סיכום AMA: מייסד משותף וחבר המועצה של מנטרה DAO, ג’ון פטריק מולין

ב- 3 בספטמבר, OKEx הזמין את מייסד מנטרה DAO וחבר המועצה ג’ון פטריק מולין לפגישת AMA עם קהילת הטלגרם שלנו. ה- AMA ראה את האורח שלנו נותן סקירה כללית על הפרויקט, על מקומו במערכת האקולוגית הפיננסית המבוזרת ותכונות המפתח שלו. סיכום זה כולל את השאלות והתשובות מאותו מושב.

אתה יכול בבקשה להציג את עצמך ולתת לקהילה שלנו קצת הבנה מאיזה רקע עסקי אתה בא וכיצד יישמת אותו על תפקידיך במנטרה DAO?

אני במקור מארה”ב, אבל ביליתי כמעט את 10+ השנים האחרונות בחו”ל, לאחר שעשיתי את לימודי התואר הראשון בספרד, התואר השני הראשון שלי בגרמניה והשני בשנחאי. עשיתי תואר שני כפול באקון וניהול.

הצטרפתי למרחב הקריפטו במשרה מלאה בשנת 2017, אך הייתי פעיל משנת 2015 וקניתי את הביטקוין הראשון שלי (לצערי, רק מעטים) בשנת 2013. עברתי להונג קונג בשנת 2018 ועזרתי בהקמת חברת חילופי קריפטו וייעוץ לפני שהשקתי את HK משרדים של עסק תיווך מורשה בארה”ב שיש לו רישיון SEC היחיד להפצת ניירות ערך דיגיטליים יחד עם וויל קורקין.

לאחר מכן הצטרפתי לצוות ריו דה-פי כיועץ, ולאחרונה התמקדתי בבנייה והשקת מנטרה DAO, דה-פיי DAO שהתמקד בהימור, בהלוואות ובמשילות ובמערכת האקולוגית של פולקדות. ההתמחויות שלי הן פיתוח עסקי, גיוס כספים, כלכלה סמלית, וביומיום אני אחראי על הפעילות והאסטרטגיה במנטרה DAO.

אני מטפל הרבה קדימה ואחורה עם המשקיעים המוסדיים שלנו, שותפויות עם פרויקטים של PoS כדי להפוך למאמת, ורישומי חילופי דברים. 

אם כן, עבור חברינו שעדיין לא מכירים את הפרויקט, תוכלו לתת לנו סקירה ברמה גבוהה מאוד של מה זה מנטרה DAO ואיזה יתרון תחרותי זה מביא לנוף DeFi?

כן, בטח. מנטרה DAO הוא DAO שמורכב להיות מנוהל לחלוטין על ידי מחזיקי אסימון OM, לפיו משתמשים יכולים לקבל תגמולים כספיים באמצעות השתתפות בחסכונות שלנו (כלומר, היערכות) ובהלוואות מוצרים, וכן להשתמש באסימון OM כדי לקחת חלק בממשל והצבעה על שינויים בתוך המערכת האקולוגית והפלטפורמה.

בנוסף, תוכל לצבור מוניטין במערכת זו באמצעות פרוטוקול הקארמה הפנימי שלנו, שהוא מערכת כמו ניקוד אשראי, כך שתוכל לקבל יתרונות כלכליים משופרים כגון שיעורי ריבית נמוכים יותר בהלוואות, עמלות נמוכות יותר עבור ההימור, הלוואות מבוטחות ועוד. דברים כיפיים.

לקחנו השראה מרבים מהפרויקטים המובילים של DeFi, ולקחנו חלקים וחלקים מכולם כדי ליצור באמת פלטפורמת DeFi מסומנת הכוללת את כל מרכיבי הליבה של בנק קריפטו, למיניהם, אך עם חוויה משחקית דרך פרוטוקול קארמה ומשחק הגרלת בריכת מנטרה. והכל קשור באריזה יפה עם מיתוג כמו מנטרה, OM וקארמה.

אנא ספר לנו כיצד ה- DAO שלך מרוויח באופן ייחודי את הכספים הפתוחים בכלכלה של היום ומחר?

לגבי זה, אני חושב שאנשים ראו כיצד המערכת הבנקאית המסורתית אינה נגישה לאנשים בעולם המתפתח, או פשוט לא יעילה – וחוויה איומה להתמודד איתה. כלומר, ביליתי היום שעה בבנק, כי לצערי, אני עדיין לא מוציא 100% קריפטו בחיי. זה היה כאב מוחלט ובזבזתי כל כך הרבה זמן.

ננצל את הניסיון שלנו במימון מסורתי וגם במימון קריפטו כדי לפתח מערכת פתוחה ומקיפה יותר המאפשרת לאנשים מרחבי העולם, ובאופן ללא הרשאה, לגשת לשירותים הפיננסיים הבסיסיים שמגיעים לבני אדם – מקום בטוח להצלה. את הכסף שלך ולהרוויח ריבית חוקית, גישה למתקני אשראי והלוואות וכו ‘.

היו לנו כ -1,000 אנשים מ- 81 מדינות שהשתתפו ב- IMO שלנו (כלומר, הצעת חברות ראשונית), וכרגע, אחרי שבועיים מ- TGE, יש לנו כמעט 9,600 כתובות המחזיקות באסימון ה- OM … זה באמת מדהים!

בנוסף, האופי הלא-משמורני של רבים מהמוצרים שלנו מציע רמת אבטחה משופרת. כמו שאומרים, לא המפתחות שלך, לא המטבעות שלך.

האם תוכל לומר לנו מתי אתה מצפה שההימור יעלה לאוויר, ואילו תכונות ו / או תמריצים ילהיבו את המאמצים והמחזיקים המוקדמים??

יהיו לנו שני סוגים של הימור. האחת היא המקום שבו תוכניות ההימורים יופעלו עם השותפים המרכזיים שלנו. יהיה לו אפריל קבוע ויבצע את אותם תנאי ההימור כמו ההימור ברשת. נכון לעכשיו, זו הופעה חיה ב- Bithumb Global וב- BitMax, וכיום מוערכים כ 40 מיליון OM.

אנו מצפים שמספר זה יעלה עוד יותר מכיוון שנשיק OM בהשקעה עם OKEx בעתיד הקרוב.

הקהילה שלנו ביקשה את זה, והתחלנו לעבוד עם צוות OKEx ונציג תוכנית הפצה מדהימה למדי עבור המשתמשים והקהילה של OKEx.!

באשר להימור המקומי שלנו ברשת, אנו נפרוס הימורים פשוטים למספר רשתות PoS שונות בשבועות הקרובים.

היה מוכן לפחות לחמש הכרזות על שותפות ומאמת בשני השבועות הבאים (תן או קח כמה ימים). 

זה נפרד מההערכה של DOT ו- KSM, שעבורם נשתף מדריכים שלב אחר שלב כיצד למנות את צמתי ה- DAO של מנטרה כדי לזכות בתגמולים בסכום יומי של אסימון. נקבל תגמולים נוספים של OM ההימורים זמן קצר לאחר מכן על בסיס שרשרת אחר שרשרת.

מוצרי ההלוואות שלך יהיו חלק גדול מהמערכת האקולוגית עבור מנטרה. האם תוכל לתת סקירה כללית על תוכנית ההשקה התלת-פאזית שלך ולמה אתה עושה זאת בדרך זו?

יהיה לנו מוצר הלוואות רב-שלבי הכולל גם פרוטוקול הלוואות קנייני הדומה ל- Maker, אך עם ביטחונות רב-נכסיים מרובי-שרשרת, והלוואות לא-בטחונות באמצעות פרוטוקול קארמה, כמו גם שילובים אחרים של פרוטוקול הלוואות..

אנו נביא חקלאות אתריאום לתשואה האקולוגית בפולקדות, על ידי שילוב עם פרוטוקולי מתחם, Aave ופרוטוקולי הלוואות / חקלאות מובילים אחרים ישירות בפלטפורמה שלנו..

עוד תכונה מגניבה שאנחנו לא מדברים עליה כל כך הרבה היא "היערכות נוזלים" וקונספט גלגל התנופה של DeFi. זה המקום שבו משתמשים יכולים למעשה לסמל את הנכסים המושקעים שלהם, וליצור נגזרת ממנו, המאפשרת לך לסחור בחופשיות ולהשתמש בנכס, כל זאת תוך שמירה על אבטחת רשת של רשת PoS..

אז אתה יכול להמר על ה- DOT שלך, למשל, שיזכה בפרסים רבים בסכום DOT + OM, ואז תוכל לקשור לנו את ה- DOT הזה וליצור את הנגזרת (omDOT), שאותה תוכל ללוות כנגד או לסחור איתה, או קנה יותר DOT או נכסים אחרים כדי לבצע מחדש ולהרוויח יותר DOT + OM.

כמובן שתצטרך לבטל את החוזה כדי להחזיר ולתבוע את כל התגמולים, אבל זה בעצם איך זה עובד, ואתה יכול לעשות את זה עם כל נכס מסודר (כמו הנכסים של חמש השותפויות שנכריז עליהם שבועות הקרובים).

XTZ, BAND, KAI, SRM, ATOM, KAVA, TOMO, LUNA וכו ‘הם כולם פרויקטים פוטנציאליים גבוהים של PoS, ואנחנו בוחנים את כולם.

כיצד מרוויחים בעלי אסימון ה- OM במערכת האקולוגית? באיזה כוח במודל הממשל מחזיקים יחידים? מדוע זה כל כך מושך ומה הדרישות הבסיסיות להשתתף?

זה חשוב לנו ביותר, במיוחד מכיוון שאנחנו א "ממשל קהילתי" פלטפורמה ובעצם ראינו בעבר כי DAOs חסרים במיוחד תמריצים להצבעה, או שהתהליך מורכב מאוד עבור אדם ממוצע לקחת חלק בו.

אנחנו רוצים לעשות DeFi להמונים ולאפשר לכולם, לא משנה אם הם מחזיקים 1 OM או מיליון OM, להיות מסוגלים להשמיע את קולם

לכן, במערכת שלנו, אנו דורשים מהמשתמשים רק להפקיד OM כדי שיוכלו להצביע, אך זה יכול להיות עם לפחות 1 OM.

כל OM מוערך מייצג קול אחד במערכת DAO מנטרה.

מחזיקי OM המחזיקים ב- OM יורשו להציע שינויים במערכת האקולוגית של מנטרה DAO כולל, אך לא רק, שינויים ב:

  • שיעורי ריבית
  • OM רמת האינפלציה
  • מענקי מערכת אקולוגית
  • הוספת נכסי הימורים נוספים
  • הוספת מוצרי הלוואות נוספים

אפילו בנינו את קרן מנטרה DAO באופן שהנהנים מהקרן עצמה הם בעלי האסימונים של OM.

זה יהיה מדהים עוד יותר כאשר צמתים DAO המנטרה שלנו הם החמישייה המובילה בכל בלוקצ’יין שאנו מאמתים עליהם בעתיד וייצרו סכום משמעותי של תגמולי סכום עבור ה- DAO..

אגב, זו היעד הפנימי שלנו לכל רשת – מאמת טופ 5!

שאלות קהילתיות

האם יש לך מערכות לצריבה / רכישה חוזרת של מטבעות או כל תוכניות של צריבת אסימונים להגדלת ערך אסימון ה- OM ולמשכת משקיעים להשקעה?

זו שאלה טובה מאוד. לכן, יש לנו כמה תכונות העוקבות אחר מודל buyback ו- burn. זה מתחיל בבריכת המנטרה, לפיה משתמשים יכולים לצרוב 1 OM כדי לקבל כניסה אחת לבריכה. כאשר מחיר ה- OM ממשיך לצמוח, ייתכן שנצטרך להעריך את כמות ה- OM שאתה צריך לשרוף לצורך הכניסה. בנוסף, המשתמשים יצטרכו לצרוב את OM כדי לפתוח ולסגור תקליטורי CDP (כלומר, עמדות חוב מבוטחות) להלוואות המטבע. ולבסוף, ה- DAO של מנטרה ישתמש גם ב -50% מתגמולי ההשקעה שלו על בסיס יומי כדי לקנות חזרה OM בשוק הפתוח..

מה היה אבן הדרך הגדולה ביותר שהיה לפרויקט שלך עד כה? מה התוכנית בשנים הקרובות?

אני מאמין שהיו לנו הרבה הצלחות מדהימות, אם כי בפרק זמן קצר להפליא. החל מ- IMO המנוי שלנו באופן מסיבי, ועד להשקה ורישום מדהים ביותר מ -11 מרכזיות, כולל OKEx, תוך שבועיים, וכן להתקבל לתוכנית Builders Substrate, שהיא תוכנית דגירה של מערכת אקולוגית המופעלת על ידי Parity ו- Web3. תוכלו לקרוא עוד כאן.

וכמובן, שיש כמעט 10,000 כתובות המחזיקות באסימון ה- OM בתוך פחות משבועיים זה מדהים. אני בטוח שעוד יותר מחזיקים בודדים שם בהתחשב בכך שרבים מושתקים בבורסות.

כיצד מנגנוני קונצנזוס PoA יכולים להועיל ל- DeFi בהשוואה למנגנוני קונצנזוס PoS ו- PoW?

נכון לעכשיו, RioChain, הרשת עליה אנו בונים, הוא מודל PoA אך עובר במהירות לעבר מודל PoS מבוזר יותר. אנו מאמינים בתפיסת ההתהפכות, כאשר ערכי הרשת של מטבעות ה- PoS יפלו מטבעות PoW בעתיד הקרוב. אנו גם נפעיל מאמת עבור RFuel כאחד מאמתני בראשית, אגב.

בימים האחרונים פיקחתי על OM, והיא חלה עלייה ניכרת, האם אתה חושב שזה מגיע? האם האימוץ החל בדרך של הכנסות בסכום?

אני חושב שיש כמה גורמים עיקריים מדוע ההסמכה שלנו גדלה בימים / שבועות האחרונים:

  • מספר גדול של שחקנים (כ 40 מיליון OM מושקעים).
  • עלייה בנראות – למשל רישום בבורסות גדולות כמו OKEx.
  • הייפ סביב פרויקטים של Polkadot – יש סיבה שהשקנו עם ERC-20 באותו יום כמו העברת DOT. זה לא היה מקרי.

מדוע אתה עדיין משתמש בבלוקצ’יין Ethereum עבור אסימונים של OM בזמן שהוא מהיר לאט?

לכן, עניתי באופן חלקי לעיל, אך בעצם אסימון ה- OM הנוכחי הוא גרסת ERC-20 שנועדה אך ורק להביא את האסימון לידי המשקיעים שלנו ולהביא אותם לתנאי מראש. נעבור למטבע ה- Mainnet שלנו ברגע שמטבעות RioChain יושק בחודשים הקרובים.

היכן אוכל לקנות OM?

כרגע אנחנו רשומים בלמעלה מ- 11 מרכזיות, אבל אני חושב ש- OKEx הוא מקום נהדר להתחיל מכיוון שאנחנו רשומים שם.

ספר לנו על התוכניות שלך לשנת 2020, על מה אתה עובד כרגע, והאם אתה הולך להרחיב את רשימת הבורסות הגדולות?

נכון לעכשיו, אנו עובדים על השקת הגרסה הראשונה של הפלטפורמה שלנו, שתתמקד בתחילה בהימור, ואחריה ממשל פשוט ברשת לאחר שהריו צ’יין יפעל. ואז נשיק את פלטפורמת ההלוואות שלנו ותכונות נוספות, כגון בריכת מנטרה וקארמה.

אנו משחררים מפת דרכים וטכנולוגיה מפורטת יותר בעתיד הקרוב, כמו גם נמשיך לשתף יותר מידע על התקדמות הטכנולוגיה שלנו כאשר אנו פותחים את בסיס הקוד שלנו לציבור ומשתפים עוד על צוות ה- dev שהיה קשה בעבודה מאחור. הסצנות.

כפרויקט מונחה קהילה, כיצד אוכל לתרום את המכסה להצלחתך? האם יש לך תוכנית שגרירים עולמית או מערכת תגמול הפניות? האם אני מקבל תועלת כלשהי מלהחזיק בטווח הארוך?

כן, יש לנו תוכנית שגריר שתוכננה על ידי חבר המועצה שלנו, וויל קורקין, ויועץ האסטרטגיה שלנו, פרופסור ניק קראפלס. אנא עקוב אחר הודעות נוספות אודות תוכנית זו!

אילו תפקידים ממלאת קרן Web3 במנטרה DAO? אף אחד לא משיג דבר בעל ערך בפני עצמו, אתה יכול אנא שתף על השותפויות שלך להצלחה?

לכן, כפי ששיתפתי באחת מהשאלות, אנו עובדים עם Parity ו- Web3 דרך תוכנית הדגירה של Substrate Builders שאליה התקבלנו. מנטרה DAO טרם הגישה בקשה למענק Web3 Foundation, אבל זה משהו שאנחנו מתכננים לעשות לפני סוף השנה..

אני רואה שקהילת ה- DAO של מנטרה הולכת וגדלה, אבל איך משתמשים יכולים לעזור לך? כיצד נוכל לתרום את המכסה שלנו להצלחה שלך?

ישנן דרכים רבות בהן הקהילה יכולה לעזור לנו, והיא מתחילה בתמיכה בצמתים שלנו על ידי האצלת הנכסים שלך אליהם בכדי לזכות בפרסים גדולים. בנוסף, משתמשים יכולים לעזור בתמיכה על ידי הימור OM ונטילת חלק בתהליך הממשל וההצבעה. ככל שיש לנו יותר משוב קהילתי, כך טוב יותר, לדעתנו. כמובן, כל אחד יכול לעזור גם על ידי שיתוף החדשות וההודעות שלנו והיותו תומך מוצק עבורנו במרחב!

הראיון הזה נערך לשם הבהרה.

עקוב אחר OKEx

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner