OKEx להרוויח מקבל UNI ו- YFI, בעוד MixTrust הכרייה מגיעה ל- Jumpstart

העדכון השבועי של OKEx נותן סקירה של מבצעים, תחרויות, רשימות ודיונים המאורגנים בכל שבוע.

השבוע ב- OKEx, יוזמת הכרייה הזעירה של OKEx הפופולרית שלנו המשיכה עם שני פרוטוקולי DeFi מבטיחים נוספים: MixTrust ו- Flamingo. בינתיים, OKEx הרוויח הוסיף Uniswap והשתוקק למשתמשים להרוויח הכנסה פסיבית עם תשואות גבוהות וגמישות רבה יותר..

המערכת האקולוגית שלנו ב- DeFi גם קיבלה השבוע שלושה אסימונים חדשים, כולל AVAX, ANW ו- INX, לצד החלפות נצחיות בשולי USDT ל- AVAX.

בנוסף, אנו מקיימים מספר מבצעים כדי לזכות בתגמולים נוספים ב- OKB על OKEx הרוויח כמו גם אסימונים של DIA, אסימונים של SRM ועוד.

לבסוף, אנו מזמינים אתכם להתכונן לבכורת סדרת OKExDeFi השולחן העגול שלנו, בה המנכ”ל שלנו, ג’יי האו, משוחח עם הארט למבור, מייסד שותף של Universal Market Access (UMA), על ערוץ היוטיוב שלנו.

פרויקטים חדשים של Jumpstart Mining

קיבלנו שני פרויקטים מבטיחים נוספים של DeFi ב- OKEx Jumpstart: MixTrust ו פלָמִינגוֹ.

MixTrust (MTX)

MixTrust הוא פרוטוקול הנפקת נכסים סינתטיים מבוזרים המבוסס על את’ריום ומספק פלטפורמת מסחר מבוצעת בין שרשרת, סינתזת נכסים חלקה, עסקאות רוחביות מבוזרות והלוואות משכנתא צולבות..

מחזיקי OKB יכולים כעת להמר על ה- OKB שלהם בכריית אסימוני MTX וליהנות מהימור ללא תשלום ללא תקופת נעילה או מינימום. למידע נוסף על פרויקט MTX והתחל להתמודד עכשיו.

פלמינגו (FLM)

פלמינגו הוא פרוטוקול מימון מבוזר ובתכנית מלאה, הבנוי על בלוקצ’יין ניאו. FLM הוא אסימון הממשל של פלמינגו ויופץ באופן מלא לקהילה על בסיס השתתפות.

כריית FLM החלה החל מהשעה 13:00 אחר הצהריים ב- UTC ב- 25. בספטמבר. המחזיקים יכולים להפקיד OKB כדי לכרות אסימוני FLM בתמורה. למידע נוסף על פרויקט FLM והתחל להערים כעת.


חַד & YFI: תוספות חדשות ל- OKEx להרוויח

OKEx הרוויחו אינטגרציות שהושלמו עם yearn.finance (YFI) ו- Uniswap (UNI), מה שמאפשר למשתמשים להפקיד אסימונים כדי להרוויח הכנסה פסיבית גבוהה. משתמשים יכולים להמר על אסימונים של USDT, DAI ו- USDC בפרוטוקול YFI ברשת, או להירשם כמנוי ל- UNI, עם זוגות זמינים כולל ETH – USDT, ETH – USDC, ETH – DAI ו- ETH – WBTC באמצעות OKEX Earn.

מבצעים

הרוויח כפול ב- OKEx הרווח

במהלך תקופת המבצע, פשוט לחץ על "להירשם" כפתור בדף זה והירשם כמנוי לכל מוצר להרוויח ב- OKEx הרווח כדי לפצל את מאגר התגמולים של 50,000 OKB תוך שהוא נהנה מתשואה חקלאית גבוהה. התגמולים יחולקו על בסיס כל הקודם זוכה.

OKEx Crypto Monsoon Season – שבוע 1

במהלך עונת OKEx Crypto Monsoon, משתמשי OKEx בהודו יכולים לחלוק מאגר פרסים בשווי 50,000 $ סרום (SRM) במשך ארבעה שבועות. כדי להיכנס, עליך לבצע עסקאות P2P, ותוכל לחלוק אסימונים של SRM ממאגר הפרסים בהתאם לנפח המסחר שלך. להירשם בעמוד זה ולמד עוד על כללי המבצע.

חידון השקה OKExDefiScoop מספר 1

סדרת #OKExDeFiScoop החדשה שלנו ב- YouTube היא היעד המיועד לכל הדברים #DeFi. הפרק הראשון החל עם בן זוגנו, צ’לו. כעת אנו מחלקים 10 USDT לעשרה זוכים.

כדי להיכנס, צפה בסרטון, לענות על השאלות כאן ופעל לפי הכללים כדי לנצח!

החזק OKB & סחר ב- DIA

משתמשים חדשים יכולים כעת להחזיק לפחות 10 OKB ולבצע מסחר נקודתי של לפחות 50 DIA כדי לקבל סיכוי לחלוק מאגר פרסים של 20,000 DIA. כדי לזכות בפרסים, הירשם ולמד עוד על הכללים והפרטים לפני השעה 15:59 UTC ב -30 בספטמבר.

OKEx TGIF: תודה לאל שהוא עף!

הצביעו על האסימון שלדעתכם יעלה הכי הרבה בסוף השבוע הזה, בין ה- 26 ל- 27 בספטמבר, ושתפו מאגר פרסים של עד 100 דולר. הצטרף לאירוע זה שלנו.

רישומים חדשים השבוע

OKEx רשמה השבוע שלושה אסימונים חדשים של DeFi, כולל AVAX, ANW ו- INX לצד החלפות תמידי בשווי USDT ל- AVAX.

מפולת שלגים (AVAX)

רשמנו מסחר נקודתי ב- AVAX לצד מסחר בשולי AVAX, חיסכון והחלפות נצח בשולי USDT ב- OKEx. כעת תוכל להתחיל לסחור ב- AVAX עם מינוף של עד 75x.

עולם העצבני העוגן (ANW)

Anchor Neural World בונה מערכת אקולוגית של שירותים מבוזרים אשר סובבים בעיקר סביב יישום שירותים המבוססים על בינה מלאכותית ולמידת מכונה. אתה יכול להציג את פרטי הרישום ולהתחיל לסחור ב- ANW / USDT החל מהשעה 10:00 בבוקר UTC ב -25 בספטמבר.

פרוטוקול תובנה (INX)

פרוטוקול התובנה מנפיק אסימוני INX להפעלת מערכת אקולוגית לתמורה הממוקדת על ידי המשתמש. המטרה הראשונה של הנפקת אסימונים היא לסמל את ערך הנתונים של משתתפי השירות ולבנות מערכת אקולוגית של פרוטוקול Insight סביב האסימון. המטרה השנייה היא להפוך את שירות פרוטוקול Insight לנגיש יותר למשתמשים, מפרסמים ובעלי עניין. צפו בפרטי הרישום והתחילו לסחור.

OKEx באירועים

האירוע הקרוב: סדרת AMA של OKExDeFi – dHedge

ב -25 בספטמבר נדבר עם הנריק אנדרסון, מייסד שותף של dHedge (DHT), בנושא שלנו ערוץ מברק רשמי. הצטרף אלינו בשעה 13:00 אחר הצהריים (UTC) לדיון בשידור חי אודות סחר חיקוי לא סודיאלי עבור סינתטיים.

סדרת שולחנות עגולים של OKExDeFi עם גישה לשוק האוניברסלי (UMA)

בשולחן העגול הזה הזמנו את הארט למבור, מייסד שותף של UMA, לחלוק את תובנותיו בכוחם של חוזים פיננסיים מבוזרים. הירשם כמנוי ל ערוץ יוטיוב בשביל ה הקרנת בכורה ב- 25 בספטמבר.

עקוב אחר OKEx

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map