סינתזת נכסים: דרך חדשה לגמרי לנכסים אמיתיים מסומנים

ב- OKEx אנו מסתכלים כל העת לעתיד – ואנו מאמינים שמשמעותו DeFi.

כדי להפיץ את המסר, המנכ”ל שלנו, ג’יי האו, מקיים סדרת שיחות שולחן עגולה #OKExDeFi וירטואלית עם מנהיגים מענפים שונים כדי לדון בהתקדמותם, בתובנותיהם ובתוכניות העתידיות שלהם במימון מבוזר..

בשולחן העגול הזה, ג’יי מראיין את ג’ורדן מומטזי, תורם ליבה בסינת’טיקס. ג’ורדן עזרה להוביל את פרוטוקול Synthetix מהספר הלבן שלו להיות פרויקט DeFi השלישי בגודלו בקריפטו. הוא מוביל את הפעילות לפרויקט ומגיע עם שורה של חוויות סטארט-אפ וחברות, כולל PayPal ו- Singtel.

להלן נקודות השיא המרכזיות מהשולחן העגול.

ג’יי: מלבד מתן חשיפה ברשת לכל נכס, במיוחד נכסים בעולם האמיתי, באופן מבוזר, Synthetix מאפשר למשתמשים לסחור בנגזרים של נכסים אלה – מסחורות למניות. כיצד מגדילה Synthetix את נגישות המשתמשים לשווקים פיננסיים מסורתיים?

ירדן: הדבר הברור הראשון שאנחנו באמת דוגלים בו הוא האופי חסר ההרשאות של הפלטפורמה. הוא מבוזר והוא הופך בהדרגה לביזור יותר, אך הוא ללא היתר. אין תהליך הרשמה לחשבון, אין הגבלות – זה רק פרוטוקול שמאפשר למשתמשים לתקשר עם הנכסים האלה.

מחוץ לסינתסים עצמם והחשיפה שתוכלו להשיג לנכסים הללו, בנינו גם ממשק לאופציות בינאריות. אפשרות בינארית היא דרך למשתמשים להשתמש בנכסים שברשותנו וכמובן, לחזות את התוצאה של אירועים או יעדים מסוימים. אנו בונים גם פלטפורמה עתידית, בדומה ל- dYdX ועוד שלל פלטפורמות עתידיות מבוזרות.

אנו מכוונים להיות BitMEX המבוזר, ולכן אנו באמת מנסים להביא את הפתרון בדרך מבוזרת וללא הרשאה למשתמשים. יש מספר מוצרים שיש לנו או שיהיה לנו, ובסך הכל, הנושא הוא שזה ללא הרשאה והכל ברשת.

ג’יי: לפני כמעט שבוע, קרן סינטיקס הסתיים ועכשיו שלושה DAOs משתלטים: פרוטוקול DAO, GrantsDAO ו- SynthetixDAO. כיצד מסמנים שינויים אלה שינוי פאזה בממשל סינטיקס? מה הפירוש של קהילת סינטיקס?

ירדן: זה היה אבן דרך גדולה עבור סינטטיקס – כך שההכרזה הייתה, כמובן, בנקודה בה הכל בוצע והועבר לרוחב … אבל זו הייתה עבודה בעיצומה זמן רב. כעת, יש לנו שלושה ד”ו המכסים שלושה תחומי תמיכה שונים.

יש לנו את GrantsDAO, שנמצא שם כדי לממן מוצרים ציבוריים – אז יש לנו קבוצה של אנשים, בעיקר הקהילה, שמעורבים בפועל ב- GrantsDAO. GrantsDAO בעצם מצביע על הפרויקטים התומכים בבניית כלי בנייה, או כל סוג אחר של תמיכה במערכת אקולוגית. ה- GrantsDAO נמצא שם בכדי לסייע בפיתוח פיתוח וכלים סביב המערכת האקולוגית.

יש לנו את פרוטוקול DAO, שהוא בעצם ארבע מתוך שמונה מולטי-שיג שעושה את כל שדרוגי הליבה – כך שכל מה שקשור לחוזים המשודרגים או להוסיף מוצרים עובר דרך פרוטוקול DAO, שהוא קבוצה נפרדת של אנשים.

ה- SynthetixDAO הוא למעשה האוצר. ה- Synthetix DAO מממן את כל הקבוצות המעורבות ובעצם אחראי על מימון המערכת האקולוגית ופרוטוקול הליבה עצמו..

הסיבה שבגללה זה חשוב היא שזה צעד לקראת הכללת הקהילה בקבלת ההחלטות בתהליך השדרוג – וזה צעד לקראת סוג כלשהו של הצבעה או השתתפות של אסימונים..


ג’יי: מה אתה מקווה שהשחקנים הריכוזיים כמו OKEx יוכלו לעשות יותר כדי להקל על שטח ה- DeFi?

ירדן: DeFi מצליח כרגע יחסית טוב. ברור שזה נהיה יותר ויותר ידוע כקטגוריה בתוך הצפנה, אבל, כלומר, המספרים והקהל שיש לקבוצות כמו OKEx – כרגע אנחנו לא קרובים לזה.

עבור כל פרויקט ב- DeFi, אני חושב שעבודה צמודה עם שחקנים מבוססים היא מספר אחת – שימוש בבסיס הידע שיש לכם אבל גם מנסה להשתמש בפלטפורמות שבניתם כדרך להפיץ מודעות כדרך להגביר את המסרים. וההזדמנויות בתוך DeFi.

אני חושב שתהיה התכנסות בין שני סוגי העולמות – העולמות המבוזרים והמרכזיים. אני חושב שמישהו שממוקם כמו OKEx היה רוצה לעשות הרבה חינוך והרבה מודעות להעלאת סוגי הדברים שדה-פי באמת מנסה לעשות..

ג’יי: הצע מילה אחת לתאר את עתידו של DeFi – ומדוע?

ירדן: מילה אחת … הייתי אומר שהמילה הזו תהיה "ייחודי." אני חושב שסוגים אלה של משחקי תיאום ומערכות תיאום מעולם לא נעשו בקנה מידה זה. יכולת ההחדרה של DeFi, הדרך בה נבנו מוצרים על גבי המוצרים, היא מאוד מאוד ייחודית. זה די מרגש להיות באמצע זה.

סיכום זה נערך לשם הבהרה.

עקוב אחר OKEx

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map