כורי ביטקוין צופים את עונת הגשמים מכיוון שהמחיר נשאר מתחת ל -10 אלף דולר: שוק הקריפטו מדי יום

נכון לשעת העיתונות (11:00 UTC), הביטקוין (BTC) נסחר בקרוב ל -9,800 דולר וירד 0.25 אחוזים במהלך 24 השעות האחרונות, לפי מחיר מדד ה- BTC של OKEx. נכון לעכשיו, שווי השוק הכולל של קריפטוגרפיה עולה 0.1% והדומיננטיות של BTC עומדת על 66.7%, לפי CoinGeckoהנתונים.

מטבעות קריפטוגרפיים גדולים עם כובע גדול הולכים לרוחב – עם Ethereum (ETH) בירידה של 0.12 אחוזים ו- Litecoin (LTC) עולה 0.42 אחוז.

לוח אינדקס אסימונים של OKEx (החל מהשעה 11:00 UTC). מקור: OKEx

תחת מידע על מטבע OKEx, ORBS הוא המרוויח ביותר במשך 24 השעות האחרונות עם תשואה של 18.16 אחוזים. מרוויחי צמרת אחרים הם DEP ו- THETA.

APM הוא המפסיד הגדול ביותר במהלך 24 השעות האחרונות – לאחר שאיבד 14.23 אחוז מערכו.

הרווחים המובילים שינוי 24 שעות המפסידים המובילים שינוי 24 שעות
אורבס / USDT 18.16% APM / USDT -14.23%
DEP / USDT 17.35% DGB / USDT -12.85%
THETA / USDT 16.10% KCASH / USDT -8.47%

הרווחים המובילים & מפסידים (USDT) במשך 24 השעות האחרונות. מקור: OKEx

ירידה בקושי בכריית הביטקוין עשויה להעלות את המחיר

על פי OKLink דפדפן בלוקצ’יין, ביטקוין שינה קושי בשעה 10:06 שעון הונג קונג, היום. הקושי של רשת הביטקוין ירד בשישה אחוזים ל -15.14 ט ‘.

מאז 2011 חלו 264 התאמות קושי, מתוכן 48 התאמות כלפי מטה. ההתאמות כלפי מטה של ​​יותר משישה אחוזים התרחשו פי 15 – בהיקף של 31.25 אחוז בסך הכל ביטלניוז נתונים.

ביטלניוז הוסיף כי מחירי ה- BTC עלו כמעט ב -50% ומעלה בחודש לאחר כל התאמת קושי כלפי מטה של ​​יותר משישה אחוזים – למעט זה ב -7 בנובמבר 2019. 

עונת הגשמים טרם הגיעה

מכיוון שמחירי החשמל חשובים כל כך עבור הכורים, עונת הגשמים באזור דרום מערב סין תקבע אם יכולים להיות חיים שניים לאסדות הכרייה הוותיקות יותר, כמו אנטמינר S9..

על פי BlockBeats לדווח, כורים רבים אמרו שהם עדיין מחכים לעונת הגשמים. בשל הטמפרטורה הגבוהה במחוז סצ’ואן בימינו, הביקוש המחי לחשמל גדל מאוד – מה שהוביל להעברת חשמל מכריית ביטקוין כדי להבטיח את השימוש היומיומי בחשמל על ידי התושבים.

ב- F2Pool’s אתר אינטרנט, הוא ציין כי כמה בריכות כרייה יכולות לספק 0.032 $ לקוט”ש בעונת הגשמים. תחת עלות חשמל זו, חלק מאסדות ה- S9 עשויות לחזור לכרייה רווחית.

משקיעים מוסדיים שמגיעים עם תשתיות משתפרים

כפי שציינו ב- Crypto Market Daily אתמול, ישנם סימנים ברורים לכניסה של וול סטריט לשוק הביטקוין. במהלך השבוע האחרון, אפשרויות ה- CME פתחו ריבית שיא של כל הזמנים – מתקרב ל -150 מיליון דולר.

השיא העצום ב- CME Bitcoin Open Open Interest (OI) גילה עוד כי סוחרים מוסדיים הימרו יותר בתחום ההצפנה. האופציה הכוללת OI לקחה 14 אחוז מסך נתח השוק, לפי שיפוע נתונים, מאתמול.

ניתן להסביר את ה- OI הרקיע שחקים באפשרות שלקוחות מוסדיים רבים יותר מחזיקים בתפקידים ארוכי טווח.

סה”כ אפשרויות BTC ריבית פתוחה. מָקוֹר: לְסַלֵף

מכיוון שלקוחות מוסדיים נוספים הועלה ל- CME ול- Bakkt, אתגרי האבטחה נדונים שוב. פריצה של מספר בורסות ברחבי העולם איימה על כמה משקיעים. לדוגמא, בינאנס היה פריצה עבור יותר מ -7,000 ביטקוין לפני שנה.

ארקה ציין בדו”ח האחרון כי ה- CME מציע מעט ידוע "החלפה לפיזי" אוֹפְּצִיָה – שהוא הסכם דו צדדי בין צדדים נגדי המאפשר ליישב את מעמדו הארוך עם ביטקוין בפועל.

בורסת ההצפנה המסופקת פיזית המסופקת מבית Bakkt בניו יורק הודיעה על הכיסוי הביטוחי החדש שלה דיווח שהיא העלתה 70 לקוחות מוסדיים. פיתוח תשתית זו יסייע גם למשוך יותר משקיעים מוסדיים.

ניתוח טכני של ביטקוין

לפי מחיר OKEx BTC רבעוני לעתיד (BTCUSD20200626), הביטקוין עדיין פועל בטווח של 9,280 עד 10,200 דולר בטווח הקצר ועדיין בערוץ כלפי מעלה. כל עוד 9,280 דולר מחזיקים, המגמה לטווח הקצר צריכה להיות נשלטת על ידי השוורים.

בגלל מחזור המסחר ללא שינוי למסחר תוך יום, רדיפה אחר המחיר במגמת עלייה עשויה להיות מאוד מסוכנת. אנו מצפים שהטווח הצר יסתיים עד חודש מאי, והוא יפוג לכל המאוחר.

תרשים 4H של OKEx BTC Futures Quarterly (BTCUSD0626). מקור: OKEx

ניתוח טכני של Ethereum

עבור חוזים עתידיים רבעוניים של OKEx Ethereum (ETHUSD0626), 205 דולר הם רמת התמיכה העיקרית למסחר לטווח קצר. אם איננו יכולים לראות פריצת מחירים מעל 220 דולר בהיקף עצום, זו יכולה להיות מלכודת שוורים נוספת.

אנחנו עדיין לא יכולים לראות מגמה עצמאית במחיר האתר.

תרשים 4H של חוזה עתיד רבעוני של OKEx (ETHUSD0626). מקור: OKEx

כתב ויתור: אין לקחת חומר זה כבסיס לקבלת החלטות השקעה, ולא להתייחס כהמלצה לעסוק בעסקאות השקעה. מסחר בנכסים דיגיטליים כרוך בסיכון משמעותי ויכול לגרום לאובדן ההון המושקע שלך. עליך לוודא שאתה מבין היטב את הסיכון הכרוך ולקחת בחשבון את רמת הניסיון שלך, את יעדי ההשקעה ולבקש ייעוץ פיננסי עצמאי במידת הצורך

OKEx Insights מציג ניתוחי שוק, תכונות מעמיקות וחדשות אוסרות מאנשי מקצוע בקריפטו.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner