חשבון מאוחד של OKEx: כיצד מרווח התיקים מועיל לסוחרים ולנזילות במציאות?

ב -18 בינואר התארחנו בשיחות OKEx עם שלושה סוחרים כדי לדון בחשבון מאוחד של OKEx – להלן נקודות השיא!

OKEx תשיק את מערכת המסחר החדשה שלה, חשבון מאוחד. משתמשים יכולים לסחור בו זמנית בספוט ובנגזרים במטבעות מרובים מחשבון אחד, ללא צורך בהעברת כספים הלוך ושוב בין מספר חשבונות – מה שהופך את תהליך המסחר לקל מאי פעם..

בשיחות OKEx אלה הזמנו שלושה סוחרים לתת את התובנות שלהם לחשבון המאוחד החדש. לניקס לאי, מנהל השווקים הפיננסיים ב- OKEx, הנחה את הפאנל הזה עם שלושת האורחים הנכבדים שלנו:

  • ג’וזף צ’אנג, מייסד שותף של Liquibit
  • סם טרבוקו, סוחר בחברת אלמדה
  • דני יואן, מייסד שותף של 8 Blocks Capital

להלן קטע קצר של נקודות השיא מדיון זה בשיחות OKEx. לצפייה בסרטון המלא, לחץ כאן!

____________________________________________________________________________

לניקס לאי: אני חושב שהשאלה הראשונה לאורחים שלנו היא: האם אתה באמת מוצא את זה עתיר הון לסחור בכל הבורסות כרגע? לא רק ב- OKEx אלא גם עם כל שאר הבורסות – כך, מבחינה הונית, אתה חושב שזה למעשה דאגה לחברות סחר.?

סם טרבוקו: כדי לענות על זה, אני דווקא חושב שאני אקח אנקדוטה קטנה החל מה -12 במרץ, וזה יום שאני בטוח שמישהו במסחר בקריפטו זוכר.

מהירות הבלוקצ’יין הפכה לאיטית ביותר; זה היה בלתי אפשרי להעביר נקודה כלשהי – כמו BTC, למשל – בין שתי מרכזיות. זה לקח לנו שעות על גבי שעות, וזאת הסיבה המדויקת שהמון מוצרים שונים שהיו זהים כמעט בין שתי בורסות שונות (כמו למשל רבעוני OKEx ורבעי הובי) נסחרו בפרמיות שונות באמת במקום עבור שעות על גבי שעות. אי אפשר היה לסגור את התפשטות זו עבור הרבה אנשים מכיוון שהם פשוט לא הצליחו להשיג את ההון בין שתי המרכזיות. דברים מסוג זה התרחשו בכל השוק, בכל מוצר.

זו דוגמה קיצונית, אבל דבר בקנה מידה קטן יותר קורה כל הזמן. אתה לא יכול סתם להעביר. אתה לא יכול להחליט שאתה רוצה שהון שיש לך בבורסה אחת יהיה בשני ושהוא יהיה שם באופן מיידי. אתה באמת צריך להזיז את זה, ו blockchains לא נוטים להיות מיידי. זו בעיה ממש רחבת היקף עבור חברה כמו Alameda, שנסחרת על כל מוצר, על כל בורסה, ויש בה המון סוגים שונים של הון שמסתובבים. זו בעיה שלמעשה אין לנו פיתרון מדהים. אני לא באמת חושב שקיימת מדהימה מכיוון שהעסקאות הטובות ביותר בכל זמן נתון משתנות די מהר – במיוחד בשוק מטורף כמו קריפטו לאחרונה..

אנו עשויים להחליט תוך מספר דקות שאנחנו רוצים מיקום עצום במוצר האחד הזה בבורסה האחת הזו ואז זה עשוי להיות הרבה פחות אטרקטיבי תוך שעה, ועלינו להעביר את הבירה מעבר לבלוקצ’יין למשהו אחר. התייעלות הונית היא דאגה ענקית עבורנו כל הזמן. זה כנראה שאנו מקדישים אחוז גבוה הרבה יותר מזמננו לחשוב עליו ממה שאנשים מצפים ובאופן כללי, כל מהלך שיעשה ניהול הון יעיל יותר – כמו מעבר למערכת שוליים כמו מערכת השוליים החדשה של OKEx – פשוט נוטה דאג לכך שהמסחר יהיה טוב יותר מכיוון שיש לך יותר אפשרויות ואינך צריך לדאוג ספציפית לגבי איזה סוג של הון יש לך במקום מסוים. זה פשוט מאפשר לך לבצע עסקאות נוספות, וזה תמיד טוב בשבילנו.

לניקס: מה איתך, דני? האם יש לך הון בלתי מוגבל לסחור, כך שאין לך חששות הוניים?

דני יואן: ובכן, ההון שלנו כנראה הרבה יותר מוגבל מאלמדה, וזה אכן אינטנסיבי במיוחד לסחור בכל הבורסות – במיוחד בנגזרים, שזה רוב מה שאנחנו סוחרים..

הרבה בורסות – במיוחד OKEx, Huobi ועוד כמה אחרות – דורשות שיהיה לך קרנות נפרדות כדי לסחור בחוזים עתידיים בשולי מטבעות ובחלפות בשולי מטבעות. יש לנו חוזים עתידיים בשולי USDT והחלפות בשולי USDT, לכן עלינו להפריש כספים נפרדים על מנת לסחור בכל המטבעות השונים הללו. זה נהיה אינטנסיבי.

אנו נסחרים ביותר מ -40 בסיסים שונים, ולכן נרצה לנצל את כל הכספים שלנו בעת המסחר. כדי שנוכל לחזור, אתה יודע, כמה החזר ROI של 100% מדי שנה, אנו משתמשים בכמות מינוף נכונה כאשר אנו סוחרים בנגזרים. בגלל הסיכון לחיסולים, אנו רוצים להשתמש במינוף בטוח מאוד שלדעתנו מתאים למוצר, ולכן אנו בדרך כלל מגבילים את מידות הדיוק שלנו על סמך ההון הזמין במוצר מסוים..


לניקס: מה איתך יוסף? האם אתה מתמקד במוצר אחד בלבד או שאתה צריך לסחור הרבה גם כן?

ג’וזף צ’אנג: אנו כנראה סוחרים עד 20 ערכים בסיסיים, בואו נקרא לזה, בין שמונה לעשרה בורסות. יש לנו את אותן הבעיות שכולם הזכירו זה עתה.

אני מניח שכדאי להשוות לסוגי הנכסים המסורתיים. אם אתה במניות – אתה יודע, מט”ח וסחורות – בדרך כלל, שווקים אלה מפותחים מאוד. יש לך מתווכים ראשוניים. יש לך מסלקות מרכזיות. יש לך אפוטרופוסים שיכולים לעזור לך להשאיר את כל הנכסים שלך במקום אחד תוך יכולת לסחור במקומות שונים. בקריפטו, אנחנו עדיין לא שם, נכון?

לכן, זאת אומרת, יש צורך ברוב המקרים לממן מראש כל עסק בכל מקום. כלומר, יש כמה יוצאים מן הכלל, אבל זה בדרך כלל הכלל. זה מאוד לא יעיל, אז אתה באמת צריך לקחת בחשבון את כל הגורמים שדני וסם הזכירו זה עתה כדי לנהל את הסיכון – וזה הופך להיות שעבור אותה כמות הון אתה יכול לקחת על עצמך הרבה יותר חשיפה וסוגי נכסים אחרים ממה שאתה יכול. יכול בקריפטו, באופן פוטנציאלי.

סיכום זה נערך ותמצה לשם הבהירות.

רוצה לנסות חשבונות מאוחדים בעצמך? נשען כיצד לבדוק את זה כאן.

עקוב אחר OKEx

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map