אליסה שו: בשוק הקריפטו, נגזרים וגלובליזציה

COVID-19, התרסקות השוק 3.12, מחצית הביטקוין, ועכשיו, אנחנו כמעט נכנסים למחצית השנייה של 2020. עברנו הרבה תחת “הנורמה החדשה”, ובכל זאת, מה למדנו על השוק ועל למה עלינו לצפות בהמשך? מה יכול OKEx לעשות טוב יותר כשאנחנו עומדים במרחב הצפנה? הנה כמה מהמחשבות שלי על שוק הקריפטו, נגזרים ותכנון עתידי של OKEx.

I. מתאם בין שוק הקריפטו לשווקים הפיננסיים המסורתיים

ראשית נסתכל על מגמת השוק הכוללת במחצית הראשונה של שנת 2020. מאמצע פברואר ועד תחילת מרץ הכלכלה העולמית החלה לרדת, ונזילות השוק המסורתית הצטמצמה בהדרגה. במקביל, שווקי הקריפטו פיגרו אחרי השווקים המסורתיים, מכיוון שסנטימנט השוק עדיין צמח עקב הציפיות המחציות..

ב -12 במרץ סבל שוק הקריפטו על רקע משבר הנזילות העולמי. יחד עם הצטברות המינוף הגבוהה הקודמת, הביטקוין צנח עד ל -3,800 דולר ביום אחד. הצניחה הקיצונית עוררה בהלה בשוק, ונפח המסחר והפוזיציות בנגזרים ירד מתחת לרמת פברואר. והחל התאוששות הדרגתית בעקבות קלות בעיית הנזילות העולמית. במבט לאחור נוכל לראות זאת שוק הנכסים הדיגיטליים אינו עצמאי לחלוטין מהשווקים המסורתיים. בגלל טבעם השונה, לוקח זמן לסיכון הנזילות אצל האחר להתפשט לשני.

אולם משבר זה שם את הביטקוין באופק של אנשים רבים יותר. משקיעים מסורתיים יותר שמים לב לביטקוין והחלו להשקיע בו, מה שהופך את שני השווקים למתאמים יותר.

חוץ מזה, שום שוק יחיד לא יכול להיות עצמאי לחלוטין מאחרים אלא אם כן הוא מבודד לחלוטין. כל עוד יש אפשרות לארביטראז ‘, סוחרים מנצלים כדי למחוק את הפריסה ולקרב שני שווקים שונים.

לכל הנכסים יש מחזור דובי שור משלהם, וביטקוין אינו יוצא מן הכלל. זה לא יכול פשוט לעלות כל הזמן. עם זאת, אם מסתכלים על המגמה ארוכת הטווח, יש הרבה מקום לקריפטו המדד שיעלה בעתיד. במקרה של הקלות כמותיות, על מנת להתגונן מפני הסיכון של ירידת ערך במטבע פיאט, המשקיעים חייבים לבחור נכסים שיכולים לייצר תשואות גדולות יותר..

יתרונות הביטקוין על פני נכסים אחרים

(1) לאחר שהגיע לשיאו ב -20 אלף דולר בשנת 2017, BTC נכנס לשוק דובים בשנת 2018, החל בטיפוס איטי בשנת 2019, וכעת הוא עדיין נמצא בטווח שווי סביר יחסית בסביבות 9 מיליון דולר..

(2) שווי השוק הכולל של ביטקוין הוא פחות מ -200 מיליארד דולר. מכיוון שהנפח קטן, ההשפעה הכוללת של הקלות נזילות בשוק זה תהיה מהירה וברורה יותר.

משקיעים מוסדיים בחו”ל היו פעילים מאוד בשוק הקריפטו ברבעון הראשון, כאשר גרייסקייל, למשל, השקיעו שיא של 389 מיליון דולר ברבעון, ורכשו כ -60,000 ביטקוין, שהם כ -30% מהביטקוינים החדשים שנכרתו ברבעון. גווני אפור מחזיקים כיום סך של 310,000 ביטקוין, ותופסים כ- 1.7 אחוז מהביטקוינים במחזור.

כמו כן, בהסתכלות על נתוני השרשרת, מספר כתובות הלוויתן המחזיקות יותר מ -1,000 ביטקוין עומד כעת על למעלה מ -2,000, ועולה על רמת השיא של שוק השור ב -2017, עם שלוש כתובות נוספות המחזיקות יותר מ -100,000 ביטקוין. מספר הכתובות המחזיקות יותר מ- 0.1 ביטקוין הגיע לשיא של יותר מ -3 מיליון בכל הזמנים. בטווח הארוך, כאשר הביטקוין מצטרף לשורות הנכסים הגלובליים הגדולים, יותר אנשים ייקחו ביטקוין להקצאת נכסים בעתיד..

II. הצמיחה המהירה בשוק הנגזרים

מאז תחילת 2020 שוק הנגזרים פורח. אנו צופים שהיא תמשיך בצמיחה המהירה שלה לאורך כל השנה. ברבעון הראשון, היקף המסחר בשוק הנגזרים עלה על 2 טריליון דולר, עם 6.6 טריליון נפח מסחר נקודתי. היקף המסחר בנגזרים היה כשליש מזה של הספוט, עם נפח שוק הנגזרים הממוצע היומי של 23.3 מיליארד דולר ברבעון, עלייה של 274% לעומת השנה שעברה, ונפח הספוט עלה בכ -104% לעומת השנה שעברה..


OKEx בוחנת את שוק הנגזרים מזה כ- 7 שנים. נכון לעכשיו, פלטפורמת ה- One-Stop שלנו מספקת את מוצרי המסחר המקיפים ביותר, כולל חוזי נצח, חוזים עתידיים ואופציות, כולם עם אפשרויות שוליים של USDT או מטבעות קריפטוגרפיים אחרים. OKEx הובילה את השוק מבחינת נפח המסחר והפוזיציות, ראש בראש מול Bitmex. מכיוון שאנו מבצעים אופטימיזציה ושדרוג מתמיד של מוצרינו מבחינת תכונות ומנגנוני בקרת סיכונים, אנו מקדימים את הענף 1-2 שנים.

ראשית, יישמנו שדרוג לארכיטקטורה הטכנית לשיפור הביצועים. מכיוון ששוק הנכסים הדיגיטליים פועל במהירות, הדרישות לזמינות מערכת, מהירות עיבוד הזמנות וכושר עיבוד גבוהות יותר מדי יום. לכן, OKEx שדרגה את ה- מערכת ברקים 2.0 וה מנוע תואם סופר בשנה שעברה כדי לוודא שהיא תוכל לפעול ביציבות גם בתנאי שוק קיצוניים. זמינות המערכת שלה הגיעה ל -99.999%, מה שעלה ברמת התעשייה. מאז שהמערכת החדשה של הפלטפורמה עלתה לאוויר בשנת 2019, חל שיפור איכותי במהירות עיבוד ההזמנות. עיכוב ביצוע ההזמנות צומצם בסך הכל ב -50%. במקביל, השקנו מעקב אחר שוק בזמן אמת לכל מוצרי הסחר, העונים על צרכיהם של סוחרים מקצועיים.

שנית, יש לנו מערכת ניהול סיכונים מתוחכמת. שמנו את מערכת יחס שוליים מדורגת במקום לייעל את האלגוריתם לחיסול כפוי וסדר מפוצל, ושדרג את החישוב של מחיר מסומן. נכון לעכשיו, אנו שומרים על שיא של אפס החזרות על שוק המסחר העתידי והחלפין התמידי. וקרן הביטוח שלנו ממשיכה לצמוח, נכון להיום יש לה קרוב ל 100 מיליון דולר.

שלישית, מגוון המוצרים שלנו מקיף. בתחילת 2018 השקנו את מסחר החלפות תמידי, התומך כעת ב -15 מטבעות עיקריים; למסחר עתידי, הוספנו חוזים דו-רבעוניים, וזה תומך אפשרויות מרווח של USDT או מטבעות קריפטוגרפיים אחרים, מה שהופך אותו למאוד נוח למשתמשים לממש אסטרטגיות השקעה מגוונות. בינואר השקנו גם מסחר באופציות, והציענו תאריכי תפוגה מרובים, מחירי ביצוע עשירים ולמעלה מ 100 חוזים לסוחרים. הוספנו גם שלוש תכונות חדשות שיעזרו למשתמשים להבין יותר אודות מסחר באופציות, כולל גילוי אופציות, מחשבון אופציות ומעקב אחר שוק בזמן אמת..

OKEx הוא שוק המטבעות הקריפטוגרפי המגוון ביותר בתעשייה, ונמשיך להתמקד בחיזוק פעולות המערכת, בשיפור חוויית המשתמש ובהקלת נזילות השוק בעתיד..

III. פריסת גלובליזציה למחזור מלא של OKEx

אני רוצה לחלוק עוד כמה מחשבות על חילופי הדברים שלנו, כולל המיקום האסטרטגי שלנו ל- OKEx.

למרות עשור של פיתוח, המודל העסקי החזק ביותר במערכת האקולוגית בקריפטו הוא עדיין מרכזיות. לאחר שוק ראשוני פושר, נגזרות הפכו ללהיט החדש. בכל הנוגע להתפתחויות של חילופי הצפנה, אנו יכולים לצפות לראות את המגמות הבאות בעתיד.

ראשית, השוק כולו יפעל לפי כלל 80/20, כאשר חברות דרגה ראשונה תופסות את נתח השוק העיקרי, ופלטפורמות דרג שני ושלישי יתחרו בשוק הנישה..

שנית, חילופי מדרגה ראשונה יבנו מערכת אקולוגית עשירה ומקיפה יותר ויהפכו לפלטפורמת שירותים משולבת וחד פעמית עבור מוצרים ושירותי נכסי קריפטו; בעוד שבורסות דרג שני ושלישי יתמקדו בשוק מחולק.

שלישית, מרכזיות מרכזיות יישארו דומיננטיות בענף למשך פרק זמן מסוים, אך DEX ​​תתפתח בהדרגה והשניים צפויים להשלים זה את זה..

לבסוף, מבחינת השווקים הגלובליים, ניתן להגדיר מחדש את חילופי המדרגה הראשונה. מכיוון שחלק מהשווקים המתעוררים נמצאים במגמת עלייה, כמו אינדונזיה ורוסיה, שם הבורסות המקומיות מהוות כמעט 50% או יותר מהשוק המקומי..

מה עם OKEx? חשבנו על דרכים לשרת טוב יותר את המשתמשים הקיימים שלנו, אך היכן גבולות השוק? כיצד ניצור מרחב שוק חדש? בכנס המנהלים שלנו בתחילת השנה, הצענו אסטרטגיה גלובלית מלאה המשתרעת על כל הכיוונים של העסקים שלנו.

מצד שני, אנו ממשיכים להתרחב בעולם. "גלובליזציה אמיתית" פירושו לבצע לוקליזציה של המוצר שלך בכל מדינה כדי לשרת משתמשים מקומיים. זהו אתגר חדש עבורנו להכות שורשים בשווקים מתפתחים מכיוון שעלינו להתקרב לתרבות המקומית, להרגלי המשתמשים ולהבין את המתחרים בשוק המקומי..

כמו תמיד, עם חשיבה יזמית והצניעות ללמוד, אנחנו לא מפסיקים לחקור מוצרים ומגמות חדשות בשוק. במקביל, אנו מעמידים את מערכת ניהול הסיכונים שלנו בראש סדר העדיפויות. באיזון שבין פיתוח לטווח הארוך לתועלות לטווח הקצר, תמיד נבחר בראשון.

עקוב אחר OKEx ב:

https://twitter.com/OKEx

https://www.facebook.com/okexofficial/

https://www.linkedin.com/company/okex/

https://t.me/OKExOfficial_English

https://www.reddit.com/r/OKEx/

https://www.instagram.com/okex_exchange

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map