יכולת הרכבה של DeFi: חיבוק חדשנות להלוואות קריפטו

ב- OKEx אנו מסתכלים כל העת לעתיד – ואנו מאמינים שמשמעותם כספים מבוזרים.

כדי להפיץ את המסר, המנכ”ל שלנו, ג’יי האו, מקיים סדרת שיחות שולחן עגולה OKExDeFi וירטואלית עם מנהיגים מענפים שונים כדי לדון בהתקדמותם, בתובנותיהם ובתוכניות העתידיות שלהם..

בשולחן העגול הזה, ג’יי מראיין את סטני קולצ’וב, מייסד ומנכ”ל Aave. בשנת 2017, סטאני שחרר את ETHLend, אחד הראשונים של DeFi DApp שנוצרו אי פעם. מאז הוא הפך את משימתו ליצור כלים למערכת אקולוגית פיננסית פתוחה, שקופה ושוויונית באמצעות פרוטוקול Aave.

להלן נקודות השיא המרכזיות מהשולחן העגול.

ג’יי האו: לאחרונה אייב השיגה רישיון נחיתה בבריטניה. זו הסיבה שיש לך שער פיאט באתר, והיית משתמש בכל צדדים שלישיים?

סטני קולצ’וב: קיבלנו רישיון כסף אלקטרוני, אז הרעיון הוא: פרוטוקול Aave מבוזר, אבל מה שאנחנו רוצים לעשות זה ליצור נקודות גישה לפרוטוקולים המבוזרים ולעזור לאנשים לעבור מפיאט לקריפטו, או להפקיד לתוך Aave נוהל. לכן, מטרתנו להגדיל את האימוץ המרכזי ולקרב פינטק וטכנולוגיה מבוזרת.

ישנם שני שערים בהם אנו משתמשים כרגע. מה שהוא מאפשר לנו לעשות הוא לעבור מהעברה בנקאית, או מה שנקרא העברת IBAN באירופה, וכרטיסי אשראי להפקדות ב- Aave. למעשה, כדי להפקיד ל- Aave, לא תמיד צריך להפקיד – אתה יכול פשוט לקנות אסימון כשאתה מפקיד ל- Aave. לדוגמה, תמורת 100 דולר ארה”ב מקבלים תמורה 100 דולר ארה”ב. USDT זה הוא USDT נושא ריבית, אשר אלגוריתמית יגדל במאזן שלך. זה אחד לאחד עם מה שאתה מפקיד שם, אז זו דרך לראות איך האיזון שלך גדל. זה גם אומר שאתה יכול ללכת לכל שוק שבו נסחרים באסימונים אלה ופשוט לקנות אותם. אז יש לך גישה ללא הרשאה לחשבון חיסכון גלובלי. זה דבר מגניב מאוד, במיוחד אם אתה נמצא במדינה שיש לה אינפלציה גבוהה. אם יש לך שער לעבור מאסימוני פיאט, זה בעצם כל מה שאתה צריך.

ג’יי האו: יש כאן חדשות מרגשות מאוד – Aave v2 יגיע בקרוב! מלבד מיטבי אופטימיזציה של עמלת עסקה ותכונות אחרות, Aave v2 ישתף פעולה עם חברת אסימון נדל”ן, RealT, ושווקים פרטיים פתוחים כדי לתמוך בנכסים מסומנים מכל הסוגים. מה הסיבה מאחורי המהלך הזה, וכיצד מעריכים את תפקיד הנכסים בעולם האמיתי ב- DeFi?

סטני קולחוב: זו שאלה מעניינת מכיוון שאני מאמין בתוקף ברעיון של טוקניזציה של הדברים – שיהיו לנו יותר ויותר נכסים מסומנים, כלומר לקחת ערך מהחיים האמיתיים ולהכניס אותו לשרשרת, ולהפוך אותו לזמין וללא היתר לכולם להשתמש במונחי חיוב, או סתם לסחור בערך או להשתמש בו כבטוחה.

מכיוון שאאווה הוא פרוטוקול הלוואות, מטרתנו היא לנצל את הביטחונות הנכסים האמיתיים ולשחרר את הנזילות מתוכו. המטרה שלנו היא להשתמש באותם נכסים מסומנים כבטוחה ב- Aave, שוק כספים נפרד עם פרמטרי סיכון והתאמות נפרדים. הרעיון הוא שמי שבבעלותם – ועל ידי "בעלות," אני מתכוון להחזיק את האסימונים האלה של הנכסים האלה – יכול למעשה לשאול נגדם מטבעות. זה מאפשר לך להוציא הון עצמי מאחזקות הנכסים שלך בעולם האמיתי.

אני חושב שנראה עוד מהלכים בכיוון הזה כי סימנו את הדבר החשוב ביותר בתחום הבלוקצ’יין, דולרים. יש לנו כל כך הרבה דולרים מסומנים וזה די רחב. אני חושב שזה צעד טבעי להתקדם ולסמן דברים שעוד לא עשינו.

ג’יי האו: מה עוד אתה מקווה ששחקנים ריכוזיים כמו OKEx יכולים לעשות כדי להקל על שטח ה- DeFi?

סטאני קולצ’וב: טוב, אני חושב שיש הרבה הזדמנויות עבור משתתפי השוק המרכזי לחקור את DeFi. הייתי רוצה לראות השקעות פיקדונות ב- DeFi ופרוטוקולים, כמו Aave, המאפשרים למשתמשים להרוויח ריביות בצורה מבוזרת.

אני בהחלט רואה שטכנולוגיות מבוזרות הן הרכזות שכולם יכולים להשתתף בהן. זו הזדמנות טובה גם לבורסות ריכוזיות להשתתף. בהחלט, אני מאוד שורי כי מרכזיות מרכזיות יכולות להיות חלק גדול מאוד מ- DeFi וחשוב מאוד לתשתיות כמו משתמשי סיפון..


ג’יי האו: הצע מילה אחת לתאר את עתידו של DeFi – ומדוע?

סטני קולחוב: הייתי אומר "ללא היתר" – לא רק כיכולת להשתמש ב- DeFi, אלא שכל אחד יכול לבנות על DeFi.

כל אחד, בכל חלקי העולם, יכול ליצור כמה לגו דפי כסף מעניינים על ידי שימוש בכל פרוטוקול – כמו, נניח, Aave ומשהו אחר – ופשוט לבנות פרוטוקול משלו נוסף ולהסיר חוסר יעילות מסורתי. אני באמת אוהב את הרעיון הזה שלכולם מותר לבנות דברים ולגשת לדברים. אני חושב שזו הצעת הערך הגדולה ביותר של DeFi מבחינתי.

הצטרף לערוצים שלנו כדי ללמוד עוד על בלוקצ’יין, מטבעות קריפטוגרפיים & DeFi:

ג’יי האו, מנכ”ל OKEx

רשמי OKEx

https://www.instagram.com/okex_exchange/

קרדיט לאורח השולחן העגול שלנו ב- OKExDeFi:

סטאני קולצ’וב, מייסד & מנכ”ל @ Aave

https://twitter.com/stanikulechov

https://uk.linkedin.com/in/stani-kulechov-361284132

Aave

https://twitter.com/AaveAave

https://www.linkedin.com/company/aaveaave

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map