השנה הראשונה כ- OKEx CSO – אליסה שו: שלוש מגמות יעצבו מחדש את הכלכלה

מכתב של קצין האסטרטגיה הראשי של OKEx אליסה שו לרגל יום השנה הראשון שלה עם OKEx

משתמשי OKEx יקרים,

לפני שנה, ב -1 באפריל 2019, זה היה היום בו הצטרפתי ל- OKEx והתחלת מסע הקריפטו שלי במשרה מלאה. כדאי לבחון את הפוטנציאל של מטבעות קריפטוגרפיים. למרות אתגרים רבים ובלתי צפויים כל יום על רקע תחרויות מתמשכות, קביעתי בקריפטו היא שלמה שכן אני מאמינה בכל הענף וב- OKEx..

הרבה קרה במרחב הצפנה בשנה שעברה. השוק קפץ מתחתית שוק הדובים. בורסות נוספות ניסו להשתמש בנגזרות קריפטו. מימון מבוזר (DeFi) החל להופיע. OKEx הפכה גם לבורסת מטבעות משולבת יותר על ידי אופטימיזציה של אסטרטגיות המוצרים, העסקים, המיתוג ופיתוח הכישרונות שלה. השקענו לשדרוג הטכנולוגיות והמוצרים שלנו תוך הנעה לצמיחה בקהילה, אינטגרציה אנכית וגלובליזציה. בנוסף לפיתוח נזילות השוק שלנו, פיזרנו גם את ההיצע שלנו באמצעות ארבעה קווי עסק מרכזיים, כלומר שער פיאט, מסחר במטבעות קריפטוגרפיים, ניהול נכסי קריפטו ואקדמיה OKEx, תוך מתן מענה לצרכים שונים של המשתמשים שלנו בשלבים שונים של מסעות המסחר שלהם. לעתים קרובות אני אומר שיש לנו הרבה קלפים בשרוול ואנחנו מתקדמים בקצב שלנו. החל מרבעון הרביעי של 2019, אנו מזרזים את חדשנות המוצר שלנו ופיתוח עסקים חדשים. במהלך החודשים הראשונים של 2020, המוצרים והאמצעים עליהם הכרזנו הם אכן מובילים בתעשייה.

עם זאת, 2020 היא תקופה יוצאת דופן. מגפת ה- COVID-19 ספגה מכה קשה לכלכלה העולמית. שני הצדדים של הביקוש וההיצע ברחבי העולם הושתכו על רקע נעילה של נגיף הכורון. משוקלל על ידי משבר נזילות עולמי, ביצועי המניות העולמיים, איגרות החוב והסחורות הם אפילו מתחת לממוצעים במהלך המהומה הפיננסית בשנת 2008. מטבעות הקריפטו עומדים בפני איומים מהשפעת הדופק של המשק. ביטקוין ראה התרסקות פלאש ב -12 במרץ שכמעט אילצה את כורי Antminer S9 להיסגר. כמו כן, שווי השוק של הקריפטו הגיע פעם לשפל של 120 מיליארד דולר, קרוב לזה בסוף 2018. ברבור שחור כזה קיזז את האופטימיות ביחס למחצית הביטקוין בחודש מאי. לכן רבים עשויים לתהות לאן שוק הקריפטו ילך הלאה.

הנגיף הנרחב צפוי לפתח צמיחה לפחות עד לרבעון השלישי של 2020 והמיתון העולמי נראה בלתי נמנע. ההתאוששות תבוא לצד תוכניות גירוי שהציגו ממשלות עולמיות, אך זה לוקח זמן מה. שוק המניות בארה”ב הנתמך על ידי רכישה חוזרת של מניות וחלוקת דיבידנד למשך 10 שנים כבר לא יישאר שורי. עבור עשרות אלפי חברות שם, יש חשיבות עליונה לשרוד את המשבר ולבצע את השינויים הנכונים.

שלוש מגמות עיקריות יעצבו את כלכלת הפוסט-כורוס

אני מאמין שבמקום שיש אתגרים, יש גם הזדמנויות. כאשר המצב הישן הישן נשבר, נוצר מצב יציב חדש. בעוד שהפרדיגמה משתנה, מגמות מסוימות מתעוררות למרות המהפך של השווקים הבינלאומיים.

1. הטכנולוגיה תניע צמיחה כלכלית והכלכלה הדיגיטלית תוביל

טרנספורמציה טכנולוגית מואצת בעידן זה. גל חדש של המצאות טכנולוגיות, כולל טכנולוגיית 5G, בינה מלאכותית, ביג דאטה, בלוקצ’יין ואינטרנט הדברים הגיע אלינו מוקדם יותר. בפרט, טכנולוגיית הבלוקצ’יין יכולה לתמוך במערכת אשראי חברתית המסייעת למזער עלויות כלכליות וחברתיות.

התפרצות הנגיף משנה את דרכי העבודה שלנו, בילוי ובידור עצמנו. חשוב מכך, תעבורת הרשת והערך שנוצרו על ידי דרישות נוספות המועברות מאופליין למקוון יאיצו את הפופולריזציה של כלכלת הקריפטו עוד יותר..

2. שוק הקריפטו ייהנה ממחזור שור ארוך יותר ויחזור מהר מהשווקים המסורתיים

מכיוון ששוק הקריפטו הוא בגודל קטן יותר, הנזילות שלו רגישה יחסית לזרימת הון. בנוסף, כמה מטבעות קריפטוגרפיים, כמו ביטקוין ואתר, מתגברים משפלם לרמות הערכת שווי סבירות לאחר שנסוגו משיאי 2017. בעוד שסביבת הריבית הקרובה לאפס או סביבת הריבית האפסית צפויות להישאר, המשקיעים יפנו לפוטנציאל תשואה גבוה של מטבעות קריפטוגרפיים, שיהפכו לרכב השקעות פופולרי, במחזור הבא..

במבט לאחור על ההיסטוריה של הביטקוין, הוא נוצר בתחילת 2009, כחצי שנה לאחר המשבר הפיננסי בשנת 2008, ולא החל להיסחר עד 2010, ואחריו נכסי קריפטו אחרים במועד מאוחר יותר. לכן, כל שוק הקריפטו מעולם לא נבדק על ידי משבר פיננסי עולמי עד כה. ההאטה הנוכחית היא האתגר הגדול ביותר אי פעם לקריפטו, אך אני מאמין שבסופו של דבר זה יחזק את הסיכויים הוורודים לכלכלת הקריפטו..

בתחילת 2020 ציפיתי לכך 1) 20% ממשקי הבית הגלובליים היו מקצים מטבעות קריפטוגרפיים בתיקי ההשקעות שלהם עד סוף השנה; 2) נפח המסחר בנגזרות הקריפטו יוכפל, ו 3) יישומי DeFi מבוססי רשת ציבורית יראו התפתחות מהירה. למרות השוק הקודר, אני בטוח שנגזרות הצפנה ודפי ימשיכו למשוך את מירב תשומת הלב. ביטקוין יהפוך לסוג נכסים עיקרי לאחר מגיפה זו. זה רק שאלה של זמן שהקריפטו הנורמלי ימשוך השקעות ממשקי בית של 20% ומעלה ברחבי העולם.

3. האתגר העולמי יוליד מנהיגים חדשים בתעשייה

מנהיגי תעשייה חדשים צצים אחרי כל משבר. אני מצפה שהמגפה וההאטה הכלכלית יניעו משאבים והון לעבור למקלט בטוח. אימוץ מהיר של מודל עסקי מבוזר יתקיים בשל מגבלות פיזיות. תיאום מקוון ועובדים משותפים בין חברות יעמדו לרדאר שלנו. ארגון עסקי חדש מתגבש בשקט.

יזמים צריכים תמיד להישאר בחזית החדשנות ולזהות מגמות מפתח. עליהם לא רק לזהות סיכונים אלא גם לקבוע יעדים מעשיים להתאמה לשינויים. כפי שאמר פיטר דרוקר, המכובד כאבי הניהול המודרני, “הסכנה הגדולה ביותר בעיתות סערה איננה הסערה – אלא לנהוג בהיגיון אתמול.”

במהלך התפרצות הסארס בשנת 2003, 500 עובדי עליבאבא נאלצו לעבוד מהבית, אך שירותיהם נותרו ללא השפעה. בסופו של דבר הם הצליחו לשרוד את המשבר ויצרו את טאובאו, השוק המקוון הגדול ביותר בסין, שהוביל את הגל הגדול של המסחר האלקטרוני הסיני במשך יותר מעשר שנים..

בתקופה קריטית זו, יותר מ -1,000 OKers ממקומות רבים בעולם הצליחו לעבוד יחד באופן מקוון והשיגו צמיחה יעילה של 30%. אנו מוכנים היטב מבחינת אסטרטגיות, מדדים, טכנולוגיה והון, להרחבת עסקים וכישרונות. אני מאמין ש -2020 תהיה אבן דרך עבור OKEx וכל תעשיית הבלוקצ’יין.

אנו ערוכים לעתיד

בשל המגבלות בארכיטקטורת המערכת שלנו ובביצועי השרתים, חווינו בעבר עיכוב במערכת ובעיות בפיגור בהזמנות. חוויות אלו הובילו אותנו להשקיע יותר זמן ותקציב מאשר עמיתינו בשיפור ביצועי מערכת ה- IT וחווית המוצר שלנו. ואני גאה לומר שהמאמצים שלנו השתלמו. ב -26 באוקטובר 2019, היינו בורסת הקריפטו היחידה שלא סבלנו מפיגור והתרסקות פלאש במהלך התנודתיות הקיצונית בשוק. במהלך יום חמישי השחור של ה- 12 במרץ 2020, המערכת שלנו השיגה אפס קלובבק עבור כל מטבעות הקריפטו למרות פגיעות זמן מינימליות. אף אחד מהמשתמשים שלנו עם הרווח הנקי לא נאלץ לסגור את עמדותיהם.

היעדר תקשורת ציבורית הגביל את ההבנה של גורמים חיצוניים בעבר ב- OKEx. למדנו לקח ויזמנו יותר תקשורת בערוצים שונים. במהלך השנה האחרונה, ג’יי האו ואני פנו מדי יום למשתמשים שלנו בטוויטר ובווייבו, לצד ראיונות רבים ופגישות AMA בכדי לתקשר את עבודתנו ב- OKEx, כיצד אנו שואפים לבטיחות, יציבות ואמינות במוצרינו. ושירותים, כמו גם כיצד אנו מתקדמים בחדשנות.

הודות למאמצים העצומים של צוות המוצרים שלנו בפיתוח עצמאי של החוזים העתידיים שלנו בשולי USDT והחלפה תמידית, אופציות, הימור, הלוואות C2C, שרשרת ציבורית וכן הלאה, כדי שנוכל כעת להפוך לחנות עצירה עבור מוצרים קריפטוגרפיים באיכות יוצאת דופן.

תודה לשירות הלקוחות שלנו, צוות האימות הבינלאומי וצוותי הלקוחות המוסדיים שנענו תמיד לצרכי הלקוחות שלנו בהזדמנות הראשונה. מוערך מאוד על מקצועיות ויעילות, הצוותים תמיד מקפידים על קוד ההתנהגות שלנו כדי לפצח כל בעיה עבור המשתמשים שלנו.

הודות לצוותי השיווק, התפעול והפיתוח העסקי שלנו, אנו פונים לסוחרים גלובליים רחוק מתמיד ומציעים שירותים מקומיים יותר עבור משתמשים מרקעים שונים..

תודה לצוותים הפונקציונליים שלנו לשיפור מתמיד של מערכות הניהול הפנימיות שלנו, והניחו בסיס איתן להמשך הצמיחה שלנו.

השאלה עליה עניתי הכי הרבה במהלך החודשים הראשונים לשירותי הייתה “מדוע בחרת ב- OKEx?” עניתי בביטחון רב, “OKEx היא החברה עם היסודות הטובים ביותר במרחב הצפנה”. רבים אולי לא מבינים בהתחלה, אבל אני חושב שיותר ויותר אנשים מסכימים איתי עכשיו.

קדימה למרות הסערה

מהמגזר הפיננסי המסורתי למרחב הקריפטו, ממחקר פינטק ועד דגירת סטארט-אפ, כל מהלך בקריירה שלי מעורר בפני אתגרים חדשים מבחינת הידע במוצר, בעסק ובניהול. הצטרפות ל- OKEx היא הבחירה החשובה ביותר שעשיתי אי פעם. האמונה שלי איתנה, והשאיפה שלי גבוהה. אני מאמין בתוקף ששוק הקריפטו יסתכם בטריליוני דולרים. יתר על כן, המטרה שלנו היא להפוך את OKEx לחברה של מיליארדי דולרים. ואכן, עבדתי עם חשיבה יזמית ב- OKEx. למרות כל הקשיים, לעולם לא אצטער על מה שעברתי כל עוד הם מעשים טובים לחברה ולתעשייה.

תודה גדולה למשתמשים שלנו על התמיכה והמוטיבציה שלך. אנו נמשיך לחתור למצוינות.

תודה גדולה לבני גילנו. אנו נמשיך לשפר את עצמנו ולהניע את הענף לשיאים חדשים.

תודה גדולה לכל התורמים למרחב ההצפנה, כולל מדיה, חוקרים, מפתחים, ספקי אבטחה וחברות השקעות. אני מקווה שנמשיך לקחת את כל הענף לרמה אחרת.

אני אסיר תודה על כך שיצאתי למסע מדהים בחלל הצפנה עם OKEx. למרות הסערה שלפנינו, נתגבר ונתחזק.

בכבוד רב,

אליסה שו

קצין אסטרטגי ראשי, OKEx

1 באפריל 2020

עקוב אחר OKEx ב:

https://twitter.com/OKEx

https://www.facebook.com/okexofficial/

https://www.linkedin.com/company/okex/

https://t.me/okexofficial_en

https://www.reddit.com/r/OKEx/

https://www.instagram.com/okex_exchange

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner