סיכום AMA: אליזה שו & DASH – התחל במסחר דאש – חלק א ‘

ב- 29 באפריל CSO שלנו אליזה שו הצטרף למפגש חי שאל אותי הכל (AMA) בהנחיית DASH, קהילת סחר קריפטו מבוססת, וענה על שאלות בערוץ הטלגרם שלהם עם יותר מ -3,400 חברים (http://t.me/dash_chat). במהלך הצ’אט בן 90 הדקות, אליסה הציגה את החוזה והמסחר בנגזרים של OKEx, כמו גם את היתרונות של מסחר בנגזרות קריפטו..

תוהה מה יכולים מוצרים נגזרים להביא אותך מחוץ למסגרת המסחר הספוט? מדוע כדאי לסחור בנגזרות קריפטו ב- OKEx? בדוק את השאלה הבאה&כפי שהכנו עבורכם, עם כל השאלות אליסה ענתה בצ’אט.

Contents

חלק 1: מבוא לחוזים ונגזרים

אליזה, נתחיל עם היסודות – מהו חוזה?

אליסה: למתחילים בקריפטו אנו בדרך כלל סוחרים בנקודות, אך עלינו להבין מה קורה גם בשווקים נגזרים. עתיד, החלפות תמידיות, אופציות … ובכן, חזור לחוזים.

החוזה הוא מוצר נגזר של מטבע דיגיטלי. משתמשים יכולים להרוויח הכנסות עבור עליית המחירים או ירידתם על ידי רכישת חוזה ארוך או מכירת חוזה קצר. קנייה ארוכה פירושה שמשקיעים מצפים שהשוק יעלה בעתיד ויקנה כמות מסוימת של חוזים ארוכים של נכסים דיגיטליים.

קחו לדוגמא את עסקת החוזה DASH. אם מחיר ה- DASH הוא 60 דולר ארה”ב, אנו קונים חוזה בשווי DASH אחד. אם מחיר DASH יעלה ל- 70 דולר, נוכל להשיג רווח של 10 דולר על ידי מכירת חוזה DASH. מכירה קצרה מתייחסת למשקיעים המצפים שהשוק ייפול בעתיד וימכור כמות מסוימת של חוזים קצרים של נכסים דיגיטליים. אם ניקח את עסקת החוזה DASH כדוגמה, כאשר מחיר DASH הוא 60 דולר ארה”ב, אנו מוכרים חוזה בשווי DASH 1. אם מחיר DASH יירד ל 50 $ כל אחד, נוכל להשיג רווח של 10 $ על ידי רכישת חוזה בשווי DASH 1.

המשמעות של השקעה בעסקאות נקודתיות היא שניתן להשיג רווחים רק כאשר מחיר הספוט עולה. אך ניתן להשיג רווחים בעסקאות חוזיות ללא קשר לעליית וירידת המחיר על ידי קנייה ארוכה או מכירה קצרה.

עומר, כנציג של Dash, כיצד אתה רואה את עליית הנגזרים בשוק הקריפטוגרפיים?

עומר: התשובה הקצרה היא שאנחנו מאמינים שזה יקרה לענף בשלב זה או אחר. עם הכללת המסחר המוסדי, ראינו את הסבירות שמוצרים רבים הזמינים בשווקים מדור קודם יוכנסו לתעשיית הקריפטוגרפים כגבוהים. זה דבר טוב שכן זה עזר לתקנן ולהבשיל את התעשייה המתהווה שלנו.

בנוסף, החוזים הללו הביאו סוחרים מוסדיים נוספים, מה שהביא לעניין רב יותר בקריפטו בכלל. חשוב מכך, הכנסת נגזרים הייתה בלתי נמנעת עקב התנודתיות בשוק הקריפטו. אני יכול לדמיין שרוב אם לא כל המשתמשים ב- AMA יכולים להתייחס למהירות המיקום של האדם יכול להשתנות מרגע לרגע..

היתרונות של נגזרים וסוגי הנגזרים הרבים (החלפות, אופציות, עתידיות, נצחים וכו ‘) ניתנים לניתוח לסיכוני תנודתיות. מכיוון שתעשיית המטבעות הקריפטוגרפיים נעה במידה רבה באותו כיוון כמו ביטקוין לרוב, קשה להשתמש במטבעות קריפטוגרפיים אחרים כדי לגדר את ההשקעות שלך..

לדוגמא, בשווקים מדור קודם, ללא שימוש בנגזרים תוכלו להשקיע בנכסים מחזוריים או אלטרנטיביים נגדיים אשר יורדים או שומרים על ערכם כאשר השוק עולה ולהיפך. בתוך המטבע הקריפטוגרפי, יכולת זו לא הייתה זמינה, ותנועות שוק המחירים הספוטיות עבור אלטקוינס, לרוב מתפתחות באותו כיוון כמו ביטקוין לרוב. מוסדות התבוננו בשוק הקריפטוגרפי בעניין כמו לקוחותיהם, אולם עם תנודתיות המחירים הגבוהה בתעשייה שלנו, המוסדות היו זקוקים לדרך למתן את הסיכונים ומחירי המסחר המנוהלים כדי למקסם את התשואות..

הנושא האחרון נפתר באמצעות שולחנות OTC, אולם רכיב הפחתת הסיכון היה זמין רק למוסדות עם הכנסת נגזרים לתעשיית הקריפטו. היתרון למשתמש האינדיבידואלי הוא שעכשיו הם יכולים לנצל גם את השיטות הללו להפחתת הסיכון. אנו מאמינים שנגזרים יהיו מרכיב חשוב במערכת האקולוגית למסחר בקריפטוגרפים, ומברכים על OKEx על נקיטת הצעדים של הצגת שירותים אלה למשתמשיהם..


אז נגיד שאני רק סוחר קריפטו בסיסי, מה יכול מוצרים נגזרים להביא אותנו מחוץ למסגרת המסחר הנקודתי?

אליסה: ראשית, מינוף. בעסקאות חוזיות, משתמשים יכולים להגביר את הכנסותיהם על ידי התאמת המינוף. הנה דוגמה שתעזור לך להבין טוב יותר את המינוף: כאשר מחיר ה- DASH הוא 50 $, המשתמש A מקבל חוזה בשווי 10 DASH עם מרווח של 50 $ ומינוף x10. אם מחיר ה- DASH יעלה ב -10% (מ- $ 50 ל- $ 55), הרווח של חוזה זה יהיה 10 * 50 * 10% = $ 50. אז משתמש A מרוויח 50 דולר במינוף x10 כאשר מחיר ה- DASH עולה ב -10%. יש לציין שכאשר ההכנסות הופכות כפולות עם מינוף, הסיכון גם מקבל כפול. אז אנא השתמש במינוף באופן רציונלי.

שנית, גידור. משתמשים המחזיקים בנכסים דיגיטליים יכולים להשתמש בחוזים העתידיים כדי להשיג גידור, במיוחד כאשר השוק יורד. גידור מתייחס לגידור התנודות במחיר המטבע הקריפטוגרפי של החוזה בכדי למנוע את הסיכונים הנגרמים מהתנודות בתקופה זו. כלומר הלקוח קובע עמדת חוזה הפוכה, כך שהרווח וההפסד שנוצר על ידי המטבע הקריפטוגרפי עצמו הם בדיוק מנוגדים לרווח והפסד שנוצר על ידי החוזה כאשר יש תנודות במחירים, והרווח וההפסד הכולל של המטבע הקריפטוגרפי, ו החוזה נשאר זהה.

הכניסו אותו לתרחיש שוב. בהנחה שמחיר ה- DASH הנוכחי הוא 50 $, משתמש A מחזיק ב- 10 DASH ומצפה כי מחיר ה- DASH העתידי יירד, ולכן על מנת למנוע את ההפסד שנגרם כתוצאה מירידת ה- DASH, משתמש A מוכר חוזה בשווי 10 DASH; נניח שאחרי חודש, המחיר בפועל של DASH יירד ל -40 $, ואז ההכנסות מהחוזה יעמדו על 2.5 DASH, שווה ערך ל 100 $. ה- DASH המקורי יאבד 100 $, והמשתמש A יפסיק. על ידי קביעת מיקום חוזה הפוך מראש, תוכל לנעול את ההכנסות הסופיות שלך בדולר.

לעומר יש סיבה שתציע לסחור בנגזרות קריפטו?

עומר: תן לי להקדים את התשובה באמירה שזו איננה ייעוץ מסחרי, אך ניתן לסכם את הסיבות שבגללן להשתמש בנגזרות – 3 מילים – תנודתיות, גידור וספקולציות.

תנודתיות – מחירי מטבעות קריפטוגרפיים יכולים להיות תנודיים מאוד כפי שכולכם יודעים. נגזרים מסייעים לסוחרים להגן על עצמם מפני תנודות מחירים. לדוגמה, אם אתה מאמין שמחיר דאש יעלה, סוחר רשאי להשתמש בחוזה עתידי כדי לנעול מחיר למשך זמן מסוים. בדיוק כמו שתרצה לנעול את המחיר החודשי של שירות האינטרנט שלך בשנה הבאה כדי למנוע את הסיכון שספק שירותי האינטרנט שלך יעלה את השיעורים באופן בלתי צפוי, אתה עושה את אותו הדבר כאן עם חוזי קריפטו וחוזים עתידיים..

גידור – סוג של אסטרטגיית הפחתת סיכונים, בקצרה, משקיע מקטין עבור סיכון אחד עם פעולה מנוגדת. לדוגמא, אם אדם מחזיק ב- 10 דאש בתקווה לעליית מחירים, הוא עשוי לבחור לנקוט עמדה קצרה כדי שהרווח של אחד יצטמצם כנגד הפסדי האחר. קצר בעצם אומר שאתה מהמר שהשוק יירד. כאן, משקיע היה מוכר חוזה קצר במחיר השוק הנוכחי, ולכן כאשר מחיר הנכס הזה יורד, הם מקבלים רווח מההפרש בין מחיר דאש בשתי נקודות הזמן הנפרדות.

אם ניקח את אותה דוגמה, הסיבה השלישית תהיה ספקולציות. ניתן להשתמש גם בקיצור, תמידי, החלפות וחוזים עתידיים. אם ניקח את הדוגמא לעיל, אם המשקיע רק קיצר את דאש ולא היה לו את אותם 10 דאש שהוזכרו לעיל, הם משערים שהשוק יירד ומכירה קצרה כדי להרוויח מכך. משהו שלא הכי אפשרי בשוק בשוק נקודתי. בקיצור, נגזרים אלה לוקחים בחשבון זמן, גורם קריטי באסטרטגיות של סוחרים רבים.

חלק 2: מדוע ואיך לסחור בנגזרות קריפטו ב- OKEx

מדוע הסוחרים מעדיפים את OKEx על פני בורסות נכסים דיגיטליים אחרים למסחר בנגזרים?

אליסה: התשובה קצרה – OKEx פנטסטי

OKEx היא בורסת מטבעות חליפין המובילה בעולם, המספקת שירותים פיננסיים מתקדמים ואמינים לסוחרים ברחבי העולם המבוססים על טכנולוגיית בלוקצ’יין.

משתמשים בבורסה שלנו יכולים לסחור מבלי לדאוג שהנכסים נגנבים. בנוסף, יש לנו אמצעי בקרת סיכונים ברמה העליונה בתהליך המסחר, כגון הגנה על תנאי שוק קיצוניים במחיר הסימן, השגת אפס הקצאה של משתמשים עם שוליים מדורגים ומנגנון סגירה בעל ביצועים גבוהים, והימנעות מסיכון של פירוק עם עתודת סיכונים מספקת.

יש לנו סוגי חוזים מגוונים – למעט חוזים שונים עם מרווח שונה, יש לנו חוזים עתידיים ותאריכי תפוגה שונים. ניתן להסדיר חוזים עתידיים מדי שבוע, דו שבועי, רבעוני ודו-רבעוני, ולחוזים קבועים אין תאריך תפוגה.

יש לנו סוגי הזמנות מגוונים – סוגי הזמנות מתקדמים מרובים שיעזרו למשתמשים לסחור בצורה נוחה יותר. משתמשים יכולים לבצע הזמנות רווח והפסקה לבקרת סיכונים ולנעול רווחים.

יש לנו מטבעות מסחר מגוונים – בנוסף ל -9 המטבעות העיקריים (BTC, ETH, EOS, ETC, LTC, BCH, TRX, XPP, BSV), השקנו לאחרונה חוזים עם כמה מטבעות פופולריים אחרים כמו LINK, DASH, NEO , וכמעט 20 סוגים של מטבעות שיושקו בקרוב.

יש לנו כלי מוצר מגוונים – כלי מסחר שונים שיעזרו למשתמשים לבצע עסקאות בצורה מהירה ונוחה יותר

מחשבון חוזה: משתמשים יכולים להשתמש במחשבון כדי לחשב במהירות את הרווח, מחיר הסגירה ומחיר הפירוק בהתאם למיקומם ללא פעולות חישוב מורכבות.

נתוני עסקאות רב מימדיים: עשרה נתוני שוק עיקריים יכולים לעזור לסוחרים לנתח את מצב השוק בצורה מקיפה ולהתאים את תוכניות המסחר שלהם בהתאם..

יש לנו נפח מסחר עליון, מרווחים וביצועי מוצרים – OKEx זכתה בהכרה של משתמשים עם מוצרים מצוינים עם נפח מסחר חוזי מוביל בעולם, המהווים יותר מ -30% מסך היקף המסחר בשוק. הפיזור הממוצע של חוזים עתידיים של OKEx / החלפה תמידית קטן בהרבה מהבורסות האחרות

ויש לנו ביטחון :)

אז איך אוכל להתחיל עם ספוט ספוט או מסחר בנגזרים? האם אוכל להירשם דרך OKEx?

עומר: אתה יכול להתקין דרך OKEx, לעבור את תהליך KYC ולהירשם לרכישה ישירה של Dash ב- OKEx. כדי להתחיל להשתמש ב- Dash, הורד את ארנק Dash ב- Apple או ב- GooglePlay, ולאחר שרכשת את Dash באמצעות OKEx, עבור אל Dash.org/where-to- spend / כדי למצוא סוחר קרוב לרכישת סחורות ושירותים באמצעות לזנק.

אנו גם בונים דף מוסדי באתר האינטרנט שלנו אשר יספק חנות עצירה לכל השירותים שמוסד יזדקק להם.

כמה סוגים יש לחוזה OKEx? אילו יתרונות יש להם?

אליסה: OKEx תומכת בשני סוגים של חוזים: חוזים עתידיים / החלפת מטבעות וחוזים עתידיים / שוליים של USDT

חוזה עתיד / החלפה בשוליים מטבעיים (הפוך) מסודר בקריפטו המטבע הבסיסי, כלומר מטבע הפתיחה וההסדר הוא מטבע מסוים. לדוגמא: משקיעים רוצים לבצע עסקאות חוזי BTC ופוזיציות פתוחות עם BTC כשוליים, הסדר הרווח וההפסד הסופי יהיה גם ב- BTC; אם המשקיעים רוצים לבצע עסקאות חוזי DASH ולפתוח עמדות עם DASH כשוליים, הסדר הרווח וההפסד הסופי יהיה גם ב- DASH.

היתרונות של חוזים עתידיים / החלפות מטבע: העתיד / מטבע החלופי מטבע מתאים למשתמשים שצריכים להחזיק מטבע מסוים לאורך זמן במטרה לגדר, והם יכולים ליהנות מהרווחים מעליית המחירים ו החזקת תפקידים ארוכים של חוזים בשולי מטבעות

מצד שני, החוזה בשולי USDT נקרא חוזה קדימה. השוליים וההסדר של החוזה בשולי USDT הם בשווי USDT, כלומר: שימוש ב- USDT כשוליים לפתיחת עמדה, ההכנסות יהיו גם ב- USDT. הערך של שולי USDT יציב והוא יכול להפחית את הסיכון להתכווצות מרווח המיקום של המשתמש בשוק הצניחה; אתה יכול לבצע עסקאות חוזיות רב מטבעיות רק על ידי החזקת USDT, מה שמפחית גם את עלות המסחר של שינוי עמדות; קל לשנות את חוזה השוליים של USDT ולחשב את הרווח וההפסד, המתאים למתחילים. אם אתה משתמש חדש שמעולם לא עברו עסקאות חוזה, מומלץ להתחיל את החוזה בשולי USDT

הדוגמה הבאה תראה את ההבדל בין ההכנסות של שני החוזים כאשר השוק עולה ויורד. לאחר שהבנתם כיצד הם עובדים, תוכלו לבחור את סוג החוזה הנכון בשווקים שונים

תרחיש עם מכירת שורט:

בהנחה ש- 1USDT שווה $ 1, כאשר מחיר ה- DASH הוא 50 $:

שוליים למטבע (חוזה הפוך): אתה מוכר חוזה קצר בשווי 10 DASH במינוף 1 DASH ו- x10, בהנחה שאתה סוגר לאחר שמחיר DASH יירד ב -10% (ערך DASH יורד מ- $ 50 ל- $ 45), ואז ההכנסות שלך להיות 1.1 DASH, והיתרה בחשבון תהיה 95 USDT

חוזה בשולי USDT (חוזה קדימה): אתה מוכר חוזה קצר בשווי 10 DASH עם מינוף 50 USDT ו- x10, בהנחה שאתה סוגר לאחר שמחיר DASH יירד ב -10% (ערך DASH יורד מ- $ 50 ל- $ 45), ואז ההכנסות שלך יהיה 50 USDT והיתרה בחשבונך תהיה 100 USDT

בקיצור, החוזה הקצר של חוזה בשולי USDT ושולי מטבע יכול להרוויח רווחים כאשר מחיר ה- BTC יורד, אך עקב ירידת מרווח הפיאט בשולי המטבעות, ההכנסות הסופיות של שולי המטבע נמוכות מ זה של חוזה בשולי USDT. הירידה ברווחים קשורה לירידה במחיר DASH

תרחיש עם קנייה ארוכה:

בהנחה ש- 1USDT שווה $ 1, כאשר מחיר ה- DASH הוא 50 $:

בשולי מטבע (חוזה הפוך): אתה קונה חוזה ארוך בשווי 10 DASH במינוף 1 DASH ו- x10, בהנחה שתסגר לאחר שמחיר DASH יעלה ב -10% (ערך DASH עולה מ- $ 50 ל- $ 55), ואז ההכנסות שלך להיות 0.91 DASH, והיתרה בחשבון תהיה 105 USDT.

חוזה בשולי USDT (חוזה קדימה): אתה קונה חוזה ארוך בשווי 10 DASH עם מינוף 50 USDT ו- x10, בהנחה שתסגר לאחר מחיר DASH יעלה ב -10% (ערך DASH עולה מ- $ 50 ל- $ 55), ואז ההכנסות שלך יהיה 50 USDT והיתרה בחשבונך תהיה 100 USDT.

לסיכום: החוזה הארוך של חוזה בשולי USDT ושולי מטבע יכול להרוויח רווחים כאשר מחיר ה- BTC עולה, אך עקב עליית מרווח הפיאט בשולי מטבעות, ההכנסות הסופיות של שולי מטבעות גבוהות מ- זה של חוזה בשולי USDT. הגידול ברווחים קשור לעליית מחיר ה- DASH.

למידע נוסף, אל תהסס לבקר באקדמיה שלנו כדי ללמוד עוד – https://www.okex.com/academy/en/category/trading-ideas-en/quant-strategies-en

חלק 3: העתיד של OKEx & לזנק

מה התוכניות העתידיות עבור דאש? האם יש לנו דברים מרגשים בצנרת שנוכל לחלוק?

עומר: ההשקה הטכנולוגית הקרובה ביותר שלנו היא פלטפורמת Dash. פלטפורמת Dash תוסיף לרשת יכולות חדשות רבות שיאפשרו למפתחים לבנות אפליקציות Dash-native בצורה קלה שתמנף את Dash כאמצעי תשלום תוך שהיא מספקת את חוויית המשתמש שהצרכנים ציפו מאפליקציות התשלומים המסורתיות..

באמצעות הצעות כגון ה- API המבוזר שלנו (DAPI), שירות השמות המבוזר (DPNS) ו- SDK החדשים, מפתחים יוכלו ליצור בקלות יישומים הממנפים את Dash כאמצעי תשלום תוך מתן חוויית משתמש שהצרכנים צפו להם מהמסורתית. אפליקציות תשלומים.

למעשה, עבודתנו על פלטפורמת Dash הופכת את הרשת למסד נתונים מבוזר ושירותי שמבוסס על קונצנזוס. אנו מספקים את שכבת הנתונים החסרה בחזון לאינטרנט מבוזר. המוצר שלנו מקביל לגרסה מבוזרת של Cloud Firestore מבית Firebase. על ידי רישום חוזה נתונים (כלומר סכימת מסד נתונים) בפלטפורמה, משתמשים יכולים להפיק תועלת מההסכמה של Dash המתבצעת כנגד מצב הנתונים שלך כאשר משתמשים מגישים ואוחזרים מידע מהרשת..

אחד ממקרי השימוש הראשונים של הפלטפורמה הוא שירות השמות המבוזר שלנו, המספק שמות משתמש הניתנים לקריאה אנושית שיחליפו את הצורך בהחלפת כתובות הצפנה לצורך ביצוע תשלומים. בנוסף, פלטפורמת Dash היא קריטית לשדרוגים העיקריים שאנו מבצעים בארנקים שלנו – הנקראים DashPay – שיאפשרו קשרים, תשלום לפי שם משתמש, ובאופן כללי, חווית משתמש שווה לכל יישום תשלומים מרכזי. כל זה יבוא מבלי לוותר על כל האבטחה והפרטיות שהופכות את הרשתות המבוזרות ליקרות כל כך.

מה איתך, אליסה ו- OKEx?

אליסה: כמובן, חברתי לקבוצה ואני נשאף ליצור את חילופי הנכסים הדיגיטליים הממוקדים ביותר על ידי המשתמש והמקצועי, כמו גם לבנות את המערכת האקולוגית הקריפטו הטובה ביותר.

אבל כאן אני רוצה להשקיע קצת זמן בדחיפת הקידום שלנו כאן במקום! בונוס מיוחד לסוחרי Dash שמגיע: בין התאריכים 29 באפריל ל -6 במאי, סוחרים יכולים לחלוק עד 20,000 דולר USD על ידי סחר בחוזי דאש.

כל הקודם זוכה! אנא עיין במידע נוסף באתר האינטרנט שלנו או באפליקציות לנייד.

חלק 4: ש&א

כאן מ- @ cryptococuk01: מרכזיות רבות נפרצו, למרות שיש להן רמת אבטחה גבוהה. האם יש לך מנגנון למנוע התקפות כאלה? האם תפצה את המשתמשים אם מתקפה כזו תתרחש?

אליסה: ובכן זו שאלה טובה מאוד! אני לא יכול לבלות כאן הרבה זמן, אתם יכולים לקרוא את המאמרים שלנו באקדמיה שלנו! אבל למם נותן לך סוד קטן שניתן להשיג רק ב- AMA כאן:

משתמשים וביטחון הם ללא כלום, בין אם זה אבטחת כספים, מסחר, נתונים ופרטיות.

אנו מאמצים ארנק קר רב שכבתי כדי לחלק את הנכסים שלנו לכ -500 BTC לארנק, כך שלא נשא שום ארנק קר אחד עם כמות אדירה של נכסים ונפיץ את הסיכונים שלנו ומנוהל בצורה טובה יותר..

@DustyLoooza שואל: במונחים של אבטחה: דאש מתהדר ב 51% התקפות חיסון, עכשיו, איך זה אפשרי? אנא פרט את התהליך כיצד Dash להשיג תכונת אבטחה זו?

עומר: Dash כולל תכונה בשם ChainLocks שעוזרת להפחית את הסיכון להתקפות של 51% על הבלוקצ’יין של Dash. התקפות כאלה יכולות להתבצע על ידי כורה זדוני או קבוצת כורים השולטת ביותר מ -50% מכוח המחשוב של הרשת..

ChainLocks מעודד כורים לפרסם בלוקים מעובדים באופן מיידי ובכך להפחית את היתרונות של כרייה חשאית ולהגדיל את הקושי לבצע התקפת קונצנזוס.

רשת Dash משתמשת במערכת מניין המשתמשת במניחי Long Masternode (LLMQs). כאן אישרו בלוקים כאשר 60% ומעלה מ- LLMQ המורכב מכמה מאות masternodes (MNO) שנבחרו באופן אקראי, מאשר את החסימה הראשונה בשרשרת פעילה

החסימה הראשונה נעולה עם חתימת ChainLock שמונעת reorgs שרשרת (כלומר הופכת לבלתי אפשרית).

@RoginJohn אילו סוגים של נגזרים זמינים ב- OKEx נכון לעכשיו?

אליסה: יש לנו החלפות תמידיות, חוזים עתידיים ואופציות (חוזים עתידיים / מטבעות בשוליים מטבעיים וחוזים עתידיים / שוליים של USDT). מלבד החוזים של מטבעות קטנים כמו DASH, NEO, Link ו- XTZ שהושקו, בקרוב יגיעו גם חוזים במטבע קטן יותר כמו ZEC ו- ADA. המשך לעקוב!

@Simonwong כמתחיל למסחר בחוזים, יש לי כמה חששות לגבי מסחר בכספים שלי. האם OKEx יכול לספק רשת בדיקות למתחילים לקיים שיטות מסחר בחוזים?

אליסה: Testnet … רעיון מצוין :) אנו מבינים כי למתחילים יש חשש מסחר עם הקרנות שלהם וההפסדים האפשריים שנגרמים עקב הניסיון הלא מספיק שלהם.

לפיכך, OKEx השיקה את רשת הבדיקה כדי להקל על החששות למתחילים. OKEx תספק לך מספיק קרנות בדיקה כדי לאפשר לך לחוות את כל תהליך המסחר מבלי לדאוג להפסדים.

@RoginJohn מהם היתרונות של DASH לעסקים?

עומר: ישנם יתרונות רבים בקבלת דש כצורת תשלום (אני מניח שזה מה שהשאלה נשאלה במיוחד). כמו כן, אלו כמה נקודות מפתח המבדילות בין מטבעות קריפטוגרפיים אחרים. הראשון הוא דמי עסקה מהירים ונמוכים של עסקאות דש לכל מקום בעולם. עסקאות מקף באמצעות InstantSend הן מיידיות (כולל התנחלויות) בעלות של שברירי אגורה בארה”ב. כפי שהוזכר קודם לכן ב- AMA, דאש הוא המטבע הקריפטוגרפי היחיד המהווה הוכחה לתקיפה של 51% מכוח הטכנולוגיה שלנו ולכן העסקאות מאובטחות מאוד. בנוסף, ל- Dash יש מעקב עולמי גדול עם ארגוני קהילה וחברים בכל רחבי העולם המעוניינים להשתמש ב- Dash לצורך תשלומים. המשמעות היא יותר לקוחות פוטנציאליים לעסקים שלהם. אנו באמת מאמינים בשותפים שלנו ועובדים תמיד להשיג צמיחה משותפת בדרכים מרובות, כולל AMA כאלו. עסקים יכולים גם לגייס כספים למיזמים וליוזמות שבסופו של דבר יועילו לרשת Dash באמצעות מערכת ההצעות. חלק מרשת ה- DAO שלנו. דרך אותה רשת DAO הם יכולים להיות פעילים או לא פעילים כפי שהיו רוצים להיות, כלומר, לעסוק בבסיס הלקוחות העתידי שלהם. מאז המגיפה, עסקים מחפשים לעבור גם באינטרנט, ודש מושלם לתשלומים מקוונים, גלובליים ואפילו מיקרו בהתחשב בעמלות העסקה הנמוכות. לבסוף, ככל שמשתחררת יותר טכנולוגיה על ידי צוות הליבה, יש יותר הזדמנויות להרחיב שירותי עסקים ולהגביר את היעילות.

@ Ahmad10112 מה הדרך להציל את עצמי מהתקפה של 51%

עומר: השתמש במקף;)

@ Kitty081089 מה היתרון בשימוש ב- # Dash בהשוואה לאחרים?

עומר: אתה יכול לשלוח ולקבל את Dash (כולל התנחלויות) לכל מקום בעולם באופן מיידי ומאובטח עם Dash בשבריר של סנט אמריקאי. בנוסף, אתה יכול לקחת חלק ב- DAO שלנו ולהצטרף לקהילה ואף לקבל מימון להקמת פרויקט.

עוד AMA לבוא

כל נושא שתרצה לסקר, יידע אותנו!

בכל פעם שאנחנו מסיימים AMA, אנו מרגישים נדהמים מאוד ומתרשמים מכמה בשקיקה הקהילות שלנו רוצים ללמוד עוד עלינו. כאמור, מפגשי AMA נוספים ימשיכו לבוא. אם יש לך רעיונות מעולים בנושא שנוכל לכסות, אל תהסס להודיע ​​לנו על ערוצי המדיה החברתית שלנו. עד הפעם הבאה, מסחר שמח!

עקוב אחר OKEx ב:

https://twitter.com/OKEx

https://www.facebook.com/okexofficial/

https://www.linkedin.com/company/okex/

https://t.me/OKExOfficial_English

https://www.reddit.com/r/OKEx/

https://www.instagram.com/okex_exchange

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map