שיחת מנכ”ל OKEx: נוף הקריפטו ההודי

הודו משכה את תשומת לבי בגלל פיתוח הקריפטו המהיר שלה. במדינה השנייה באוכלוסייה הגדולה בעולם, הקריפטו נמצא במגמת עלייה בזכות המדיניות המוניטרית האגרסיבית של הבנק המרכזי בתגובה לירידה הכלכלית שנגרמה על ידי מגפת ה- COVID-19. מדינות ברחבי העולם עסוקות בהדפסת כסף במטרה לשמור על נזילות השוק, אך עם זאת זה מקטין בהדרגה את כוח הקנייה של המטבעות המקומיים. יותר אנשים מבחינים בכך והחלו לגדר את תיקי התיקים שלהם כלפי קריפטו כחלופת השקעה, במיוחד בהודו. כיום, יותר אינדיאנים מאמצים קריפטו כדי לקזז את פיחות הרופי ההודי.

אני חושב שישנם מספר גורמים התורמים להתפתחות ההצפנה בהודו. Crypto משמש לשתי יישומים עיקריים במדינה – מדיום העברות חוצה גבולות, ומטבע רכב להמרת רופי למטבעות פיאט יציבים יותר, כמו הדולר האמריקאי.

קריפטו להעברה בינלאומית

גם מדינת יצוא האוכלוסייה הגדולה בעולם, הודו, מנתה בשנת 2019 יותר מ -17 מיליון מהגרים, מה שתרם לביקוש העז להעברה בינלאומית..

עם זאת דמי ההעברה העולמיים בהודו גבוהים באופן בלתי סביר בשל הביקוש הגדול (המדינה רשמה דמי העברה בסך 5.67 מיליארד דולר בשנת 2019). ברור שהאינדיאנים זקוקים למוצא טוב יותר עבור התשלום שלהם חוצה גבולות. השימוש בביטקוין או במטבעות קריפטוגרפיים אחרים כאמצעי תשלום חוצה גבולות הוא הפיתרון האפשרי הטוב ביותר עבורם.

מאז 4 במרץ 2020, בית המשפט העליון של הודו ביטל את איסור הבנקאות של בנק ריזרב הודו (RBI) נגד מטבעות קריפטוגרפיים, שוק המטבעות הכללי בהודו הפך שוב לשגשוג, ובא לידי ביטוי בעיקר בהיקף המסחר של בורסות הצפנה. בגלל דרישת העברות כספים גדולה, אני מאמין שזה יניע את שגשוג צמיחת המטבע הדיגיטלי בהודו לאורך זמן.

קריפטו כמטבע רכב להמרת רופי למטבעות פיאט יציבים יותר

דפלציה פוחתת בערך הרופי ההודי, במיוחד במהלך מגיפת COVID-19, שם שער החליפין בין רופי לדולר האמריקני עדיין מטפס.

תמיד הייתה להודו ביקוש גדול לדולר האמריקני לקניות מקוונות, מנויים לסטרימינג וכו ‘. בין אם זה בגלל שימור רופי או ביקוש צרכני, עם ירידת ערך מתמדת של הרופי, ההודים זקוקים מאוד להמיר את הרופי שלהם. מטבע פיאט יציב יותר. עם זאת, תקנות מטבע החוץ המחמירות הקשו מאוד על המרת רופי ישירות לדולר, ולכן רוב ההודים בוחרים להמיר רופי לביטקוין ואז לדולר באמצעות פלטפורמות מסחר P2P או קבוצות צ’אט, כמו וואטסאפ, מברק ופייסבוק..

לאחר ביטול האיסור של שנתיים על סחר בקריפטו במדינה, הכלכלה ההודית צפויה להתקדם לעבר שוק חופשי והוגן יותר בו הם רשאים להחליף את הדולר האמריקאי בחופשיות עם ביטקוין. על פי נתונים של Similarweb, במהלך רבעון הראשון של שנת 2020, התנועה באתר של חילופי הצפנה הגדולים מהודו גדלה. בקרב הביקורים של OKEx מהודו נרשמה עלייה גבוהה ביותר והגיעו ל -545.56%. ניתן לצפות כי התחרות בשוק בהודו תחריף יותר ויותר.

תוכנית OKEx הודו

נכון לעכשיו, המערכת האקולוגית של מטבעות קריפטוגרפיים הודית עדיין נמצאת בפיתוח ומשתפרת בהדרגה מבחינת חילופים, מדיה ותשתיות. כאן ב- OKEx, אנו רוצים להשלים את המערכת האקולוגית למסחר בקריפטו בהודו על ידי חיבור משתמשים הודים לשווקי המסחר הבינלאומיים.

כדי להתמודד עם הביקוש הגובר, אנו מריצים שירותים המותאמים לשוק ההודי כדי להקל על סחר העם. הישאר מכוון לטוויטר שלי או לערוץ הרשמי של OKEx להכרזה!

בינתיים, אם אתה מעוניין לדעת יותר על המערכת האקולוגית הנוכחית בהצפנה בהודו, OKEx שותפה עם Coinpaprika וכתבה שותף דו”ח לחלוק תובנות מנקודת מבט עולמית. ה דוח OKEx x Coinpaprika – מיפוי המערכת האקולוגית של Blockchain בהודו דן בשווקים חדשים שונים שצומחים במהירות ברחבי העולם מבחינת נפח המסחר. אתה יכול להוריד את הדוח כאן.


עקוב אחר OKEx ב:

https://twitter.com/OKEx

https://www.facebook.com/okexofficial/

https://www.linkedin.com/company/okex/

https://t.me/OKExOfficial_English

https://www.reddit.com/r/OKEx/

https://www.instagram.com/okex_exchange

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map