OKEx מדבר על הפיתוח האקולוגי של OKB לאורך יום השנה ה -1

OKEx, בורסת נכסים דיגיטליים מהמובילה בעולם במלטה, מברכת על יום השנה הראשון ל- OKB, אסימון השירות העולמי שאומץ על ידי OKEx. OKB הושקה רשמית ב- 22 במרץ 2018 על ידי OK Blockchain Foundation. OKB הותאמה למערכת האקולוגית העולמית של OKEx, הכוללת את יום השישי שמח, שוק המסחר של OKB, הצבעה לרישום, OKETT, OKNodes, שותפים גלובליים, משקיעים ראשיים וסוחרים ייעודיים. . בינתיים, OKEx הודיעה גם על השקת OKDEX, הבורסה המבוזרת הראשונה ב- OKChain, ולפתוח את בחירת הצמתים העל לבלוקצ’יין..

"אנו מקבלים תודה כנה להודות לכל מיליון המחזיקים ב- OKB שתרמו למחזור המסחר העצום של OKB בשנה האחרונה. זה מסמן ציון דרך חשוב ש- OKB מתחילה לפרוח לאחר הקמת בסיס בטון," אמר אנדי צ’אונג, ראש התפעול של OKEx. "זה פשוט ב- OKEx, אנו שואפים להיות מפתח מגמות ומתחייבים לבנות מערכת אקולוגית חזקה של בלוקצ’יין עם סוחרים. עם תוצאה כזו, אנו מרגישים חזקים יותר להמשיך ולהניע את התקדמות תעשיית הבלוקצ’יין והנכסים הדיגיטליים."

1. מתי יועבר OKB לבלוקצ’יין?

הסיבה שבגללה OKB לא שרשרת הייתה כי צוות התפעול שלנו פיתח בסתר בלוקצ’יין משלנו – ה- OKChain. נכון לעכשיו, ה- OKChain נמצא בשלב הפיתוח הסופי ואנו מצפים להשיק אותו ברשת בדיקות ביוני 2019. בגלל מספר רב של משתמשים שקוראים לשים את OKB בבלוקצ’יין, לאחר שיקולים, הצוות שלנו החליט לשים את זה על בלוקצ’יין ERC-20 תחילה עד סוף אפריל. כאשר OKChain הופך יציב, OKB יועבר מרשת ERC-20 לרשת ה- OKChain. עד אז, OKB יהיה האסימון המקורי של רשת OKChain, שניתן להשתמש בה להסדרת עמלות העסקה, או להשתמש בה ב- Dapps שפותחו ב- OKChain..

2. מה השימוש ב- OKChain?

נשיק את הבורסה המבוזרת הראשונה של OKEx (DEX) ב- OKChain ונפתח את בחירת הצמתים העל לבלוקצ’יין. עם OKB, ניתן להצביע למועמד הצומת העל החביב עליו ולהסדיר את דמי העסקה ב- OKDEx. OKB ישמש גם למכירה מוקדמת סמלית, וצוותי הפרויקט יצטרכו לשלם בעתיד צמתים עליים OKB כדמי שירות..

3. ההיצע הכולל של OKB הוא מיליארד. כעת, כאשר 300 מיליון כבר נמצאים במחזור, מתי ישוחררו 700 מיליון הנותרים?

נכון לעכשיו, 700 מיליון OKB נעולים. 300 מיליון ממנו יינתנו למשתמשי OKEx באמצעות תוכנית הנאמנות שלנו, בעוד ש -400 מיליון הנותרים שייכים לקרן OK Blockchain ולצוות התפעול. עם זאת, על מנת לבנות את המערכת האקולוגית של OKB בצורה יעילה יותר, שחרורם של 700 מיליון OKB יתעכב מ -2020 עד 2022. אנו נודיע על כך עוד 6 חודשים מראש כדי להודיע ​​לציבור האם נאריך את תקופת הנעילה. או שחרר את האסימונים בקבוצות.

4. האם יום שישי שמח יימשך?

מאז יום שישי שמח הראשון ב- 20 באפריל 2018, כבר הפצנו 32954.12BTC ליותר ממיליון בעלי OKB. אך החל מה -22 במרץ 2019, נבצע אופטימיזציה לכלל ההפצה. תמונת המצב ויחס ההפצה יישארו ללא שינוי. עם זאת, סכום ההפצה של BTC ישמש תחילה לקניית OKB בחזרה, ואז סכום OKB יופץ לבעלי OKB על פי כללי התצלום וההפצה הקיימים..

5. האם OKB יוחל על הפלטפורמה החדשה של OKEx – OK Jumpstart?

כפלטפורמה חדשה למכירת אסימונים של שירות, OKB תהיה האסימון היחיד המקובל ב- OK Jumpstart. עבור פרויקטים איכותיים ויזמים מוקדמים, מאמינים כי מודל IEO הוא שיטה אידיאלית עבורם. כל פרויקט שיושק ב- OK Jumpstart יירשם בשוק הספוט שלנו, ואלה עם ביצועים יוצאי דופן יהיו אפילו בעלי סיכוי להירשם בשוק C2C והנגזרים שלנו. OK Jumpstart מוקדש לסיוע לסטארטאפים פוטנציאליים. אנו מעריכים איכות על פני כמות. אנחנו כבר עוסקים בשיחות עם צוותי פרויקטים ברחבי העולם. בקרוב נודיע על פרויקט הזינוק הראשון והמכירה הפתוחה למשתמשי OKEx העומדים בדרישות KYC ומחזיקים ב- OKB.

סוֹף

אודות OKEx

השוק הגדול ביותר והמגוון בעולם של מטבעות קריפטוגרפיים, OKEx, הוא המקום בו סוחרי קריפטו, כורים ומשקיעים מוסדיים עולמיים באים לנהל נכסי קריפטו, לשפר את אפשרויות ההשקעה ולגדר סיכונים. אנו מספקים מסחר נקודתי ונגזרים, כולל חוזים עתידיים, החלפות תמידיות ואופציות, של מטבעות קריפטוגרפיים גדולים, ומציעים למשקיעים גמישות רבה בגיבוש האסטרטגיות שלהם למקסום רווחים ולהפחתת סיכונים..

איש קשר תקשורתי:

ויויאן צ’וי

דוא”ל: [email protected]

@vivienchoi

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner