כיצד OKEx מחוללת מהפכה בחישוב השוליים עם מערכת חשבונות מאוחדת חדשה

כלי חדש למסחר בקריפטו לפרדיגמת קריפטו חדשה

OKEx מחויבת לעיקרון שמשתמשים במקום הראשון. זו הסיבה שאנו פורצים את צווארי הבקבוק הטכניים הקיימים ומשפרים את מודל חישוב השוליים במטרה להביא למשתמשים מערכת מסחר חדשה וחדשנית: חשבונות מאוחדים.

מערכת החשבון המאוחד של OKEx מחולקת לשלושה מצבים:

  • מצב מסחר פשוט
  • מצב מרווח מטבע יחיד
  • מצב מרווח רב-מטבעי

כל אחד ממצבים אלה עונה על צרכי המסחר של משתמשים שונים ומאפשר מסחר ברמות סיכון שונות. המטרה היא שהמשתמשים יתאימו בקלות את חווית המסחר שלהם, בהתאם לסוג המכשירים שהם מעוניינים לסחור בהם וסיכון שהם מוכנים לקחת על עצמם..

שלושה מצבי חשבון תחת מערכת החשבונות המאוחדת החדשה של OKEx

משתמשים מתחילים יכולים לבחור במצב המסחר הפשוט, שאינו תומך במסחר מינוף. ככזו, היא מבודדת את הסיכון למשתמשים חדשים ומקלה על סחר בשווקים נקודתיים ואופציות רכישה. משתמשים עם ניסיון מסחרי כלשהו עשויים לבחור במצב מרווח של מטבע יחיד, בעוד שמשתמשים מתקדמים יכולים להשתמש במצב מרווח מטבע רב.

בנוסף לפשט חשבונות המסחר ולתמוך בשיתוף מרווחים, מערכת Unified Account מאפשרת גם לסילוק בזמן אמת למסחר בנגזרים – מה שמאפשר למשתמשים למשוך רווחים לאחר סגירת עמדותיהם, ללא צורך להמתין להסדר היומי בשעה 8:00 בבוקר. תכונה חדשה זו משפרת מאוד את ניצול ההון.

הוסבר חשבונות מאוחדים

יש להדגיש כי החשבון המאוחד אינו פשוט שילוב של חשבונות מסחר שונים תחת חשבון עיקרי אחד. במקום זאת, זהו שיפור עצום בגמישות המסחר במטבע חוץ, כמו גם בהיקף הפוזיציות הסחירות.

בשל מגבלות טכניות וחישובים מורכבים, חשבונות קווי המוצרים השונים בפלטפורמת המסחר של OKEx היו בלתי תלויים בעבר, והיו שש קטגוריות עיקריות של חשבונות: חשבונות מימון, חשבונות נקודתיים, חשבונות עתידיים, חשבונות שוליים, חשבונות החלפה נצחיים וחשבונות אופציות. . מכיוון שלא ניתן היה לחלוק את השוליים לכל סוג חשבון, שיעור ניצול ההון היה נמוך.

עם מערכת החשבונות המאוחדת החדשה, כעת תומך OKEx בכל סוגי המסחר בחשבון אחד – מבטל את הצורך בהעברת כספים בין מספר חשבונות ומצמצם את מורכבות הפעולות למשתמשים..

מצב השוליים של מטבע יחיד מציב את פעילויות המסחר באותו מטבע התנחלות בתוך חשבון יחיד; מצב השוליים מרובי המטבעות ממיר נכסים במטבעות שונים לערך דולר, וכל סוגי המסחר הנקודתי והנגזרים בכל המטבעות מוצבים תחת חשבון זה..

פירוט חישוב שוליים

כדי להבין טוב יותר כיצד התכונה ‘חשבונות מאוחדים’ ב- OKEx יכולה לגרום למסחר יעיל ולניצול הון, בואו נפרט דוגמה ספציפית. אם מסתכלים על מערכת המסחר הישנה של OKEx, נניח שלמשתמש יש יתרה של 3 BTC בחשבון ההחלפה התמידי שלהם ומחזיק בפוזיציה ארוכה בהחלפה תמידית בשולי מטבע BTC עם מרווח התחלתי של 1 BTC ורווח לא ממומש של 2 BTC ; במקביל, למשתמש יתרת נכס של 1 BTC בחשבון הספוט שלהם. להלן פירוט השלבים הבאים של המשתמש והשוואה בין ניצול ההון שלהם כתוצאה ממערכת המסחר הישנה ומערכת החשבון המאוחד החדשה ב- OKEx:


הערות
דרישות מסחר משתמש רוצה ללכת זמן רב על העתיד הרבעוני BTCUSD בשולי המטבעות עם מינוף פי 10.
מחיר כאשר מחיר הסמן של BTC הוא 10,000 דולר.
עם מערכת מסחר מורשת של OKEx המספר המרבי של חוזים שניתן לפתוח זמן רב הוא 1,000 חוזים.

מרווח התחלתי * מינוף * מחיר סימן / ערך נקוב לחוזה = 1 BTC * 10x * 10,000 $ / 100 $ = 1,000 חוזים

עם החשבון המאוחד החדש של OKEx מערכת אם המשתמש בוחר במצב שולי מטבע יחיד, יתרת החשבון של המשתמש תהיה 4 BTC (3 BTC + 1 BTC). בינתיים, יהיו 2 BTC ברווחי החלפה תמידית שלא מומשו.

המרווח האפקטיבי בחשבון מטבע BTC הוא 5 BTC. יתרת נכס מטבע BTC + רווח / הפסד – מרווח = 4 BTC + 2 BTC – 1 BTC = 5 BTC

המספר המרבי של חוזים שניתן לפתוח הוא 5,000 חוזים. מרווח ראשוני * מינוף * מחיר סימן / ערך נקוב לחוזה = 5 BTC * 10x * 10,000 $ / 100 $ = 5,000 חוזים

סיכום במערכת החשבון המאוחד, שיעור ניצול ההון של המשתמש גדל פי 5

יתר על כן, על פי מערכת המסחר הישנה, ​​לא ניתן לקזז רווח והפסד בין קטגוריות שונות של חשבונות. לדוגמא, לא ניתן לקזז את ההפסד בחשבון הממונף של המשתמש על ידי הרווח בחשבון ההחלפה התמידי שלו. זה חושף חשבונות הפסדים לסיכונים גדולים יותר לפירוק.

על פי מערכת החשבונות המאוחדים החדשה ב- OKEx, ניתן לקזז את הרווח וההפסד של כל חשבון – ואפילו פוזיציות במטבעות שונים – והמרווח מתחלק. תכונות אלה מקטינות מאוד את הסיכון לחיסול תפקיד.

לבסוף, במצב מרווח מטבעות רב עם פונקציית הלוואה אוטומטית, כאשר יש מרווח מספיק בערך דולר, משתמשים יכולים לסחור בנגזרים עם יתרות לא מספיקות במטבע זה. לדוגמא, אם למשתמש יש מרווח עודף של 500 דולר, הוא או היא יכולים לפתוח עמדה בחוזה BTC בשולי מטבע מבלי לרכוש תחילה BTC. זה משפר עוד יותר את קלות המסחר.

יתרונות תחרותיים של חשבונות מאוחדים

בעוד שחילופי מטבעות קריפטוגרפיים גדולים אחרים זיהו את היתרונות שבשוליים שוליים, הם בדרך כלל פותרים את הדרישה למאפיין זה על ידי מתן קווי אשראי מחוץ לספר או הלוואות מבוטחות – בעיקר בשל מורכבות ניהול הסיכונים והאתגרים הטכניים לבורסה..

OKEx היא אחת מחילופי המטבעות הראשונים הראשונים של מטבעות קריפטוגרפים, שמרשים לסוחרים מקצועיים את היכולת ליהנות מאותן הטבות מרווח התיקים כפי שהיו מקבלים עם מתווכים ראשוניים. OKEx מאפשרת קיזוז מרווח למשרות הפוכות, המוצעות בדרך כלל אך ורק ללקוחות מהשורה הראשונה בעולם הפיננסים המסורתי.

כדי להבין טוב יותר את היתרונות של מסחר באמצעות חשבון מאוחד ב- OKEx, בחנו תכונות מסחר דומות בשתי בורסות מתחרות עיקריות – Binance ו- FTX. ל- OKEx יתרון ברור ביעילות ההון ובמגוון המכשירים שניתן לחלק בשוליים.

מבחינת סוגי המטבעות שניתן ללוות, OKEx תומכת בכל המטבעות המתאימים בבורסה. Binance, לעומת זאת, תומכת רק ב- BUSD, BTC ו- ETH כבטוחה להלוואות USDT. בינתיים, FTX תומכת רק בהלוואות בדולרים. בנוסף, Binance דורשת מהמשתמשים להעמיד ביטחונות מראש כדי לקבוע את כמות הנכסים המושאלים.

החשבונות המאוחדים של OKEx תומכים בשיתוף מרווחים בין מסחר נקודתי, מסחר ממונף, סחר עתידי, החלפות תמידיות ואופציות. מצד שני, FTX תומך באותה תכונה רק בחוזים עתידיים ונקודות חליפין הנקובות בדולר, ואילו בינאנס תומכת רק בנכסים כבטוחה להלוואת USDT כמרווח להשתתפות במסחר עתידי.

בנוסף, FTX משתמש רק במינוף צולב כברירת מחדל – כלומר, בעת פתיחת מיקום שוליים מבודד, על המשתמשים ליצור חשבון משנה ולהקצות בטחונות מסוימים בתחילת הדרך..

השוואה בין מרכזיות

סחר נקודתי

הערות
דרישות מסחר למשתמש יש 100 USDT ו- 20,000 UNI, והוא רוצה לקנות 100 LTC עם USDT.
מחיר המחיר של UNI הוא 3 USDT, ומחיר ה- LTC הוא 100 USDT.
סחר ב OKEx במצב הלוואה אוטומטית רב-מטבעית בחשבונות מאוחדים, משתמש יכול לשלם 10,000 USDT כדי לקנות 100 LTC ישירות דרך הצמד LTC / USDT, אשר חובה 9,900 USDT. (ההתחייבות של 9,900 USDT הינה בגבול ההלוואות ללא ריבית, ולכן לא ישולם ריבית).
סחר ב- Binance / FTX המשתמש ימכור 3,300 UNI ל- 9,900 USDT ואז יקנה 100 LTC עם 10,000 USDT, הכרוכים בשני דמי עסקה..

סיכום

OKEx מספקת פתרון יעיל יותר עם פחות עמלות עסקה.

סחר בנגזרים

הערות
דרישות מסחר למשתמש יש 20 ETH ורוצה להחליף BTC תמידי עם מינוף כפול.
מחיר ברגע פתיחת התפקיד, מחיר BTC הוא 20,000 USDT, ומחיר ETH הוא 500 USDT.

ברגע מסוים (T1), מחיר BTC הוא 20,000 USDT, ומחיר ETH הוא 300 USDT.

סחר ב OKEx במצב הלוואה אוטומטית רב מטבעית, 20 ETH כנכסים עשויים לספק בטחונות של 10,000 דולר, מכיוון שיחס המשקל של ETH שווה 100% ב- OKEx. לכן, המשתמש יכול לפתוח א 20,000 דולר מיקום החלפה תמידי עם מינוף כפול.

ב- T1, הערך של 20 ETH כבטוחה ירד ל -6,000 דולר. יחס מרווח התחזוקה (או MMR) יורד ל -30% (6,000 / 20,000) והוא עדיין הרבה מעל הדרישה המינימלית של 0.5%.

סחר בינאנס במצב השוליים, המשתמש צריך להפקיד 20 ETH כבטוחה כדי ללוות 5,500 USDT, מכיוון שיחס ההלוואה לערך של ETH הוא 55% ב- Binance. לכן, המשתמש רשאי רק לפתוח 11,000 דולר מיקום החלפה תמידי עם מינוף כפול.

ב- T1, יחס ה- LTV יורד ל -91% (5,500 / 20/300), שזה מעל לשיחת הפירוק של 85% בבורסה. לפיכך, 20 ה- ETH כבטוחה מְחוּסָל.

סחר ב- FTX 20 נכסי ETH שווים 9,000 דולר כבטוחה, שכן יחס המשקל שלהם מוגדר ל- 90% ב- FTX. לכן, המשתמש יכול לפתוח 18,000 דולר מיקום החלפה תמידי עם מינוף כפול.

ב- T1 יחס השוליים יורד ל -30% (20 * 300 * 90% / 18,000), אך זהו עדיין מעל דרישת מרווח התחזוקה המינימלית של 3%.

סיכום יעילות ההון של OKEx ובטיחות הקרנות עדיפות על זו של חילופי המתחרים.

יישום אסטרטגיות מסחר באמצעות מכשירים מרובים

הערות
דרישות מסחר כאשר המשתמש מחזיק ב- 0.5025 BTC ו- 10,000 USDT, משתמש רוצה ליישם אסטרטגיית ארביטראז ‘על ידי געגוע לחוזה הרבעוני בשולי BTC / USDT עם מינוף כפול וקיצור החלפת נצח בשולי מטבע BTC עם 2x מינוף..

המשתמש, אם כן, מחזיק בעמדה ארוכה של BTC של 20,000 USDT במסגרת החוזה הרבעוני של BTC ומיקום קצר של 20,000 USD, או 1.005 BTC, בהחלפה תמידית..

מחיר ברגע פתיחת התפקיד, מחיר החוזה הרבעוני של BTC הוא 20,000 USDT, ומחיר ההחלפה התמידית של BTC הוא 19,900 USD..

במחיר T2, מחיר החוזה הרבעוני של BTC הוא 9,000 דולר ארה”ב, ומחיר ההחלפה התמידית של BTC הוא 8,500 דולר ארה”ב..

סחר ב OKEx ב- T2, ההפסד הלא ממומש של החוזה הרבעוני של BTC הוא 11,000 USDT. ערך נקוב * מספר חוזים * מכפיל חוזה * (מחיר סימן – מחיר פתוח) = 0.01 $ * 100 * 1 * (9,000 USDT – 20,000 USDT) = -11,000 USDT

הרווח הלא ממומש של החלפת BTC נצחית הוא 1.3479 BTC. או 11,457 דולר. ערך נקוב * מספר חוזים * מכפיל חוזה * (1 / מחיר סימן – 1 / מחיר פתוח) = 100 $ * 200 * (1 / $ 8,500 – 1 / $ 19,900) = 1.3479 BTC

מכיוון שניתן לקזז את הרווח וההפסד, אין סיכון לחיסול באף אחת מהעמדות, ואסטרטגיית ארביטראז ‘זו עשויה להרוויח 457 דולר..

סחר בינאנס ב- T2, החוזה הרבעוני של BTC על Binance יגרום להפסד של 11,000 USDT ויחוסל. אסטרטגיית הארביטראז ‘נכשלה.
סחר ב- FTX FTX אינה מספקת חוזה BTC בשולי מטבע ליישום האסטרטגיה הנ”ל.
סיכום OKEx מספק הזדמנויות ארביטראז ‘בטוחות יותר ומגוון רחב יותר של אסטרטגיות אפשריות.

מערכת החשבון המאוחד ב- OKEx נמצאת כעת במצב בדיקת בטא – היא זמינה למשתמשים נבחרים באמצעות מסחר בהדגמה. מערכת המסחר החדשה תושק לכל משתמשי OKEx בעתיד הקרוב. עקוב אחר OKEx בערוצי המדיה החברתית הרשמית שלנו למטה כדי להתעדכן.

עקוב אחר OKEx

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map