מנהל השווקים הפיננסיים של OKEx, Lennix Lai, מספק תובנה לגבי שוקי הקריפטו שפורסמו במחצית הביטקוין בקונצנזוס: מבוזר

OKEx (www.okex.com), הבורסה הגדולה בעולם לספוטרפוזיציה ונגזרים, מנהל השווקים הפיננסיים לניקס לאי השתתף בפאנל בקונצנזוס: הופץ היום לדיון על תפיסת סיכונים וניהול לאחר המחצית. הוא שיתף את התובנה המומחית שלו יחד עם מנכ”ל FTX סמואל בנקמן-פריד, ופיתוח עסקי של דריביט לאסיה לין חן..

בהנחיית אריאל גואו של Coindesk סין, האירוע הגדול ביותר בלוח השנה של תעשיית הקריפטו נראה השנה שונה מאוד. COVID-19 סגר את תעשיית הכנסים והעביר את כל האירועים לרשת. הרחק מהאולמות הארוזים ומחירי הכניסה הגבוהים ביותר, הקונצנזוס: מופץ בחינם לכל אחד ואחת להצטרף ולהתקיים כאשר הדוברים משתתפים ממגבלות בתיהם..

חברי הפאנל הציגו את השקפתם לגבי כיוון המחירים העתידי של BTC וכיצד החשיפה תשפיע על מדדים כמו נפח ומסחר. אם לשפוט לפי ריצת השור קצרת הטווח והמשיכה לפני החציון, הגיב מנכ”ל FTX כי נראה כי כעת המחיר התייצב, מה שמצביע על כך שכורים מחזיקים. הוא האמין כי מחיר ה- BTC עשוי להישאר בטווח של 8-9 אלף דולר בעתיד הנראה לעין.

מנהל OKEx היה מוסכם, עם זאת, הוסיף לאי, “אני חושב שמבחינת הנתונים ההיסטוריים הגיוני שאנשים יראו את המחצית כאירוע שורי בקריפטו. ובעיקרון זה גם הגיוני מכיוון שהחצייה צפויה להקטין את ההיצע העתידי של הביטקוין. “

הוא המשיך ואמר כי לקראת המחצית, סנטימנט השוק היה טוב, החיפושים אחר ‘ביטול האוטינג’ ב- Google Trends עלו פי עשרה, ו- OKEx ראתה בסיס חזק לחלופי חוזים עתידיים, נפח טוב בסך הכל. , וזרם הון טוב.

שוקי הקריפטו לאחר המחצית

בניגוד לבנקמן פריד, לעומת זאת, לאי מצפה לראות לחץ מכר לטווח הקצר. “מנקודת מבט גדולה יותר, סביר מאוד כי מחיר הביטקוין יגיע לשיאו במחצית, ולכן נצפה לראות לחץ כלפי מטה לטווח קצר גם על הביטקוין. אני חושב שבאופן בסיסי זה עשוי להיות לחץ מכירה לטווח קצר של כורים קטנים פחות יעילים שנאלצים לצאת מהשוק. לכן, צפויה גם טיפת חאשטה לאחר חצייה. “

לאחר מכן הוא הוסיף כי הוא לא מאמין שמחיר הביטקוין יירד “נמוך מדי” מכיוון שכורים חדשים עם ציוד משופר ויעילות יגיעו לרשת בחודשים הבאים. יתר על כן, כורים קיימים ייהנו גם מהחשמל הזול יותר בעונת השיטפון בסין.

חן הסכים כי יהיה שינוי גדול בנוף הכרייה מכיוון שכורים קטנים קטנים עם דגמי S9 ייאלצו לצאת מהשוק. עם זאת, הוא ציין כי זה עדיין לא קרה מכיוון שקצב החשיש נמצא כיום בשיא היסטורי. אנו עשויים לראות תנודתיות מוגברת לטווח הקצר, אך התחזית לטווח הארוך יותר טובה.

לאי אמר, “אני חושב שביטקוין כנראה יהיה שורי ויש לו שיא חדש בכל הזמנים בשנתיים הקרובות.”

אסטרטגיות ניהול סיכונים לסוחרים

כשנשאלה כיצד כורים, מחזיקי מטבעות וסוחרים מקצועיים צריכים לנהל את התיקים שלהם ולבצע ניהול סיכונים, השיב לאי כי בזמנים כאלה התגובה הרגילה תהיה “קנייה באירוע – שהוא לפני החצייה, תמכור בחדשות – שזה מחצית פוסט. ” עם זאת, השאלה הגדולה נותרה האם המחצית כבר תמורה. המכירה מלמדת שכאירוע ידוע זה סביר.

“כדי לסחור בעניין הזה,” אמר לאי, “הייתי מציע לקנות משבצת כדי לתפוס את המשאבה לטווח הקצר בתנודתיות. אני גם מציע למכור שיחת כיסוי עם אחזקות BTC שלך כדי לייצר הכנסה פאסיבית בשוק הדובי לטווח הקצר. “

עם זאת, “בפרספקטיבה ארוכת טווח, אני עדיין מאוד שורי לגבי הביטקוין. המחצית תדעך את הכורים הקטנים יותר ותשאיר כורים חזקים יותר, שנוטים פחות להתכוון למכור את מלאי הביטקוין שלהם. “

סוֹף

אודות OKEx

השוק הגדול ביותר והמגוון בעולם של מטבעות קריפטוגרפיים, OKEx, הוא המקום בו סוחרי קריפטו, כורים ומשקיעים מוסדיים עולמיים באים לנהל נכסי קריפטו, לשפר את אפשרויות ההשקעה ולגדר סיכונים. אנו מספקים מסחר נקודתי ונגזרים, כולל חוזים עתידיים, החלפות תמידיות ואופציות, של מטבעות קריפטוגרפיים גדולים, ומציעים למשקיעים גמישות רבה בגיבוש האסטרטגיות שלהם כדי למקסם את הרווחים ולהקל על הסיכונים..

איש קשר לתקשורת:

ויויאן צ’וי

אימייל: [מוגן בדוא”ל]

@vivienchoi

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner