OKEx מוסיפה לוח מסחר ואסימונים של DeFi לצד שדרוגי פלטפורמה חדשים

העדכון השבועי של OKEx נותן סקירה של מבצעים, תחרויות, רשימות ודיונים המאורגנים בכל שבוע

השבוע ב- OKEx יישמנו אופטימיזציות ושדרוגים שונים לצד הגברת שטח ה- DeFi עם רישומים חדשים. כמו כן, הצגנו השבוע את דירקטוריון המסחר של DeFi בכדי לעזור למשתמשים לעקוב אחר אסימוני DeFi, מכיוון שרשמנו תשעה חדשים: OM, BAND, JST, REN, RSR, YFI, wNXM, YFII ו- TRB. יתר על כן, אופטימיזציות חדשות – כמו אלה שהושלמו לפונקציונליות הזמנת עצירה – נועדו להקל על סוחרים המחפשים כלים מתקדמים לביצוע אסטרטגיות המסחר שלהם..

תכונות חדשות

הפסק אופטימיזציות להזמנות

השלמנו שלוש אופטימיזציות להזמנת עצירה השבוע – Order OCO, Position Stop Order ו- Trigger Order – מה שמעניק למשתמשים גמישות נוספת לעמוד ביעדי המסחר שלהם. שלושת האופטימיזציות מוסברות בקצרה באינפוגרפיקה שלהלן.

מועצת המסחר של DeFi

מועצת המסחר של DeFi היא תוספת ללוח המחוונים של המסחר ומציגה אסימונים פופולריים של DeFi בכל רחבי שווקים נקודתיים, שוליים והחלפתיים. הלוח למעשה מאפשר למשתמשים לסנן במהירות ולהשוות בין אסימוני DeFi המפורטים.

שדרוג OKChain Testnet

OKChain Testnet V0.11.0 נמצא כאן, והגרסה האחרונה תומכת ב- OpenDEX-Desktop v0.0.2 לצד הצגת הודעות דחיפה לצמתים מקומיים.

כעת, משתמשי testnet יכולים לקבל התראות על חדשות בשוק, אינדיקטורים לניתוח טכני (כגון K-line) ורשומות עסקאות. משתמשים יכולים לקרוא את הדוח המלא לפרטים נוספים.

רישומים חדשים השבוע


OKEx רשמה השבוע תשעה אסימונים חדשים של DeFi – BAND, JST, REN, RSR, YFI, wNXM, YFII, TRB ו- OM – עם מסירת רישום OM בשווי 200,000 אסימונים.

פרוטוקול להקה (BAND)

פרוטוקול הלהקה הוא אורקל מבוזר מאובטח וניתן להרחבה, המשמש כפרוטוקול שכבה 2 ברשתות חסימות ציבוריות.

JUST (JST)

JUST היא פלטפורמת Stablecoin מבוזרת הפועלת בבלוקצ’יין TRON. על ידי הטלת אסימון JST, משתמשים יכולים להצביע על מפרט רשת ויוזמות ממשל, כולל עמלת יציבות, שיעורי ביטחונות, נכסים המותרים לשימוש כבטוחה וכו ‘..

REN (REN)

פרויקט רן הוא מערכת אקולוגית לנזילות פרטית ותואמת פעולה הדדית במימון מבוזר. זה מאפשר למשתמשים להעביר אסימונים בידע אפס, להחליף ללא אמון בין רשתות חסימות, ולסחור בבריכה חשוכה.

זכויות מילואים (RSR)

זכויות מילואים (RSR) הוא אסימון השירות של פרוטוקול המילואים, פלטפורמת מטבעות מטבעות באת’ריום. פרוטוקול המילואים כולל מודל אסימון כפול: אסימון השירות RSR והמטבע היוקרתי של RSV, המגובה בסל נכסים כבטוחה.

Yearn.finance (YFI)

Yearn.finance היא פלטפורמת מימון מבוזרת שמטרתה לבנות מוצרים על בסיס נזילות מצטברת, מסחר ממונף, ביצוע שיווק אוטומטי ועוד..

Nexus הדדי (wNXM)

Nexus Mutual משתמש בכוחו של Ethereum כדי שאנשים יוכלו לחלוק סיכונים יחד ללא צורך בחברת ביטוח. 

YFII (YFII)

YFII הוא מזלג של הכספים המשתוקקים עם אותו מודל בסיסי ופונקציונאליות.

טלור (TRB)

Tellor הוא אורקל שיוצר מערכת בה הצדדים יכולים לבקש את הערך של נקודת נתונים מחוץ לרשת וכורים מתחרים להוסיף ערך זה לבנק נתונים ברשת, נגיש על ידי כל החוזים החכמים של Ethereum..

מנטרה DAO (OM)

מנטרה DAO היא פלטפורמת DeFi המנוהלת על ידי הקהילה המתמקדת בהימור, בהלוואות ובמשל. זה יוצר מערכת אקולוגית נשלטת על ידי הקהילה, השקופה והמבוזרת עבור האינטרנט 3.0.

כדי לחגוג את הרישום, שיתפנו פעולה עם OM והציעה מתנה של 200,000 OM. להשתתפות קרא את פרטי המבצע כאן.

המבצע יימשך עד השעה 10:00 בבוקר UTC בספטמבר 1. אתה יכול התחל לסחור OM עכשיו או למידע נוסף על הרישום.

פולקדות: מסחר בשוליים, חיסכון, החלפת DOTUSDT

מסחר וחיסכון בשולי DOT ו- DOT / USDT מסחר החלפות תמידי עלה רשמית לאתר וב- API של OKEx החל מהשעה 7:00 בבוקר UTC ב -25 באוגוסט..

Polkadot הוא פרוטוקול מקוטע המאפשר לרשתות בלוקצ’יין לפעול יחד בצורה חלקה. אתה יכול להתחיל להשתמש במסחר בשולי DOT ובהחלפות תמידיות או ללמוד עוד אודות מוצרים אלה.

תחרויות עבר

תחרות המסחר OKExElite רשמה נפח מסחר כולל

התחרות בת החודש עוררה עניין שובר שיאים, כאשר 8,082 משתתפים הקימו 231 קבוצות, והניבו 703,658,154 דולר היסטורי בהיקף מסחר רעיוני..

שדרוג מערכת

OKEx אפשרויות ומסחר החלפות עברו תחזוקת מערכת ב- 25 באוגוסט.

OKEx באירועים

אירוע שעבר: OKEx CELO Ask-Me-Anything & דבר מה שניתן בחינם

ב- 27 באוגוסט, מרקוס פרנקה וג’ולדי מצוות cLabs ב- CELO הצטרפו אלינו לקבוצת המברקים OKEx India India ללילה של שאלות סביב הפרויקטים שלהם..

מתנה בלעדית של אסימוני CELO כעת בעיצומה עד 23:59. IST ב- 28 באוגוסט.

OKExDeFi שולחן עגול 8

בשולחן העגול של OKEx DeFi 8, המנכ”ל שלנו, ג’יי האו, שוחח עם סטני קולצ’וב, המייסד והמנכ”ל של Aave, וצלל לתוך חידושים בתחום ההתחברות וההלוואות של קריפטו..

הירשם למנוי שלנו ערוץ יוטיוב רשמי לפרק המלא וסרטונים אחרים מסדרת השולחן העגול OKExDeFi שלנו.

שיחות OKEx: התבגרות תשתיות המסחר בקריפטו 2020

בשיחת הפירסייד הרוסית הראשונה שלנו אי פעם ב -28 באוגוסט, מנהל הפיתוח העסקי שלנו, ניקו דקרהנוב, שוחח עם מייקל אלפירנקו, מייסד ומנכ”ל Velvet Formula; אנדריי דרונין, ההובלה למסחר בחברת AMT Capital; ואיבן גריגורב, מנהל הפיתוח העסקי ב- berlber Blanc, על פיתוח תשתית המסחר בקריפטו.

צפה בסרטון המלא כאן.

האירוע הקרוב: סדרת AMA של OKExDeFi: איזון (BAL)

ב -28 באוגוסט נדבר עם פרננדו סרוויני מרטינלי, המנכ”ל והמייסד המשותף של מעבדות האיזון, בנושא שלנו. הצטרף אלינו בין השעות 12: 00-13: 00 UTC לדיון החי אודות פרוטוקול זה לנזילות ניתנת לתכנות.

עקוב אחר OKEx

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map