סיכום AMA: Alysa Xu & DASH – התחל עם מסחר החלפות דאש – חלק ב ‘

בעקבות הפגישה החיה שאל אותי-כל-דבר (AMA) חלק 1 עם CSO שלנו אליסה שו ומנכ”ל דאש פרננדו, אירחנו את חלק 2 במברק OKEx שלנו עם 10,695 חברים (). במהלך הצ’אט החי בן 2.5 השעות, הם הסבירו מה זה Dash, כיצד לסחור בדש החלפה מתמדת ב- OKEx, היתרונות של מסחר ב- Dash ב- OKEx, התוכניות העתידיות שלהם ועוד.!

בדוק את השאלה הבאה&כפי שהכנו עבורכם, עם כל השאלות אליסה ענתה בצ’אט.

Contents

חלק 1. מבוא לדאש

פרננדו, בוא נתחיל עם היסודות – האם אתה יכול בבקשה להגיד לי מה זה מטבע קריפטו של Dash? איזו בעיה זה פותר?

פרננדו: בטוח! Dash הוא מטבע דיגיטלי שמתמקד במקרה השימוש בתשלומים.

Dash מעניקה למשתמשיה את החופש להעביר את כספם לכל מקום, לכל אחד, באופן מיידי, תמורת שבריר של סנט. מכיוון שעסקאות הן מיידיות, זהו אחד המטבעות הקריפטוגרפיים היחידים המתאימים לשימוש בקופות החנות או לעסקאות אחרות הרגישות לזמן.

Dash גם מאובטח להפליא, מכיוון שהוא ביטל 51% התקפות כשהצגנו טכנולוגיה בשם ChainLocks. בנוסף, תכונות הכוללות עסקאות מיידיות, עמלות מיקרו, אבטחה חסרת אמון וממשל מאפשרות ל- Dash לספק את הבלוקצ’יין המאובטח והשימוש ביותר עד כה.

Dash פותר רבים מהאתגרים עם מערכות תשלום מדור קודם.

לדוגמא, בוונצואלה נעשה שימוש נרחב בדש. בעוד היפר-אינפלציה של הבוליבר הוא בהחלט גורם מניע, ישנם אתגרים רבים אחרים עם אמצעי תשלום מקומיים.

דולרים מתחילים להיות נפוצים יותר, אך חוסר שינוי ושטרות קטנים יותר גורמים לחיכוך משמעותי בעסקאות קטנות. העברת ערך חוצה גבולות מהווה גם אתגר משמעותי באמצעות העברות מסורתיות עקב הבדלים בשערי החליפין הרשמיים ובשוק השחור.

מערכות תשלום וכלי חשמל הם לרוב לא אמינים. עם בסיס גדול וגדל של סוחרים המקבלים את Dash, משתמשים יכולים לפתור רבות מהבעיות הללו.

הם יכולים לקבל העברות כספים בדש, להוציא אצל סוחרים מקומיים וזה עובד גם כאשר תשתית תשלומים מסורתית לא עושה זאת.

Dash מחסל גם חיובים חוזרים לתעשיות ממוקדות הונאה, מהירויות עסקיות איטיות ועמלות גבוהות עבור העברות כספים, בין היתר. אנו מחפשים תמיד מקרי שימוש חדשים עם Dash ועם שחרורו של Dash Platform, הפתרונות שאנחנו יכולים לפתור התרחבו באופן מאסיבי.

ביחס למסחר, על מה פועלת קבוצת Dash Core לטובת סוחרים?

פרננדו: מקף הוא ותמיד יהיה אמצעי תשלום. האסטרטגיות והטכנולוגיה שלנו התמקדו תמיד בפתרון בעיות בתשלומים בכל ענפים מרובים. עם זאת, מרכזיות והמשתמשים בהן, המורכבים מסוחרים רבים, הם חלק יקר מהמערכת האקולוגית.


לכן היה חשוב לנו לבנות אסטרטגיה הממוקדת בבורסות כדי להבטיח:

– הגישה לדאש היא קלה (כלומר זוגות פיאט במדינות אסטרטגיות בהן יש קהילה הולכת וגדלה)

– יציבות מחיר Dash כדי להבטיח את קיימות הפעילות והשימוש ב- Dash.

– שימור משתמשים – זה לא מציאותי להניח שכל משתמש קריפטו מעוניין להשתמש בקריפטוגרפיה רק ​​לתשלומים. כל המחקרים מראים שרוב היקף העסקאות בקריפטוגרפים מתרחש באמצעות עסקאות מוסדיות. סוחרים משתמשים בשירותים רבים כדי להשיג את יעדי הרווח שלהם, ולכן זה הגיוני להבטיח ששירותים אלה יהיו זמינים כדי לשמור על עסקאות ב- Dash..

צוות פיתוח עסקי בקבוצת Dash Core פיתח אפוא אסטרטגיה חזקה להשגת כל היעדים הללו. השותפות ארוכת הטווח שלנו עם OKEx היא חלק מרכזי בכך.

לאורך זמן, כאשר יותר בורסות מוסיפות שירותים (כגון נגזרים) ותכונות (כגון InstantSend), המהירות והאבטחה של Dash יאפשרו לסוחרים להשתמש ב- Dash לכל צרכי המסחר שלהם בבורסות הגדולות והמכובדות ביותר..

בנוסף, אנו עובדים עם שולחנות OTC כדי לאפשר למשתמשים שלנו פרטיים ומוסדיים, חוויה ידידותית למשתמש נהדרת כאשר אנו מתמודדים עם כמויות גדולות של Dash.

אנו שורטים לגבי נגזרים מכיוון שכאן התעשייה עוברת, ולכן עובדים עם השותפים שלנו להוסיף שירותים אלה לשימוש.

בקיצור, אנו משלבים את התכונות שלנו ומשתפים פעולה עם העסקים הנחשבים ביותר ברחבי המערכת האקולוגית כדי להבטיח שהשירותים שמשתמשים רוצים יהיו זמינים לשימוש כאשר הם זקוקים להם. מהצד העסקי, שותפי התשלומים שלנו מסתמכים על שירותים אלה לצרכי הפיאט והדאש שלהם.

פרננדו, כיצד דש רואה את עליית הנגזרים בשוק המטבעות?

פרננדו: התשובה הקצרה היא שאנחנו מאמינים שזה יקרה לתעשייה בשלב זה או אחר. עם הכללת המסחר המוסדי, ראינו את הסבירות שמוצרים רבים הזמינים בשווקים מדור קודם יוכנסו לתעשיית הקריפטוגרפים כגבוהים. זה דבר טוב שכן זה עזר לתקנן ולהבשיל את התעשייה המתהווה שלנו.

בנוסף, החוזים הללו הביאו סוחרים מוסדיים נוספים שהביאו לעניין רב יותר בקריפטו בכלל.

חשוב מכך, הכנסת נגזרים הייתה בלתי נמנעת עקב התנודתיות בשוק הקריפטו. אני יכול לדמיין שרוב אם לא כל המשתמשים ב- AMA יכולים להתייחס כמה מהר עמדותיו יכולות להשתנות מרגע לרגע..

היתרונות של נגזרים וסוגי הנגזרים הרבים (החלפות, אופציות, עתידיות, נצחיות לעומת לא נצחיות וכו ‘) ניתנים לבישול סיכוני תנודתיות. מכיוון שתעשיית המטבעות הקריפטוגרפיים נעה במידה רבה באותו כיוון כמו ביטקוין לרוב, קשה להשתמש במטבעות קריפטוגרפיים אחרים כדי לגדר את ההשקעות שלך..

לדוגמא, בשווקים מדור קודם, ללא שימוש בנגזרים ניתן להשקיע בנכסים נגד-מחזוריים או אלטרנטיביים אשר יורדים או שומרים על ערכם כאשר השוק עולה ולהיפך.

בתוך מטבע קריפטוגרפי יכולת זו לא הייתה זמינה, וגם הרווחים וההפסדים היו כפופים לכוחות השוק הנקודיים ברובם. המוסדות התבוננו בשוק הקריפטוגרפי בעניין כמו הלקוחות שלהם, אולם עם תנודתיות המחירים הגבוהה בתעשייה שלנו, המוסדות היו זקוקים לדרך למתן את הסיכונים ומחירי המסחר המנוהלים כדי למקסם את התשואה.

הנושא האחרון נפתר באמצעות שולחנות OTC, אולם רכיב הפחתת הסיכון היה זמין רק למוסדות עם הכנסת נגזרים לתעשיית המטבעות הקריפטוגרפיים..

היתרון למשתמש האינדיבידואלי הוא שעכשיו הם יכולים לנצל גם את השיטות הללו להפחתת הסיכון. אנו מאמינים שנגזרים יהיו מרכיב חשוב במערכת האקולוגית למסחר בקריפטוגרפים, ומברכים על OKEx על נקיטת הצעדים של הצגת שירותים אלה למשתמשיהם..

חלק 2. דש מסחר החלף תמידי ב- OKEx

אליסה – כמה סוגים של מוצרים נגזרים של Dash רשומים OKEx עכשיו ואילו יתרונות יש להם?

אליסה: זו תהיה תשובה ארוכה, ואני אנסה לקצר את זה!

OKEx תומך בשני סוגים של מוצרים נגזרים DASH: החלפת DASH בשולי מטבעות והחלפת DASH בשולי USDT

חוזה עתיד / החלפה בשולי מטבע (הפוך) מסודר בקריפטו המטבע הבסיסי, כלומר מטבע הפתיחה וההסדר הוא מטבע מסוים. לדוגמא, משקיעים רוצים לבצע עסקאות חוזי BTC ופוזיציות פתוחות עם BTC כשוליים, הסדר הרווח וההפסד הסופי יהיה גם ב- BTC; אם המשקיעים מעוניינים לבצע עסקאות חוזי DASH ולפתוח עמדות עם DASH כמרווח, הסדר הרווח וההפסד הסופי יהיה גם ב- DASH.

היתרונות של חוזים עתידיים / החלפות מטבע: העתיד / החלפת מטבע מתאים למשתמשים שצריכים להחזיק מטבע מסוים לאורך זמן במטרה לגדר, והם יכולים ליהנות מהרווחים מעליית המחירים והחזקה. עמדות ארוכות של חוזים בשולי מטבעות

מצד שני, החוזה בשולי USDT נקרא חוזה קדימה. השוליים וההסדר של החוזה בשולי USDT הם בשווי USDT, כלומר: שימוש ב- USDT כשוליים לפתיחת מיקום, ההכנסות יהיו גם ב- USDT. הערך של שולי USDT יציב והוא יכול להפחית את הסיכון להתכווצות מרווח המיקום של המשתמש בשוק הצולל; אתה יכול לבצע עסקאות חוזיות רב מטבעיות רק על ידי החזקת USDT, מה שמפחית גם את עלות המסחר של שינוי עמדות; קל לשנות את חוזה השוליים של USDT ולחשב את הרווח וההפסד, המתאים למתחילים. אם אתה משתמש חדש שמעולם לא היו לו עסקאות חוזה, מומלץ להתחיל את החוזה בשולי USDT.

הדוגמה הבאה תראה את ההבדל בין ההכנסות של שני החוזים כאשר השוק עולה ויורד. לאחר שהבנתם כיצד הם עובדים, תוכלו לבחור את סוג החוזה הנכון בשווקים שונים.

תרחיש עם מכירת שורט:

בהנחה ש- 1USDT שווה USD1 כאשר מחיר ה- DASH הוא USD50:

שוליים של מטבע (חוזה הפוך): אתה מוכר חוזה קצר בשווי 10 DASH עם 1 DASH ומינוף פי 10, בהנחה שאתה סוגר לאחר שמחיר DASH יירד ב -10% (ערך DASH יירד מ- $ 50 ל- $ 45), ואז ההכנסות שלך להיות 1.1 DASH, והיתרה בחשבון תהיה 95 USDT.

חוזה בשולי USDT (חוזה קדימה): אתה מוכר חוזה קצר בשווי 10 DASH עם מינוף 50 USDT ו- x10, בהנחה שאתה סוגר לאחר שמחיר DASH יירד ב -10% (ערך DASH יורד מ- $ 50 ל- $ 45), ואז ההכנסות שלך יהיה 50 USDT והיתרה בחשבונך תהיה 100 USDT.

בקיצור, החוזה הקצר של חוזה בשולי USDT וגם של מטבע יכול להרוויח רווחים כאשר מחיר BTC יורד, אך עקב ירידת מרווח הפיאט בחוזה בשולי מטבע, ההכנסות הסופיות של שולי מטבע נמוכות יותר מזה של חוזה בשולי USDT. הירידה ברווחים קשורה לירידה במחיר DASH.

תרחיש עם קנייה ארוכה:

בהנחה שמחיר USD 1 שווה USD1 כאשר מחיר ה DASH הוא 50 דולר:

בשולי מטבע (חוזה הפוך): אתה קונה חוזה ארוך בשווי 10 DASH עם 1 DASH ומינוף פי 10, בהנחה שתסגר לאחר שמחיר DASH יעלה ב -10% (ערך DASH יעלה מ- $ 50 ל- $ 55), ואז ההכנסות שלך להיות 0.91 DASH, והיתרה בחשבון תהיה 105 USDT.

חוזה בשולי USDT (חוזה קדימה): אתה קונה חוזה ארוך בשווי 10 DASH עם 50 USDT ומינוף פי 10, בהנחה שתסגר לאחר מחיר DASH יעלה ב -10% (ערך DASH עולה מ- $ 50 ל- $ 55), ואז ההכנסות שלך יהיה 50 USDT והיתרה בחשבונך תהיה 100 USDT.

לסיכום: החוזה הארוך של חוזה בשולי USDT וגם של מטבע יכול להרוויח רווחים כאשר מחיר BTC יעלה, אך עקב עליית מרווח הפיאט בחוזה בשולי מטבע, ההכנסות הסופיות של שולי מטבע גבוהות יותר. מזה של חוזה בשולי USDT. הגידול ברווחים קשור לעליית מחיר ה- DASH.

למידע נוסף, אל תהסס לבקר באקדמיה שלנו כדי ללמוד עוד – https://www.okex.com/academy/en/category/trading-ideas-en/quant-strategies-en

נגיד אם אני רק סוחר קריפטו נפוץ, מה יכול מוצרים נגזרים להביא אותנו מחוץ למסגרת המסחר הספוט?

אליסה: ראשית, מינוף.

בעסקאות חוזיות, משתמשים יכולים להגביר את הכנסותיהם על ידי התאמת המינוף. הנה דוגמה שתעזור לך להבין טוב יותר את המינוף: כאשר מחיר ה- DASH הוא 50 $, המשתמש A מקבל חוזה בשווי 10 DASH עם מרווח של 50 $ ומינוף פי 10. אם מחיר ה- DASH יעלה ב -10% (מ- $ 50 ל- $ 55), הרווח של חוזה זה יהיה 10 * 50 * 10% = $ 50. אז משתמש A מרוויח 50 דולר לפי מינוף פי 10 כאשר מחיר ה- DASH יעלה ב -10%. יש לציין שכאשר ההכנסות הופכות כפולות עם מינוף, הסיכון גם מקבל כפול. אז אנא השתמש במינוף באופן רציונלי.

שנית, גידור.

משתמשים המחזיקים בנכסים דיגיטליים יכולים להשתמש בחוזים עתידיים כדי להשיג גידור, במיוחד כאשר השוק יורד. גידור מתייחס לגידור התנודות במחיר המטבע הקריפטוגרפי של החוזה בכדי למנוע את הסיכונים הנגרמים מהתנודות בתקופה זו. כלומר, הלקוח קובע עמדת חוזה הפוכה, כך שהרווח וההפסד שנוצר על ידי המטבע הקריפטוגרפי עצמו הם בדיוק מנוגדים לרווח והפסד שנוצר על ידי החוזה כאשר יש תנודות במחירים, והרווח והאובדן הכללי של המטבע הקריפטוגרפי, והחוזה נשאר זהה.

הכניסו אותו לתרחיש שוב. בהנחה שמחיר ה- DASH הנוכחי הוא 50 $, משתמש A מחזיק ב- 10 DASH ומצפה כי מחיר ה- DASH העתידי יירד. אז על מנת להימנע מההפסד שנגרם כתוצאה מירידת DASH, משתמש A מוכר חוזה בשווי 10 DASH; נניח שאחרי חודש, המחיר בפועל של DASH יירד ל -40 $, ואז ההכנסות מהחוזה יעמדו על 2.5 DASH, שווה ערך ל 100 $. ה- DASH המקורי יאבד 100 $, והמשתמש A יפסיק. על ידי קביעת מיקום חוזה הפוך מראש, תוכל לנעול את ההכנסות הסופיות שלך בדולר.

כיצד אוכל להתחיל עם Dash? האם אוכל להירשם דרך OKEx?

אליסה: אתה יכול להתקין דרך OKEx, לעבור את תהליך KYC ולהירשם לרכישה ישירה של Dash ב- OKEx.

כדי להתחיל להשתמש ב- Dash, הורד את ארנק Dash ב- Apple או ב- GooglePlay, ואז ברגע שרכשת את Dash דרך OKEx, עבור אל Dash.org/where-to- spend / למצוא סוחר בקרבתך לרכישת מוצרים ושירותים באמצעות Dash.

פרננדו: אנו בונים גם דף מוסדי באתרנו שיספק חנות עצירה לכל השירותים שמוסד יזדקק להם..

חלק 3. הבנת דאש כנכסים דיגיטליים מתוחכמים

פרננדו, אתה יכול לספר לנו עוד על הדגשים הטכניים והפיתוח של דאש? לדוגמא, על מה עוד עובד דש מחוץ לפלטפורמה ומסחר?

פרננדו: כמובן!

בנוסף להתמקדותנו בבורסות ובסוחרים, יש לנו מדינות הסובלות מהיפר-אינפלציה, והעברות כספים הן תחומי מיקוד אסטרטגיים מרכזיים עבורנו. אנו רואים וראינו צמיחה מהירה בשימוש ובאימוץ.

עבור מדינות היפר-אינפלציה, עבדנו ללא לאות בתוך ונצואלה. בשיתוף עם הצוותים שלנו בשטח, ארנסטו קונטרראס, שעובד גם בקבוצת Core Core והוא יליד ונצואלה בעצמו, עשה עבודה יוצאת מהכלל במדינה..

יש לנו שותפויות במרחבי תשלומים, חנויות קמעונאיות גדולות, קניונים, טלפונים ניידים, מסעדות, בתי מרקחת … כולם הופכים את דש ליעיל כצורת תשלום..

בכדי להביא את Dash לידי אנשים, עבדנו עם הצוותים לקיים אירועים חינוכיים, לבנות מבצעים המעודדים את השימוש ב- Dash לתשלומים, ועם ספקי שכר לשלם לוונצואלים חלק מכל משכורתם ב- Dash, מה שמקל על כך להשתמש ב- Dash לרכישת סחורות ושירותים.

אנו פועלים להפוך את דאש למטבע חלופי לזה הלאומי. יש לו יותר יציבות, אבטחה (המשתמש לא נושא שקיות מזומן לרכישות), והוא נוח יותר.

באותה המידה, כולנו יודעים שמקרה השימוש הברור של המטבע הקריפטוגרפי הוא העברות כספים ותשלומים חוצי גבולות.

כאשר ונצואלים עוברים לחו”ל כדי להשיג הזדמנויות כלכליות טובות יותר, שליחת כסף לאהוביהם הפכה קשה ויקרה בגלל מספר סיבות. לכן התמקדנו בבניית ערוצי העברות כספים מוונצואלה וממנה כדי לענות על צורך זה.

בנוסף, אנו בונים ערוצי העברות דש שבהם העלויות גבוהות באופן מסורתי עבור העברות כספים מדור קודם כמו באפריקה שמדרום לסהרה, ארה”ב-מקסיקו ורבות אחרות..

אסטרטגיות אלה הן כמובן השערות שאנו בודקים, וכפי שעשינו בעבר, בהתאם למידות חדשות, נעבור את האסטרטגיה הקיימת, או נוסיף מיקוד נוסף. עם זאת אנו מקפידים להתמקד ביעדים מדידים, ויש לנו מערכת איתנה של תהליכים ומדדים שיעזרו לקבוע אם אנו מצליחים בכל אסטרטגיה נתונה..

שמע שיש פרויקטים וארגוני DAO שנבנים על מחסנית דאש. מה הם?

פרננדו: יש לנו פרויקטים רבים ברחבי העולם המתבססים על Dash דרך ה- DAO (ארגון אוטונומי מבוזר) או ששילבו את Dash כצורת תשלום. הקשורים לשעבר, Dash DAO מממן יוזמות רבות לפיתוח המערכת האקולוגית של Dash. סגל מלא של הצוותים המחפשים כעת מימון ניתן למצוא באתר dashnexus.org.

אחד הריכוזים הגדולים ביותר שלנו של צוותים ומאמצים הוא באמריקה הלטינית. בברזיל, דש ברזיל מפתחת תוכניות חינוכיות ויוצרת שותפויות עם חברות גדולות באזור. אלה כוללים חילופי מקרים לשימוש כגון תשלומי חשבונות שירות. בוונצואלה יש לנו צוותים מרובים שעובדים להרחבת Dash.

אחד מאלה, Dash Help, הוא ארגון המחנך משתמשים כיצד לרכוש ולהשתמש ב- Dash. אחר, Dash Mall, הופך את הקניונים המקומיים למערכות אקולוגיות של Dash בכך שהוא מאפשר לחניונים ולסוחרים אחרים לקבל את Dash.

זה שיפר משמעותית את יעילות מבני החניה בקניונים אלה בהשוואה למערכת שדרשה שימוש בכרטיסים או במזומן. Dash Text, צוות נוסף בוונצואלה פיתח טכנולוגיה המאפשרת למשתמשים לשלוח ולקבל את Dash דרך טלפון התומך ב- SMS (טלפון לא חכם) כדי להשתמש במלואו ב- Dash לתשלומים. הצוות שלנו, Dash Core Group, מתבסס על יוזמות אלה על ידי בניית שותפויות ושילובים באזור. באירופה, באסיה הפסיפית, בארה”ב / בקנדה ובאפריקה שמדרום לסהרה, ניתן לראות אי-יעילות רבות שמתגברים על ידי דאש דרך ארגוני DAO הקהילתיים שלנו והצוות בקבוצת Core Core..

חברות רבות במספר מקרי שימוש, תעשיות ואזורים משתמשים בדש כצורת תשלום. אם אתה מעוניין להציג עסקים בקרבתך שמקבלים את Dash לראש: Dash.org/where-to- spend /. כדי להתחיל לעבוד עם Dash, הורד את ארנק Dash מחנות Apple או Google Play. תוכל למצוא קישורים לשני הארנקים ב dash.org/downloads או שאתה יכול לחפש ארנק מקף בתוך החנויות.

בואו נעבור למוחיות המוח. מה הם ואיזה תפקיד הם ממלאים ברשת דאש?

פרננדו: Masternodes הם שרתים רבי עוצמה המגובים בבטחונות המוחזקים ב- Dash, ונועדו לספק שירותים מתקדמים ומשילות בבלוקצ’יין. Masternodes היו חלק קריטי ברשת Dash מאז שהמציא Dash את הרעיון של masternodes זמן קצר לאחר הקמת הפרויקט בשנת 2014.

Masternodes מארחים עותקים מלאים של הבלוקצ’יין ומספקים שכבה שנייה ייחודית של שירותים לרשת, מה שמקל על פונקציות מתקדמות כמו InstantSend, ChainLocks ושמות משתמש בבלוקצ’יין. כרגע יש לגבות את Masternodes בביטחונות של 1,000 Dash, ובתמורה לשירותים שהם מספקים לרשת הם מקבלים תשלומים שוטפים מהרשת.

כחלק מרשת ה- DAO של Dash, הוקמה בשנת 2015 מערכת הצבעה המאפשרת לרשת להצביע על יוזמות אסטרטגיות ומענקים ליוזמות שהוגשו על ידי אנשים פרטיים ועסקים..

מפעילי Masternode מצביעים מדי חודש על עד 10% מתגמול החסימה למימון יוזמות אלה.

אתה יכול לספר לי עוד על מערכת ההצבעה של Dash? גם מה זה האוצר ואיך זה עובד?

פרננדו: כבר הסברתי קצת בסוף השאלה הקודמת. בואו נעמיק יותר.

איך שזה עובד הוא, נניח שיש לך רעיון מצוין למקרה שימוש, פעילות, טכנולוגיה וכו ‘שבסופו של דבר יועילו לרשת Dash. עם זאת, אתה זקוק לסכום של X $ בכדי להעלות את הרעיון שלך לדרך. לאחר מכן תרכיב הצעה (למעשה הצעה עסקית) עם הסכום שתידרש בכדי להפוך זאת למציאות, עם כמה אבני דרך / אספקה ​​שתבטיח לקהילה שתספק בנקודות זמן או התפתחות מסוימות..

הצעה זו מוגשת לאחר מכן ל Dashcentral.org אוֹ app.Dashnexus.org בעלות של 5 דאש. 5 מקף זה נועד להבטיח שהמשתמש יחשוב על התוכנית והרעיון לפני הגשתו (במידה וההצעה תעבור, המשתמש יכול להחזיר את 5 המקשים שהושקעו כדי לפרסם את ההצעה).

לאחר מכן הבעלים של Masternode מצביעים על הצעתך. אם ההצבעות נטו (כן מינוס אין הצבעות) יגיעו ל -10% ממקרי המוח או יותר, ההצעה שלך תעבור ותקבל את הכספים המבוקשים שלך..

מערכת ההצבעה הזו היוותה מקור גדול לצמיחה שלנו, ואפשרה למימון צוותים במקומות רבים, והיא גם עזרה לנו לקבל החלטות חשובות כאשר אנו משתמשים בה לסקר בעלי המורים. הדוגמה הגדולה ביותר הייתה כאשר Dash הצביע על שדרוג גודל הקובץ ל- 2 מגהבייט מ -1 מגה בייט בסוף 2017. החלטה זו הושגה תוך 24 שעות. הביטקוין בילה את החלק היותר טוב של 2-3 שנים בדיונים על הגדלת גודל החסימות שלו והוא הסתיים במזלגות.

המימון למערכת ההצבעה לעיל מגיע מתגמול החסימה. מרבית המטבעות הקריפטוגרפיים פותחו להפצת 100% מתגמול החסימה לכורים. דאש נקט בגישה אחרת. תגמולים חסומים מפוצלים בשלושה דרכים: 45% לכורים, 45% לבעלי מאסטרנודה ו -10% מגיעים לאוצר, שמשלם עבור אותם יוזמות שתיארתי זה עתה. האוצר מממן את החברה בה אני עובד, Dash Core Group, כמו גם ארגונים קהילתיים בכל רחבי העולם. כולנו מתחרים כשווים עבור הקרנות ובעלי masternode הם אלה שמחליטים על הקצאת הכספים הזמינים.

ולאחרונה שמענו הרבה על InstantSend ו- ChainLocks, מה אתה יכול לחלוק על אלה?

פרננדו: אני רוצה לומר תחילה שהתעשייה חייבת הרבה לביטקוין.

דאש כידוע קיים רק בגלל הביטקוין (דאש הוא מזלג של ביטקוין, כלומר השתמשנו בקוד שלהם כבסיס שלנו). עם זאת, כאשר אנו מתמקדים בתשלומים מצאנו דרכים רבות בהן אנו יכולים לספק חוויית משתמש ידידותית יותר ואבטחה משופרת ההופכת את דש לטוב יותר לתשלומים מאשר ביטקוין..

Dash עם InstantSend מאפשר לבצע עסקאות כמעט מיידיות, כולל הסדר, בעלות של שבריר של סנט אמריקאי. מהירות עסקה זו מתרחשת בשרשרת דרך רשת ה- masternode, המאשרת את העסקה לפני כריית החסימה.

אתה מקבל את המהירות ואת הנוחות שהעסקה אושרה בבלוקצ’יין.

לביטקוין עצמו יש מהירות עסקה איטית בהרבה, אם כי מהירות זו יכולה להשתנות די תלוי במספר גורמים. גם עלויות העסקה של ביטקוין גבוהות בהרבה מ- Dash, מה שהופך אותו לפיתרון גרוע יותר עבור תשלומי מיקרו.

רבים יטענו שרשת הברקים פותרת בעיות רבות אלה. אולם, יתכן שהיא עושה זאת בצורה לא אלגנטית. זה דורש לפתוח ערוצים עם צמתים מרכזיים ועסקאות מתרחשות מחוץ לשרשרת, שלא כמו ב- Dash.

יש לכך השלכות על בורסות בשווקים רבים הנדרשים לדווח על עסקאות עם גורמי פרטיות. ביטקוין משמש גם כסטנדרט עבור רגולטורים רבים, אולם רשת ברקים סותרת ישירות את הסיבות לקבלת הביטקוין על ידי הרגולטורים..

Dash מתמקדת מאוד בהקלת השימוש בכל אחד, אשר LN בהחלט אינו. אמנם באמצעות פלטפורמות של צד שלישי LN משתפרת, אך עדיין קשה מאוד להשתמש עבור המשתמש החדש הממוצע לקריפטה.

גם דאש וגם ביטקוין מאובטחים, אך הם משיגים זאת בדרכים שונות. הביטקוין מאובטח מבחינת גודלו העצום (יהיה יקר להפליא לבצע התקפה של 51% על רשת BTC). האבטחה של דאש מגיעה משחרור תכונות טכנולוגי חדשני בשם ChainLocks.

כפי שהשם מרמז, התכונה נועלת את השרשרת באמצעות המסטריות, ומונעת reorgs שרשרת, וזה דבר שיכול לקרות כאשר מישהו שולט ב -51% מהכורים ויכול לגרום לעסקאות שהוחזרו. זה קרה בכמה רשתות הוכחה לעבודה שאין להן ChainLocks או שאינן גדולות כמו Bitcoin. המקרים הבולטים ביותר של התקפות מסוג זה התרחשו נגד ביטקוין קאש או Ethereum Classic.

ChainLocks ו- InstantSend יכולים גם להיות משולבים יחד כדי לאפשר 0 אישור ו -51% עסקאות הוכחת התקפה. למעשה, בכל מקרה אלה מתרחשים ברשת, ולכן שילוב התכונות פירושו שהם משלבים את היכולת לזהות עסקאות אלה ולהקטין את זמני האישור שלהם עבור Dash, עד 0.

חלק 4. תוכניות עתידיות & קידום

היי פרננדו, מה התוכניות העתידיות של דאש? האם יש לנו דברים מרגשים שנוכל לחלוק?

פרננדו: ההשקה הטכנולוגית המרגשת ביותר שלנו היא פלטפורמת Dash.

פלטפורמת Dash תוסיף לרשת יכולות חדשות רבות. זה יאפשר למפתחים לבנות יישומים מקוריים של Dash בצורה קלה שתמנף את Dash כאמצעי תשלום תוך מתן חווית משתמש שהצרכנים צפו להם מיישומי תשלומים מסורתיים..

פלטפורמת Dash הופכת את הרשת למאגר נתונים מבוזר ושירותי מגובה קונצנזוס. אנו מספקים את שכבת הנתונים החסרה בחזון האינטרנט המבוזר..

עבור המפתחים שם בחוץ, המוצר שלנו מקביל לגרסה מבוזרת של Cloud Firestore מבית Firebase. על ידי רישום חוזה נתונים בפלטפורמה, משתמשים יכולים להפיק תועלת מההסכמה של Dash המתבצעת כנגד מצב הנתונים שלך כאשר משתמשים מגישים ואוחזרים מידע מהרשת. אחד ממקרי השימוש הראשונים של הפלטפורמה הוא שירות השמות המבוזר שלנו, המספק שמות משתמש הניתנים לקריאה אנושית שיחליפו את הצורך בהחלפת כתובות הצפנה לתשלומים..

פלטפורמת Dash היא חיונית לשדרוגים העיקריים שאנו מבצעים בארנקים שלנו, שיאפשרו קשרים, תשלום לפי שם משתמש, ובאופן כללי, חווית משתמש בשווי כל יישום תשלומים גדול. כל זה יבוא מבלי לוותר על כל האבטחה והפרטיות שהופכות את הרשתות המבוזרות ליקרות כל כך.

מה איתך, אליסה? ספר לנו עוד על התוכנית הקרובה של OKEx.

אליסה: אותו הדבר כמו ה- AMA האחרונה, חברתי לקבוצה ואני מבטיחים לספק למשתמשים שלנו את חילופי הנכסים הדיגיטליים הממוקדים ביותר על ידי המשתמש, ולבנות את המערכת האקולוגית הטובה ביותר

עם זאת כרגע ברצוני להשקיע קצת זמן בדחיפת הקידום שלנו כאן – בונוס מיוחד לסוחרי Dash שמגיע: מה- 29 באפריל עד ה- 6 במאי, סוחרים יכולים לחלוק עד 20,000 USD על ידי סחר בחוזי Dash. כל הקודם זוכה. אנא עיין במידע נוסף באתר האינטרנט שלנו או באפליקציות לנייד.

תמונה

חלק 5: ש&א

כאן מ- @ Wak33letal עבור פרננדו: האם אתה יכול בבקשה להסביר את הדינמיקה של הימור בתוך המערכת האקולוגית המקוונת ואיזו השפעה יש לפונקציה ‘שליחה מיידית’ על זמני העסקה ומהירות?

פרננדו: אני אוהב את השאלה הזו מכיוון שאנשים מתערבבים בתדירות גבוהה. לדאש אין היערכות במובן המסורתי של המונח. מה שיש לדאש הוא שכבת masternode, כפי שציינתי לעיל.

Masternodes מקבלים תשלום עבור משימות רשת מסוימות. מכיוון שהם צריכים גם להוכיח שהם בבעלותם של 1000 Dash, זה יכול להיראות קצת כמו הימור. למרות זאת, ישנם שירותים המציעים את Dash "הימור".

מה שהם עושים זה לאסוף את הכספים של משתמשים רבים כדי להגיע לדרישת 1000 Dash, להקים masternode ואז לחלק את התשלומים ביניהם. אז זה נראה דומה להימור, אבל זה לא. סטייקרס בדרך כלל יוצרים את החסימות, אך בדאש משימה זו נעשית על ידי הכורים ואמצעי המורה עושים דברים אחרים.

InstantSend הוא אחד הדברים שעושים masternodes. נבחרים 50 מאסטרינים ובודקים את תקפות העסקה ברגע שהיא נשלחת. ברגע ש -60% מהם מסכימים לכך, כורים אינם יכולים לכרות שום דבר הסותר זאת. אז תוך קצת יותר משנייה העסקה היא סופית לחלוטין. זה לא יהיה אפשרי ללא masternodes וזה מאוד חשוב לחוויית תשלום טובה.

אליסה, @ Samet68756998 רצתה לדעת, "כיצד COVID-19 האחרון השפיע על הפרויקט שלך? איך תשרוד, נניח אם ה- COVID-19 הזה יימשך שנה יותר?"

אליסה: מאז היקף הלקוחות, המשרד והעבודה שלנו הוא תמיד גלובלי, עבודה מרחוק הייתה הרגל עבור רוב הקולגות שלנו במשך זמן רב. זום לשיחה, מברק או WeChat לתקשורת, גוגל דרייב או OneDrive לקבצים … כל כך נפוץ עבור צוות גלובלי כמונו ואנחנו לא מצליחים לשמור על העקביות והיעילות שלנו כמחליפי נכסים דיגיטליים מקצועיים וברמה עולמית.

כמובן ש- COVID-19 הפך אותנו לעסוקים בהרבה מאשר לפני כמה חודשים – יותר אנשים קונים עכשיו ביטקוין וקריפטו. אתה יכול לראות שהמחיר של הביטקוין כבר עלה היום על 9,000 דולר :)

שאלה נוספת לפרננדו “מדוע דאש החליט לבחור ב- OKEX כשותף מוביל לעסקאות החלפה מתמדת? מה היתרונות שלו והאם זה יעלה את ערך מטבע ה- DASH בטווח הארוך? ” מאת @ nillerfect310

פרננדו: נגזרים מורכבים ויש להם כמה סיכונים, ולכן אתה רוצה לסחור בהם רק בבורסות שמכובדות מאוד, בטוחות ובעלות

נגזרים מורכבים וישנם כמה סיכונים הקשורים אליהם (כפי שהסביר אליזה לעיל), לכן אתה רוצה לסחור בהם רק בבורסות מכובדות מאוד, מאובטחות ובעלות יכולות טכניות גבוהות..

אין ספק ש- OKEx היא אחת הבורסות המובילות בעולם ויש לה את כל הדברים האלה, כך שאנחנו ממש שמחים לעבוד יחד. כפי שהוסבר לעיל, נגזרים מועילים לפרויקט מכיוון שהם מגדילים את האפשרויות לסוחרים ובסופו של דבר מגדילים את הנזילות, וזה טוב לכולם. כך שבטווח הארוך זה יביא ערך לדש ללא כל ספק.

אליסה עכשיו תורך! "אחד החסרונות הבולטים הוא שמשתמשים לא יכולים להפקיד ישירות כספים בכסף $ כדי לפעול עם OKEx, עליך לקנות ביטקוינים בבורסה אחרת ואז להעביר את הכספים שלך. מדוע, אם דאש רוצה להיות אסימון סחר מהיר, זה לא עושה הסכמים עם פלטפורמה אחרת?" מאת @DiegoanAntonio

אליסה: בין המוצרים שלנו, Buy Crypto ו- C2C שווקים הם אלה שמתאימים למשתמשים שהיו חדשים בשוקי הקריפטו ורוצים להיכנס לסיפון.

כדי לאפשר למשתמשים לרכוש קריפטו ישירות ובקלות באמצעות מטבעות פיאט באמצעות Buy Crypto, OKEx משתף פעולה עם 7 שותפי שער פיאט כדי להציע 8 סוגים של מטבעות קריפטוגרפיים (כלומר, Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Ripple, Bitcoin Cash, Tether, EOS ו- TRON). אתה יכול לרכוש את הקריפטו האלה בלמעלה מ -30 מטבעות פיאט באמצעות כרטיסי אשראי. בדוק עוד כאן: https://www.okex.com/buy-crypto/usd

אתה יכול גם לרכוש קריפטו עם מטבעות פיאט בשווקי C2C שלנו, שם משתמשים יכולים לסחור בין מטבעות הפיאט ולקריפטו זה עם זה..

שאלה אחרונה מטוויטר @ Trung34566, פרננדו. מרבית המשקיעים מתמקדים רק במחיר סמלי בטווח הקצר במקום בערך האמיתי של הפרויקט. האם DASH יכול להגיד לי את היתרונות של משקיעים המחזיקים ב- DASH לטווח הארוך?

פרננדו: אנו מאמינים כי ערך אמיתי מגיע מתועלת.

ישנם מתווכים רבים עם תוכניות ריכוזיות המתמקדים במחיר הנכס ולא בשום דבר אחר, אך דאש מתמקד בשימוש. אם אסימון שימושי עבור משתמשים רבים, הוא יחזיק ערך, לא משנה מה.

נוסף על כך, ל- Dash יש היסטוריה ארוכה של מסירה. אנחנו קיימים יותר משש שנים והצוות ממשיך לדחוף קדימה. זה לא פרויקט נוצץ חדש שמבטיח הבטחות שהם לא יודעים אם הם יכולים למלא. אנחנו לא הולכים להיעלם במשבר כמו אחרים, עברנו כבר כמה מהם ואנחנו ממשיכים לחדש.

@ MIVQ_3:

היי @fernandogutierrez קהילת דאש היא אחת ממזלגות ה- BTC הוותיקות, כמה קל לחבר קהילה חדש לנהל מסטרונודה? מה הן הדרישות?

פרננדו: אתה צריך שיהיה לך 1000 דאש. הסיבה לכך היא שמבצני המוח מבצעים משימות קריטיות לרשת ואנחנו לא רוצים לאפשר להקים רבים מהם ולפעול בדרך זדונית..

עם זאת, אותם 1000 דאש תמיד נשארים בארנק שלך, כך שאין סיכון. ברגע שאתה מוכיח לרשת שיש לך את ה- Dash 1000, אתה מגדיר שרת שצריך להיות מקוון 24×7 כדי שהוא יוכל לעבוד במה שהוא צריך לעשות. ואז הרשת משלמת באופן קבוע. הגדרת השרת אינה טריוויאלית, אתה צריך להיות מסוגל לעשות כמה דברים טכניים. ישנם מדריכים רבים, אך אם אתה מעדיף זאת, תוכל גם לשכור אחרים לתחזוקת השרת שלך. הם לוקחים חלק מהתגמולים שלך בתמורה לכך. כך שכל אחד יכול להגדיר מפתח-אם אם הוא מוכן שיהיה לו מספיק דאש.

@DeTuAnhButDepTrai:

מה היתרונות לאחר מסחר החלפת דאש? וההשלכות של זה?

אליסה: שאלה מקסימה.

המינוף היה תנאי הכרחי. מבחינת עסקאות, משתמשים יכולים להגביר את הכנסותיהם על ידי התאמת המינוף. כאשר ההכנסות מוכפלות באמצעות מינוף, הסיכון גם מקבל כפול. אנא השתמש בזה בזהירות!

גידור הוא החביב עלי ביותר! משתמשים המחזיקים בקריפטו יכולים להשתמש בחוזים עתידיים כדי להשיג גידור, במיוחד כאשר השוק הולך ויורד. הכוונה היא לגידור התנודות במחיר המטרה הקריפטוגרפי של החוזה בכדי למנוע את הסיכונים הנגרמים מהתנודות בתקופה זו. כלומר, הלקוח קובע עמדת חוזה הפוכה, כך שהרווח וההפסד שנוצר על ידי המטבע הקריפטוגרפי עצמו הם בדיוק מנוגדים לרווח והפסד שנוצר על ידי החוזה כאשר יש תנודות במחירים, והרווח וההפסד הכולל של המטבע הקריפטוגרפי, והחוזה נשאר זהה.

@bountycatcher:

ישנם מטבעות קריפטוגרפיים רבים הזמינים לשירותי תשלום. אז מה הופך את דאש לייחודי ושונה?

פרננדו: Dash הוא מהיר ומאובטח ככל שיהיה, והעמלות הן כמעט אפסיות. אנחנו גם מאוד קלים לשימוש וקלים עוד יותר. נוסף על כך, אנו עובדים על אימוץ באופן פעיל. רבים אחרים מעצבים דברים, אך אם לא תלך לתחום, תדבר עם משתמשים וסוחרים ותסתגל למה שהם צריכים, לא תשיג דבר.

@CryptoZaratustra:

אחת התכונות החדשות האטרקטיביות ביותר של DASHPAY היא האפשרות לקבל ולשלוח DASH עם שם משתמש, האם אתה יכול להסביר קצת איך זה עובד?

פרננדו: אני מסכים! זה לא זמין ב- mainnet כרגע, אבל בקרוב זה יסתיים הבדיקה שמתרחשת (הבדיקה היא ציבורית, אם ברצונך להעמיק, בדוק dash.org/developers).

איך זה עובד זה שמשתמשים יכולים לרשום שם בבלוקצ’יין. ברגע שהם עשו את זה, הם יכולים לתת את זה לאנשי קשר והם רק צריכים להציג את זה בארנק כדי לשלם להם. אין צורך להעתיק / להדביק כתובות ארוכות. הוא מבוזר לחלוטין והוא משתמש בכתובות ברקע, כך שהפרטיות נשמרת.

@Maksyrn:

מדוע המסחר ב- Dash ב- OKEx Swap טוב יותר ממסחר אחר?

אליסה: ראשית, מסחר בפלטפורמה שלנו הוא בטוח מאוד. יש לנו מערכת ניהול סיכונים מושלמת, כגון תכנון מחירים מסומנים וכללי מרווח שיפוע, שכולם טובים כדי להגן על המשתמשים מפני תנודות השוק החריגות.

שנית, מהירות ההתאמה של מערכת המסחר שלנו היא הטובה ביותר בענף, ומעניקה לכם את חוויית המסחר האולטימטיבית.

לבסוף, כשאתם סוחרים איתנו עם Dash, תוכלו ליהנות מ- 0% עבור הזמנות ממתינות, ועד הנחה של עד 0.035% עמלה..

@zaferce:

איך משיגים מעקב אחר משאבים עבור Evonet? כיצד לפקח על זיכרון, דיסק, IO, מעבד ומדדי מקור אחרים בכדי לשמור על החיים בחיים ויציבים וכיצד לזהות בעיות כלשהן?

פרננדו: זה טכני מדי בשבילי, אבל אני ממליץ לך לבדוק את dash.org/developers. שם יש לך הרבה מידע ואפילו קישור לשרת Discord שבו דנים ב- Evonet.

@ MIVQ_3:

מה אתה חושב על רשת ציבורית עם תכונות פרטיות? רשתות ציבוריות רבות שוקלות להוסיף תכונות פרטיות, כגון הוספת הוכחות אפס ידע, יתפתח דאש בתחום זה?

פרננדו: ל- Dash כבר יש פרטיות משופרת, אך אנו הופכים אותה לאופציונאלית. זה נקרא PrivateSend והוא מבוסס על CoinJoin. זה זמין בארנק שולחן העבודה. אנו מאמינים שפרטיות מהווה הגנה על המשתמש הממוצע, ולכן אנו מאמינים בכך שיהיה קל להשיג אותה. עם זאת, שקיפות חשובה מאוד גם למקרי שימוש אחרים. לכן אנו הופכים אותו לאופציונלי.

עוד AMA לבוא

כל נושא שתרצה לסקור, יידע אותנו!

בכל פעם שאנחנו מסיימים AMA, אנו מרגישים נדהמים מאוד ומתרשמים מכמה בשקיקה הקהילות שלנו רוצות ללמוד עוד עלינו. כאמור, מפגשי AMA נוספים ימשיכו לבוא. אם יש לך רעיונות מעולים בנושא שנוכל לכסות, אל תהסס להודיע ​​לנו על ערוצי המדיה החברתית שלנו. עד הפעם הבאה, מסחר שמח!

עקוב אחר OKEx ב:

https://twitter.com/OKEx

https://www.facebook.com/okexofficial/

https://www.linkedin.com/company/okex/

https://t.me/OKExOfficial_English

https://www.reddit.com/r/OKEx/

https://www.instagram.com/okex_exchange

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map