שאל אותי-הכל עם מנכ”ל OKEx ג’יי האו – סיכום

למקרה שלמרבה הצער התגעגעתם – אירחנו מפגש צ’אט בשידור חי עם שאל אותי הכל (AMA) עם ג’יי האו, מנכ”ל OKEx, בקבוצת הטלגרם האנגלית שלנו (t.me/okexofficial_en) בתאריך 29. באוגוסט. אנו מתרשמים מאוד מהשתתפות יזומה של למעלה מ -3,000 עוקבים. לאורך כל אירוע ה- AMA אספנו מאות שאלות מהמשתמשים שלנו מכל רחבי העולם.

בהופעת הבכורה בטלגרם של ג’יי, מושב AMA התמקד בחוזים העתידיים שלנו ובהחלפה תמידית, אך אנו שמחים לקבל ולענות על כמה שאלות בנוגע ל- OKB, רישום, חידושים ופיתוח עתידי. למי שהתגעגע או שרצה לבקר מחדש ב- Q המרגש&כיוון שהכנו עבורכם את סיכום התשובות לכל 25 השאלות שג’יי בחר בקהילותינו.

Contents

על ג’יי, המנכ”ל שלנו

ג’יי הוא ותיק טק ומוביל בתעשייה. לפני OKEx, הוא התמקד ביישומים מונעי בלוקצ’יין להזרמת וידאו חי ולמשחקים ניידים. לפני שנכנס לתעשיית הבלוקצ’יין, הוא כבר חווה 21 שנים של חוויות מוצקות בתעשיית המוליכים למחצה, ופיתח מגוון רחב של רכיבי Codec UVLED, ASIC, FPGA, מולטימדיה, כמו גם עיצוב מורכב על מערכת שבב (SOC) עבור מעבדי מולטימדיה. ומערכות תקשורת אלחוטיות. הוא גם מנהיג מוכר עם חוויות מוצלחות בניהול מוצרים.

כמנכ”ל OKEx וכמאמין בבלוקצ’יין, ג’יי צופה כי הטכנולוגיה תמנע מחסומי עסקאות, תגביר את היעילות ובסופו של דבר תשפיע באופן משמעותי על הכלכלה העולמית. הוא לוקח ביטחון, חדשנות ואמינות כשלושת העמודים של OKEx. והוא מחויב להביא את הפלטפורמה כמו גם את התעשייה לפריצת דרך נוספת.

שאלות & תשובות – הכל מקוריות

על מנת לשמר את אמיתות הדיאלוג, לא ליטשנו את 25 השאלות שנבחרו ואת תשובותיו של ג’יי. השאלות מסווגות לארבעה חלקים: נגזרות, OKB, רישום, כמו גם חידושים ופיתוח.

1. נגזרים – עתיד, החלפה תמידית & יותר

האם תהיה הנחה בגין עמלת מיקום עתידית / החלפה (ריבית) אם אחד מחזיק OKB $? (משתמש בטוויטר: @TweetRamyz)

יש לנו תוכנית הנחות לבעלי OKB. כל מחזיקי OKB מקבלים הנחות עמלה בעת המסחר ב- OKEx. שיעורי ההיוון השונים בשכבות שונות, ככל שהדרג גבוה יותר, כך ההנחה גדולה יותר.

אין עמלת עמדה עבור שוק העתיד שלנו.

עבור החלפות תמידיות יש “” עמלת מימון “, המהווה מרכיב מרכזי להחלפות המסייע בייצוב הבסיס באמצעות מדד ספוט. תדירות המימון של החלפה תמידית היא 3 פעמים ביום. ודמי המימון אינם נלקחים על ידי OKEx, אלא על ידי הצד הנגדי שלך לחוזה במקום זאת. ככזה, אני מצטער, אך איננו יכולים להציע הנחה בדמי המימון.

כיצד פועל מימון אוקקס? ומה הייחודיות של העתיד ותמיד לאחרים? (משתמש בטוויטר:@ Ganbatt30810469)

על ידי מימון, אני מאמין שאתה מתייחס למימון החלפות תמידי? יש לנו מבוא מפורט מאוד למסחר ההחלפות התמידי שלנו באתר שלנו, אליו תוכלו להתייחס: https://support.okex.com/hc/en-us/sections/360003039191-Perpetual-Swap-Trading

ומה הופך את OKEx לשאלה ייחודית וטובה. ל- OKEx יש את המערכת האקולוגית והחבילה המלאה בשוק. סוחרים יכולים לסחור ב- fiat-to-token, spot, futures, החלפה תמידית, ואפילו להשתמש ב- OKEx PiggyBank כדי לחפש רמות שונות של תשואות..

נוסף על כך, יש לנו מגוון רחב יותר של נכסים דיגיטליים רשומים ועם מערכת ניהול סיכונים מתוחכמת יותר המסייעת למשתמשים להתמודד בצורה בטוחה עם כל העסקאות..

בעתיד הקרוב, איזו תוכנית מתכוונת אוקקס לעשות עם הימור OKB, הלוואות או משהו דומה? בחוזה עתידי, מה אתה חושב על תכונה חדשה של הלוואת USD במקום מטבע או אסימון? (משתמש בטוויטר:@ BchTr2)

זו שאלה טובה מאוד.

להימצאות – אנו בודקים למעשה את האפשרות להשיק OKB ב- OKEx PiggyBank (עם ריבית יומית), מכיוון ש- $ OKB אינו PoS.

להלוואות – נענה לעיל.

לחוזה עתידי – כן אנו שוקלים שוק USDT. המערכת שלנו מאוד גמישה. לאחר שנאשר, נוכל להשיק אותו בכל עת באופן מיידי.

מה עלי לעשות כמשתמש להחלפה מוצלחת? (משתמש בטוויטר: @Parpalyga)

אם אני יודע איך, לא הייתי עובד כאן עכשיו. חחחח!

בדיחה בצד, הרשה לי לנסח את זה ככה. בתור בורסה, אנו מנסים כמיטב יכולתנו להבטיח תשתית וסחר מקצועיים למסחר לסוחרים להשיג את יעדי המסחר שלהם.

עם זאת, אנו לא מתחייבים לרווח / הפסד או עליות / ירידות בעת השימוש במוצרי המסחר שלנו ואינני יכול לתת טיפים למסחר. מה שאני יכול לומר הוא לעשות את שיעורי הבית שלך לפני שאתה סוחר. השקיע במה שאתה יודע. “

יש תוכניות לשנות את תוספת מחיר המינימום לחוזים עתידיים / להחליף BTC ו- ETH לזה של המקום? כרגע תוספת המחיר היא 0.01 $, כלומר רק 20 $ הראשונים של הספר גלויים. Bitmex אתה יכול לראות את הספר המלא! (משתמש Reddit: u / joyser)

הצעתך נשמעת. אנו נשדרג את פנקס ההזמנות לעומק מלא של פקודת ההזמנות בקרוב. פרטים נוספים יבואו בהמשך.

היי, יש תוכניות להציע אפשרויות נגזרות אחרות, למשל? (משתמש Reddit: u / okex_newbie)

כן, אנו מציגים את שוק האופציות בקרוב מאוד.

למעט האופציה הרגילה. כדי לעזור למשתמשים שלנו למקסם את השימוש בקרן, אפשרות OKEx תשיק את מרווח התיקים, מה שדורש מרווח נמוך משמעותית במיקומים מגודרים. סוחרי מקצוענים בהחלט צריכים לנסות.

מה אם יחס השוליים של חשבוני נמוך מיחס השוליים הנדרש? האם יש לך תמיכה בסוג כזה? (משתמש מברק: @ davidc510)

יחס מרווח התחזוקה הוא יחס המרווח המינימלי הנדרש לשמירה על מיקום פתוח. אם זה ייקלע, עמדתך תיסגר (חלקית) בכפייה. תוכל למצוא פרטים נוספים על המנגנון כאן:

https://support.okex.com/hc/en-us/articles/360028014232-Tiered-Maintenance-Margin-Ratio-System-Partial-Liquidation

https://support.okex.com/hc/en-us/articles/360028531292-Adjustment-of-Perpetual-Swap-Tiered-Maintenance-Margin-Ratio-Schedule

נכון לעכשיו, החלפה תמידית & חוזים עתידיים עדיין לא תומכים בסוחר לקבוע הזמנות מתקדמות כגון מגבלת עצירה, תחנת אימון … כמו MT4 או פלטפורמת חילופי bitmex. אז בפעם הבאה האם אוקקס יוסיף את אותו הכלי לסוחר? איזו אסטרטגיה יש ל- Okex למשוך סוחרים ולהתחרות בפלטפורמות סחר בשוליים אחרות כמו bitmex …? (משתמש מברק: @ NguyenKhang1610)

השקנו כבר הזמנת מגבלות מתקדמת והזמנת מגבלות במקום, בחוזים עתידיים ובחלפות נצחיות השנה, יחד עם אפשרויות הזמנת אלגו אחרות. אתה יכול להתייחס לקישורים הבאים:

הזמנת עצירה: https://support.okex.com/hc/en-us/articles/360027766731-Token-Trading-What-is-Stop-Limit-

הזמנת הגבלה מתקדמת: https://support.okex.com/hc/en-us/articles/360027767671

מה משפיע על עמלת ההלוואות להחלפות מתמדות, האם לאוקס תהיה תוכנית להפחתת החלפות נצחיות ועמלות עתידיות, כגון שימוש ב- OKB לתשלום עמלות? (משתמש מברק: @VoDanhReal)

אתרנו מפרט את חישוב שיעור המימון להחלפה תמידית. תוכל לבדוק כאן: https://support.okex.com/hc/en-us/articles/360020412631-XI-Funding-Rate-Calculations

מימון נועד לייצב ולהצר את הבסיס בין מחיר החלפה למחיר מדד ספוט. לצערי אני חושש שלא תוכלו להסדיר את דמי המימון עם OKB.

בהתחשב בנוחות ההתהפכות ובצעדים חדשים לניהול סיכונים, האם זה אומר שההחלפה התמידית היא מכשיר טוב יותר מהעתיד הקיים? (משתמש מברק: @hunterrcoin)

הם שני מכשירים נגזרים שונים למילוי צרכי מסחר שונים. לחוזים עתידיים יש תקופת חוזה ומועד מסירה עם בסיס גדול יותר, ואילו להחלפה תמידית אין תוקף של חוזה, בסיס קטן יותר, וכולל דמי מימון. אתה יכול לבחור את זה שמתאים לצרכים שלך.

להיות בעל מינוף פי 100 כל כך גדול וקצת מסוכן עבור הסוחרים. האם מישהו יכול לסחור באמצעות החלפה תמידית? (משתמש מברק: @tuckergomar)

המינוף 100x הוא רק אפשרות, לא חובה לכל סוחר החלפות תמידי. אני ממליץ בחום לכל המשתמשים להבין את סובלנות הסיכון שלהם ואת מגמת השוק לפני שהם משתמשים במינוף כה גדול.

וכדי למזער את סיכוני השוק הנלווים, המינוף פי 100 זמין רק לפוזיציות קטנות.

החלפה תמידית & תוכנית העתיד גורמת למהירות הכסף והנכסים לגדול. איך מגנים על נכסי המשתמש, באיזה ארכיטקטורה או מערכות אתה משתמש? כולם יודעים שאם אנו רואים בורסה אחרת, יש להם אחריות SAFU (Secure Assets Fund for Users). (משתמש בטוויטר: @מפרנס 1602)

אנו מתייחסים ברצינות רבה לביטחון בקרנות.

יש לנו ניסיון של שנים בטכנולוגיית אבטחה, ופיתחנו ארנקים חמים וקרים ומולטי-סי טק בכוחות עצמנו כדי להגן על הכספים. עד כה, אני גאה לומר שיש לנו תיעוד נקי של שום הפרת אבטחה. אנו בטוחים לשמור על לוח נקי בעתיד.

לגבי קרן בטיחות, לא הקמנו קרן מסוימת ושיווק אותה לתקשורת. אבל מה שאני יכול להבטיח לך שיש לנו עתודה מספקת יותר לטיפול במצבים בלתי צפויים.

טונה של בורסות נגזרים ראתה בעיות במהלך תנועות תנודתיות, במיוחד כאשר מחיר המדד שלהן מבוסס על 2 או 3 בורסות בלבד. כיצד תגן @OKEx על סוחרים & להבטיח שיש להם סביבה הוגנת לסחור בה? (משתמש בטוויטר: TheGemClub)

אנא היו סמוכים ובטוחים כי הרכב מחירי המדד שלנו הוא מהשורה הראשונה בשוק.

לכל מדד נכסים דיגיטליים, יש לנו 3 עד 5 מרכיבים, תלוי בנכס. יחד עם מחיר הסימן, מערכת יחסי מרווח התחזוקה ומנגנון הפירוק החלקי, השווקים שלנו עברו בשלום כמה מהרגעים ההפכפכים ביותר בזמן האחרון.

לפרטים נוספים על אופן פעולת מערכת ניהול הסיכונים שלנו, עיין במאמר זה: https://medium.com/okex-blog/perfecting-okex-futures-market-cc23f179e4eb

2. OKB

בעתיד הקרוב, לאוקס תהיה פריצות דרך יוצאות מהכלל להפוך לפלטפורמת המסחר המושלמת להתגבר על בינאנס או לא. מה אוקקס תעשה באופן ספציפי בכדי שהמטבע של OKB יעבור בערכו בהשוואה ל- BNB? (משתמש בטוויטר: @ dinhnam1996)

אני מאמין שלכל בורסה יש את המיקום שלה בשוק.

ב- OKEx אנו מציעים מגוון רחב ביותר של מוצרי סחר לסוחרים. זו אחת הדרכים שאנחנו מקדימים לפני בינאנס. אך כמובן שיש להם את נקודות החוזק שלהם בשוק, ואנחנו אוהבים מתחרים חזקים. הפרויקט האחרון של OKEx Jumpstart עשה ממש טוב, מקווה שאתם הרווחתם ממנו.

אני שמח שלכולם אכפת מהמחיר של OKB. למרות שמעולם לא עשינו זאת, כמחליף, ולעולם לא נשלוט במחיר OKB.

כל מה שאנחנו עושים זה #buidl. השקענו באופן עקבי מאמצים עצומים בבניית המערכת האקולוגית של OKB והעצמת האסימון, מה שהופך אותו לאחד הנכסים הדיגיטליים היקרים ביותר בשוק. אני רואה פוטנציאל גדול ב- OKB, ואני חושב שכולם צריכים לראות אותו דבר.

באילו אסטרטגיות היית משתמש אם $ OKB הייתה עם ירידת מחירים דרסטית מאוד, למשל: ירידה של עד -12%? (משתמש בטוויטר: @ danar808)

גם אם זה באמת יקרה, לא נעשה שום דבר כדי לתפעל את המחיר.

הערך של OKB נקבע על פי התועלת שלו, ולכן נמשיך להעצים את OKB ולפתח את המערכת האקולוגית של OKB כדי להפוך את OBK ליותר יקר בשוק..

3. רישום

מתי תרשום דאפים של EOS כמו EOSBet? (משתמש בטוויטר: @Discoverweeklyx)

אנו מעריכים את העניין של כולם לרשום ב- OKEx. לגבי רישום, אנו רואים את עצמנו בורסה חסרת משוא פנים המציעה הזדמנויות שוות לפרויקטים טובים להירשם. יש לנו כללי רישום משלנו, אותם תוכלו למצוא באתר שלנו ובערוצים רשמיים אחרים. אנו נמשיך לבדוק ולעדכן את הכללים שלנו על בסיס קבוע ולבחון את ההזדמנויות האחרונות בשוק. יישומי EOS בהחלט יהיו אחד הפרויקטים המעוניינים שלנו.

מתי ניתן לשנות את כללי ה- IEO? (משתמש בטוויטר: @ Cherria11)

4. חידושים & מוצרים חדשים

לאחרונה כמה בורסות מובילות מתכננות להשיק שירות הלוואות, האם אתה מוכן לכך? (משתמש בטוויטר: @hiamPluto)

אנו משיקים בקרוב את מוצר ההלוואות שלנו. אנא הישאר מעודכן.

האם אתה מתכנן לבנות פלטפורמת מסחר מבוזרת משלך? (משתמש בטוויטר: @hiamPluto)

כמובן. זו מגמה בלתי נמנעת.

כפי שכבר הוכרז, מאחר והרשת הציבורית שלנו OKChain נמצאת כעת בשלב הסופי של הבדיקה, אנו נקים את פלטפורמת הבורסה המבוזרת שלנו OKDEX לאחר OKChain ונשיק אותה כאשר הצוות שלנו יסכים שחוויית המסחר מספיק גדולה..

מהי תכנית העתיד של YR. כל כך הרבה חילופים שעושים את זה (משתמש בטוויטר: @ ARVINDS67194835)

לאחרונה השקנו את EOS PoS בהימצאות ב- OK Pool. ועוד מטבעות PoS יתמכו בעתיד.

מתי OKex יהיה סטופלאוס שטוף שמש עבור Ios? אוקס האם יש עתיד למשקיעים? (משתמש בטוויטר: @ XunPht10)

להבנתי את שאלה זו במחצית הראשונה: סוג הזמנת הפסד הפסד יתווסף לאפליקציית OKEx iOS בקרוב.

האם אתה יכול בבקשה @ לי בטוויטר כדי לאפשר לי להסביר עוד את המחצית השנייה של שאלתך? אני אענה על זה אחר כך. תודה!

הפיתוח של OKEx

האם אוקקס בדרך להפוך לבנק הדיגיטלי המוביל בעולם בעתיד? (משתמש מברק: @HissizAdam)

שאלה מעניינת.

לדעתי, אינך יכול להשוות את העולם הדיגיטלי עם העולם המסורתי. הם שונים למדי במובנים רבים.

ואנחנו לא רוצים “בנק”. “בנק” קטן מדי ומוגבל למה שאנחנו מכוונים להיות.

מתי Okex אינדונזיה תתמוך בפיאט ובבנק האינדונזים בהפקדה או משיכה? (משתמש מברק: @ MrBrown22)

OKEx מתמקדת במסחר בקריפטו-לקריפטו בלבד, אך אנו תומכים במסחר C2C ב- fiat-to-crypto עבור מספר מטבעות פיאט. אתה יכול להתייחס לשוק C2C שלנו לגבי אפשרויות המטבעות כאן: https://www.okex.com/otc

מה דעתך על נפח מזויף של 90% בהתחייבות @OKEx? (משתמש בטוויטר: AshishS17228231)

אני שמח מאוד שהבאת את השאלה הזו אלינו.

ב- OKEx איננו מבצעים סחר עצמי, מסחר בשטיפה או כל סוג אחר של מניפולציות בשוק בפלטפורמה שלנו.

לגבי שמועות אלה שם, אתה יכול פשוט להסתכל על התפשטות ועומק ספר ההזמנות שלנו. גדלי הקרציות שלנו הם מינימליים ביותר, כלומר 0.1 עבור שווקי ההחלפה הספוטיים והנצחיים שלנו, ו 0.01 לשווקים עתידיים, ועדיין תוכלו למצוא עומק עבה זמין.

אני חושב שההוכחה ברורה מאוד שיש לנו את הנזילות ברמה הגבוהה ביותר בשוק. אל תאמינו בשמועות.

כמתחרים אחרים כמו Bybit, ¿איך הפלטפורמה שלך תמנע עומסי יתר של המערכת, בהזמנת ההזמנה כאשר התנודתיות מגיעה לשיאה ?? (משתמש בטוויטר: martinvergaX)

לאחר שנים של שיפור, ביצועי המערכת שלנו עברו אופטימיזציה גבוהה ולעיתים נדירות יש מקרה של חביון. אין לנו שום בעיית עומס במשך זמן מה.

עוד AMA לבוא

ברצוננו להודות לכולם בקהילותינו שגרמו ל- AMA לקרות והעבירו איתנו את רעיונותיך. בהתחשב בתוצאות מרשימות, נארח יותר הפעלות AMA בעתיד. אם יש לך הצעות לשיפור ה- AMA שלנו, אל תהסס להודיע ​​לנו בכל ערוצי המדיה החברתית שלנו.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner