OKEx מתרחבת למסחר עתידי ב- USDT

הבורסה העולמית המובילה בחוזים עתידיים עם מטבעות קריפטוגרפיים מוסיפה USDT חוזים עתידיים עם זוגות כולל BTC, ETH ו- EOS

OKEx (www.okex.com), בורסת המטבעות העתידיים הגדולה בעולם, הודיעה היום על השקת USDT Futures Trading, חוזה עתידי ליניארי. חוזה החוזים העתידיים של OKEx הוא מוצר נגזר וירטואלי המצוטט ומוסדר באסימונים דיגיטליים של USDT, ולכל חוזה ערך נקוב של כמות קבועה של אסימונים דיגיטליים. סוחרים יכולים לייחל עמדה להרוויח מעליית מחיר מטבע קריפטוגרפי, או לקצר עמדה להרוויח מירידת מחיר מטבע מטבע. זוגות USDT ב- OKEx כוללים BTC, ETH, BCH, EOS, XRP, BSV ו- TRX עם רמת מינוף של 0.01–100x, הן במצב קבוע והן בשולי שוליים. OKEx מספקת תיק נגזרים רחב יותר עם מגוון גדול יותר של מטבעות בסיס ופונקציונליות מקיפה יותר כדי לענות על דרישות המסחר של המשתמשים.

המאפיינים העיקריים של חוזים עתידיים של OKEx USDT כוללים:

– חוזה לינארי – פשוט יותר עבור סוחרים ואינו צריך לגדר את סיכון השוליים של חוזים הפוכים

– רמת מינוף: 0.01–100x

– זוגות נתמכים: BTC, EOS, ETH, LTC, BCH, XRP, ETC, BSV, TRX

– שעות מסחר: 24/7

– התיישבות יומית

היתרונות של חוזים עתידיים של USDT כוללים:

– יעילות ועלויות נמוכות – על ידי החזקת USDT בלבד, משתמשים יכולים לסחור בחוזים עתידיים בשולי USDT ללא הטרחה של מעבר בין מטבעות קריפטוגרפיים..

– ביטחונות USDT הם יחסית יציבים – על ידי שימוש בביטחונות USDT למיקומי מרווח, משתמשים יכולים להפחית את הסיכונים הנגרמים על ידי תנודתיות מחיר הביטחונות. כמו כן, החישובים יהיו פשוטים יותר.

– ניסיון מסחר אינטואיטיבי – כל חוויית המסחר בחוזים עתידיים בשולי USDT דומה מאוד למסחר נקודתי. בתוספת מינוף, קל יותר למשתמשים לשלוט במערכת המסחר.

“שוק המסחר בחוזים עתידיים של OKEx היה תמיד אחד המובילים בשוק. מורכב ככל שיהיה, המכשיר הפיננסי תמיד מושך סוחרי קריפטו, מכיוון שאנו מציעים שירות מסחר מסביב לשעון, רמת מינוף גבוהה ומערכת ניהול סיכונים מקיפה החשובים לכל המשתמשים “, אמר לניקס לאי, מנהל שוק הפיננסי ב- OKEx. “תוספת המסחר בחוזים עתידיים ב- USDT מדגימה את מחויבותנו להציע חנות one stop עבור סוחרים מקצועיים וקמעונאים כאחד עם חווית המשתמש הטובה ביותר בענף.”

“לרוב המשתמשים לא מוכנים להחזיק אלטקוינים כשוליים, והם גם רואים כי חוזים הפוכים עצמם מסובכים להבנה. אנו רואים כי חוזה לינארי זה יהווה דלת פתוחה לסוחרים קמעונאיים חדשים רבים, “הוסיף לאי. “ב- OKEx פיתחנו סביבה בטוחה, אמינה ויציבה למסחר במטבעות קריפטוגרפיים, ושואפים להציע שירותים חדשים המבוססים על תחומי העניין של לקוחותינו. אנו נמשיך לחקור ולהוסיף נגזרות מבוססות stablecoin כדי להציע מכשיר גידור פשוט יותר לסוחרים שמזמינים בדרך כלל את הרווח וההפסד שלהם בשווי דולר. “

לחוזה העתידי של OKEx יש מועד מסירה קבוע ומחיר המסירה יהיה הערך הממוצע של המדד בשעה הקודמת לפני המסירה. מחיר סימן משמש לחישוב הרווחים וההפסדים הלא ממומשים של המשתמשים (UPL) כדי להפחית את הפירוק המיותר בתנאי שוק תנודיים. תהליך הסדר יומי בשעה 16:00 שעון הונג קונג (HKT) מעביר רווחים והפסדים שלא מומשו (PnL) ל- PnL ממומש, מה שמגדיל את גמישות ניצול ההון. OKEx מציעה גם כלי גידור כולל ביטוח שיסייע לסוחרים בהפחתת הסיכון.

כדי להבטיח שמחירי המדדים משקפים במדויק את מחיר השוק הספוט של כל אסימון, OKEx בחרה בקפידה את מחירי השוק של הבורסות הגדולות האחרות כמרכיבי המדד המשוקלל עבור כל אסימון. בורסות אלה כוללות את Huobi, Bittrex, Coinbase ו- Binance. יונהגו אמצעים לטיפול במצבים חריגים.

OKEx אימצה מערכת ניהול סיכונים משופרת עבור נגזרים הכוללת:

– מחיר מארק – מערכת מחירי סימנים מבוססת היטב בכדי למנוע תנודות עצומות ופירוק יוצא דופן

– מערכת יחס שולי תחזוקה מדורגת (TMMR) – כדי למנוע פירוק פוזיציות גדולות והשפעתה לאחר על נזילות השוק

– מצב חיסול חלקי מאולץ – לביטול השפעת השוק הנגרמת על ידי מספר גדול של הזמנות מחוסלות

חוזים עתידיים של USDT יושקו ב -14 בנובמבר 2019 והסימולציה תחל ב -5 בנובמבר 2019. החלפת USDT נצחית תושק ב -9 בדצמבר 2019 והסימולציה תחל ב -30 בנובמבר 2019.

סוֹף

אודות OKEx

השוק הגדול ביותר והמגוון בעולם של מטבעות קריפטוגרפיים, OKEx, הוא המקום בו סוחרי קריפטו, כורים ומשקיעים מוסדיים עולמיים באים לנהל נכסי קריפטו, לשפר את אפשרויות ההשקעה ולגדר סיכונים. אנו מספקים מסחר נקודתי ונגזרים, כולל חוזים עתידיים, החלפות תמידיות ואופציות, של מטבעות קריפטוגרפיים גדולים, ומציעים למשקיעים גמישות רבה בגיבוש האסטרטגיות שלהם כדי למקסם את הרווחים ולהקל על הסיכונים..

איש קשר תקשורתי:

ויויאן צ’וי

אימייל: [מוגן בדוא”ל]

@vivienchoi

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner