OKEx לרשימה של DMG ו- CELO, חיזוק העמדה השאפתנית לפיתוח DeFi

ולטה, מלטה, 15 ביולי 2020 – OKEx (www.okex.com), בורסת מטבעות קריפטוגרפית מובילה בעולם והמובילים בעולם, הודיעה היום כי תציין שני פרויקטים נוספים של DeFi: DMM Governance Token (DMG) ו- Celo Gold (CELO), עם צמדי מסחר כנגד קשירה (USDT) וביטקוין (BTC).

מסחר נקודתי ב- DMG יחל בשעה 3:00 בבוקר UTC ב -17 ביולי, ואילו הפקדות של DMG יהיו זמינות החל מהשעה 3:00 בבוקר UTC 16. יולי המשיכות יחלו בשעה 3:00 בבוקר UTC ב -20 ביולי. עבור CELO, מסחר נקודתי יתחילו בשעה 7:00 בבוקר UTC ב 17. ביולי. הפקדות ומשיכות יהיו זמינות החל מהשעה 4:00 בבוקר UTC 16 ביולי ו- 9:00 בבוקר UTC 20 ביוני, בהתאמה.

לאחר רישום אחד הפרויקטים המבטיחים והפופולאריים ביותר בתחום ה- DeFi, מתחם (COMP), החלטה אחרונה זו של OKEx להוסיף שני פרויקטים נוספים של DeFi למשתמשיה, מאחדת את עמדת השור של הבורסה לגבי המשך הפיתוח של תעשיית DeFi..

“ל- OKEx נחשב זה מכבר ל- DeFi כאחד מכיווני הפיתוח החשובים ביותר של בלוקצ’יין וקריפטוגרפיה. מהכנסה פסיבית להלוואות מטבע דיגיטלי, כחדשנית בענף, OKEx הרחיבה את טביעת הרגל שלנו בזירה ההולכת וגדלה “, אמר ג’יי האו, מנכ”ל OKEx..

“אנו שמחים מאוד לראות פרויקטים כמו DMG ו- CELO עם פריצות דרך חדשניות בתחומי ההלוואות וההשקעות, שכן אנו מאמינים כי הם מייצגים את הכיוון החדשני העתידי של DeFi ו- blockchain.”

מטבעות מטבעות, הלוואות ו- DEX מקדמים את הפיתוח של DeFi המסורתי

אם פיתוח ה- DeFi היה מחולק למספר שלבים, אוגוסט 2018 – כאשר הרעיון של DeFi הוצע לראשונה – עד שנת 2019 תהיה תקופת ההתחלה שלו..

באוגוסט 2018 פרסם ברנדן פורסטר, מייסד שותף של פלטפורמת ההלוואות קריפטו, דארמה, מאמר בשם "הכרזה על De.Fi, קהילה של פלטפורמות מימון מבוזרות," שהודיעה רשמית על לידתו של DeFi.

2019 נקראת גם השנה הראשונה של DeFi. כאשר אנשים הבינו בהדרגה את הבלוקצ’יין, היתרונות של האבטחה החזקה, השקיפות הגבוהה וההגנה על הפרטיות של DeFi הפכו ידועים גם לציבור..

המציע של DeFi, ברנדן פורסטר, סבור כי ל- DeFi צריכים להיות ארבעה מאפיינים עיקריים: 1) להיות בנוי על הבלוקצ’יין, 2) שייך לתחום הפיננסי, 3) שיהיה לו קוד קוד פתוח ו -4) בעל מפתחים יציבים. עם זאת, החל מהמחצית הראשונה של 2020, כל המוצרים הפיננסיים המבוססים על רשת בלוקצ’יין, כולל מטבעות קריפטוגרפיים, חוזים חכמים, פרוטוקולים ו- DApps, יכולים להיקרא DeFi..

בשלב זה, מגוון של מוצרי DeFi החלו להופיע, והעלייה הפתאומית של מתחם ללא ספק דחפה שלב זה לשיא.

פירוט יישומי DeFi לפי סוג. מקור: מחקר OKEx

למרות ששיעור כלי התשתית / פיתוח (22%) וניתוח הנתונים (17%) גבוה יחסית, מה שמאוד ידוע ומעודד את המשך הפיתוח של DeFi הם יישומים פיננסיים, כולל מטבעות אור, הלוואות ובורסות מבוזרות – שהם גם המסלולים המבטיחים ביותר של DeFi.

מנקודת המבט של סך הנכסים הנעולים בפרוטוקולי DeFi, להלוואות יש יתרון מוחלט. חמישה פרויקטים של הלוואות DeFi כלולים בעשירייה הראשונה של השוק כולו. ביניהם Compound הוא כיום הפרויקט עם שווי השוק הגבוה ביותר של נכסים נעולים, ואחריו Maker – שאסימוני הממשל שלהם רשומים גם ב- OKEx. בנוסף, איזון הבורסה המבוזר תופס מקום גם בין 10 הראשונות.

מקור: מחקר OKEx

תקופת DeFi שלאחר המסורת: חדשנות תשלט על התפתחות DeFi

כשהגענו לשנת 2020, המירוץ לעבר DeFi נכנס לפרק חדש.

“בעוד ש- DeFi מתפתח במהירות, אנחנו לא צריכים להתעלם מהסכנות הנסתרות, מבחינת מודלים ביטחוניים וכלכליים וכו ‘”, אמר ג’יי האו..

“חוץ מזה, כיוון הפיתוח של DeFi הוא להיפטר מהתלות בדיבידנד שמביא המושג” בלוקצ’יין “ולהתמקד בתרחישים של יישומים כדי לפתור את הבעיה של אי בנקאות תחת המערכת הפיננסית העולמית הקיימת. בהתחשב בכך, חדשנות היא הדרך היחידה לצאת. “

בהשוואה לפרויקטים אחרים של הלוואות DeFi, DMM, הקרן העומדת מאחורי DMG, מציעה שירות הלוואות onchain ל- offchain. לדוגמא, סכום הכסף בהלוואות שנוצרו כיום על ידי מכוניות משועבדות בארצות הברית עולה על 8.7 מיליון דולר. על ידי השתלת מודל הלוואת גיבוי משכנתא, DMM צפויה לספק למשתמשים שירותי הלוואות מטבעות קריפטוגרפיים בצורה של משכנתאות פיזיות..

שיעורי DMM. מקור: שוק הכסף DeFi

CELO שואפת לבנות מערכת פיננסית גלובלית, המספקת שירותים פיננסיים לאנשים ברחבי העולם – שאולי אין להם חשבונות בנק – באמצעות הסמארטפונים שלהם..

המאפיין הבולט ביותר ב- CELO הוא פרוטוקול הזהות הקליל שלו, שיכול למפות את ה- hash של מפתח ציבורי ומספר טלפון נייד, ומאפשר למשתמשים לשלוח דולר CELO לכתובת המתאימה את מספר הטלפון ללא כתובת המפתח הציבורי המורכבת. לכן, כל מי שיש לו סמארטפון יכול לשלוח מטבע דיגיטלי בקלות לכל סמארטפון אחר בכל מקום בעולם.

“OKEx מעריכה את החדשנות של DMG ו- CELO ב- DeFi, ואנחנו גם מאמינים שיותר ויותר פרויקטים חדשניים ופרקטיים כאלה יופיעו בעתיד. כחלוץ בענף, אנו מוכנים מאוד לשתף איתו פעולה לקידום פיתוח נוסף של DeFi, “ציין ג’יי האו..

סוֹף

אודות OKEx

הבורסה המובילה בעולם של מטבעות קריפטוגרפיים ונגזרים, OKEx מציעה את השוק המגוון ביותר שבו סוחרי קריפטו, כורים ומשקיעים מוסדיים גלובליים באים לנהל נכסי קריפטו, לשפר את אפשרויות ההשקעה ולגדר סיכונים. אנו מספקים סחר נקודתי ונגזרים – כולל חוזים עתידיים, החלפות תמידיות ואופציות – של מטבעות קריפטוגרפיים גדולים, ומציעים למשקיעים גמישות בגיבוש האסטרטגיות שלהם כדי למקסם את הרווחים ולהקל על הסיכונים..

קשר תקשורתי

ויויאן צ’וי

אימייל: [מוגן בדוא”ל]

@vivienchoi

עקוב אחר OKEx

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner