ג’יי האו בטלוויזיה PAXE: הרחבת OKEx בקוריאה 2020

ב- 25 באפריל התראיין מנכ”לנו ג’יי האו לטלוויזיה Pax Economic (PAXE TV), ערוץ שידור קוריאני ידוע המתמקד במטבעות קריפטוגרפיים ומגמות בלוקצ’יין, כדי לדון בתובנות השוק ובתכנית של OKEx להתרחב לקוריאה בשנת 2020. לאורך כל ראיון, ג’יי דיבר גם על השותפות החדשה של OKEx עם MeconCash, פרויקט בלוקצ’יין איכותי שעוזר לנו להרחיב את שער הפיאט שלנו בקוריאה.

האם אתה מתרגש מההוראות החדשות שלנו? מה ג’יי חושב על המערכת האקולוגית של בלוקצ’יין בשנת 2020? בדוק את הראיון למטה ואת שאלה&כפי שתמללנו עבורך, על כל השאלות שג’יי ענה.

לצילומי הראיון המלאים, אנא בקרו בכתובת: http://www.paxetv.com/tv/view.html?idxno=24148

מנכ”ל OKEx ג’יי האו התראיין ל- PAXE TV

1. אנא הציגו את עצמכם בפני הצופים בקוריאה

בטוח. A-ni-ha-sya-you, I’m Jay Hao, CEO of OKEx. תודה שיש לי כאן.

2. אנא הציגו את OKEx לצופים בקוריאה.

OKEx הינה בורסת נכסים דיגיטלית עולמית, המציעה שירותי מסחר כגון סחר נקודתי, נגזרים כמו חוזים עתידיים, החלפת עולם, סחר באופציות, שווקי C2C וכן הלאה..

כמערכת אקולוגית של בלוקצ’יין קול, ל- OKEx יש גם בריכת כרייה משלה, ארנק ורשת ציבורית.

אתם מוזמנים לעקוב אחרי (@ Jayhao8) או OKEx () בטוויטר למידע נוסף;)

3. האם לדעתך יחול שינוי משמעותי במערכת האקולוגית של הבלוקצ’יין בשנת 2020? אם כן, מה זה יהיה?

אין ספק.

כשמדובר בשנת 2020, כלכלת העולם הושפעה מאוד מווירוס הכורונים. שוק המניות, שוק העבודה … ממש קשוח. בתקופה קשה זו, “הכנסה פסיבית” תהיה המפתח במערכת האקולוגית של הבלוקצ’יין שלנו במהלך השנה כולה.


DeFi התפתח במהירות רבה, ואנו מאמינים שהוא יהפוך למרכיב מכריע במערכת הפיננסית המסורתית. השקנו מוצרים שונים כדי לאפשר למשתמשים להרוויח כסף פסיבי בקלות על ידי הלוואות, הימור והפקדה של Defi.

4. איך אתה מתכנן להרחיב את העסק שלך בקוריאה?

ובכן, 200 מיליארד דולר – זה הסכום אליו הגיע שווי השוק של שוק הקריפטו בשנה שעברה. ברור ששוק זה עדיין צומח מאוד ובמהירות. הנתונים של OKEx מצביעים על כך שקוריאה היא אחת המדינות הפעילות מאוד בענף שלנו.

אנו מאוד מעריכים את ההתלהבות של המשתמשים בקוריאה. וכאן תמיד נמצא אחד השווקים המובילים שאנחנו מעריכים הכי הרבה. לא משנה כל אחד מהפרויקטים או הקהילות המבטיחות, הם תמיד המניעים שמאפשרים לנו להציע שירותים ברמה יוצאת דופן יותר לכולם. כמו כן, השותף שלנו OKEx קוריאה ישאף כמיטב יכולתם לספק למשתמשים הקוריאנים את הגישה הקלה ביותר למטבעות קריפטוגרפיים.

5. מה מביא את OKEx לשתף פעולה עם MeconCash? מה אתה חושב על השותפות?

המטרה של OKEx היא לעורר את הצמיחה של תעשיית הבלוקצ’יין, כמו גם את הכלכלה המועברת על ידי בלוקצ’יין. זה התענוג שלנו לשתף פעולה עם פרויקטים באיכות גבוהה של בלוקצ’יין כמו MeconCash. שיתוף הפעולה הזה בין OKB לבין Meconcash הולך להיות win-win.

אנו מקפידים על תקן גבוה של תהליך בדיקת פרויקטים מעת לעת. הנהלים נקבעים כדי להגן על האינטרסים של הסוחרים שלנו, וגם מבטיחים שהפרויקטים המשותפים שלנו הם באיכות גבוהה. ו- MeconCash עוזר לנו להרחיב את שער הפיאט שלנו בקוריאה.

6. מה דעתך על MeconCash?

אנו מעריכים מאוד את מה ש- MeconCash תרם לתעשייה, ובמיוחד פועל שער פיאט בקוריאה עם מכונות כספומט. הודות לכך, אנשים בקוריאה יכולים לקבל גישה לקריפטוגרפיה ביתר קלות באמצעות אימוץ המונים.

אנו חולקים את אותה מטרה ובונים יחד עבור הענף.

7. מה זה OKB? מה התוכנית העתידית של זה?

OKB הוא אסימון שירות שהונפק על ידי OK Blockchain Foundation ו- OKEx אימצה אותו כחלק חיוני במערכת האקולוגית OKChain. נכון להיום, OKB פיתחה עד 13 תרחישים של יישומים מבוססי פלטפורמה יחד עם 35 מקרי שימוש ביישומים חיצוניים, כמו רכישת מוצרים או שירותים עם האסימונים..

בהיותם רשומים ב 50 בורסות נקודתיות, 9 בורסות פיאט לקריפטו, המשתרעות על 141 מדינות ואזורים ברחבי העולם … זה מראה עד כמה OKB נגיש מאוד.

כדי לשמור טוב יותר על מערכת האסימונים, יש לנו גם תוכנית רכישה חוזרת של OKB – 30% מההכנסות מדמי העסקה משוק הספוט של OKEx ישמשו לרכישה חזרה של OKB.

OKB, הוא העתיד שלנו.

8. ספר לנו עוד כיצד OKEx תמשיך לתרום לתעשיית הבלוקצ’יין.

כעת אנו מציעים למשתמשים שלנו תיק מוצרים מקיף ביותר – C2C, ספוט, שוליים ונגזרים כגון חוזים עתידיים, אופציות והחלפה תמידית. כרגע, הן בריכת הכרייה והן השרשרת הציבורית הם מה שאנו מפתחים באופן פעיל.

עבור רשת ציבורית, השקנו משלנו – OKChain, ואת ה- DApp הראשון שלה – OKEx DEX. OKChain פתוח לכל קהילות הבלוקצ’יין ותומך בסוגים שונים של דאפים. משתמשים יכולים להנפיק אסימונים משלהם, ליצור זוגות מסחר ולסחור באופן חופשי באמצעות OKChain. בעתיד, אני מקווה שאפליקציות מבוזרות יותר יעלו לאוויר כדי לעורר את ההתפתחות המהירה של התעשייה.

אנו מקווים להישאר הדדית לשוק הפיננסי המסורתי, במיוחד ישנם יותר ממיליארדי אנשים שלא מסוגלים לקבל גישה לשירותים פיננסיים מסורתיים. לכן, נעזור להם להיפטר מהכללה כלכלית ואז ליהנות מהכנסתם הפסיבית. EARN – התכונה החדשה שהושקה היא one-stop shop המאפשרת למשתמשים לגשת לכל המוצרים הפיננסיים של OKEx, כולל היערכות וחסכון, שם משתמשים יכולים להרוויח הכנסות מריבית.

9. אם יש לך מה לומר לצופים הקוריאנים בפעם האחרונה, אנא ספר להם.

תעשיית הבלוקצ’יין עשתה התקדמות רבה בשנה שעברה, אך היא עדיין צעירה. הייתי אומר שטכנולוגיית הבלוקצ’יין עוד ארוכה הדרך עם פוטנציאל צמיחה עצום.

אנו שמחים לראות יותר ויותר פרויקטים של בלוקצ’יין איכותיים כמו Meconcash אשר הודגרו בקוריאה ותרמו לתעשייה ברחבי העולם. כשחקן, אנחנו מאוד מוכנים ללכת יחד עם פרויקטים קוריאניים וגם עם משתמשים, כדי לדחוף את התפתחות תעשיית הבלוקצ’יין לשלב הבא..

עקוב אחר OKEx ב:

https://twitter.com/OKEx

https://www.facebook.com/okexofficial/

https://www.linkedin.com/company/okex/

https://t.me/OKExOfficial_English

https://www.reddit.com/r/OKEx/

https://www.instagram.com/okex_exchange

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map