסימוני ה- DeFi השונים שלהם כדי לצבור ממשל ולחלץ כלי עזר נוסף תוך פתרון בנושא אדישות המצביעים לפרוטוקולים רבים הבנויים על בלוקצ’יין את’ריום. המשתמשים בו יכולים גם להשאיל, לאגד ולהרוויח תמריצים בפלטפורמה.

בפרק זמן קצר לאחר העלייה לאוויר, CVP כבר השיגה קצב העברה יומי ממוצע של 5,000 עסקאות ועלייה יומית ממוצעת של 1,000 כתובות אחזקה, מה שמעיד על פעילות גבוהה.

UniTrade (TRADE)

UniTrade היא פלטפורמת מסחר מבוזרת לחלוטין, הבנויה על מאגרי נזילות של UniSwap ואינה דורשת שום KYC, אין חשבונות ואין לה מגבלות מסחר. Unitrade מספקת גם סדרה של פונקציות ש- UniSwap אינה מציעה, כולל ספרי הזמנות בזמן אמת, נתוני עומק בזמן אמת, היסטוריית עסקאות וסדר הגבלה, המשפרים מאוד את חוויית המסחר של המשתמש..

UMA (UMA)

UMA היא פלטפורמת הנפקת נכסים סינתטיים שהיא חדשנית טכנולוגית בהשוואה למוצרים דומים. התשתית הפיננסית של UMA, שנבנתה על אתריום, מציעה בעיקר שני מוצרים: מנגנון אימות נתונים (DVM) ושירות אורקל מבוזר ותכנון חוזים פיננסי יקר ערך, שניתן להשתמש בהם ליצירת אסימונים סינתטיים. כפרויקט העליון בתחום הנכסים הסינתטיים, על פי OKLink נתונים, UMA כרגע תופסת את המקום השני מבחינת שווי שוק בקרב כל פרויקטי DeFi, עם שווי שוק של 1.24 מיליארד דולר.

מלבד שלושת הפרויקטים המבטיחים לעיל, רשמה OKEx גם 18 אסימונים נוספים של DeFi, כולל SushiSwap (SUSHI), YFII.finance (YFII), Aave (LEND), נכס מידע מבוזר (DIA), yearn.finance (YFI), Xensor (XSR), פרוטון (XRP), Curve (CRV), סרום (SRM), קלרוס (PNK), מנטרה DAO (OM), פרוטוקול בנד (BAND), Just (JST), REN (REN), זכויות מילואים (RSR ), Nexus Mutual (wNXM), Tellor (TRB) ו- YFValue (YFV).

ג’יי האו הוסיף:

“אנו מאמינים כי דפי יהיה תוספת ארוכת טווח לשירותים פיננסיים מסורתיים, וההישגים הנוכחיים הם רק ההתחלה. אנו מצפים גם להופעתם של פרויקטים חדשניים ומעשיים יותר, ונעשה כמיטב יכולתנו לתמוך בפיתוח DeFi. “

סוֹף

אודות OKEx

הבורסה המובילה בעולם של מטבעות קריפטוגרפיים ונגזרים, OKEx מציעה את השוק המגוון ביותר שבו סוחרי קריפטו, כורים ומשקיעים מוסדיים גלובליים באים לנהל נכסי קריפטו, לשפר את אפשרויות ההשקעה ולגדר סיכונים. אנו מספקים מסחר נקודתי ונגזרים – כולל חוזים עתידיים, החלפות תמידיות ואופציות – של מטבעות קריפטוגרפיים גדולים, ומציעים למשקיעים גמישות בגיבוש האסטרטגיות שלהם למקסום רווחים ולהפחתת סיכונים..

קשר תקשורתי

ויויאן צ’וי

דוא”ל: [email protected]

@vivienchoi

עקוב אחר OKEx

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner