OKEx מרחיבה את ההצעה הרחבה של DeFi, ומציגה את DIA ואת Kleros PNK

מלטה, 19 באוגוסט 2020 – OKEx (www.okex.com), בורסת מטבעות קריפטוגרפית מובילה בעולם ונגזרים, הגדילה עוד יותר את הצעתה של אסימונים פיננסיים מבוזרים באמצעות רישום נכס מידע מבוזר (DIA), פלטפורמת קוד פתוח למסמכי מחירים שקופים ומאומתים קהילתיים ליישומי DeFi, ו- קלרוס (PNK), פלטפורמה מקוונת קוד פתוח ליישוב סכסוכים.

מסחר נקודתי ב- DIA כנגד USDT עלה לאוויר בשעה 12:00 אחר הצהריים ב- 18 באוגוסט, ומסחר בנקודות DIA נגד ETH החל מהשעה 13:00 אחר הצהריים ב- 18 באוגוסט .18 פיקדונות DIA נפתחו בשעה 11:00 בבוקר UTC ב- 18 באוגוסט, ו משיכות משיכה היו זמינות החל מהשעה 11:00 ב -19 באוגוסט. ערך ה- DIA זינק בשיעור של עד 60% כאשר המסחר זמין בפלטפורמת OKEx.

מסחר נקודתי של PNK כנגד USDT זמין בשעה 8:00 בבוקר UTC ב -19 באוגוסט, ומסחר נקודתי של PNK נגד ETH בשעה 9:00 בבוקר ב -19 באוגוסט. 19. פיקדונות PNK נפתחו בשעה 7:00 ב -19 באוגוסט ומשיכות יהיה זמין החל מהשעה 9:00 בבוקר UTC ב -21 באוגוסט.

גידול כלכלת DeFi באמצעות שיתוף פעולה

פרוטוקולי DeFi מובילים כמו Maker, Compound, Aave ו- Synthetix, הגדלים באופן אקספוננציאלי, דורשים אורקלים למסירת נתונים בסיסיים קריטיים, כגון מחירי נכסים. אורקלים אלה הם אחד מאבני היסוד החיוניות לתפקוד ולצמיחה של מערכת אקולוגית של DeFi, והם חייבים לעמוד בדרישות ההבטחה של DeFi לשקיפות ועצמאות..

אולם כיום, לרוב מוצרי DeFi עדיין חסר פתרון נתונים יעיל לתמחור ונשענים על מקורות נתונים לא שקופים, מה שיוצר סיכונים משמעותיים עבור המשקיעים מכיוון שהמתודולוגיות של עיבוד מחירים על ידי אורקלים אינן נאמרות בבירור. ככל שכלכלת DeFi צומחת, כך גדל הצורך במכתבי מחירים מדויקים בכדי לעקוף התקפות של גורמים זדוניים המנצלים פגיעות טכנולוגיות ומתודולוגיות.

DIA מספקת הוראות מחיר מהימנות ליישומי DeFi. פלטפורמת הקוד הפתוח שלה מאפשרת אורקלקי מחיר שקופים המאומתים לחלוטין בקהילה. DIA ממנף תמריצים קריפטו-כלכליים ושיקול הדעת שלא יסולא בפז של הקהילה למקור, אימות ומסירת נתונים פיננסיים מהימנים. כעמותה השוויצרית, ללא מטרות רווח, DIA שואפת לדמוקרטיזציה של נתונים פיננסיים, עם מקורות נתונים ושיטות שקופות הנגישים לציבור לכולם – החל מפלטפורמות DeFi, סוחרים ומוסדות פיננסיים, ועד לספקי מידע, רגולטורים ורשויות פיננסיות..

לעומת זאת, קלרוס (PNK) היא פלטפורמה מקוונת של קוד פתוח ליישוב סכסוכים המשתמשת בבלוקצ’יין ובמיקור המונים בכדי לדון בסכסוכים. מאמצי הפיתוח מתואמים על ידי Coopérative Kleros, Société Coopérative d’Intérêt Collectif (SCIC) ששולב בצרפת. ככל ש- DeFi גדל, כך עולה הצורך בפתרונות יעילים ליישוב סכסוכים, וקלרוס פותר בימים אלה סכסוכים בעניינים כולל הליכי רישום חליפין. כל המחקר ופיתוח הקוד שלה הם קוד פתוח וחינמי לשימוש כל אחד.

"אנו מעודדים מאוד לראות את צעדי הענק הננקטים בכלכלת DeFi," אמר ג’יי האו, מנכ”ל OKEx. "כפתרון אלטרנטיבי אמיתי לשירותים פיננסיים מסורתיים גדל סביבנו, ומציע לאנשים אפשרות להחזיר משמעותית את השקעותיהם, זה חיוני שהחלל יגדל באופן בר קיימא ועם נתוני מחירים מדויקים, נקיים מניפולציה ומנגנוני יישוב סכסוכים יעילים להגן על האינטרסים של המשתמשים. לשם כך, אנו שמחים לרשום את DIA ו- PNK על מנת לתמוך עוד יותר בהתקדמות DeFi."

OKEx מונה כעת בסך הכל 19 אסימונים של DeFi – ובשבוע שעבר הודיעה על הקמתה של OKEx Oracle, פיד המחירים המאובטח שלה, שבדומה ל- DIA יכול לשמש פרויקטים של מימון מבוזר כדי להשיג גישה למחירים אמינים ברשת. מקור אמין. ג’יי האו הוסיף:

"עם יותר מ -6 מיליארד דולר של ערך נעול בפרוטוקולים של DeFi, ברור שאנחנו לא הולכים לראות נסיגה ב- DeFi בקרוב. מאחר שהבנקים מציעים ללקוחותיהם תשואות חסכוניות כמעט שליליות וריביות גבוהות על הלוואות, DeFi מספק חלופה אטרקטיבית במיוחד. אנו שמחים להוביל את הדרך לצד פרויקטים מצטיינים כמו אלה ונרגשים לראות עד כמה DeFi מתקדם בעתיד. “

סוֹף

אודות OKEx

הבורסה המובילה בעולם של מטבעות קריפטוגרפיים ונגזרים, OKEx מציעה את השוק המגוון ביותר שבו סוחרי קריפטו, כורים ומשקיעים מוסדיים גלובליים באים לנהל נכסי קריפטו, לשפר את אפשרויות ההשקעה ולגדר סיכונים. אנו מספקים מסחר נקודתי ונגזרים – כולל חוזים עתידיים, החלפות תמידיות ואופציות – של מטבעות קריפטוגרפיים גדולים, ומציעים למשקיעים גמישות בגיבוש האסטרטגיות שלהם למקסום רווחים ולהפחתת סיכונים..


קשר תקשורתי

ויויאן צ’וי

אימייל: [מוגן בדוא”ל]

@vivienchoi

עקוב אחר OKEx

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map