OKEx שותף עם Paxful ונותן 100 מיליון משתמשים גישה לשיטות תשלום נרחבות וכלי מסחר

OKEx (www.okex.com), בורסת החוזים העתידיים הגדולה בעולם בביטקוין, הודיעה על שותפות אסטרטגית עם שוק ה- Bitcoin-Peerful (BTC) המוביל Paxful (www.paxful.com). על ידי איחוד כוחות, שני הטיטאנים בתעשייה שואפים לדחוף עוד יותר את אימוץ המטבעות הקריפטוגרפיים ברחבי העולם.

קיוסק Paxful ישולב ישירות בפלטפורמת OKEx כדי לאפשר למשתמשים חדשים וקיימים ליהנות ממגוון רחב של אפשרויות תשלום וכלי מסחר מתקדמים..

Paxful תשמש כמכבדה מרכזית של פית-לקריפטו עבור OKEx באמצעות מגוון שיטות התשלום שלה לרכישת ביטקוין, חשוב במיוחד במדינות מתפתחות. השותפות תספק למשתמשי OKEx את האפשרות לקנות ביטקוין עם יותר מ -160 מטבעות פיאט, כולל לירה טורקית, רופי הודי ופזו ארגנטינאי, באמצעות אמצעי תשלום מקומיים נוחים שמאפשרים פלטפורמת Paxful. אלה כוללים העברות בנקאיות, חוטים מקומיים, ארנקים מקוונים וכרטיסי מתנה, בין היתר.

מנכ”ל ומייסד Paxful, ריי יוסף, אמר בהצהרה על השותפות:

“ב- Paxful, אחת המטרות שלנו היא לעזור לגדל את קהילת הקריפטו. אנו מעריצים את עבודתה של OKEx ויודעים שהערכים והאסטרטגיה שלנו מיושרים. עם השותפות הזו, אנו מקווים להמשיך ולבנות את המערכת האקולוגית יחד ולהפוך את הקריפטו לנגיש יותר כאמצעי תשלום בעולם האמיתי. “

באמצעות האינטגרציה, משתמשים יכולים להתאים באופן מיידי עם מוכרים העומדים בקריטריונים של צרכי המסחר שלהם מבחינת מטבע ואמצעי תשלום, דרך פלטפורמת Paxful או OKEx. בסך הכל, יותר ממאה מיליון משתמשים ייהנו משילוב זה, לא רק מבחינת אפשרויות חופש התשלום, אלא גם באמצעות חשיפה לנזילות הגבוהה של OKEx, תכונות האחסון הקרה וסוויטה עצומה של מוצרים וכלים מסחריים..

לראשונה, משתמשי Paxful יוכלו לגשת לאופציות מסחר מתוחכמות, כמו ספוט, מרווח ומסחר עתידי ב- OKEx. הם יכולים גם לקחת חלק במסחר באופציות באמצעות OKEx DEX, ולתת להם אפשרויות חדשות בשוקי הנגזרים שלא היו זמינים להם בעבר..

ג’יי האו, מנכ”ל OKEx, דיבר גם על החשיבות להגיע לאנשים רבים יותר עם מגוון אפשרויות על הרמפה ואמר:

“אנו מאוד נלהבים מהשותפות שלנו עם Paxful כאחד משוקי ה- BTC בין עמיתים לעמית. אנו מאמינים בתוקף בשיתוף פעולה ב- OKEx ומבינים שעלינו לעבוד יחד בכדי להעלות אנשים נוספים לקריפטוגרפיה. אף אחד לא צריך לעבוד כאי מבודד. היתרונות של שותפות זו הם עצומים הן עבור משתמשי Paxful והן של OKEx. יחד, אנו יכולים להגיע ולתת אפשרויות נוספות לפחות ל -100 מיליון משתמשים." 

השותפות מהווה צעד גדול עבור OKEx מבחינת נוכחותה באזורים המתפתחים בעולם, כולל מדינות כמו הודו, אינדונזיה, ניגריה, טורקיה, רוסיה וארגנטינה, שם סצינת הקריפטו צומחת במהירות. בשיתוף פעולה, שתי החברות יספקו גישה קלה יותר לשוק הקריפטוגרפים העולמי. זה יהיה win-win עבור משתמשי Paxful ו- OKEx קיימים, שיש להם כיום מגוון רחב יותר של אמצעי תשלום, כלי מסחר ופונקציונליות מוגברת..

למידע נוסף או לגישה לקיוסק Paxful ב- OKEx משתמשים יכולים לבקר ב: https://bit.ly/3hrnuLj

סוֹף

אודות OKEx

השוק הגדול ביותר והמגוון בעולם של מטבעות קריפטוגרפיים, OKEx, הוא המקום בו סוחרי קריפטו, כורים ומשקיעים מוסדיים עולמיים באים לנהל נכסי קריפטו, לשפר את אפשרויות ההשקעה ולגדר סיכונים. אנו מספקים מסחר נקודתי ונגזרים, כולל חוזים עתידיים, החלפות תמידיות ואופציות, של מטבעות קריפטוגרפיים גדולים, ומציעים למשקיעים גמישות רבה בגיבוש האסטרטגיות שלהם כדי למקסם את הרווחים ולהקל על הסיכונים..

על פאקספול

Paxful הוא שוק המופעל על ידי אנשים להעברת כספים עם כל אחד, בכל מקום ובכל זמן. המשימה שלהם היא להעצים את ארבעת המיליארדים הנשכחים הלא בנקאיים והגבול התחתון ברחבי העולם לשלוט בכספם באמצעות עסקאות עמיתים לעמית. לחברה, שנוסדה בשנת 2015, למעלה מ -3 מיליון לקוחות ברחבי העולם שתוכלו לקנות ולמכור מיידית ביטקוין באופן מיידי – תוך שימוש ביותר מ -300 אמצעי תשלום שונים.

כחלק ממשימתם פקספול הושק גם הוא # BuiltWithBitcoin, יוזמה חברתית טובה שמטרתה לבנות 100 בתי ספר הממומנים לחלוטין על ידי ביטקוין בכל השווקים המתעוררים. Paxful הוקמה בשנת 2015 על ידי ריי יוסף, מנכ”ל ארטור שאבאק, מנהל התפעול הראשי.

איש קשר תקשורתי:

ויויאן צ’וי

דוא”ל: [email protected]

@vivienchoi

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner