[LIVE עדכונים] OKEx מאשר את כל כספי המשתמשים בטוחים, שאינם משיכת פלטפורמה אופס פועלת כרגיל

עדכון: 19 בנובמבר בשעה 12:00 אחר הצהריים UTC

OKEx הודיעה שנמשיך בנסיגה ב 27 בנובמבר 2020 או לפני כן.

לפני שנפתח מחדש משיכות, הצוות שלנו מבצע בדיקות אבטחה קפדניות במטרה לחדש את הפעילות הרגילה של מערכת הארנק החם ולהבטיח את בטיחות כספי המשתמשים שלנו. קרא את ההודעה המלאה כאן.

עדכון: 17 בנובמבר בשעה 14:30 UTC

דו”ח שבועי

היום פרסמנו את הדוח השבועי שלנו על פעילות המסחר ב- OKEx. היקף המסחר של נגזרות הקריפטו של OKEx (עתידיות, החלפות נצחיות ואופציות) הגיע ל -64.63 מיליארד דולר USDT – עלייה שבועית של 60%.

דיווחנו גם כי השבוע הייתה זרם של 211 BTC. יתרת ארנק BTC ב- OKEx עומדת כיום על 219,704 BTC. כפי שמצוין בדו”ח, לא היה זרימה של נכסי קריפטו ברשת על ידי OKEx השבוע, מכיוון שהמשיכות נותרות מושעות. כספי המשתמשים נותרים מאובטחים בבטחה.

עדכון מזלג BCH

הודענו היום כי הפלטפורמה מתכננת לחדש את המסחר בחוזים עתידיים BCHUSD ו- BCHUSDT שבועיים ודו-שבועיים בשעה 9:00 בבוקר UTC ב -18 בנובמבר. לפרטים נוספים על התאמות דרגות חוזה, אנא עיינו בהודעה..

עדכון: 16 בנובמבר בשעה 15:00 אחר הצהריים UTC

עדכון מזלג קשה לסוחרי BCH

רשת Bitcoin Cash (BCH) השלימה אתמול את המזלג הקשיח שלה, 15 בנובמבר. כיום ישנן שתי רשתות מפוצלות, Bitcoin Cash ABC (BCH ABC) ו- Bitcoin Cash Node (BCHN).

בהתייחס למחירי המסחר בפלטפורמות הגדולות, אנו יכולים לראות כי המחיר הנוכחי של BCHN גבוה משמעותית מזה של BCH ABC. בהתאם להנחיות שהוכרזנו בעבר, פירוש הדבר שאימצנו את BCHN כ- BCH החדש. אסימונים של BCH ABC יועברו לחשבונות המימון של המשתמשים ביחס של 1: 1.

ראה את ההודעה המלאה לפרטים נוספים.


משיכות

המשיכות מ- OKEx עדיין מושהות באופן זמני. כל כספי המשתמשים נותרים בטוחים ולא מושפעים. אנו מתנצלים בכנות על אי הנוחות למשתמשים ועובדים קשה לחדש את הפונקציונליות המלאה של הפלטפורמה. אנא המשך לבדוק במאמר זה או בערוצים החברתיים הרשמיים שלנו לקבלת עדכונים נוספים.

עדכון: 14 בנובמבר בשעה 15:30 UTC

עדכוני מזלג קשיחים לסוחרי BCH

המזלג הקשיח של Bitcoin Cash (BCH) אמור להתקיים מחר, 15 בנובמבר, בסביבות הצהריים, UTC.

עבור כל סוחרי BCH ב- OKEx, אנו מבקשים ממך בבקשה אל תבצע העברות BCH במהלך תקופת המזלג על מנת למנוע הפסדי נכסים. תוכל למצוא פרטים נוספים למה לצפות במהלך המזלג ואחריו כאן.

עבור BCHUSD ו- BCHUSDT עתידיים והחלפות תמידיות, היום פרסמנו פרטים על התאמות בקרת סיכונים שיתרחשו סביב המזלג הקשיח של BCH. אנא עיין בהודעה לקבלת פרטים מלאים.

משיכות

המשיכות מ- OKEx עדיין מושהות באופן זמני. כל כספי המשתמשים נותרים בטוחים ולא מושפעים. אנו מתנצלים בכנות על אי הנוחות למשתמשים ועובדים קשה לחדש את הפונקציונליות המלאה של הפלטפורמה. אנא המשך לבדוק במאמר זה או בערוצים החברתיים הרשמיים שלנו לקבלת עדכונים נוספים.

עדכון: 12 בנובמבר בשעה 8:00 בבוקר UTC

משיכות

המשיכות מ- OKEx עדיין מושהות באופן זמני. כל כספי המשתמשים נותרים בטוחים ולא מושפעים. אנו מתנצלים בכנות על אי הנוחות למשתמשים ועובדים קשה לחדש את הפונקציונליות המלאה של הפלטפורמה. אנא המשך לבדוק במאמר זה או בערוצים החברתיים הרשמיים שלנו לקבלת עדכונים על המצב.

דוח מיקרו-מרקט בשוק OKEx – אוקטובר 2020

הנתונים על פעילות המסחר ב- OKEx בחודש אוקטובר נמצאים ב. בסוף החודש שעבר הייתה ל- OKEx את הריבית הפתוחה המצטברת הגבוהה ביותר לחוזים עתידיים על BTC בכל הבורסות, ועמדה על 1.1 מיליארד דולר. היה לה גם ה- OI המצטבר הגבוה ביותר לחוזים עתידיים על ETH, 240 מיליון דולר.

בנוסף, למרות הירידה במחירי האסימונים בעולם הפיננסים המבוזר, נפח המסחר באסימונים של DeFi נותר יציב – ירידה של 2% בלבד מחודש על פני חודש..

לקבלת תובנות נוספות מדוח המיקרו-מבנה שלנו באוקטובר, תוכלו לקרוא את הסיכום המלא כאן.

עדכון: 9 בנובמבר בשעה 13:00 אחר הצהריים UTC

משיכות

משיכות נכסים דיגיטליים מ- OKEx עדיין מושהות באופן זמני. כל כספי המשתמשים נותרים בטוחים ולא מושפעים. אנו נמשיך לעדכן את המשתמשים במצב בזמן.

עדכוני מוצרים

היום פרסמנו את הדוח החודשי שלנו לאוקטובר על אסימון הפלטפורמה של OKEx, OKB. שווי השוק הממוצע של OKB באוקטובר עמד על 1.47 מיליארד דולר וסך המסחר של החודש הגיע ל -2.48 מיליארד דולר USD. קרא את הדוח המלא למידע נוסף.

עדכון: 6 בנובמבר בשעה 14:00 אחר הצהריים UTC

אנו יכולים לאשר כי צד הקשור ל- OKEx משתף פעולה, בחוק, באופן פעיל עם לשכת ביטחון הציבור בחקירה. טענות שהצד הנוגע למעצר פלילי הופרכו.

ביקשנו תמיכה וליווי משפטי, ודרך תהליך זה יצרנו קשר עם הגורם המודאג.

בשלב זה, למרבה הצער, חברת OKEx אינה יכולה לחשוף מידע נוסף מכיוון שתוכן החקירה חסוי.

אנו מתנצלים על השיבוש בתפקוד הרגיל שנגרם מכך ונעדכן את המשתמשים שלנו במידע חדש בנוגע למצב המשיכות.

כל כספי המשתמשים בפלטפורמת OKEx נותרים בטוחים ולא מושפעים. לא הייתה שום זרימת נכס מכל צורה שהיא מ- OKEx מאז השעיית המשיכות ב- 16. באוקטובר. יחד עם זאת, אנו יכולים להבטיח למשתמשים שלנו כי ניתן למשוך 100% מכספם לאחר חידוש המשיכות ב- OKEx..

עדכון: 4 בנובמבר בשעה 14:00 אחר הצהריים

משיכות

משיכות ב- OKEx עדיין מושהות באופן זמני. האבטחה של כספי המשתמשים היא בראש סדר העדיפויות שלנו, וכל כספי המשתמשים נותרים בטוחים ולא מושפעים. אנו עובדים קשה כדי לחדש את הפונקציונליות המלאה של הפלטפורמה. אנא עיין במאמר זה לקבלת עדכונים נוספים.

עדכוני מוצרים

תשתית הבלוקצ’יין הציבורית שפותחה על ידי OKEx OKExChain פרסמה את דוח ההתקדמות שלה לחודש אוקטובר. רשת הבדיקות OKExChain שודרגה ל- v0.12.3, אשר מייעל בעיקר את מודול החלפת המכונות האוטומטי, שנועד להשפיע על הנזילות ברשת. קרא עוד על ההתפתחויות כאן.

לבעלי NEO ואלגורנד (ALGO) ב- OKEx, התחלנו היום את חלוקת הבונוסים החודשית שלנו. תוכל למצוא פרטים נוספים על אופן מימוש הבונוסים שלך כאן.

עדכון: 30 באוקטובר בשעה 12:30 UTC

משיכות

המשיכות מ- OKEx עדיין מושהות באופן זמני. כל פעולות הפלטפורמה האחרות שאינן כרוכות במשיכות נותרות פועלות. האבטחה של כספי המשתמשים היא בראש סדר העדיפויות שלנו, וכל כספי המשתמשים נותרים בטוחים ולא מושפעים. אנו עובדים קשה כדי לחדש את הפונקציונליות המלאה של הפלטפורמה. אנא עיין במאמר זה לקבלת עדכונים נוספים.

עדכונים אחרים

הצגנו מערכת שתגמל את לקוחותינו הנאמנים בעמלות מסחר נמוכות יותר. קרא את ההודעה המלאה לקבלת פרטים נוספים על קבלת עמלות נמוכות יותר עד 30 יום לאחר חידוש המשיכות ב- OKEx, בתוספת הטבות אחרות.

עדכון: 29 באוקטובר בשעה 17:30 UTC

משיכות

המשיכות מ- OKEx עדיין מושהות באופן זמני. אבטחת כספי המשתמשים היא בראש סדר העדיפויות שלנו וכל כספי המשתמשים נותרים בטוחים ולא מושפעים. אנו עובדים קשה לחדש את הנסיגה בהקדם האפשרי. אנא עיין במאמר זה לקבלת עדכונים נוספים.

עדכוני מוצרים אחרים

למשתמשי הלוואת C2C: OKEx החליטה להעלות את תאריך ההשעיה של BCH כבטוחה מ 3:00 בבוקר UTC ב -8 בנובמבר ל 9:00 בבוקר UTC ב -29 באוקטובר. שימו לב, משתמשים הלווים USDT עם BCH כבטוחה חייבים להחזיר את הלוואותיהם לפני כן 3:00 בבוקר UTC ב -14 בנובמבר, ואז יופעל החזר חובה.

עדכון: 28 באוקטובר בשעה 13:00 אחר הצהריים

משיכות

המשיכות מ- OKEx עדיין מושהות באופן זמני. אבטחת כספי המשתמשים היא בראש סדר העדיפויות שלנו וכל כספי המשתמשים נותרים בטוחים ולא מושפעים. אנו עובדים קשה לחדש את הנסיגות בהקדם האפשרי. אנא עיין במאמר זה לקבלת עדכונים נוספים.

עדכוני מוצרים אחרים

היום הודיעה OKEx כי תתמוך במזלג הקשיח המתוכנן של רשת ביטקוין מזומנים (BCH) ב- 15. בנובמבר. כרגע קיימות שתי הצעות מזלג מתחרות, ביטקוין מזומן ABC (BCH ABC) ו- Bitcoin Cash Node (BCHN). אם המזלג הקשיח יצליח, משתמשים המחזיקים ב- BCH ב- OKEx לפני המזלג יקבלו שני נכסים חדשים: BCH ABC ו- BCHN.

לפרטים נוספים אודות המזלג הקשיח המתוכנן וכיצד הוא ישפיע על המסחר ב- OKEx, אנא לחץ כאן.

עדכון: 27 באוקטובר בשעה 13:00 אחר הצהריים UTC

משיכות ב- OKEx עדיין מושהות באופן זמני. אבטחת כספי המשתמשים היא בראש סדר העדיפויות שלנו וכל כספי המשתמשים נותרים בטוחים ולא מושפעים. אנו עובדים להחזיר את הפלטפורמה לפונקציונליות מלאה. אנא עיין במאמר זה לקבלת עדכונים נוספים.

עדכון: 26 באוקטובר בשעה 11:30 בבוקר UTC

שדרוג מערכת WebSocket הוא מתוזמן למחר, 27 באוקטובר בשעה 8:30 בבוקר UTC (משפיע על סוחרי API וגורמים אחרים המשתמשים ב- API של OKEx).

המשיכות ב- OKEx עדיין מושהות. האבטחה של כספי המשתמשים היא בראש סדר העדיפויות שלנו. כל כספי המשתמשים נותרים בטוחים ולא מושפעים. אנו עושים כל שביכולתנו כדי להבטיח שהפלטפורמה תחזור לפונקציונליות מלאה.

עדכון: 23 באוקטובר בשעה 14:00 UTC

בשלב זה, המשיכות מ- OKEx עדיין מושהות. כל מוצרי OKEx פועלים למעט אלה הכרוכים באופן ישיר במשיכות – כלומר, למכור שער ה- Crypto fiat ו- DeFi token מניבים חקלאות ב- OKEx Earn, שגם הם הושעו באופן זמני ב- 16 באוקטובר..

אנו עובדים מסביב לשעון כדי לחזור לעניינים כרגיל. כספי המשתמשים נותרים בטוחים ולא מושפעים. ברצוננו להודות תודה ענקית לקהילת OKEx על סבלנותך הבלתי מעורערת. אנא חזור לכאן לקבלת עדכונים.

עדכון: 22 באוקטובר בשעה 15:15 UTC

כל הפונקציות ב- OKEx פועלות, למעט פונקציות הכוללות משיכות. כספי המשתמשים בטוחים. אנו מעריכים בכנות את סבלנותך ועובדים קשה לחדש את הנסיגה. אנא עיין במאמר זה לקבלת עדכונים עתידיים.

עדכון: 21 באוקטובר 2020 בשעה 2:00 בבוקר UTC

חידוש המסחר ב- P2P וקריפטו לקנות

פלטפורמת OKEx P2P תחדש את המסחר ב -21 באוקטובר, 12:00 בערב UTC עבור זוגות פיאט CNY, INR ו- VND, וגם שער ה- Fi Crypto Buy יופעל מחדש במקביל..

שים לב כי משיכות מטבעות קריפטו עדיין מושעות זמנית. למען ביטחונך, הימנע מסחר מחוץ לנאמנות מכיוון שהוא מסתכן בהונאות ו / או סכסוכים ללא כל הגנה. כמו תמיד, אנא נהג בניהול סיכונים נכון במהלך המסחר, ופעל רק על ערוצי התקשורת הרשמיים שלנו לקבלת העדכונים האחרונים.

אנו מודים לך על המשך הסבלנות והתמיכה שלך.

החל מהשעה 3:00 בבוקר UTC היום, 16 באוקטובר, OKEx השעתה את משיכות הנכסים הדיגיטליים באופן זמני. * ברצוננו להבטיח למשתמשים כי אבטחת הכספים ב- OKEx לא נפגעה. בנוסף, כל שאר הפעולות ב- OKEx שאינן כרוכות במשיכות פועלות כרגיל.

בקשר ל טוען בטוויטר היום כי נמשכו כספים מ- OKEx לבורסת מתחרים, צוות הארנק של OKEx אישר שכתובות הארנק המקור בעסקאות האמורות אינן שייכות ל- OKEx..

גם הכלכלן הראשי בחברת ניתוחי הבלוקצ’יין הגדולה Chainalysis מְאוּשָׁר בציוץ היום שהעסקאות המדוברות היו "תווית שגויה" ולא היו ממש מ- OKEx.

אנו מתנצלים בכנות על כל אי הנוחות שמשתמשים שלנו גרמו להשעיית הנסיגה. אנו נעדכן משתמשים ברגע שיש לנו מידע נוסף – אנא עיין ב הטוויטר הרשמי של OKEx לעדכונים האחרונים. כמובן שנחדש משיכות נכסים דיגיטליים ברגע שנקבע כי כל דרישות האבטחה התקיימו.

אנו מעריכים ומעריכים את המשך התמיכה והאמון שלך ונמשיך לספק מוצרים, שירותים ותמיכה טכנית מהשורה הראשונה ללקוחותינו.

* בהתאם ל 8.1 שינוי שירות והפרעה של תנאי השירות, OKEx רשאית לשנות את השירות ו / או עשויה גם להפריע, להשעות או להפסיק את השירות בכל עת עם או בלי הודעה מוקדמת..

קשר תקשורתי

ויויאן צ’וי

דוא”ל: [email protected]

@vivienchoi

עקוב אחר OKEx

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map