OKEx ממשיכה את רישומי האסימונים ב- DeFi, משיקה תחרות סחר של צוות עלית חדש: עדכון שבועי

השבוע ב- OKEx המשכנו את תמיכתנו במימון מבוזר, ורשמנו ארבעה אסימוני DeFi רק השבוע. התחלנו גם במספר תחרויות חידונים וחידונים, מה שמאפשר למשתתפים הזדמנות לזכות ב- OKB – האסימון המקורי של פלטפורמת OKEx. בנוסף, השתתפנו באירועי תעשייה והתחלנו תחרות מסחר קבוצתית נוספת של OKEx עם מאגר פרסים של 150,000 USDT.

תחרויות וחידונים השבוע

הרפתקאות OKExAlts

לסיבוב הפתיחה של שלנו "הרפתקאות OKExAlts" קמפיין, אנו מנהלים את "נחשו את האלטקוין" תחרות, בה משתמשים יכולים לזכות ב- OKB מדי יום על ידי ניחוש האלטקוין שיש לו את השינוי הגבוה ביותר מזה 24 שעות בשוק ההחלפות של OKEx USDT..

משתמשים יכולים להשתתף בתחרות נחשו את Altcoin עד השעה 9:00 בבוקר UTC ב -17 באוגוסט.

תחרות ממים של OKEx

בסיבוב השני בתחרות OKEx Memes, למשתמשים יש הזדמנות נוספת לשחרר את היצירתיות שלהם. קידום מכירות זה יישאר פעיל עד השעה 15:59 UTC ב -20 באוגוסט, והמשתמשים יכולים להשתתף על ידי יצירת והעלאת ממים הקשורים ל- altcoin ו- הגשתם לבדיקה.

חידון OKExAlts

חידון ה- OKEx Alts פועל בחשבון הטוויטר הרשמי שלנו בכל סוף שבוע עד חודש אוגוסט! על המשתמשים לעקוב אחר הודעות רשמיות והסיכוי לשתף בבריכה של 30 OKB בכל סוף שבוע.

מהדורה מוגבלת OKEx200K NFT + 1,000 $ בגידה (מורחב)


בשל ביקוש מוחץ, הרחבנו את קידום OKEx200K שלנו (שהתחלנו לאחר שהגענו ל 200K עוקבים בטוויטר) והכפלנו את NFTs במהדורה המוגבלת (כלומר אסימונים לא דלקתיים) ל -2,000. מבצע זה יפעל עד 16 באוגוסט, והמשתמשים יכולים להשתתף על ידי ביצוע המעקב כללים אלה.

תחרות המסחר של צוות העילית OKEx

תחרות המסחר של צוותי העילית של OKEx יוצאת בהצלחה, ונכון לשעה 16:00 אחר הצהריים ב- 12 באוגוסט, התחרות רשמה כמויות מסחר של 136 מיליון דולר. אם אתה סוחר מוביל ויש לך את מה שנדרש כדי להתחרות עם הטובים ביותר, אתה יכול להתחיל לסחור כאן כדי לזכות במניה של מאגר הפרסים של 150,000 USDT.

תחרות אסטרטגיית מסחר

הצטרף לתחרות אסטרטגיית המסחר שלנו על ידי שיתוף רעיונות המסחר שלך כדי לזכות בכרטיס הנחה בסך 50 דולר עמלת עסקה! למידע נוסף על התחרות.

רישומים חדשים

Aave (LEND)

OKEx רשמה השבוע את Aave (LEND), מה שמאפשר למשתמשים להפקיד את LEND ב -11 באוגוסט ולהתחיל לסחור ב -12 באוגוסט. Aave, שבעבר היה ידוע בשם ETHLend, הוא פרויקט DeFi שתוכנן כפרוטוקול שוק כספים שאינו משמור..

אתה יכול להתחיל לסחור ב- LEND עכשיו או ללמוד עוד על הרישום.

פרוטון (XPR)

פרוטון (XPR) זמין כעת למסחר ב- OKEx. פרוטון מספקת חשבון זהות מאובטח ומשולב בשכבת הסדרים פיננסיים. המשתמשים בו אינם צריכים לשתף מפתחות פרטיים עם צדדים שלישיים, תוך שהם מאפשרים לכל אחד לאמת את זהותם באמצעות מפתחות ציבוריים.

אתה יכול להתחיל לסחור ב- XPR עכשיו או ללמוד עוד על רישום זה.

אראגון (ANT)

Aragon (ANT) רשומה כעת רשמית ב- OKEx. הפרויקט מאפשר למשתמשים ליצור ולנהל ארגונים שקיימים כחוזים חכמים המגדירים את בעלי העניין ואת זכויותיהם והרשאותיהם. ANT הוא אסימון הממשל עבור רשת אראגון, המספקת תשתיות ושירותים למשתמשי הפלטפורמה.

תוכל ללמוד עוד על רישום זה או להתחיל לסחור ב- ANT ב- OKEx כעת.

סרום (SRM)

משתמשי OKEx יכולים כעת לסחור בסרום (SRM) ב- OKEx ולקבל את ההזדמנות לזכות במניה של 30,000 מאגר הפרסים של SRM. סרום שואפת להיות הבורסה הראשונה בעולם בנגזרים מבוזרים לחלוטין עם סחר אנטי-שרשרתי חסר אמון.

תוכל ללמוד עוד על הרישום או להתחיל לסחור ב- SRM כעת.

שדרוגי מערכת

לְזַהוֹת & שדרוג מערכת מסחר בשוליים

השבוע נערכה שדרוג מערכת סחר נקודתי ושוליים בכל השווקים (כולל במחשבים שולחניים, אפליקציות סלולריות ו- API). השדרוג הושלם בהצלחה ב- 13 באוגוסט.

שוליים פולקדות & השעיית מסחר להחלפות תמידית

קהילת פולקדות הצביעה להעביר את התוכנית לפיצול ה- x100 של DOT ב- 27. ביולי. על פי ההודעה הרשמית, העברת ה- DOT תיכנס לתוקף ב -18 באוגוסט ותוכנית הפיצול של DOT תיזם ב 21. באוגוסט. תוכלו לקרוא עוד על עדכון זה כאן.

נסחר באופציות הושעה

המסחר באופציות הושעה בשעה 8:30 בבוקר היום, 14 באוגוסט, לצורך תחזוקת המערכת, על מנת לייעל את שירותינו ולשפר את חוויית המסחר של המשתמשים. תוכלו לקרוא עוד על כך כאן.

OKEx באירועים

אירוע עבר: OKEx AMA – העתיד של הקריפטו בהודו

השקת העסק החדש של OKEx, מסחר P2P בהודו, הוכרזה במהלך AMA ב -4 באוגוסט. תוכלו לצפות הוידאו הזה למידע נוסף על שוק הקריפטו בהודו ועל התוכניות והמטרות של OKEx, עם מנהל השווקים הפיננסיים שלנו, לניקס לאי, וראש P2P הודו, קית’ן שטי.

OKEx DeFi שולחן עגול 5

ב- 7 באוגוסט הצטרפה ג’ורדן מומטזי, תורמת הליבה בסינת’טיקס, לשולחן העגינה OKEx Defi 5 שלנו כדי לדון בסינתזת נכסים: דרך חדשה לגמרי לנכסים בעולם האמיתי. כמה נקודות דיון מרכזיות כוללות נכסים בעולם האמיתי ב- Synthetix, שלישיית DAO ושחקנים מרכזיים ב- DeFi. אתה יכול לראות את סרטון מלא כאן.

OKEx DeFi שולחן עגול 6

לקראת השולחן העגול של OKEx ב- 14 באוגוסט, המנכ”ל שלנו ג’יי האו שוחח עם גורדון גאו, מנכ”ל & מייסד שותף של WaykiChain, כדי לדון כיצד WaykiChain & WGRT שואפת לשנות את עולם DeFi באמצעות # 3 טכנאי מכניזם. הירשם לפקיד שלנו יוטיוב לפרקים נוספים בסדרת השולחן העגול OKEx Defi.

עקוב אחר OKEx ב

בינוני: https://medium.com/@OKEx

קבוצת מברק (אנגלית):

קבוצת מברק (רוסית):

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map