סיכום AMA: ג’יי האו, מנכ”ל OKEx ומוהאביט

ב- 6 באוגוסט, ג’יי האו, מנכ”ל OKEx, הצטרף למפגש חי שאל אותי כל דבר בהנחיית מוחאביט, אחת מקהילות הקריפטו הפופולריות ביותר בטורקיה, וענה על שאלות בערוץ הטלגרם שלה עבור 2,000+ חבריה..

במהלך הצ’אט דן ג’יי בביצועי המסחר הנגזרים של OKEx ובתוכניות המשחק של DeFi, כמו גם בפיתוח המערכת האקולוגית של OKChain..

האם תהיתם פעם מדוע OKEx הוא הטוב ביותר בין מרכזיות אחרות, או כיצד אנו יכולים להבטיח בטיחות ב- OKEx? על שאלות אלו ועוד ענה ג’יי בצ’אט – שהועתק כאן.

OKEx היא אחת מחילופי המטבעות הפופולריים בעולם. האם אתה יכול בבקשה להסביר לנו מה נדרש כדי להיות בין הטובים ביותר בתחום זה?

אני מאמין שלכל בורסה יש את המיקום הייחודי שלה בשוק – אבל תודה ששקלת אותנו על הכבוד הזה והכרת במאמצי הצוותים שלנו.

ב- OKEx יש לנו ארבעה יתרונות עיקריים על פני מרכזיות אחרות שמושכות אלינו משתמשים:

  1. ראשית, אנו מציעים מגוון רחב של מוצרי סחר לסוחרים, כגון סחר נקודתי, סחר עתידי, הלוואות והלוואות וכו ‘. זו אחת הסיבות העיקריות לכך שמשתמשים מגיעים לסחור בפלטפורמה שלנו.
  2. שנית, שלנו מערכת ניהול סיכונים מושך משתמשים. אתה מבין, אנו מציעים עתידיות מאז השקת OKEx לראשונה. במהלך השנים למדנו ללא הרף כיצד שוק בלתי צפוי זה מתפקד, ושכללנו את מערכת ניהול הסיכונים שלנו על מנת לספק פלטפורמת מסחר אמינה למשתמשים שלנו..
  3. שלישית, כמובן, נוגע לשלנו נְזִילוּת. למותר לציין שאנחנו אחד המתחרים המובילים בתחום זה, ותוכלו לדעת זאת מיד על ידי בחינת התפשטות ועומק ספר ההזמנות שלנו. גדלי הקרציות שלנו הם מינימליים ביותר – כלומר 0.1 לשווקי ההחלפה הנקודיים והנצחיים שלנו, ו- 0.01 לשוקי החוזים העתידיים – ועדיין תוכלו למצוא עומק עבה זמין.
  4. לבסוף, התחרות שלנו עמלות צריך להיות הנמוך ביותר בענף. בין אם אתה סוחר נקודה, חוזים עתידיים או החלפות תמידי, ככל שאתה סוחר יותר, כך העמלות נמוכות יותר עבור כל השווקים. נכון לעכשיו, אם אתה מחזיק יותר מ -2,000 OKB בחשבונך, תוכל ליהנות מהנחה בתשלום של 40%.

תרשים הממחיש ריבית פתוחה בבורסות לעתיד BTC. מקור: הטיה.

השבוע, המערכת האקולוגית של OKEx השיגה מחזור נגזרים מוביל בתעשייה ורמת ריבית פתוחה. בסוף השבוע האחרון, מינוף בשווי של יותר ממיליארד דולר מטבע מוצפן עמדות חוסלו בירידת מחירים פתאומית. למרות זאת, רשמו רווחים של 0% וירידה של 0% במכירות רווחיות בזכות מערכת ניהול הסיכונים המקיפה שלנו..

יש עדכונים קבועים וקמפיינים, אבל מה הם העדכונים החשובים ביותר לאחרונה?

המטרה הסופית של OKEx היא לא רק לספק למשתמשים את פלטפורמת המסחר הטובה ביותר בנגזרות קריפטו אלא גם לשמש כפתרון חד-פעמי לאימוץ קריפטו..

אנחנו רואים זמן רב את המימון המבוזר כאחד מכיווני ההתפתחות החשובים ביותר עבור בלוקצ’יין וקריפטו. עם כל כך הרבה יישומים איכותיים שבלטו בשנת 2020, OKEx תומכת באופן פעיל ב- DeFi על ידי רישום האסימונים המקוריים והממשל של פרויקטי DeFi הבולטים ביותר – כגון BAL, SNX, CELO ו- DMG.

אנו גם מרחיבים את טביעת הרגל שלנו בתחום זה עם מוצרים כמו הלוואת C2C שלנו, שמייצרת הכנסה פסיבית למשתמשים שלנו ופיתוח OKChain – שישמשו לתמיכה בתשתית ה- DeFi הכוללת..

מלבד פרויקטים של DeFi, שוק הנגזרים המגוון של OKEx משך כמה סוחרים מנוסים ומקצועיים. בשבוע שעבר נוספו לפלטפורמה שלנו שני מוצרי החלפה נצחיים – DOTUSDT ו- FILUSDT. אף על פי שהמסחר הנקודתי של Filecoin ו- Polkadot כרגע לא ממש מוכן ב- OKEx, סוחרים יכולים ליהנות מסחר בהחלפות של פרויקטים חדשניים ומרתקים אלה כרגע. ב- OKEx אנו כל הזמן מתחדשים בתחום המטבעות הקריפטוגרפיים ומוצאים דרכים חדשות לספק לסוחרים את האפשרות להשתמש באסטרטגיות מסחר מגוונות כדי לנצל את התנודתיות של פרויקטים איכותיים כמו אלה כדי לעסוק ולמשוך יותר סוחרים..

לבסוף, אנו מאפשרים גם ל- OKB, אסימון השירות העולמי שאומץ, לשמש כבטוחה בהלוואות C2C. כעת ניתן להפקיד OKB כבטוחה, יחד עם ביטקוין (BTC) ואתר (ETH). משתמשים יכולים ללוות USDT על ידי התחייבות ל- OKB בדמי שירות אפסיים, תוך ניצול הריבית המינימלית על הלוואה, הנמוכה עד 0.01% ליום – כיום הנמוכה ביותר בענף, שכן התעריפים היומיים האופייניים במקומות אחרים הם בסביבות 0.1%. OKB מתמקדת כל הזמן בהרחבת תרחישי היישומים שלה, ואנו שמחים להציע למחזיקים את ההזדמנות לקחת הלוואות באמצעות OKB בשיעורים הנמוכים ביותר. בנוסף לכך, OKB התחברה עם חנות הפיילוט של אירון כדי לאפשר למחזיקים לקנות סחורות ושירותים באמצעות אסימון השירות העולמי שאושר על ידי OKEx..

בטיחות היא אחד ההיבטים החשובים ביותר של חילופי דברים, מה אתה יכול לספר על הבטיחות של OKEx?

בטיחות וביטחון הם אכן בראש סדר העדיפויות שלנו, ולעולם איננו מתפשרים על כך.

למען בטיחות הכספים, אימצנו ארנקים קרים רב שכבתיים כדי לחלק את הנכסים שלנו לכ -500 BTC לארנק, כך שלא נשא שום ארנק קר אחד עם כמות נכסים עצומה, ויש לנו את הסיכונים שלנו מפוזרים ומנוהלים טוב יותר. יש לנו גם מערכת ניטור אבטחה מסביב לשעון כדי להגן על כספי המשתמשים שלנו. הלוח הנקי שלנו הוא ההוכחה הטובה ביותר למאמצינו.

הנתונים והפרטיות של המשתמשים מוגנים היטב ב- OKEx. נתוני המשתמשים מוצפנים ומאוחסנים במערכת ה- backend שלנו – אותה הקדשנו שנים למיטוב לשיפור היציבות. אנו עורכים גם בדיקות חדירה קבועות פעמיים בשנה. שירותי הגנה מצד שלישי מועסקים גם כן.

פלטפורמת המסחר של OKEx יציבה ואמינה מכיוון שיש לנו מערכת ניהול סיכונים מתוחכמת. נתונים מדברים בעד עצמם. OKEx מחזיקה השבוע במחזור נגזרים מוביל וריבית גלויה עם עליית BTC.

מימון מבוזר הוא אחד המושגים הפופולאריים ביותר, לאחרונה. האם יש לך משהו שקורה ב- DeFi והאם יש לך תוכניות?

OKEx עוקבת אחר צמיחתו של מרחב DeFi מזה זמן רב – ואף נוקטת בצעדים להקמת המערכת האקולוגית שלנו. מרשימות, כמו MakerDAO וכמה אסימונים של DEX, לשילובים טכניים, כמו DAI Saving Rate (DSR) ומערכת Oracle Open של Compound, אנו חושבים שעשינו בצורה נהדרת עם המערכת האקולוגית הנוכחית שלנו..

כמובן, אנו חושבים שאלו רק הצעדים הראשונים ומצפים לשיתופי פעולה ופרויקטים נוספים של DeFi בהמשך הדרך.

בואו נדבר יותר על רישום אסימוני DeFi. אנו מאמינים שאנו מציעים פתרונות איכותיים ומספקים ערך ונזילות למשתמשים שלנו – כגון MakerDAO ו- Compound. אנו עורכים הערכה מלאה לפני כן על מנת להעריך את בסיס המשתמשים והקהילה של הפרויקט, את הפוטנציאל שלו, ביצועיו בעבר, פעילות הפיתוח, מצבו המשפטי וכו ‘. כעת, לאחר ששילבנו את FCAS (כלומר, ציון נכסי הקריפטו הבסיסי) עם הפלטפורמה שלנו, המשתמשים שלנו. יכול גם להפיק תועלת מבדיקת תקינות נכסי הצפנה שאנו מציגים לפני קבלת החלטות מסחר. לאחרונה הוספנו גם כמה אסימונים חדשים לממשל DeFi – כמו BAL, SNX ו- DMG.

אף על פי שיש אנשים הסבורים כי חילופי מרכזיים ודפי לא תואמים, אנו חושבים שיש בהחלט מקום לשניהם. למרות שכבר יש לנו טביעת רגל במרחב DeFi, אנו מאמינים שלמרכזיות מרכזיות יש גם תפקיד – במיוחד מכיוון שתשתית DeFi עדיין אינה מפותחת לחלוטין ויכולה להשתמש בבורסות מרכזיות לצמיחה ולהבשלה..

גורם מעניין נוסף שכדאי לקחת בחשבון הוא מגיפת ה- COVID-19. אני מאמין שזה יאיץ את המהלך לקראת מימון מבוזר, במידה מסוימת. עם זאת, עלינו לזכור לא לרוץ לפני שנוכל ללכת. חסימות הוכחת עבודה פשוט אינן מהירות מספיק בכדי להתמודד עם עסקאות המוניות – ואת’ריום 2.0 יכול רק לתקן בעיה זו בהדרגה. יש עדיין צורך יותר בחינוך במרחב, באופן כללי, כמו גם שיפורים בטכנולוגיה, אורקלים, חוזים חכמים, TPS, יכולת פעולה הדדית … אין לי כדור בדולח, אבל לא הייתי מצפה לראות אימוץ נרחב, כנראה , לפחות עוד חמש עד עשר שנים.

ב- OKEx אנו מאמינים מאוד ב- #FinanceForAll – ש- DeFi יספק לכולם גישה שווה לשירותים פיננסיים. כדי להגשים את החזון שלנו, אנו מקיימים סדרת שיחות שולחן עגולה #OKExDeFi וירטואלית עם מנהיגים – כמו Compound, MakerDAO, DMM, Bancor ו- Loopring – כדי לדון בהתקדמות DeFi, בתובנות ובתוכניות עתידיות שלהם..

עוד שאלה אחת. האם אתה מתכנן להיפגש עם המשקיעים שלנו בטורקיה? נשמח לראותכם בטורקיה!

בהחלט, נשמח! נכון לעכשיו, בגלל מגיפת הנגיף הכורוני, אני מאמין שחיי היומיום של אנשים רבים הושפעו רבות. כאשר המצב ישתפר, בהחלט נרצה לקיים מפגשים בטורקיה!

שאלות מקהילת הקריפטו הטורקית

אתה יכול לספר לנו על OKChain, בבקשה? האם זו טכנולוגיית בלוקצ’יין סטנדרטית? אם לא, מה ההבדל?

OKChain הוא בלוקצ’יין מסחרי שפותח על ידי OKEx. זה היה בקוסמוס, אבל עכשיו השקנו את רשת הבדיקות שלה. הפאנטה, יש לקוות, תעלה לאוויר בקרוב מאוד! 

כאשר OKChain הופך יציב, OKB יועבר מרשת ERC-20 לרשת OKChain, שם OKB יהפוך למטבע המקורי של רשת OKChain וישמש להסדרת דמי עסקה כמו גם עבור אפליקציות מבוזרות, הנקראות בדרך כלל DApps, כי מפותחים ב- OKChain.

DeFi הוא אחד הנושאים החמים ביותר בתחום הבלוקצ’יין כרגע. אתה יכול לחלוק איתנו את דעתך לגבי DeFi? האם אתה חושב ש- DeFi ישבש את המערכת הפיננסית הקיימת? מה הגישה של OKB כלפי מגזר DeFi?

לעתים קרובות, פרויקטים, חברות, אסימונים ורעיונות מתחרים זה בזה. אבל למעשה, כולנו רוצים להגיע להמונים ולהביא עוד אנשים לקריפטו. במקום להילחם אחד נגד השני, עלינו לשתף פעולה בכדי לגרום למרחב לזרוח על הבמה הגלובלית. זהו מקום למימון מרכזי, מימון מבוזר, חסימות ציבוריות, סוחרים קמעונאיים ומוסדות. אנו זקוקים לכולם לנצל את מלוא הפוטנציאל שלנו, לממש את שאיפתנו ולהנגיש שירותים פיננסיים לכולם.

ל- OKEx טביעת רגל בולטת ב- DeFi. לדוגמא, ברשת הרשת הציבורית שלנו, OKChain, משתמשים יכולים לבנות בורסה מבוזרת משלהם. OKChain יתמוך גם בשחרור יישומי DeFi ומשתמשים יכולים לפתח תרחישים של יישומים פיננסיים מבוזרים משל עצמם.

על מנת לשפר את חוויית הערך, התמיכה והשירותים של OKB, המערכת האקולוגית הוסיפה בסך הכל 11 שותפים ברחבי העולם ביולי. התוספות מכסות תחומים חשובים רבים – כולל שירותי DeFi, תשלומים מקוונים, פרמיות הנחה, שירותי אבטחה וכן מסחר רגיל. OKB ביצעה שיתוף פעולה אסטרטגי עם רשת סטורן, ספקית שירותי DeFi ידועה. משתמשים יכולים לנהל נגזרות OKB DEX תוך כדי מסחר בפלטפורמת רשת סטורן.

מהן מדיניות הרישום של OKEx? אילו שלבים צריכים לעבור הפרויקטים יופיעו ב- OKEx?

באשר לרישום, יש לנו דרישות מחמירות לפרויקטים. ישנן הנחיות ברורה ומחיקת ברשימה לגבי גילוי מידע, התנהלות שוק ואבטחה – רק כדי שם כמה.

בין אם פרויקט חם או חדשני הוא לא ההיבט היחיד שאנחנו מחפשים. כשמדברים על רישומים, אנו מקווים להציג פרויקטים איכותיים למשתמשים שלנו כדי שיוכלו להשקיע בהם. נרצה לבחור את הטובים ביותר בשוק.

לפרטים נוספים, תוכלו לבדוק את דף האינטרנט שלנו ולשלוח את פרופילי הפרויקט שלכם אל [email protected] – הצוות שלנו יסתכל עליהם.

האם OKEx מתכננת להשיג / ליצור מערכת הפועלת כקרן ביטוח במקרה שקורה פריצה בבורסה?

אין לנו קרן ביטוח ספציפית לכיסוי הפסדי נכסים. אך, במקרה שהמערכת שלנו תיפגע בעתיד, אנו יכולים לכסות את כל ההפסדים למשתמשים שלנו.

עם זאת, יש לנו קרן ביטוח בשווקי הנגזרים שלנו. אנו מאמינים כי הספיקות של קרן ביטוח מעידה על רמת בקרת הסיכון של בורסה. ואכן, השילוב בין קרן הביטוח הקיימת של OKEx ומערכת ניהול הסיכונים – כולל מערכת יחס שולי תחזוקה מדורגת, מחיר סימן, מגבלת מחירים וכן הלאה – גורם לנו להיות מספיק חזקים כדי להתנגד לכל הקיצוניות שעלולה לקרות בשוק הקריפטו..

כפי שאנו רואים, כמה אירועי שוק קיצוניים, כמו התרסקות 12 במרץ, לא הורידו אותנו. יתרה מכך, צרכנו רק סכום סביר מקופת הביטוח כדי להגן על רווח הסוחרים שלנו מפני החזר כספי או הפחתה אוטומטית בגלל השוק הקיצוני..

אתה יכול להסביר מדוע ההנחה של המטבעות הקריפטוגרפיים שלי בבריכת OKEx מועילה עבורי במקום להימנע מכל פלטפורמה אחרת? האם בריכת OKEx מספקת תגמולים גבוהים יותר או הטבות אחרות?

בשונה מבריכות כרייה אחרות, OKEx Pool שואפת להפוך לבריכת כרייה משולבת מובילה בעולם התומכת גם בכריית הוכחה לעבודה וגם כרייה של השתתפות / PoS. לא רק שאנו תומכים ב 13 נכסי קריפטו עיקריים לכריית PoW, אלא אנו מספקים גם שירותי גידור והימורים בכדי לענות על הדרישות המגוונות בשוק..

אנו מספקים ארבע תקופות היערכות בכדי לענות על צרכי המשתמשים השונים. עבור תשואת הימור, OKEx Pool מחלק את ההכנסות למשתמשים מדי יום. אנו ממשיכים להשיק קמפיין לקידום מוצרים להגדלת תשואת המשתמשים. OKEx Pool השיקה את קמפיין הקידום “Staking IOST תשואה כפולה” בפברואר.

האם יש לך תוכניות למשוך משקיעים שאינם קריפטו ל- OKB – ואם כן, כיצד? מהן הפעולות להגברת המודעות סביב OKB במרחב שאינו קריפטו? 

אני תמיד מאמין שביחד, אנחנו חזקים יותר. אנו אסירי תודה לכל השותפים שלנו שתמכו בנו בדרך להפוך את כל המערכת האקולוגית של OKB ו- OKChain לידע מחוץ למרחב הצפנה..

התוספות מכסות תחומים חשובים רבים – כולל שירותי DeFi, תשלומים מקוונים, פרמיות הנחה, שירותי אבטחה וכן מסחר רגיל. OKB ביצעה שיתוף פעולה אסטרטגי עם רשת סטורן, ספקית שירותי DeFi ידועה. משתמשים יכולים לנהל נגזרות OKB DEX תוך כדי מסחר בפלטפורמת רשת סטורן. OKB הגיעה ברצף לשיתופי פעולה אסטרטגיים עם Aeron ו- MyWish בתחום התשלומים. באמצעות Aeron משתמשים יכולים לרכוש מוצרי תעופה המסופקים על ידי Aeron באמצעות OKB. במקביל, משתמשים יכולים להשתמש ב- OKB כדי לבצע תשלומים וליהנות משירות החוזים החכם המסופק על ידי MyWish. יתר על כן, OKB תמכה גם בהשקת פלטפורמות אסטרטגיות API ידועות Haasonline, Cryptohopper ו- Mudrex. כל משתמשי OKB יכולים ליהנות מהנחות עמלה על מסחר בבוטים בפלטפורמות שלעיל.

בנוגע להרחבת ערוצי המסחר האסימונים החוקיים, OKB השיקה את Kamoney, פלטפורמת סחר במטבע דרום אמריקאית מובילה וחוקית, וכן את Cointopay, פלטפורמת מסחר ידועה – המפתחת את המערכת האקולוגית העולמית. בכל הנוגע לארנקים, OKB הגיעה להסכמים עם ארנקים הודים ידועים BuyUCoin וארנק הקריפטו הגדול ביותר ברוסיה, נאמן. משתמשים יכולים ליהנות מכל פוטנציאל החיסכון והמסחר של OKB באמצעות הארנקים לעיל.

במאמצים מתמשכים, OKB מונה כיום 76 שותפים גלובליים, והיא תמשיך לספק שירותים מהשורה הראשונה למיליוני משתמשים ואוהדים ברחבי העולם. על מנת לשמור על קשר הדוק עם המשתמשים ולהאזין להצעותיהם, OKB קיימה גם מספר פעילויות קהילתיות חשובות ביולי.

עקוב אחר OKEx

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner