סיכום AMA: אליסה שו ו- ONT – ONT החלפת מסחר ב- OKEx

ב- 26 במאי, CSO שלנו אליסה שו הצטרף למפגש חי שאל אותי הכל (AMA) בהנחיית ONT, פלטפורמת בלוקצ’יין ציבורית בעלת ביצועים גבוהים ופלטפורמת שיתוף פעולה מבוזר, וענה על שאלות בערוץ הטלגרם שלהם עם 23,000+ חברים ומייסד שותף אנדי ג’י (https://t.me/OntologyNetwork). במהלך הצ’ט, אליסה הציגה את ONT / USD ו- OKT / USDT של OKEx במסחר החלפות תמידי, כמו גם את היתרונות של מסחר בנגזרות קריפטו..

תוהה מדוע מסחר החלפות ONT עדיף? כיצד לסחור בנגזרות ONT ב- OKEx? בדוק את השאלה הבאה&כפי שהכנו עבורכם, עם כל השאלות אליסה ענתה בצ’אט.

Contents

חלק 1: שאלות בטוויטר

1. מהם היתרונות של ONT Swap Trading? מדוע המסחר ב- ONT Swap טוב יותר מעסקאות אחרות? (@ M123Aleksey)

אליסה: תודה על שאלתך @ M123Aleksey בטוויטר. בנושא זה אני יכול לדבר הרבה.

ראשית, מינוף.

בעסקאות חוזיות, משתמשים יכולים להגביר את הכנסותיהם על ידי התאמת המינוף. לדוגמא, כאשר מחיר ONT הוא $ 1, משתמש A מקבל חוזה בשווי 10 ONT עם מרווח של $ 1 ומינוף פי 10. אם מחיר ONT יעלה ב -10% (מ -1 $ ל -1.1 $), הרווח של חוזה זה יהיה 10110% = 1 $. כך שמשתמש א ‘מרוויח מינוף של פי 10 כאשר מחיר ה- ONT עולה ב -10%. יש לציין שכאשר ההכנסות מוכפלות עם מינוף, הסיכון גם מכפיל את עצמו. אז אנא השתמש במינוף באופן רציונלי.

שנית, גידור.

משתמשים המחזיקים בנכסים דיגיטליים יכולים להשתמש בחוזים העתידיים כדי להשיג גידור, במיוחד כאשר השוק יורד. גידור מתייחס לגידור התנודות במחיר המטרה המטבע של מטבע החוזה במטרה למנוע את הסיכונים הנגרמים מהתנודות בתקופה זו..

כלומר הלקוח קובע עמדת חוזה הפוכה, כך שהרווח וההפסד שנוצר על ידי המטבע הקריפטוגרפי עצמו הם בדיוק מנוגדים לרווח והפסד שנוצר על ידי החוזה כאשר יש תנודות במחירים, והרווח וההפסד הכולל של המטבע הקריפטוגרפי, ו החוזה נשאר זהה.

הכניסו אותו לתרחיש. נניח שמחיר ה- ONT הנוכחי הוא $ 1, המשתמש A מחזיק ב- 10 ONT ומצפה שמחיר ה- ONT העתידי ייפול, ולכן על מנת למנוע את ההפסד שנגרם על ידי הירידה של ONT, משתמש A מוכר חוזה בשווי 10 ONT; נניח שאחרי חודש, המחיר בפועל של ONT יירד ל -0.8 דולר, ואז ההכנסות מהחוזה יעמדו על 2.5 ONT, שווה ערך ל -2 $. ה- ONT המקורי יאבד 2 $, והמשתמש A ישבור שוויון. על ידי קביעת מיקום חוזה הפוך מראש, תוכל לנעול את ההכנסות הסופיות שלך בדולר.

2. מה היתרון התחרותי של ONT ב- OKEx? והאם יש אירועי מסחר שמקבלים בברכה את הגעתה של אונטולוגיה?

אליסה: מכיוון שאתה מוכן להשתתף ב- AMA הזה, אני יכול להבטיח שאתה אחד מאנשי המסרים של ONT או לפחות סקרן לגבי הפרויקט האיכותי הזה. ONT הוא פרויקט צמרת ייחודי המנוהל על ידי מומחים מקצועיים בתחומים שונים, כמו אנדי – הרואים בסביבת רשת מבוזרת הפותרת נושאים מרכזיים של אבטחת זהות ושלמות נתונים כמטרת העל למשתמשים..

לגבי הפופולריות, הפיתוח הטכני והאימוץ של ONT, אנו מקיימים מערכת יחסים נהדרת וארוכה מאז שנפגשנו. אנו OKEx גילגלנו מגוון של מוצרי מסחר ONT וזוגות, כמו החלפה נקודתית ותמידית וכו ‘ויהיה פעילות לקידום החלפת ONT בפלטפורמה שלנו! אנו נודיע על הפרטים בסוף AMA זה. משתמשים יכולים לחלוק עד מאגר USDT על ידי סחר בחוזי החלפה נצחיים ב- ONT. כל הקודם זוכה. אנא הצטרפו לפעילות באמצעות קישור זה – https://www.okex.com/promotion/yJgT7Z.

3. רוב המשקיעים רק מתמקדים במחיר האסימון בטווח הקצר במקום בערך האמיתי של הפרויקט. האם תוכל לספר לנו את המוטיבציה והיתרונות המשקיעים לטווח הארוך? (@ memenci6)


אנדי: הממ קשה לדבר על מגמת המחירים. אבל אנחנו רוצים להבטיח שהקהילה שלנו הייתה מונעת על תועלת במקום להיות מונעת על ידי כסף. על ידי הטלת אוויר ONT במקום כל סוג של גיוס כספים, אנו שמים את האסימון שלנו בידי משתמשי קריפטו מוכחים או משקיעים אמיתיים, ולא רק בידיים של ספקולנטים..

העיצוב הכפול-סמלי שלנו מבטיח את פיתוח התשתית ומספק שירותים נוספים כדי להצדיק את ערך התשתית. ההימור הוא גם מודל ממשל בסיסי ויכול לפתח מגוון של עסקים ערכיים. אנו מתכננים לשחרר שיפור גדול במודל ההימור כדי להגדיל את האינטרסים לטווח הארוך של ה- HODL שלנו. אנו נמשיך לעקוב ולשפר את ערך הרשת בטווח הארוך.

בנוסף, אונטולוגיה התקדמה בהתמדה על פי מפת הדרכים שלנו. אנו רשת ציבורית עם אחת התשתיות הבסיסיות המקיפות וההארדקוריות ביותר. הדבר חיוני להתפתחות הפרויקט לטווח הארוך ומשמש גם לתמיכה ביישום השלב המאוחר יותר כדי להבטיח את האינטרסים של המשקיעים במידה רבה ביותר..

אנו מחזיקים מספיק כספים לתמיכה ב”ניסוי האידיאלי “לטווח הארוך. מדוע לא להצטרף למהפכת שיתוף הנתונים שלנו ולהיות אלוף המרתון? זו החלטה שלך.

4. מסחר נקודתי הוא בדרך כלל החביב עלי ביותר ב- ONT, אך לא מכיר כל כך מוצרים נגזרים כמו חוזים. מהו חוזה? (@TraThoa)

אליסה: שאלה נהדרת מאת @TraThoa. למתחילים בקריפטו אנו בדרך כלל סוחרים בנקודות, אך עלינו להבין מה קורה גם בשווקים נגזרים. חוזים עתידיים, החלפות תמידיות, אופציות … ובכן, חזור לחוזים או חוזים עתידיים. מה זה?

החוזה הוא מוצר נגזר של מטבע דיגיטלי. משתמשים יכולים להרוויח הכנסות עבור עליית המחירים או ירידתם על ידי רכישת חוזה ארוך או מכירת חוזה קצר. קנייה ארוכה פירושה שמשקיעים מצפים שהשוק יעלה בעתיד ויקנה כמות מסוימת של חוזים ארוכים של נכסים דיגיטליים.

קחו כדוגמה את עסקת חוזה ONT. אם מחיר ה- ONT הוא $ 1, אנו קונים חוזה בשווי 1 ONT. אם מחיר ה- ONT יעלה ל -1.1 דולר, נוכל להשיג רווח של 0.1 דולר על ידי מכירת חוזה ONT. מכירה קצרה מתייחסת למשקיעים המצפים שהשוק ייפול בעתיד וימכור כמות מסוימת של חוזים קצרים של נכסים דיגיטליים. אם ניקח את עסקת חוזה ONT כדוגמה, כאשר מחיר ONT הוא $ 1.1, אנו מוכרים חוזה בשווי 1 ONT. אם מחיר ONT יירד ל -0.9 דולר כל אחד, נוכל להשיג רווח של 0.2 דולר בקניית חוזה בשווי 1 ONT.

5. מה היעד העיקרי של הפרויקט שלך ל- $ ONT בשנה 2020? ומה החזון והמשימה שלך בשיווק #ONT? (@enesdre)

אנדי: אונטולוגיה היא רשת ציבורית ידידותית לארגונים, המוקדשת למתן פתרונות לתרחישים גדולים של יישומים ארגוניים. אנו גאים שתמיד עקבנו אחר מפת הדרכים שלנו מאז היום הראשון לפרויקט. בשנת 2020 אנו נתמקד יותר בצד העסקי, כמו תעשיית הרכב, מטבעות מטבע ושיתוף נתונים ומטבע דיגיטלי. שניים או שלושה תרחישים אלה מספקים תזרים מזומנים, ערך אסטרטגי ותפוקה גבוהה.

שוחחנו עם מאזניים, Celo, Bitcoin Suisse, Paxos, Circle ו- Transfero כדי לשלב כלי תשלום כולל. בינתיים פרסמנו פלטפורמת FinTech – Rail.One המספקת כרטיס חיוב, כרטיס VISA / מאסטר משולם מראש ופתרון כרטיסי אשראי וירטואלי לשותפים עסקיים. זה אומר שאתה יכול לאחסן, לשלם ולהשקיע באמצעות כרטיס מבוסס ONT.

אני מציע לאליזה לנסות את הסחורה החדשה שלנו.

נושא אחר – DATA הוא הפרטיות של כל אחד שאינו יכול להשתלט על ידי מישהו אחר וניתן להעבירו לנכסים בטכנולוגיית בלוקצ’יין, אפילו להחליף, ולהשיג רווחים אם הם מוכנים לכך. אונטולוגיה מספקת את הפיתרון עבורם ולא משנה 2B או 2C עם חוזק הטכנולוגיה שלנו, במיוחד ONT ID, והמוצרים אומרים ONTO ו- SAGA.

במונחים של מגמה עולמית, נמשיך לתקשר עם הרגולטורים העולמיים. אנו מגלים שהמוסדות עשויים להוביל את מהפכת הקריפטו העגולה הזו. אז אנחנו מדברים עם תשתית ידידותית מוסדית יותר כמו ספק משמורת – עיגון – משמורת מטבעות – ביטגו – מחסום אש ומחסן באקט; ספק תעודת סל – bitwise ו- vanEck; בורסה מוסדרת – Coinbase, Bitstamp, Gemini; אמון משקיע – גווני אפור. בואו נראה עוד שותפות שתבוא.

6. מהם היתרונות של משתמשים המסחרים ב- ONT החלפה מתמדת ב- OKEx טוב יותר מבורסות נגזרות אחרות? (@ShinoTohkaNC)

אליסה: אני אוהב את השאלה הזו, @ShinoTohkaNC! אנו בורסת מטבעות חליפין המובילה בעולם, המספקים שירותים פיננסיים מתקדמים ואמינים לסוחרים ברחבי העולם המבוססים על טכנולוגיית בלוקצ’יין. בהחלט תסחר כאן ONT מתמיד במקום עם פלטפורמות אחרות, מכיוון שיש לנו את רמת האבטחה הגבוהה ביותר בתעשייה – משתמשים בבורסה שלנו יכולים לסחור מבלי לדאוג שהנכסים יגנבו. בנוסף, יש לנו אמצעי בקרת סיכונים ברמה העליונה בתהליך המסחר, כגון הגנה על תנאי שוק קיצוניים עם מחיר הסימן, השגת אפס הקצאה של משתמשים עם שוליים מדורגים ומנגנון סגירה בעל ביצועים גבוהים, והימנעות מסיכון לפירוק. עם עתודת סיכונים מספקת.

יש לנו סוגי הזמנות מגוונים – סוגי הזמנות מתקדמים מרובים שיעזרו למשתמשים לסחור בצורה נוחה יותר. משתמשים יכולים לבצע רווח והפסקה כדי לשלוט בסיכונים ולנעול רווחים.

יש לנו כלי מוצר מגוונים – כלי מסחר שונים שיעזרו למשתמשים לבצע עסקאות בצורה מהירה ונוחה יותר:

מחשבון חוזה: משתמשים יכולים להשתמש במחשבון כדי לחשב במהירות את הרווח, מחיר הסגירה ומחיר הפירוק בהתאם למיקומם ללא פעולות חישוב מורכבות.

נתוני עסקאות רב מימדיים: עשרה נתוני שוק עיקריים יכולים לעזור לסוחרים לנתח את מצב השוק בצורה מקיפה ולהתאים את תוכניות המסחר שלהם בהתאם..

יש לנו נזילות, מרווחים וביצועי מוצרים ברמה הגבוהה ביותר – OKEx זכתה להכרה של משתמשים עם מוצרים מצוינים עם נפח מסחר חוזי מוביל בעולם, המהווים יותר מ -30% מכלל היקף המסחר בשוק. הפיזור הממוצע של חוזים עתידיים של OKEx / החלפה תמידית קטן בהרבה מהבורסות האחרות. ואנחנו אוהבים לשמוע את הצעותיכם :)

7. ההיצע הכולל הוא מיליארד ONT. אז האם יש תוכניות לרכישה חוזרת לצרוב או לחסום אסימונים כדי להגדיל את ערך ה- ONT? (@ Johaneri01)

אנדי: ביצענו יותר מ -3 מיליון דולר באמצעות השקעה במערכת האקולוגית שלנו. הוא ישמש לקניית אסימון ONT שלנו. תוכל למצוא את עדכוני הרכישה שלנו מדי חודש בהודעות טוויטר ומברק. פרסמנו גם את הדוח הכספי שלנו (https://link.medium.com/pdl56o5gD6) ממש לאחרונה.

על מנת להרחיב עוד יותר את ההשפעות הגלובליות שלנו ולבנות מערכת אקולוגית טובה יותר, אנו מזמינים יותר חברי קהילה לעבוד איתנו כתורמים לקהילה הגלובלית שלנו וצמתים GCC. ונצואלה Blockchain, CryptoMondays מדריד ו- CryptoDiffer הם בין ארבעת הצמתים הראשונים של GCC במטרה להאיץ את תהליך החלת טכנולוגיית הבלוקצ’יין על מקרי שימוש מוחשיים בשוקי אירופה, אמריקה הלטינית ומזרח אירופה..

אונטולוגיה מעריכה מאוד את המשוב של הקהילה. 10,000 ONG זמינים עד ה -31 במאי כדי לשפר את הממשל של אונטולוגיה ואת המודל הכלכלי הקבוע. הצביעו והודיעו לנו כאן על הצעותיכם החדשות: https://forms.gle/4Lq4LoDhDeFqDnbm9 אנו רוצים לשמוע עוד קול מהקהילה.

8. נכון לעכשיו, OKEx פתחה חוזה החלפה רק לצמד ONT / USDT. האם צפוי כי בעתיד יושקו זוגות נוספים לאסימון ONT? (@ cryptoboy237)

אליסה: אתה שוב @ cryptoboy237! אני חושב שכן. עם זאת, לפני השקת שירות או צמד מסחר כלשהו, ​​על הצוות שלנו לבחון לעומק את ניהול הסיכונים, הקיימות והידידותיות של המוצרים. ייקח הרבה זמן להקשיב לקול מכולכם, וזה שאנחנו עושים כל יום. אם יש לנו הודעות חדשות, נפרסם את זה בכל הערוצים שלנו כדי להודיע ​​לך בקרוב :)

9. שמעתי על מוצר חדש SAGA יובא על ידי Team ONT. כיצד זה יעזור להביא לאימוץ ברחבי המערכת האקולוגית של ONT בעתיד, אנא ספק רעיון קצר לקהילה? (@ Johaneri01)

אנדי: שוק הנתונים של SAGA מופעל על ידי פרוטוקול מלא של אינטראקציות נתונים המבוסס על הרשת הציבורית אונטולוגיה. תהליך הערכת הנתונים, חלוקת הרווחים, אבטחת הנתונים והגנת הפרטיות מבוזר לחלוטין באמצעות בלוקצ’יין אונטולוגיה. אנשים וחברות המשתמשים בשוק הנתונים של SAGA יכולים ליהנות משירותי תובנות ועיבוד נתונים גולמיים תוך שמירה על שליטה מלאה על הנתונים שלהם על ידי ניצול התכונות הייחודיות של הבלוקצ’יין הציבורי של אונטולוגיה..

מוצרי הזהות הדיגיטלית הייחודית ושיתופי הנתונים של אונטולוגיה מסייעים לשוק SAGA במטרה החשובה שלו להבטיח אבטחה גבוהה ותאימות. באמצעות רשת חילופי הנתונים המבוזרת של אונטולוגיה ותעודת ה- ONT, שוק הנתונים של SAGA משיג:

אימות בעלות על נתונים ואימות

אבטחת נתונים והגנה על פרטיות

עמית לעמית טכנולוגיה למסחר נתונים בפלטפורמות

אסימון נתונים יהפוך לזהב הדיגיטלי העתידי שלך.

10. ראיתי ש- OKEx תומך בשני סוגים של חוזים – חוזים עתידיים בשולי מטבע / החלפה וחוזים עתידיים / שוליים בשולי USDT. מה ההבדל ביניהם? (@ M123Aleksey)

אליסה: OKEx תומך בשני סוגים של חוזים: חוזים עתידיים בשולי מטבעות / החלפה וחוזים עתידיים להחלפת שוליים USDT.

חוזה עתיד / החלפה בשוליים מטבעיים (הפוך) מסודר בקריפטו המטבע הבסיסי, כלומר מטבע הפתיחה וההסדר הוא מטבע מסוים. לדוגמא: משקיעים רוצים לבצע עסקאות חוזי BTC ופוזיציות פתוחות עם BTC כשוליים, הסדר הרווח וההפסד הסופי יהיה גם ב- BTC; אם המשקיעים רוצים לבצע עסקאות חוזיות של ONT ולפתוח עמדות עם ONT כשוליים, הסדר הרווח וההפסד הסופי יהיה גם ב- ONT.

היתרונות של חוזים עתידיים / החלפות מטבע: העתיד / מטבע החלופי מטבע מתאים למשתמשים שצריכים להחזיק מטבע מסוים במשך זמן רב במטרה לגדר, והם יכולים ליהנות מהרווחים מעליית המחירים ו החזקת תפקידים ארוכים של חוזים בשולי מטבעות.

מצד שני, החוזה בשולי USDT נקרא חוזה קדימה. המרווח וההסדר של החוזה בשולי USDT הם בשווי USDT, כלומר: שימוש ב- USDT כשוליים לפתיחת מיקום, ההכנסות יהיו גם ב- USDT. הערך של שולי USDT יציב והוא יכול להפחית את הסיכון להתכווצות מרווח המיקום של המשתמש בשוק הצניחה; אתה יכול לבצע עסקאות חוזיות רב מטבעיות רק על ידי החזקת USDT, מה שמפחית גם את עלות המסחר של שינוי עמדות; קל לשנות את חוזה השוליים של USDT ולחשב את הרווח וההפסד, המתאים למתחילים. אם אתה משתמש חדש שמעולם לא עברו עסקאות חוזה, מומלץ להתחיל את החוזה בשולי USDT.

למידע נוסף, אל תהסס לבקר באקדמיה שלנו כדי ללמוד עוד – https://www.okex.com/academy/en/category/trading-ideas-en/quant-strategies-en

חלק 2: שאלות חיות

היי @alysaxuokex. האם תוכל לומר בקצרה כיצד מערכת OKEx תוכננה להיות יציבה ואמינה עבור סוחרי החלפה / עתיד, אפילו בתקופות תנודתיות?

אליסה: יש לנו אמצעי בקרת סיכונים ברמה העליונה בתהליך המסחר, כגון הגנה על תנאי שוק קיצוניים עם מחיר הסימן, כללי מגבלת מחירים, השגת אפס הקצאה של משתמשים עם שוליים מדורגים ומנגנון סגירה בעל ביצועים גבוהים, והימנעות מסיכון לפירוק עם עתודת סיכונים מספקת. ואופטימיזציה של המערכת שלנו השנה, מהירות ההתאמה הרבה יותר מהירה ויציבה.

עם הופעתם של פרויקטים רבים של בלוקצ’יין, במיוחד פרויקט תשלומים עם הטכנולוגיה החדישה ביותר, יכולת הרחבה, יעילות, אפילו ללא עמלה על עסקה. האם אונטולוגיה חשה לחץ מכך על מרוץ פתרונות התשלום הגלובליים?

אנדי: אנחנו לא מרגישים לחוצים. פתרון ה- Layer 2 שלנו חי לאחרונה ותוכלו לחוות תשלום מהיר וזול על בסיס ה- Blockchain של אונטולוגיה. על פי המבחן שלנו, זה מהיר יותר מרוב פרויקטים חדשים של בלוקצ’יין תשלומים. בינתיים, אונטולוגיה שמחה לשתף פעולה עם פרויקטים אלה מבחינת יכולת פעולה הדדית ולספק שירותים למדינות מפותחות ומדינות מתפתחות..

OKEx כרגע הולך טוב וזוכה לתשומת לב חיובית. מה תעשה כדי לקבל יותר חשיפה ואימוץ? מהו המסר של אוקס לקהילה כיום?

אליסה: אני שמח לשמוע זאת, מכיוון שאנחנו עובדים קשה מאוד כל יום! מה עם OKEx? חשבנו על דרכים לשרת טוב יותר את המשתמשים הקיימים שלנו, אך היכן גבולות השוק? כיצד ניצור מרחב שוק חדש? בכנס המנהלים שלנו בתחילת השנה, הצענו אסטרטגיה גלובלית מלאה המשתרעת על כל הכיוונים של העסקים שלנו.

מצד שני, אנו ממשיכים להתרחב בעולם. “גלובליזציה אמיתית” פירושה לוקליזציה של המוצר שלך בכל מדינה כדי לשרת משתמשים מקומיים. זהו אתגר חדש עבורנו להכות שורשים בשווקים מתפתחים מכיוון שעלינו להתקרב לתרבות המקומית, להרגלי המשתמשים ולהבין את המתחרים בשוק המקומי..

כמו תמיד, עם חשיבה יזמית והצניעות ללמוד, אנחנו לא מפסיקים לחקור מוצרים ומגמות חדשות בשוק. במקביל, אנו מעמידים את מערכת ניהול הסיכונים שלנו בראש סדר העדיפויות. באיזון שבין פיתוח לטווח הארוך לתועלות לטווח הקצר, תמיד נבחר בראשון.

אחת הבעיות הגדולות ביותר ב- DApps היא המדינה הלא פעילה וחסרת התועלת. אנשים יוצרים DApps בלבד, אך אין לו שום שימוש או תרומה למערכת האקולוגית של blockchain. כדי למנוע ולפתור בעיה זו שעלולה להתרחש בפלטפורמת אונטולוגיה, מה יעשה הצוות שלך?

אנדי: זו האמת. לאחר פיתוח של שנה אחת ב- dApp, השקנו 80+ dApp בתחום המשחקים, התוכן, DeFi ופרילנסר. למען האמת, ה- dApps הנוכחיים אינם פעילים כל כך ואינם יכולים עדיין לתמוך בשימוש בקנה מידה גדול. עם זאת גילינו כמה אפליקציות אנכיות אנכיות בעלות פוטנציאל רב, כמו מטבעות חליפין וחילופי נתונים וכו ‘. נשיק בקרוב יותר אפליקציות איכותיות על פלטפורמת הבלוקצ’יין אנטולוגיה, כמו OGQ ומשחק יפני איכותי..

השוק בעונה הדינמית הקרובה יהיה תנודתי למדי, רוב המשקיעים יהיו פחות פעילים בימים האחרונים של השנה, ולכן אוקקס מתכננת לארגן אירועים קרובים כדי להפוך אותו למרתק יותר מהשוק. סוף שנה או לא?

אליסה: הקולגות שלי מתכננים עכשיו כמה אירועים! OKEx מקיימים אירועי מסחר ספציפיים לסוחרי ONT. משתמשים יכולים לסחור בהחלפות ONT כדי לחלוק מאגר פרסים של USDT. תוכלו להצטרף לאירוע באמצעות קישור זה: https://www.okex.com/promotion/yJgT7Z.

ויש בקרוב תחרות קבוצת סחר מובחרת שמארחת OKEx, תוכלו להצטרף לקבוצה ולזכות בפרסים. מאגר הפרסים הכולל לתחרות קבוצת העילית הזו הוא עד 150.000 דולר ארה”ב. אנא בדוק קישור זה לפרטים נוספים: https://www.okex.com/trading-contest/team/1365

הישאר מעודכן לאירועים צפויים נוספים, ועקוב אחרי טוויטר C-suite שלנו! @alysaxuokex & @ jayhao8

מדוע החלטת לבחור בבורסת OKEx ולא בשאר הבורסות? מהם היתרונות שמביאה OKEx לאונטולוגיה ולהיפך?

אליסה: OKEx היא בורסת מטבעות חליפין המובילה בעולם, המספקת שירותים פיננסיים מתקדמים ואמינים לסוחרים ברחבי העולם המבוססים על טכנולוגיית בלוקצ’יין. בהחלט תסחר כאן ONT מתמיד במקום פלטפורמות אחרות.

יש לנו את רמת האבטחה הגבוהה ביותר בענף – משתמשים בבורסה שלנו יכולים לסחור מבלי לדאוג שהנכסים נגנבים.

יש לנו נזילות, מרווחים וביצועי מוצרים ברמה הגבוהה ביותר – OKEx זכתה להכרה של משתמשים עם מוצרים מצוינים עם נפח מסחר חוזי מוביל בעולם, המהווים יותר מ -30% מכלל היקף המסחר בשוק. הפיזור הממוצע של חוזים עתידיים של OKEx / החלפה תמידית קטן בהרבה מהבורסות האחרות.

שלום! @kristinaontology, אני רואה שהמינוח של # אנטולוגיה הוא מאוד פילוסופי (כלומר סוקרטס, אפלטון, אריסטו) מדוע זה כך? האם יש תוכנית עתידית כלשהי להתרחבות לשווקים בארה”ב? תודה

אנדי: אונטולוגיה הוא מונח המועדף על הפילוסופים, גיקים במחשבים ומשוררים. אנו מקווים למצוא את הערך האמיתי של blockchain באמצעות חקר האונטולוגיה. בשנת 2020 נתמקד בכניסה לשוק הרגולציה בארה”ב. הצטרפנו לתא הדיגיטלי כדי להרחיב את תרחישי היישומים בשוק האמריקאי, תוך שיתוף פעולה עם Bison Trails ו- Kingdom Trust בכדי להיכנס לתחום המוסדות. אני מקווה שנוכל לראות את שמו של ONT ב- Coinbase.

שלום גב ‘@ alysaxuokex, כמה עולה דמי המסחר של ONT להחלפה ב- OKEx? האם ל- OKEx יש עמלות מסחר תכונות עם אסימון OKB?

אליסה: דמי הלוקח של משתמשי ONT Swap בחוזה בכל הרמות הם 0%, והנחת ההזמנה יכולה להיות עד 0.035%. יש לנו שיעור עמלת הנחה לבעלי OKb. מצא עוד באתר שלנו כאן – https://www.okex.com/en/fees.html

איזו תוכנית יש לך לקידום אימוץ ONT בדרום אמריקה, כדי לנצל את העובדה שבזמן האחרון גידול הקריפטו גדל ולנצל את המשקיעים הפוטנציאליים האלה, מה שיהיה שימושי מאוד לעתיד ONT?

אנדי: נשיק פלטפורמת עובדים פרילנסרים עם עובדי Mircrowers למשתמשים מאחרים, במטרה לעזור ליותר משתמשים באמריקה הלטינית למצוא הזדמנויות עבודה ולשלם בקלות, בצורה חסכונית יותר ולספק stablecoin ללא אינפלציה עם השירותים. אנו עובדים עם בלוקצ’יין ונצואלה ורשת Settle מארגנטינה, כמה חברות ברזילאיות כדי לחקור את חילופי הדברים ולהחליף בין ONT לאפשרויות פיאט מקומיות. נשיק את ONTO גם בספרדית בכדי לספק חווית משתמש טובה יותר ולשפר את רמת חיי היומיום לאנשים באמריקה הלטינית. מקווה שאתה אוהב את השירותים שלנו.

תשובתך על כל שאלה שלך יכולה להפוך את חוויית המסחר שלך למענגת. זה הפך לסטנדרט לפלטפורמות חילופי נכבדות המספקות תמיכה בלקוחות 24/7 עם אנשי ידע הפותרים בעיות טכניות בזמן אמת. האם אתה יכול לספר לנו על תמיכת הלקוחות של OKEx?

אליסה: יש לנו צוות תמיכה לקוחות בינלאומי ומקצועי לטיפול בתיקים של כל משתמש, ומה שנראה לי הכי נפלא הוא שהתמיכה שלנו מורחבת לערוץ הטלגרם שלנו! אתה יכול פשוט לשלוח הודעה פרטית לקציני קשרי הלקוחות שלנו בטלגרם DM. שאלות נפוצות, טופס בקשה, מדריך למתחילים, תיעוד API, תיאור הבעיה ומסד נתונים נפוץ וברור!

עקוב אחר OKEx ב:

https://twitter.com/OKEx

https://www.facebook.com/okexofficial/

https://www.linkedin.com/company/okex/

https://t.me/OKExOfficial_English

https://www.reddit.com/r/OKEx/

https://www.instagram.com/okex_exchange

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map