שיחת מנכ”ל OKEx: לאחר חצוי – כיצד להעריך את שוק הביטקוין

סוף סוף הביטקוין חצוי בפעם השלישית. אני יודע שרבים מכם להוטים לדעת אם מחיר ה- BTC ינוע כלפי מעלה או מטה. אם לשפוט על פי נרטיבים קודמים, הוא יעלה בטווח הבינוני והארוך, אך צנח זמן קצר לאחר החצי. היום אני רוצה לשתף את דעותיי בכל הנוגע לנתוני המפתח ברשת ובשוק להערכת סנטימנט השוק וההשלכות על המחירים.

בואו נצלול פנימה.

1. כתובות פעולות ייחודיות

אחד המדדים היעילים ברשת על מנת להעריך את הרמה הכוללת של פעילות הרשת והערכת שווי הביטקוין היא הכתובות הייחודיות. זה מראה כמה כתובות שהשתתפו בשליחה או בקבלה של פעילויות בבלוקצ’יין.

בתקופה שלאחר החציון, העלייה המתמשכת של כתובת ייחודית היא קריטית לשמירה על ראלי ה- BTC. מספר גבוה יותר יכול להצביע על כך שמשתמשים רבים יותר מבצעים עסקאות ברשת, ובכך מוביל הערכת שווי גבוהה יותר ומחיר BTC גבוה יותר. אולם לאחר הצניחה ב -10 במאי, לא חלה עלייה ניכרת במספר הכתובות הפעילות הייחודיות, מה שעשוי להסביר מדוע מחיר BTC נע כעת סביב 8,000 $..

2. קצב חשיש וקושי ברשת

רמז נוסף שצריך להיזהר אחרי החציון הוא קצב החשיש והקושי. כאשר החצייה הורידה את תגמול הכורים מ- 12.5 BTC ל- 6.25 BTC, לחץ ירידה על רווחיות הכרייה צפוי לגדול, למרות שקצב החשיש והקושי כמעט הגיעו לשיאם של כל הזמנים לפני החצי. אם הכורים מוכנים להקצות את כוח המחשוב שלהם לרשת הוא אינדיקטור מכריע למחיר ה- BTC. אם הם בטוחים, המחיר יעלה, או להיפך.

באופן לא מפתיע, קצב החשיש ירד כעת ב -15% 12 שעות לאחר המחצית בגלל הכיבוי של כמה מכונות כרייה ישנות (אולי Antminer S9). באשר לכמה זמן לוקח לחזור לרמה הנוכחית, זה תלוי בשינוי המחיר. אם הוא עולה במהירות, אז גם קצב החשיש של כל הרשת יתחדש במהירות.

3. שינוי העמדה נטו של HODLer

אני מעריץ מאוד את HODLers – הם המאמינים האמיתיים של הביטקוין, הם מאמינים בקריפטו כשאף אחד אחר לא עושה זאת. לכן עמדתם ביחס למחיר ה- BTC היא אולי אינדיקטור מרכזי נוסף עבור המשקיעים להעריך את השוק שלאחר המחצית, במיוחד מנקודת מבט לטווח בינוני, שכן הצטברות והפחתה של BTC יכולות להיות ביטוי ישיר לסנטימנט של HODLers ולווייתנים..

נתוני Glassnode מראים כי מיקום BTC HODLer נטו נשאר חיובי שמונה שבועות רצופים לפני החצי. עם מגמה זו נמשכת, אני חושב ש- HODLers יישארו שוריים לזמן קצר גם לאחר חצי.


4. נפח סחר חליפין

אלמנט חברתי הוא חלק ייחודי בשוק הקריפטו, הוא מציין כיצד הקהילה רואה את הביטקוין בתקופה שלאחר החצי. נוף המידע המטושטש הזה יכול לחזק את נטיית המשקיעים לקבל החלטות סחר על סמך הרגש שלהם.

כאשר שוק BTC צפוי לשוק שורי, יותר משקיעים ייכנסו לשוק מהבורסות. יתרת ה- BTC בבורסות הגיעה זה עתה לשפל של 6 חודשים, ואנו לא מצפים להיקף גדול בעתיד הקרוב (בדיוק כמו ש- FOMO קרה בשנת 2017). כפי שמשתקף ממחיר ה- BTC, הסוחרים אינם חיוביים כמצופה גם בטווח הקצר.

5. יחס MVRV & אות NVT

יחס ה- MVRV מסייע בחיזוי מחיר ה- BTC בכך שהוא אומר לנו אם הנכס מוערך יתר על המידה או מעריך את שווי השוק הנוכחי באמצעות חלוקת שווי השוק (MV) לפי הערך הממומש (RV). אם ה- MVRV הוא בין 0 ל -1, השוק מוערך בממוצע.

רק 4 ימים לפני החציון, נתוני סנטימנט הראו שיחס ה- MVRV של BTC עומד על 0.99. מה לגבי היום? יחס ה- MVRV של ביטקוין גדול מ -1, למרות מגמת הירידה שלו לאחר הפחתה, מה שמעיד על מעט יתר והערכת יתר על המידה.

אינדיקטור אחר חושף גם כי שוק הביטקוין מוערך כעת. האות NVT מתייחס לערך הרשת לפי נפח העסקאות הכולל בדולר במהלך 24 השעות האחרונות. לסוחרים השוקלים רכישה לטווח קצר, המודל מציע שיש אפשרות לרווח מהיר על סמך המחיר הממומש והממוצע ל 200 שבועות..

נכון לעכשיו, NVTS נמצאת במגמת ירידה.

אז מה אתה חושב? שתף אותנו במחשבותיך על מחיר BTC בתקופה שלאחר החצי!

עקוב אחר OKEx ב:

אתר: https://www.okex.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map