סיכום AMA: שותפות MakerDAO ו- DSR בבריכת OKEx

בשבוע שעבר היינו מאוד נרגשים להיפגש עם צ’או פאן, המוביל בסין ב- MakerDAO, בפגישה שאל אותי-כל-מה כדי לדון בנושא שותפות מערכת אקולוגית בין OKEx ו- MakerDAO, וה שיעור חיסכון בלעדי של DAI (DSR) בבריכת OKEx ב- 14 בפברואר 2020.

MakerDAO הוא המטען הראשון המבוזר בעולם בבלוקצ’יין את’ריום. לאחר שילוב ידיים עם OKEx, המשתמשים יכולים להפקיד ישירות את DAI ולהחזיק אותה ב- DSR כדי להרוויח את שיעור החיסכון של 9.5%, כמו גם תגמול נוסף מאתנו.

AMA זה מחולק לשני חלקים, שם התבקש צ’או לחלוק איתנו את השותפות של MarkerDAO, ואחריו Q חי&A בקבוצה שלנו.

。。。。。

סעיף 1 – שאלות בטוויטר:

1. הסבירו את הקשר בין אוקקס ל- MakerDAO? כיצד MakerDAO יעזור ל- okex בפיתוח OKChain & #OKExDEX?

OKEx היא השותפה המובילה שלנו והיא הפלטפורמה הגדולה הראשונה שמשלבת את שיעור החיסכון של Maker. זהו שיתוף פעולה פורץ דרך בין DeFi לבורסות מסורתיות. אנו שמחים להביא ליציבות ותשואה של Dai למשתמשי OK ולעזור ל- OKEx להשתמש בעולם המבוזר.

BTW, מזל טוב על הפתיחה המוצלחת של רשת הבדיקות OKChain!

2. אילו יתרונות לדעתך השותפות בין בריכת כרייה חדשנית הבנויה על בורסת הנכסים הדיגיטליים המובילה בעולם @OKEx לבין אסימון יציב כמו דאי ושיעור DSR בלעדי ב- OKExPool מביאים למערכת האקולוגית?

כפי שרבים מכם יודעים, בריכת הימור מתגמלת משתמשים יותר אסימונים כאשר הם נועלים אותה לפרק זמן מסוים. עם זאת, ערך נכסי הבסיס לעיתים קרובות משתנה.

לדאי עם DSR יש את הטוב משני העולמות. מחיר הדאי יציב כדולר והתמורה של דאי (DSR) מגובה במלואה בעמלה שנצברה במערכת, ולכן, ללא סיכון..

3. עם היישום של Dai Savings Rate (DSR), מה היתרונות וההזדמנויות של משתמשי Okex? מדוע חברת MakerDAO בחרה ב- Okex כשותפה מובילה?

משתמשי OKEx יכולים לנעול ולבטל כל אחד מהדיי שלו ב- DSR בכל עת מבלי לדאוג לבירה. חשבו על DSR כחשבון הפיקדון הנוכחי של דולר דיגיטלי, או המקבילה של YueBao של עליבאבא, אך עם תשואה גבוהה בהרבה.

התעריף הבלעדי שמספק OKEx Pool יחד עם המותג הוותיק של קבוצות OK יכולים למשוך יותר חדשים מעבר להיקף השוק הקיים..

4. האם ה- DSR בפרוטוקול @MakerDAO היוצר הכנסה פאסיבית למיליוני משתמשים הוא הדרך של @ OKEx להקביל לחדשות האחרונות על כספי הצפנה במיליארד דולר שזורמים על מימון מבוזר?

DeFi (מימון מבוזר) הפך ללא עוררין לתופעה. בתחילת השבוע, הערך הנעול בשווקי DeFi הגיע לאבני דרך של מיליארד דולר, והראה את היתרון והיתרון של DeFi: מאובטח, חסר גבולות וחסר חיכוך.

OKEx צופה מראש את דרכה של DeFi כמובילה בתחום הפיננסים המסורתי. DeFi יעבור למיינסטרים ונראה יותר מכונים פיננסיים שיציעו משהו כמו DSR לצרכנים, בנקים שלא יכולים להתחרות בשיעורי החיסכון של DeFi יאבדו ככל הנראה פיקדונות צרכניים לחברות כמו OKEx.

5. כמה זמן לקח לשלב את קצב ה- DSR ברשת OKExPool, האם אתה יכול לספק סקירה ברמה גבוהה של החלקים המעורבים וסיכום של היקף האינטראקציה בין @MakerDAO לבין מאגר @OKEx?

תהליך האינטגרציה היה למעשה די חלק.

פרוטוקול ה- Maker פתוח לחלוטין וניתן לחיבור חופשי. אנלוגיה טובה היא Money Legos, כל אחד, החל מהחלפות, הארנקים ועד פלטפורמות ההלוואות, יכול לבנות עליו מוצרים מעניינים.

יש לנו מדריך לפיתוח מפורט, תוכלו למצוא אותו בעמוד github של MakerDAO.

https://github.com/makerdao/developerguides/blob/master/dai/dsr-integration-guide/dsr-integration-guide-01.md

6. האם תוכלו לדעת כיצד ייראה הממשק? האם ה- DApp יחובר ל- OKEX / נגיש דרך Okex או שתיישם ממשק משתמש חדש בפלטפורמת Okex? או שהוא יפעל באופן אוטומטי לחלוטין ללא צורך בתצורה של הגדרות כלשהן ולכן ללא צורך בממשק משתמש?

משתמשים אינם זקוקים לתצורות נוספות, התהליך פשוט:

  1. 1) פתח את אפליקציית OKEx
  2. 2) בחר את "בריכה" הכרטיסייה
  3. 3) עבור אל "הימור" ובחר "דאי"
  4. 4) הזן את סכום הדאי שברצונך להמר
  5. 5) תיהנו

7. מדוע עלי להשתמש בפונקציית DSR של OkexPool כפתרון פיננסי עבורי? האם זו הזדמנות מבחינתי לחוות מימון מבוזר בהשוואה לשווקים המסורתיים?

אני לא חושב שמימון מבוזר מהווה תחליף סותר את השווקים המסורתיים, אלא הוא מרכיב משתפר.

פונקציית DSR בבריכת OKEx היא גשר מושלם עבור מי שרגיל לשירותים פיננסיים מסורתיים ליהנות מהיתרונות של DeFi מבלי לעזוב את הפלטפורמה המהימנה שלהם..

8. כמה שונה DAI בהשוואה ל- USDT שכן שניהם הם סוג של מתן מטבע יציב למשתמש ?

ללא ספק, USDT פופולרי מאוד בקרב בורסות רבות. בעוד של- USDT יש נזילות רבה, יש לה גם חסרונות מכיוון שהיא מרוכזת וניתן לתפוס אותה, ובאופן מובהק יותר, USDT לא משלם לך תמורה.

USDT עובד אפילו טוב יותר אם אתה יכול להמיר אותו בקלות ל- Dai לצורך החזקת DSR והכנסתו, ואז להמיר בקלות ל- USDT כשאתה צריך לגשת לפעילויות אחרות, למשל. רמפה של פיאט, סחר עתידי.

9. 2020 היא השנה החשובה לקריפטו ולבלוקצ’יין, אני חושב. אז, מה התחזית שלך לגבי עתיד המטבעות הקריפטוגרפיים השנה ובשנים הקרובות? מה יכול לעשות #okex ו- # makerdao כדי להמשיך ולהגביר את האימוץ ?

2020, אני חושב שיהיו יותר צימודים של DeFi ומימון מסורתי.

אנו שמחים לעבוד עם OKEx בכדי לספק חוויות משתמש טובות יותר וללמד את משתמשי הצפנה על היתרונות של Dai ו- DSR.

10. איך הקמת מערכת אקולוגית של משתמשים, שותפים ויוצרי תוכן, והבאת שירותים דיגיטליים מהשורה הראשונה בשווקים המתעוררים?

החזון של דאי הוא להיות המטבע הראשון שאינו משוחד בעולם. ל- Maker כבר נוכחות בשווקים מתפתחים, כולל חברי קרן & קהילות באסיה, אמריקה הלטינית, אפריקה ועוד ברחבי העולם.

שותפות OKEx בוודאי תעזור להרחיב את ההכרה ב- Maker ולהאיץ את הגלובליזציה של Dai.

מושב 2 – שאלות AMA בשידור חי

1. אנא הסבירו בפירוט על מה מדובר ב- DAI וכיצד נוצר הרעיון של DAI? @pychao

עובדה מעניינת, השם דאי נגזר מהאופי הסיני 貸, כלומר להלוות או לספק הון להלוואה.

2. גורלו של “ADOPTION” של DeFi קשור להרחבה ולשימושיות של Ethereum. כיצד MakerDAO מתייחסים להצהרה זו על אימוץ דפי?

זו שאלה נהדרת. נכון לעכשיו, Ethereum הוא עדיין הבלוקצ’יין הטוב ביותר עבור DeFi בזכות הביזור והאבטחה שלו. המהירות של Ethereum אינה באג, אלא תכונה. ישנם פתרונות ערוצים צדדיים ומדינתיים למיקרו-טרנסקציות הדורשות מהירות מהירה יותר. ו- ETH2.0 יטפל במידה רבה בבעיית המדרגיות. כתשתית של DeFi, פרוטוקול Maker הוא מאוד גמיש, כלומר, ניתן להעביר ברשתות שונות לצרכים שונים, אך אני חושב שבעתיד הנראה לעין, ETH הוא ככל הנראה רשת הבית עבורנו..

3. מה היתרון & היתרונות של DAI מלבד ההימור? האם נוכל להשתמש בו לתשלום בחנות מסוימת או בקניות מקוונות?

כן אתה יכול. Dai משולבת כאופציית תשלום במסחר Coinbase, ומציעה את stablecoin למיליונים באמצעות Shopify, WooCommerce וסוחרים אחרים..

https://blog.makerdao.com/dai-integrated-as-a-payment-option-on-coinbase-commerce-offering-the-stablecoin-to-millions-via-shopify-woocommerce-and-other-merchants/

אנו שותפים גם עם מנפיקי כרטיסי אשראי רבים (למשל, WireX), באפשרותך לשלוח את דאי ישירות לחשבונך ולשלם אותו בכל מקום בו הוא מקבל ויזה / מאסטרקארד..

4. מה היתרונות של Dai Multi-Collateral Dai (MCD) על פני Dai Single Collateral Dai (SCD), כמו ETH למשל?

MCD היא הגרסה המלאה של Dai. לא רק שאתה יכול להשתמש ב- ETH כבטוחה להנפקת Dai, כל נכס דיגיטלי אחר מקובל גם (BAT לעת עתה) בפרוטוקול. זה ישתמש גם בפוטנציאל של מערכת Maker לאימוץ מאסיבי של נכסים בעולם האמיתי.

5. כרגע אתה משתמש ב- DAI כבסיס נחמד לפיתוח. אבל בואו נחשוב ברחבי העולם. לא כל סוחר לא מקוון מוכן לבלוקצ’יין. כיצד אתם מתכננים לנטרל את האינרציה באימוץ בקרב קמעונאים מבוססים בשל רתיעה ממעבר ממערכות הנאמנות שלהם מדור קודם למערכת שלכם? האם יש תמריץ כלכלי משמעותי עבורם שיאפשר לך להרחיב את אימוץ המוצר שלך?

זו נקודה נהדרת. אנחנו לא רוצים להמציא את הגלגל מחדש, לשכנע כל סוחר להשתמש בבלוקצ’יין ישירות זה לא מציאותי. לכן אנו משתפים פעולה עם חברות מסורתיות, החל מחילופים ועד לספקי תשלומים. כך שבקצה המשתמש הם מקבלים את החוויות הקלות ביותר. היתרון הייחודי של דאי הוא שהוא יוצר שוק כסף גלובלי בלתי ניתן לעצירה וחסר חיכוך, בגלל זה, דאי יהיה המטבע התחרותי ביותר בשוק..

。。。。。

הצטרף לקבוצת הטלגרם שלנו לקבלת עדכונים והטבות

אל תחמיצו את המסירות, המבצעים, האירועים וההצעות הרבות האחרות שלנו בקבוצת הטלגרם האנגלית שלנו (https://t.me/OKExOfficial_English). היה חלק מקהילת OKEx כדי להחליף רעיונות מסחר עם המשתמשים שלנו מכל רחבי העולם ולהעלות את המסחר בקריפטו שלך.

בקרוב יגיעו עוד AMA. עד הפעם הבאה, מסחר שמח!

。。。。。

。。。。。

עקוב אחר OKEx ב:

אתר: https://www.okex.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner