התגובה של OKEx לווירוס הקורונאווי: עדכון של שלושה חודשים למגיפה של COVID-19

כאשר מרץ – מה שמרגיש לרבים כמו חודש נצחי – מסתיים, רצינו לעדכן את הקהילה כיצד אנו כחברה התקרבנו ל- COVID-19.

במונחים של היכן אנו נמצאים, מבחינה גיאוגרפית, המטה הרשום שלנו נמצא במלטה ומשרד התפעול שלנו פועל מחוץ להונג קונג. יש לנו חברי צוות שמבוססים במדינות אחרות ברחבי העולם.

ברחבי החברה התחלנו ליישם את תגובת הנגיף שלנו באמצע ינואר.

נכון ל -30 במרץ, הונג קונג בפרט ראתה התחדשות בזיהומי COVID-19. בתגובה, העיר היא הידוק אמצעי הרחקה חברתית ושיקול אמצעי הסגר חמורים יותר למקרים קלים.

המאבק נגד הנגיף לא הסתיים באסיה, בעוד שרוב העולם רק התחיל להתגייס.

בתקופות לא ודאיות אלו, אנו חושבים שחשוב מתמיד להיות שקופים ולשתף מידע, ניסיון ועצות כדי לשמור על עצמנו ועל הסובבים אותנו בטוחים ובריאים..

כיצד OKEx מגיב לווירוס הכורון? מתי התגובה הופעלה לראשונה?

באופן פנימי יישמנו מדיניות עבודה מהבית בכל המשרדים העולמיים שלנו לאחר פרוץ הנגיף באסיה. שוב, זה היה באמצע ינואר, רגע לפני תחילת השנה הסינית החדשה.

יישמנו גם דוחות בריאות יומיים וביקשנו מכמעט 1,000 העובדים שלנו לעקוב ולרשום את מצבם הבריאותי במערכת התקשורת של החברה שלנו. המהלך הוא מאמץ לוודא שהצוות שלנו יקבל את התמיכה והטיפול הרפואי הדרוש להם, למקרה הצורך.

אנו שמחים לדווח שעד כה, אף עובד OKEx לא נדבק בנגיף – ואנו מקווים לשמור עליו כך..

בנוסף, כמו חברות רבות אחרות (כנראה רוב) אחרות, מדיניות תגובת הנגיף שלנו כוללת השעיית נסיעות הקשורות לעבודה ללא הגבלת זמן.

מהו ציר הזמן של OKEx לניהול וירוסים?

בשלב זה אין לנו ציר זמן קונקרטי – זה יהיה תלוי בהתפתחות המצב.

עד לשבוע שעבר, למשל, נפתחו משרדינו בהונג קונג באופן חלקי, בהתאם לחוקים ולהנחיות המקומיות. אם העובדים חשו צורך להיכנס למשרד, סופקו עבורם מסכות, חומרי חיטוי וחיטוי והמשרד מחטא באופן קבוע.

כדי לשמור על צפיפות נמוכה, כל מחלקה התבקשה לאפשר לא יותר מ -30 אחוז מחברי הצוות שלה לעבוד במשרד בו זמנית.

עם זאת, אנחנו עדיין זהירים בשלב זה. החל משבוע שעבר, החברה חזרה למדיניות עבודה מהבית במאה אחוזים, לאור ההתפתחויות האחרונות עם הנגיף באופן מקומי ובעולם..

האם הנגיף משפיע על הפעילות העסקית?

התשובה הקצרה היא לא. לאור האופי הטכנולוגי של החברה שלנו, הפעילות היומית שלנו ממש לא הופרעה. יש לנו מזל שיכולנו לנהל פגישות ומשימות מרחוק בקלות.

מכיוון שכוח העבודה של OKEx מטבעו מבוזר וכעת מרוחק לחלוטין, אנו מנסים תמיד לאפשר גמישות כך שהעובדים יוכלו לבצע את המשימות שלהם בהתאמה לחזון החברה הגדול יותר, מבלי לנהל יותר מדי מיקרו..

אנו שומרים על קשר בצ’אטים ומקיימים שיחות וידאו קבועות במחלקות בכדי להשאיר את כולם באותו דף.

האם הצוות למד משהו מהמעבר?

מנקודת מבט אנושית, אחד מערכי הליבה של OKEx הוא שהאחדות היא כוח – וצפינו בערך זה מתרחש בחודשים האחרונים. בתוך קהילת OKEx, אנו עוזרים זה לזה, למרות ההפרדה הפיזית שלנו.

לדוגמא, עובדים מוזמנים להביע את הצרכים שלהם בפני הצוות וההנהלה שלהם מבחינת מצרכים, כגון ציוד רפואי, מזון, מסכות וכו ‘, ועובדים עמיתים יכולים להציע עזרה במידת האפשר..

מבחינה עסקית, זמן קצר לאחר שהטמענו את מדיניות העבודה מהבית, הצוותים הבינו את הצורך בהזמנת שיחות שבועיות – באופן אידיאלי עם וידיאו – כדי להתעדכן בעבודתו ובהתקדמותו של זה..

עד כה, זה עובד טוב עבור רובנו כשאנחנו מתוודעים יותר זה לזה ונהיה מודעים יותר לעבודה של השני. בדיקות סדירות משפרות גם את שיתוף הפעולה בין המחלקות.

מה הכי חסר בלי סביבת המשרד?

באופן כללי, ויברציות של החברה נותרות חיוביות ואנשים מודים על הגמישות. אבל, למרות שאנחנו חברת טק, לקח לנו זמן להסתגל לסביבת עבודה חדשה ונטולת מגע.

למרות שאיננו צריכים להיות במשרד על מנת שנעשה עבודה – גם אנחנו מבחינה טכנית יכולים לעבוד על המחשבים הניידים שלנו מכל מקום – אנשים רבים בהחלט השמיעו שהם חשים חוסר קשר עם עמיתים, כמו פנים אל פנים- להתמודד עם מעורבות במהלך פגישות.

ככלל, פגישות אישיות מועילות ליכולת לקרוא את תגובות זו של זו באופן מיידי. כמו כן, בהתחלה לקח לנו לפעמים קצת יותר זמן מאשר במשרד להגיע ולהשיג תגובה מעמיתים.

ב- 18 במרץ, מנכ”ל OKEx, ג’יי האו, כתב מכתב לקהילה על האופן שבו החברה מגיבה לנגיף..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner