סיכום AMA: מנכ”ל OKEx ג’יי האו ולוויפול

ב- 14 באפריל, המנכ”ל שלנו ג’יי האו הצטרף למפגש חי שאל אותי-כל-דבר (AMA) בהנחיית Whalepool, קהילת סחר קריפטו מבוססת, וענה על שאלות בערוץ הטלגרם שלהם עם למעלה מ- 14,000 חברים (https://t.me/whalepoolbtc). במהלך הצ’ט של 90 הדקות, ג’יי צלל עמוק למוצרי OKEx כמו גם למערכת הסיכון, מכסה מגוון רחב של כלי מסחר שאנו מציעים, ואמצעים שאנחנו נוקטים בכדי להגן על סוחרים מפני תנודתיות קיצונית בשוק.

תוהה מה גורם ל- OKEx להתבלט משווקי הקריפטו, וכיצד אנו מקיימים תיעוד של אפס החזרות במהלך ההתרסקות בשוק במרץ? בדוק את השאלה הבאה&כפי שהכנו עבורכם, עם כל השאלות שג’יי ענה בצ’אט.

Contents

ברוך הבא @ OKExJay, אולי תוכל לתת לקבוצה מבוא לרקע שלך ולזמן שלך ב- OKEx.

בטח, הצטרפתי ל- OKEx יותר משנתיים, מה שאני נהנה במיוחד עכשיו הוא התרבות הפתוחה של חברות הבלוקצ’יין. ב- OKEx הפכנו מהר מאוד לחברה עם למעלה מ -1,000 עובדים, אך אנו עדיין שטוחים מאוד במבנה וצוות ההנהלה שלנו רוצה להיות נגיש ככל האפשר.

עכשיו אני גם מנהל התמיכה הראשי בלקוחות האחראי על טיפול בפניות לקוחות הקשורות למוצרים שלנו. אז עקוב אחרי בטוויטר @ jayhao8.

חלק 1: מוצרי OKEx

האם תוכל לספר לנו קצת על המוצרים שאתה מציע כדי לאפשר לאנשים שאין להם קריפטו לקנות קריפטו?

בין המוצרים שלנו, קנה קריפטו ו שווקי C2C הם אלה שמשתלבים במשתמשים שהתחילו להיות חדשים בשוקי הקריפטו ורוצים להיכנס לסיפון.

כדי לאפשר למשתמשים לרכוש קריפטו ישירות ובקלות באמצעות מטבעות פיאט באמצעות Buy Crypto, OKEx משתפת פעולה עם שבעה שותפי שער פיאט כדי להציע שישה סוגים של מטבעות קריפטוגרפיים (כלומר, Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Ripple, Bitcoin Cash), & לִקְשׁוֹר). אתה יכול לרכוש קריפטוסים אלה בלמעלה מ -30 מטבעות פיאט באמצעות כרטיסי אשראי. בדוק עוד כאן: https://www.okex.com/buy-crypto/usd

אתה יכול גם לרכוש קריפטו עם מטבעות פיאט בשווקי C2C שלנו, שם משתמשים יכולים לסחור בין מטבעות הפיאט ולקריפטו זה עם זה..

האם OKEx תומך במסחר במטבעות פיאט או רק במסחר באסימונים?

אנו תומכים בשירות פיקדונות של מטבעות פיאט באמצעות שערים שונים למסחר נקודתי ונגזרים. עם זאת, איננו תומכים בזוגות fiat-crypto או crypto-fiat. למי שמעוניין לסחור בזוגות פיאט, הוא עשוי להגיע ל- OKCoin, אחד השותפים האסטרטגיים שלנו – https://www.okcoin.com/

ל- OKEx מוצר הלוואות שמשתמשים שיש להם הצפנה כלשהי יכולים לעשות "פיקדונות לטווח" אוֹ "חשבונות חיסכון". האם תוכל לספר עוד על הצעת מוצר זו, ומנין תשואת הריבית?

שירות ההלוואות C2C שלנו (זמין כיום בגרסת ה- APP האחרונה בלבד) מספק למשתמשים שירות הלוואות בין אנשים פרטיים, כך שניתן יהיה לענות על דרישות ההלוואה וההשקעה השונות של המשתמשים. אינפוגרפיקה זו תתן לך מושג קצר על אופן פעולתה:


תמונה

אז מאיפה החזרה? שאלה טובה :)

החזרת הלוואת C2C למשקיעים היא הריבית שמשלמים הלווים. הלווים עשויים לקחת את ההלוואה להשקעות אחרות כדי להשיג רווחים נוספים ולשלם עבור ריבית ההלוואה.

עכשיו אתה יכול להתחייב ל- BTC ללוות USDT. אנחנו עדיין מתכננים לשלב אסימונים אחרים בשירות ההלוואות C2C שלנו, וזמן ההשקה יתגלה בעתיד.

ומדוע שירות הלוואת C2C שלנו בולט ממוצרים דומים אחרים?

 1. – קו הפירוק שלנו הוא 90%, ואילו אחרים 83%. קשה יותר לחסל את הצד שלנו, וכך להבטיח את כספי הלווה;
 2. – אנו מאפשרים למשתמשים להתאים את שיעור ההלוואה על פי מצב השוק – בעוד שאחרים קובעים את שיעור ההלוואה גבוה, ולכן הלווים צריכים לשלם ריבית גבוהה יותר;
 3. – ריבית העונשין שלנו באיחור נמוכה יחסית. קיימים קנסות לפירעון מאוחר של הלווה מסיבות מיוחדות, אך זה עלה להם יותר מדי. המשקיעים עדיין יוכלו לגבות את העיקרון, כולל ריבית הקנס כפי ש- OKEx מבטיחה.
 4. – איננו גובים דמי שירות כלשהם במהלך תקופת המבצע (כן, כרגע עדיין בתקופת המבצע)

  – שירות הלוואת C2C שלנו מועיל גם ללווים וגם למשקיעים.

האם מסחר בשוליים עדיין פופולרי בקרב סוחרים כאשר יש להם אפשרות לסחור בחוזים עתידיים, החלפות, אופציות עם מינוף גבוה יותר?

כן, הייתי אומר שהם מוצרים שונים המיועדים לצרכים שונים.

מסחר בשוליים, למרות הדמיון באופיו המינוף, מביא יתרון גם כשימוש בביטחונות. בעיקרון אתה יכול להבטיח BTC ו- altcoin עבור USDT, או להיפך, כדי להגדיל את כוח הקנייה שלך ב- OKEx..

כמובן שמוצר המסחר בשולי OKEx פופולרי מזווית העסקאות:

 • – המינוף נמוך יותר, מה שהופך את הסיכון שלו לשליטה יותר
 • – סוחרי שוליים אינם צריכים לשאת בסיכון של חיסול או החזר כספי
 • – ישנם סוגים נוספים של נכסים דיגיטליים התומכים במסחר בשוליים
 • – ללא מסירה, תאריכי תפוגה ודמי מימון, אך עם ריביות שהעלויות ניתנות לניהול יותר

במונחים של שימושים אחרים:

 1. – ניתן להעביר נכסים דיגיטליים מושאלים (מעל יחס השוליים הנדרש) גם למסחר אחר ב- OKEx לשימוש
 2. – גדר נגד נקודה / שוק עתידי / אופציות

רוב הסוחרים מכירים ככל הנראה את מוצרי Futures המסורתיים של OKEx. אך בשנה האחרונה בערך הוספת החלפות מתמדות ולאחרונה אפשרויות (ב- BTC). אתה יכול לספר לנו קצת יותר על מוצרים אלה?

ובכן, אתן מעט הקדמה קצרה למוצרי הנגזרות.

חוזים עתידיים של OKEx הוא אחד המוצרים הראשונים שהושקו בפלטפורמה שלנו, והפך לשוק הגדול ביותר בכל שוקי נגזרות הקריפטו בימינו.

כרגע אנו מציעים חוזים עתידיים שבועיים, דו שבועיים, רבעוניים ודו-רבעוניים של 9 נכסים דיגיטליים גדולים, במטרה למלא דרישות מסחר שונות כמו גידור, בוררות וכו ‘..

באשר להחלפה מתמדת, היא הושקה בסוף 2018. נפח המסחר והנזילות גדלו במהירות לאחר מכן. וכעת, ניתן לטעון שמדובר במכשיר הנגזר הפופולרי ביותר המשמש למסחר בנכסים דיגיטליים, במיוחד בקרב המשתמשים הקמעונאיים.

בניגוד לחוזים עתידיים, להחלפת התמיד יש מנגנון מימון המעגן את מחיר ההחלפה התמידית למחיר השוק הנקודתי. ללא תאריך תפוגה ומינוף גבוה עד פי 100, החלפה תמידית היא בחירה טובה עבור סוחרי מגמות. בנוסף, מנגנון המימון מציע הזדמנות מצוינת לארביטראז ‘.

אפשרויות OKEx הושק מאוחר יותר בינואר השנה (כרגע שוק האופציות של BTC / USD זמין, עוד בעתיד). למרות שזה חדש יחסית במסחר בקריפטו, האופציות הן מכשיר נגזר פופולרי בשוק המסורתי. הצגת אפשרויות OKEx תהיה תוספת נהדרת לכל תשתית המסחר של הפלטפורמה.

לצד מסחר נקודתי, מסחר בשוליים, חוזים עתידיים ושווקי החלפות תמידיות, אפשרויות מאפשרות למשתמשי OKEx לגוון את אסטרטגיות המסחר והגידור שלהם בהפסקה אחת..

למי שרוצה ללמוד עוד, יש את אפשרויות 101: https://medium.com/okex-blog/okex-options-101-68b6da96a7ac

אתה יכול לספר לנו מדוע אתה מציע גם USDT לינארי (בדומה לבינאנס) וגם מטבע-מרגין (יותר כמו Huobi)?

ההבדל בין שני סוגי החוזים הוא מהותי.

חוזים עתידיים בשולי USDT הם חוזה לינארי, ואילו חוזים עתידיים בשולי מטבע הם חוזה הפוך. ההבדל הגדול ביותר ביניהם הוא נכס המרווח והערך הנקוב של חוזה.

חוזים עתידיים בשולי USDT מאפשרים לך להפקיד USDT כשוליים לסחר בחוזים כלשהם. נניח, אם ברצונך לסחור בחוזי BTC, ETH ו- EOS, תצטרך להפקיד רק USDT. לא תצטרך יותר לסחור בנכסים שלך ב- BTC, ETH ו- EOS על מנת לפתוח תפקיד.

כמו כן, ערך הפנים הוא ~ $ 1, כלומר סף פתיחת המיקום יורד. וזה הרבה יותר קל למשתמשים לחשב את הרווחים שלהם באמצעות USDT כשוליים. ובכל זאת, זה כדי לענות על הצרכים השונים של המשתמשים שלנו.

יש יותר ויותר מתחרים בחוזים עתידיים כמו Binance, FTX, Bybit, HuobiDM – איך OKEx מתכננת להישאר תחרותית עם כל כך הרבה מוצרים ושחקנים חדשים בשוק?

כן, גם אני מודע לכך. אנו נמשיך להרחיב את עומק השוק ואת טווח המוצרים שלנו, למשל, להציע יותר נכסי בסיס ותקופות תפוגה וכו ‘. ובכן, תן לי לפרק את מחשבותיי למספר נקודות:

אני מאמין שלכל בורסה יש את המיקום שלה בשוק. ב- OKEx אנו מציעים את המגוון הרחב ביותר של מוצרי סחר לסוחרים כגון סחר נקודתי, סחר עתידי, C2C, הימור וכו ‘. זו אחת הדרכים להישאר לפני המתחרים שלנו..

שלא לדבר על מערכת ניהול הסיכונים שלנו. אתה מבין, אנו מציעים עתידיות מאז ההשקה של OKEx. ואתה יודע ששוק הקריפטו היה פרוע בשנתיים האלה. אנו ממשיכים ללמוד מהשוק הבלתי צפוי הזה, ומשכללים את מערכת ניהול הסיכונים כדי לספק פלטפורמת מסחר אמינה למשתמשים שלנו.

אנו מציעים גם הזמנות אלגו שונות שיעזרו למשתמשים לסחור בנוחות. הם יכולים אפילו להשתמש בנתוני שוק הנגזרים שלנו כדי לקבל תובנות לגבי העסקאות שלהם. הייתי אומר שאנחנו מציעים די הרבה כלים שימושיים למשתמשים שלנו. זה לא משהו שאתה יכול לקבל בפלטפורמות אחרות.

וכמובן, הנזילות שלנו, למותר לציין, אנחנו אחת מהבורסות המובילות. נזילות טובה מגנה על המשתמשים שלנו משווקים קיצוניים.

האם תוכל לומר בקצרה כיצד מערכת OKEx מיועדת להיות יציבה ואמינה עבור סוחרים, גם בתקופות תנודתיות?

בטוח! עשינו הרבה עבודה על זה.

כמובילה בתעשייה, הצבנו סטנדרטים גבוהים במיוחד למערכות המסחר שלנו. בנוסף לשדרוג במערכת המסחר שלנו באוגוסט 2018, יישמנו את מערכת הדור הבא שלנו Lightning 2.0 עם ביצועים מובילים בעולם לאחר מספר שדרוגים.

חביון נמוך ותפוקה גבוהה הם המפתחות להבטיח שהמשתמשים שלנו יכולים לסחור כרגיל בתקופות שיא כמו תנודתיות קיצונית. וזה גם הסוד מדוע התגברנו על התרסקות 3.12 – בעיקר בזכות שדרוג המערכת שלנו.

המערכת החדשה שלנו יכולה כעת לטפל בנוחות בלא פחות מ -100,000 הזמנות בשנייה. ומנהל השווקים הפיננסיים שלנו לניקס גם סקר את הנושא הזה עוד יותר – https://medium.com/okex-blog/on-okex-lightning-2-0-674d47196721.

חלק 2 – ניהול סיכונים

כמה מינוף אתה מציע למוצרים עתידיים / החלפות / אופציות, וכיצד אתה מונע מניפולציות בשוק על ידי לווייתנים?

שווה מאמר שלם לעבור במערכת ניהול הסיכונים שלנו. אבל במילים פשוטות, אסביר יותר על האפשרויות – שיכולות להיות חדשות לרבים מהסוחרים.

מערכת ניהול הסיכונים שלנו לשוק האופציות של OKEx מורכבת בעיקר ממחיר סימן, מגבלת מחיר, מרווחי אופציות וכן מקרן הביטוח..

מחיר הסימן משקף מחיר נכס הוגן ואובייקטיבי של השוק. אנו לוקחים התייחסות לציטוטים הכלליים בשוק לקביעת מחיר סימן הוגן של חוזה אופציות, ומשתמשים בו לחישוב מרווחי החשבון ולניהול סיכון הפלטפורמה, כדי למזער את סיכוני הפירוק הנובעים ממניפולציה בשוק..

מגבלת המחיר מוגדרת להגבלת טווח מחירי ההזמנות בהתבסס על מחיר הסימן של נכס. הוא נועד להגן על המשקיעים ולמנוע מניפולציה בשוק.

רוכשי האופציות מחויבים במגבלת מחיר ההצעה המקסימלית, ואילו המוכרים מחויבים במגבלת מחיר הביקוש המינימלי. מרווח האופציות הוא להבטיח שסוחרים יוכלו לבצע עסקאות כרגיל, כלומר קנייה, מכירה, החזקה ומימוש חוזי אופציות עם תום התוקף..

יש מרווח הזמנות, מרווח מיקום ושולי תחזוקה. השניים האחרונים הם להבטיח לאופציות שלמוכרים יש מספיק כסף כדי לבצע את העסקאות.

קרן הביטוח הינה רשת ביטחון המבטלת את הסיכון להעצמת סיבים עקב חיסול רחב היקף בתנודתיות קיצונית בשוק..

אם אתה רוצה להבין את הפרטים של מערכת ניהול הסיכונים שלנו, אל תהסס לעיין במדריך למשתמש שלנו כאן: https://okexsupport.zendesk.com/hc/en-us/sections/360007491391-OKEx-Coin-Margined-Options-User-Agreement-Guide

עבור חוזים עתידיים והחלפות, אתה מציע מינוף מקסימלי של 100 דולר ב- BTC ומשהו כמו 50 פעמים עבור אלטקוין?

כן, צמדי המסחר העיקריים הם עד 100x וה altcoins משתנה בין 20x ל 50x.

כיצד OKEx מעודד את הנזילות בשווקים? האם ל- OKEx יש מקבלי שוק פנימיים כדי להבטיח נזילות באופן עקבי? מה אנשים יכולים לעשות אם הם מעוניינים לספק נזילות ב- OKEx?

המיקרו-סטרקטור של השוק שלנו מוגדר היטב כדי לתמרץ את הסוחרים לספק נזילות אמיתית תוך שמירה על עמלותינו נמוכות לסוחרים לפתוח תפקיד. יש לנו תוכניות שונות להכנת שוק המיועדות לרמות שונות של מקבלי שוק בכל מכשירים שונים.

לכן, בניגוד לחברינו, ל- OKEx אין מקבלי שוק פנימיים ואין סיכון של מקבלי שוק מקומי שייקחו תזרימי לקוחות קדמיים, ויעשו שימוש לרעה במלאי הלקוחות בכיוון ההפוך, וגם לא בציד פירוק..

ההכנסות שלנו הן מעמלות, ולא מסחר pnl. אין לנו דלפק מסחר פנימי עם אביזרים. עם זאת, יש לנו תוכנית מאוד שקופה לסמן שוק ליישומי נזילות. אל תהסס לשלוח מייל לכתובת [email protected] לדיון נוסף.

יש לך מספר קרנות ביטוח, אחת לשוק, ויחד הן כרגע מעל 75 מיליון דולר.

אנו מאמינים כי הספיקות של קרן הביטוח מצביעה על רמת בקרת הסיכון של בורסה. ואכן, השילוב של קרן הביטוח הקיימת ומערכת ניהול הסיכונים של OKEx, כולל מערכת יחס שולי תחזוקה מדורגת, מחיר סימן, מגבלת מחירים וכן הלאה, הופך אותנו לחזקים מספיק בכדי להתנגד לכל הקיצוניות שעלולה לקרות בשוק הקריפטו..

כפי שאנו רואים, כמה אירועי שוק קיצוניים כמו התרסקות 12 במרץ לא הורידו אותנו. יתרה מכך, צרכנו רק סכום סביר מקופת הביטוח כדי להגן על רווח הסוחרים שלנו מפני החזר כספי או מחסור אוטומטי בגלל השוק הקיצוני..

אודות Clawback לעומת הפחתה אוטומטית – OKEx משתמשת כרגע רק ב- Auto-Deverage (clawback מיידי) אך לא ב- clawbacks של הפסד חברתי, נכון?

למעשה אנו עדיין משתמשים במנגנון ההחזרות על הפסד חברתי, אך לעתים רחוקות מאוד. הודות למערכת ניהול הסיכונים שנבדקה היטב, קרה 0 clawback בהחלפות תמידיות בין כל נכסינו הדיגיטליים הרשומים מאז הושקו במשך שנה..

בחוזים עתידיים לא התרחש התנגדות בין נכסים דיגיטליים גדולים כמו BTC, EOS ו- ETH במהלך 1.5 השנים האחרונות. 3,070 BTC, 1.6 מיליון EOS ו- 42,000 ETH נאספו במאגר קרנות הביטוח שלנו בהתאמה. כמו כן, אין יותר השבתה על נכסים אחרים לאחר שגלגלנו פתרונות לניהול סיכונים כגון מערכת יחס שולי תחזוקה מדורגת, מחיר סימן ומגבלת מחירים וכו ‘.

לכן, בהגנה על מערכת ניהול הסיכונים הנכונה שלנו וקרן הביטוח בשווי 80 מיליון דולר, מסחר עתידי והחלפות ב- OKEx יחסית בטוח מאוד. מכיוון ש- clawbacks ו- ADL הם מאוד לא סבירים (הייתי אומר כמעט 0% אפשרויות), הרווח שלך בטוח אצלך.

מהי המערכת של OKEx ביחס למשמורת כספי הלקוחות?

משתמשים וביטחון הם ללא כלום, בין אם זה אבטחת כספים, מסחר, נתונים ופרטיות. אנו מאמצים ארנק קר רב שכבתי כדי לחלק את הנכסים שלנו לכ -500 BTC לארנק, כך שלא נשא שום ארנק קר אחד עם כמות אדירה של נכסים ונפיץ את הסיכונים שלנו ומנוהל בצורה טובה יותר..

אז, אין רצון להקים איזושהי "SAFU" קֶרֶן?

לגבי קרן הבטיחות, לא הקמנו קרן מסוימת ושיווק אותה לתקשורת. אבל מה שאני יכול להבטיח לך שיש לנו עתודה מספקת יותר לטיפול במצבים בלתי צפויים.

יש לנו ניסיון של שנים בטכנולוגיית אבטחה, ופיתחנו ארנקים חמים וקרים ומולטי-סי טק בכוחות עצמנו כדי להגן על הכספים. עד כה, אני גאה לומר שיש לנו תיעוד נקי של שום הפרת אבטחה. אנו בטוחים לשמור על לוח נקי בעתיד.

עוד AMA לבוא

כל נושא שתרצה לסקר, יידע אותנו!

בכל פעם שאנחנו מסיימים AMA, אנו מרגישים נדהמים מאוד ומתרשמים מכמה בשקיקה הקהילות שלנו רוצים ללמוד עוד עלינו. כאמור, מושבי AMA נוספים ימשיכו לבוא. אם יש לך רעיונות נהדרים בנושא שאנו יכולים לכסות, אל תהסס להודיע ​​לנו על ערוצי המדיה החברתית שלנו. עד הפעם הבאה, מסחר שמח!

עקוב אחר OKEx ב:

 

https://twitter.com/OKEx

 https://www.facebook.com/okexofficial/

 

https://www.linkedin.com/company/okex/

 

https://t.me/OKExOfficial_English

 

https://www.reddit.com/r/OKEx/

 

https://www.instagram.com/okex_exchange

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map