OKEx מפרט 6 אסימונים של DeFi, משנה שם OKChain וממשיך בכריית Jumpstart

העדכון השבועי של OKEx נותן סקירה של מבצעים, תחרויות, רשימות ודיונים המאורגנים בכל שבוע.

השבוע ב- OKEx, התחלנו את פרויקט כריית הנזילות שלנו ב- OKEx Jumpstart השני, Realio Network, ורשמנו מעל 150 מיליון OKB בערך כולל של השקעות מאז ההשקה המוצלחת. בינתיים, OKExChain ראתה שמונה שדרוגים חדשים לאחר שמם, ואילו OKEx Earn הוסיפה מוצרי Curve ו- YFII למשתמשים כדי להרוויח הכנסה פסיבית..

המערכת האקולוגית שלנו ב- DeFi קיבלה השבוע שישה אסימונים חדשים, כולל UNI, DHT, CNTM, WING, FRONT ו- WBTC לצד החלפות נצחיות בשוליים של מטבעות ל- YFII ו- SUN.

בנוסף, יישמנו אופטימיזציה נוספת של הזמנת עצירה, וגל חדש של תחרויות ומבצעי מסחר של DeFi מתבצע. לבסוף, אל תשכח לבדוק ערוץ היוטיוב שלנו לסדרת OKExDeFiScoop החדשה ובקרו מחדש ב- DeFi Talk עם חברי הליבה של YFII.

כריית סטארט-אפ שנייה – רשת Realio (RIO)

התחלנו את יוזמת Jumpstart Mining שלנו עם רשת Realio (RIO), רשת ספרים מבוזרת המיועדת לעמידה ברגולציה במערכות אקולוגיות מבוזרות, והיא נפתחה במחיר מכירה פי 13.75.

מחזיקי OKB יכולים כעת להמר על ה- OKB שלהם בכדי לכרות אסימוני RIO וליהנות מהימור ללא תשלום ללא תקופת נעילה או מינימום. למידע נוסף על פרויקט RIO והתחל להערים כעת.

שם OKChain שונה ל- OKExChain

OKChain, הבלוקצ’יין הציבורי עם קוד פתוח שפותח על ידי OKEx, שונה לשם רשמית ל- OKExChain. מלבד פריצות דרך בתחומים רבים, כולל עסקאות בשנייה, ממשל ברשת ומנגנונים צולבים, ל- OKExChain שמונה תכונות עיקריות, כמוצג להלן.

עֲקוּמָה & YFII: תוספות חדשות ל- OKEx להרוויח

משתמשים יכולים כעת להירשם ל- Curve ו- YFII ב- OKEx להרוויח על ידי הפקדת USDC, USDT, DAI או TUSD כדי להרוויח אסימונים לריבית ובונוס..

הפסק אופטימיזציה מוגדרת מראש להזמנות עבור TP / SL


יישמנו אופטימיזציה חדשה של הזמנת עצירה ב- OKEx, מה שמאפשר למשתמשים להגדיר מראש תנאי הפסד ו / או רווח רווח כשהם פותחים תפקיד חדש. למד כיצד פועלות הזמנות עצירה.

מבצעים

OKEx DeFi קרנבל

סדרה של תחרויות DeFi מגיעות אך ורק שלנו קבוצת מברק רשמית. בעונה 1, המשתתפים חולקים מאגר פרסים של 3,000 $ כאשר הם לומדים על DeFi, ואילו עונה 2 כרוכה באתגר הפקדה ומסחר עבור מאגר פרסים משותף של 25,000 $.. הירשם לתחרויות ולמד עוד.

OKEx חגיגת אמצע הסתיו

אנו מתחילים את חגיגת OKEx באמצע הסתיו כדי לחלוק יותר מ- 40,000 USDT ב- OKB, TRX, HDAO, BTM ו- BTT. בתקופת המבצע יתקיימו מספר אירועי מסחר, והראשון, עם TRON (TRX), יוצא כעת לדרך. הירשם לאירוע TRON ולמד עוד על לוח הזמנים והפרטים.

אירוע מסחר של Uniswap

כל שעליך לעשות הוא להפקיד או לסחור ב- UNI כדי להצטרף לחגיגת הרישום של פרוטוקול Uniswap ולשתף מאגר פרסים של 100,000 USDT.

OKEx TGIF: תודה לאל שהוא עף!

הצביעו על האסימון שלדעתכם עשוי להעלות ביצועים טובים יותר מאחרים בין 19 ל -20 בספטמבר ולשתף מאגר פרסים של עד 100 דולר. הצטרף לאירוע זה שלנו.

הודו DeFi קרנבל: P2P הגרלת DeFi הגרלה (סיבוב 2)

הצטרף למבצע P2P DeFi הגרלת הגרלה כדי לחלוק מאגר פרסים בשווי 355,000 רופי הודיות – INR ב- USDT לפני ה -20 בספטמבר. השלם עסקת P2P היום ו מלא את הטופס כאן להשתתף.

רישומים חדשים השבוע

OKEx רשמה השבוע שישה אסימונים חדשים של DeFi, כולל UNI, DHT, CNTM, WING, FRONT ו- WBTC לצד החלפות נצחיות בשוליים של מטבעות ל- YFII ו- SUN.

Uniswap (UNI)

רשמנו מסחר נקודתי ב- Uniswap לצד מסחר בשולי UNI, חיסכון, החלפת נצח בשולי USDT והחלפה נצחית בשולי מטבעות ב- OKEx. כעת תוכל להתחיל לסחור ב- UNI עם אגרות מסחר אפסיות ועד מינוף פי 75.

dHedge (DHT)

מיקום נקודתי לניהול פעילויות השקעה בבלוקצ’יין את’ריום, dHedge הוא המקום בו אתה יכול להפעיל את ההון שלך באמצעות אסטרטגיות שונות המבוססות על רשומות ביצועים. צפו בפרטי הרישום והתחילו לסחור.

הצטרף למבצע ההפקדה עד השעה 10:00 בבוקר UTC ב- 21 בספטמבר כדי לזכות ב- $ 20 DHT ולשתף מאגר פרסים של $ 10,000 DHT.

Connectome (CNTM)

Connectome היא פלטפורמת רובו-יועץ מבוססת AI המאפשרת לך להעריך נגזרים פיננסיים מבוזרים וכריית נזילות, וכוללת יועץ רובו בלחיצה אחת ושירות לקוחות חכם. למידע נוסף על הרישום.

כנף (כנף)

Wing תכננה ובונה פלטפורמת DeFi המוקדשת לשוק הלוואות הנכסים הדיגיטליים, ותומכת באינטראקציות שיתופיות חוצה שרשרת בין מוצרי DeFi שונים. מודל הממשל המבוזר של כנף ומנגנון בקרת הסיכונים מתכוונים לקדם מערכת יחסים מועילה הדדית בין לווים, נושים וערבים. צפו בפרטי הרישום ו התחל לסחור.

גבול (FRONT)

Frontier הוא שכבת צבירת DeFi אגנוסטית. משימת הליבה של Frontier היא להביא את החלקים החיוניים של DeFi למשתמשים בכל הפלטפורמות שהם מעדיפים. עד כה הוסיפה Frontier תמיכה ב- DeFi ב- Ethereum, BandChain, Kava ו- Harmony. באמצעות יישומי Frontier, משתמשים יכולים להשתתף במעקב וניהול פרוטוקולים, הימור, החלפת נכסים מהשורה הטובה ביותר, מתן נזילות, יצירת CDP וניטור ועוד. למד על הרישום והתחל לסחור.

ביטקוין עטוף (WBTC)

WBTC מביא נזילות גדולה יותר למערכת האקולוגית של את’ריום, כולל בורסה מבוזרת (DEX) ויישומים פיננסיים. WBTC מאפשר להשתמש בביטקוין לעסקאות סמלי על ידי סטנדרטיזציה של ביטקוין לפורמט ERC-20 ויצירת חוזים חכמים. צפו בפרטי הרישום ו התחל לסחור.

YFII & נצחים בשוליים מטבעות SUN

החלפות נצחיות בשוליים של מטבעות ל- YFII ו- SUN הן בשידור חי החל מהשעה 11:00 בבוקר UTC ב -17 בספטמבר, והמשתמשים יכולים להתחיל לסחור בהם במינוף של עד פי 75. צפו בפרטי הרישום.

OKEx באירועים

אירוע עבר: סדרת OKExDeFiScoop

סדרת #OKExDeFiScoop החדשה שלנו ב- YouTube מיועדת להפוך ליעד לכל דבר #DeFi.

בפרק הראשון הזמנו את אוון קריאייקס, המוביל לצמיחה באקוסיסטם של אסיה במעבדות Celo, להסביר את היסוד של פלטפורמת Celo, את הגישה הראשונה שלה למובייל ואת הברית הגלובלית שלה עם למעלה מ- 100 שותפים שעובדים עם המשימה המשותפת להשיג השכלה הַכלָלָה. הירשם למנוי שלנו ערוץ יוטיוב ו בדוק את הפרק המלא.

בפרק שני יש לנו את Nick Martitsch, חבר לפיתוח עסקי ב- Compound Finance, המדבר על המערכת האקולוגית הנוכחית של החברה, דברים מרגשים ב- Compound ו- OKEx, וכיצד הפרויקט מפרק את המחסומים לאימוץ המיינסטרים.. בדוק את הפרק המלא.

OKEx DeFi שולחן עגול 9: YFII

בשולחן העגול 9 של OKEx, שכותרתו "מהפכת IYO: שדה החווה החדשני של DeFi," המנכ”ל שלנו, ג’יי האו, שוחח עם חברי הליבה בקהילת YFII שדן בנושאים כמו ביקורת אבטחה ב- DeFi וב- DeFi בסין.

הירשם למנוי שלנו ערוץ יוטיוב רשמי לפרקים אלה ואחרים מסדרת השולחן העגול OKExDeFi שלנו.

האירוע הקרוב: סדרת AMA של OKExDeFi עם אסימון הקפצה (BOT)

ב- 22 בספטמבר נדבר עם צ’נדלר סונג, היוזם המשותף של אסימון הקפיץ, על שלנו ערוץ הטלגרם הרשמי. הצטרף אלינו החל מהשעה 6:00 בבוקר UTC לדיון החי אודות DAO למכירות פומביות והסדרים.

עקוב אחר OKEx

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map