הכנסה פסיבית מקריפטו יכולה להועיל למיליארדי אנשים, אומר מנהלת OKEx ב- Blockchain Economy 2020, טורקיה

OKEx (www.okex.com), הבורסה הגדולה בעולם של מטבעות קריפטוגרפים ונגזרים, נסעה לטורקיה כדי להשתתף בכלכלת הבלוקצ’יין, פסגת הבלוקצ’יין המצופה ביותר ב- MENA וביוראסיה בשבוע שעבר באיסטנבול. בעוד ש- OKEx ניהל שיחות רבות על סצנת הקריפטו המקומית, לניקס לאי, מנהל השווקים הפיננסיים של OKEx העביר את מחשבתו על הכנסה פסיבית אך ורק בשוק הקריפטו באירוע ביום שישי האחרון (21 בפברואר 2020).

“Blockchain ונכסים דיגיטליים משנים בהדרגה את האופן שבו אנו מרוויחים עניין. הזרמים המרכזיים מגדירים את ההון החברתי על האופן שבו ריבית מקצה ולוקחת בנקים כמרכז הבסיס למידע ואשראי “, אמר לניקס לאי, מנהל השווקים הפיננסיים של OKEx. “בהמשך, על בסיס PoS ו- DPoS, כמו גם הלוואות DeFi, זה עשוי להפיק מוצרים חדשים המספקים אינטרסים על בסיס קבוע. זה יכול להועיל הדדית למערכת הפיננסית המסורתית, ומכאן להביא למיליארדי משתמשים את היתרון בקבלת הכנסה פסיבית. “

לניקס לאי, מנהל השווקים הפיננסיים של OKEx נשא נאום מרכזי ב -21 בפברואר 2020. לניקס לאי, מנהל השווקים הפיננסיים של OKEx הוזמן לראיון תקשורתי באתר.

חוסר בנקאות הפך לאתגר עולמי

המערכת הפיננסית המסורתית הכירה באתגרים. עלויות תפעוליות גבוהות של הקמת סניפי בנק ומתן שירותים במדינות מתפתחות או מפותחות הפכו למכשול. עידן ריביות נמוכות הביא כמה תופעות לוואי לא רצויות לכלכלת העולם האמיתית, במיוחד נזק לבנקים, שמשלמים תוספת לאחסון יתרות מופרזות, אך אינם מסוגלים להעביר שיעורים שליליים למפקידים..

הכנסה פסיבית בקריפטו

החשיבות של בלוקצ’יין, כמו גם מטבעות קריפטוגרפיים, יכולה לשמש כפתרון חלופי לפתרון אתגר כזה, כאשר חוזים חכמים שמתארחים בבלוקצ’יין מביאים לתיקונים חכמים יותר במימון הסחר בעלות מופחתת..

מכשירים פיננסיים ללא הרשאות יכולים להוריד 99% מהמחסום ליצור ולהנפיק חוזים סחירים לפי הזמנה, לכל אחד לגידור, לסחור ולהרוויח. OKEx Pool תומך כעת הימור של 8 אסימונים מיינסטרים כולל EOS, ATOM, DAI ו- VSYS וכו ‘, עם ריביות של עד 15%.

חזון DeFi ב- OKEx – כלכלה ללא חיכוך

מסחר חכם אוטומטי מונע יכול להגיע להסדר מיידי עם אפס סיכוני צד נגדי, ולמזער את הצורך בביטחונות ב 99% ומאזן במחזור סחר. מבחינת DeFi, שוק הקריפטו משרת יתרון חלופי לשוק הכסף המסורתי. שוק הכספים המסורתי עשוי להיות מוגבל לרגולציה מקומית, דרישת מוסד והון מבחינת נגישות, הלוואות DeFi מביאות חוויה גלובלית ללא הרשאות, עם פיקוח ועמידה שוטף. מלבד זאת, הסיכון של הצד הנגדי להלוואות DeFi נמוך בהרבה מהלוואות עמיתים לעמית המסורתיות. יתרה מכך, החוזה החכם גם מאיץ משמעותית את זמן העיבוד ומשפר את קלות השימוש על ידי הסרת ניירת מסורבלת למתווכים..

OKChain – בלוקצ’יין ציבורי מסחרי בבעלות OKEx

אבן דרך בפיתוח המערכת האקולוגית שלה ב- DeFi, OKEx השיקה לאחרונה את OKChain, הבלוקצ’יין הציבורי המסחרי התומך ביצירה ושחרור של יישומי DeFi. משתמשים יכולים לבנות יישומי DeFi משלהם על בסיס טכנולוגיית בלוקצ’יין ב- OKChain. במקביל, OKEx גלגל גם את OKEx DEX, הבורסה המבוזרת של הבורסה היישום הראשון ב- OKChain. כדי לספק חוויית מסחר ונזילות טובים יותר, OKEx DEX תומך בהסדר בזמן אמת בסביבה חסרת אמון.

לקבלת נקודות שיא באירוע, בקרו באתר OKEx.

תמונות אירוע:

דוכן OKEx ב- Blockchain Economy 2020 עם מזכרות ומידע מעורב היה איקוני בפסגה.


לנוקס לאי, מנהל השווקים הפיננסיים של OKEx, התקשר עם המון מדיה, אורחים ושותפים עסקיים לאורך הפסגה בת 2 הימים.

לנוקס לאי, מנהל השווקים הפיננסיים של OKEx, הציג הערה מרכזית ב- Blockchain Economy 2020, ובחן את הנושא סביב הכנסה פסיבית בלעדית בקריפטו. צוות OKEx היה במקום לפגוש ולברך כל מבקר באירוע.

סוֹף

אודות OKEx

השוק הגדול ביותר והמגוון בעולם של מטבעות קריפטוגרפיים, OKEx, הוא המקום בו סוחרי קריפטו, כורים ומשקיעים מוסדיים עולמיים באים לנהל נכסי קריפטו, לשפר את אפשרויות ההשקעה ולגדר סיכונים. אנו מספקים מסחר נקודתי ונגזרים, כולל חוזים עתידיים, החלפות תמידיות ואופציות, של מטבעות קריפטוגרפיים גדולים, ומציעים למשקיעים גמישות רבה בגיבוש האסטרטגיות שלהם כדי למקסם את הרווחים ולהקל על הסיכונים..

איש קשר תקשורתי:

ויויאן צ’וי

דוא”ל: [email protected]

@vivienchoi

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map