OKEx משיקה את פיאט Gateway האמריקאית הלטינית עם רשת Settle

ולטה, מלטה, 3 ביולי 2020 – OKEx (www.okex.com), בורסת מטבעות קריפטוגרפית מובילה בעולם והמובילים בעולם, הגיעה לשותפות אסטרטגית עם Settle Network, ספקית פתרונות קריפטו גלובלית. באמצעות המוצר האחרון, Latamex, משתמשי OKEx יכולים כעת לקנות ביטקוין (BTC) ואתר (ETH) בבורסה עם פזו ארגנטינאי (ARS), ריאל ברזילאי (BRL) ופזו מקסיקני (MXN) באמצעות העברה בנקאית ישירה.

רשת רשת התנחלויות היא רשת הסדרת הנכסים הדיגיטליים הגדולה ביותר ברחבי אמריקה הלטינית לתמורה לחליפין ותשלומים חוצי גבולות, ומספקת יכולת פעולה הדדית פרוגרמטית בין נכסים מסורתיים ודיגיטליים על ידי מינוף תשתיות פיננסיות של מדינות LATAM.

“אחת המטרות החשובות של OKEx היא לאפשר לכולם ליהנות משירותים פיננסיים ללא מתווך על ידי קידום הכלכלה המונעת על ידי בלוקצ’יין. לשם כך, חיוני להוריד את סף החליפין בין מטבעות קריפטוגרפיים למטבעות פיאט על מנת לכסות משתמשים במדינות ואזורים נוספים “, אמר ג’יי האו, מנכ”ל OKEx והוסיף:

“לשיתוף הפעולה עם רשת Settle יש חשיבות אסטרטגית עבור OKEx. משתמשים באמריקה הלטינית יכולים כעת לרכוש BTC ו- ETH במספר מטבעות מקומיים בצורה תואמת באמצעות העברות בנקאיות. בעתיד, OKEx תמשיך להרחיב את הכיסוי של מטבעות פיאט כדי לאפשר למשתמשים רבים יותר לרכוש מטבעות קריפטוגרפיים בצורה נוחה יותר. “

מאחר שהכלכלה העולמית סבלה מכשלים מזה זמן מה, אנשים החלו להרהר בבעיות במערכת הפיננסית הקיימת – ביניהן הפכו הלא בנקים לנושא בלתי נמנע. נכון לעכשיו, לכ -2 מיליארד מבוגרים ברחבי העולם אין חשבונות בנק, ואמריקה הלטינית מהווה חלק גדול מהם. כך או כך, בזכות אופיו ללא מתווך, המטבע הקריפטוגרפי החל למלא תפקיד חשוב יותר ויותר בתחום השירותים הפיננסיים.

“אמריקה הלטינית הוכיחה את עצמה כאחד השווקים הגדולים ביותר עם אימוץ מקרה אמיתי”, אמר פבלו אורלנדו, מייסד ומנכ”ל רשת Settle. הוא הוסיף:

"לכן הפעלת גישה לקריפטו עם פיאט היא כה קריטית. ל- OKEx יש את החזון הנכון לפתיחת האפשרות לרכוש מטבעות קריפטוגרפיים עם פזו ארגנטינאי, ריאל ברזילאי ופזו מקסיקני לסוחרי לטאם שלה. אנו שמחים להמשיך לפתוח ולהעצים שווקים עבורם ברחבי האזור, מדינה אחר מדינה."

עבור רוב האנשים, הצעד הראשון ליהנות משירותים פיננסיים המונעים על ידי בלוקצ’יין הוא המרת מטבעות מקומיים למטבעות קריפטוגרפיים. נכון לעכשיו, OKEx תמכה במספר עצום של מטבעות פיאט ברחבי העולם. הודות לשותפות עם Settle Network, באמצעות מגוון המוצרים הרחב שלה – כמו Latamex, Settle X, PSP Xramp וכו ‘- משתמשי OKEx ייהנו מחוויה משופרת בהרבה במסחר קריפטו לפיאט ועיבוד תשלומים באמצעות העברות בנקאיות..

סוֹף

אודות OKEx

הבורסה המובילה בעולם של מטבעות קריפטוגרפיים ונגזרים, OKEx מציעה את השוק המגוון ביותר שבו סוחרי קריפטו, כורים ומשקיעים מוסדיים גלובליים באים לנהל נכסי קריפטו, לשפר את אפשרויות ההשקעה ולגדר סיכונים. אנו מספקים מסחר נקודתי ונגזרים – כולל חוזים עתידיים, החלפות תמידיות ואופציות – של מטבעות קריפטוגרפיים גדולים, ומציעים למשקיעים גמישות בגיבוש האסטרטגיות שלהם כדי למקסם את הרווחים ולהקל על הסיכונים..

אודות רשת Settle :

רשת Settle היא רשת הסדרת הנכסים הדיגיטליים הגדולה ביותר ברחבי LATAM (אמריקה הלטינית) לתשלומי חליפין ותשלומים חוצי גבולות. רשת Settle מספקת יכולת פעולה הדדית פרוגרמטית בין נכסים מסורתיים ודיגיטליים על ידי מינוף התשתית הפיננסית בכל מדינה בה היא פועלת – המכסה את השווקים הרלוונטיים ביותר, כולל הבנקים הגדולים ביותר ואלפי מקומות קמעונאיים במזומן. זה מאפשר יכולת פעולה הדדית בלתי מוגבלת ותואמת בין נכסים דיגיטליים לבין המטבעות המקומיים החשובים ביותר. ל- Settle Network יש מגוון מוצרים כמו Latamex (שער ההצפנה הגדול ביותר באמריקה הלטינית), Settle X (פתרונות תשלום לעסקים, כולל פתרונות להנפקת stablecoin) ו- PSP Xramp (פתרונות לעיבוד תשלומים), בין היתר..

איש קשר תקשורתי:


ויויאן צ’וי

דוא”ל: [email protected]

@vivienchoi

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map