זהב סמלי מוצא תמיכה באמצעות SALT ו- NEXO עם ההשקה

זהב אסימון המכונה ‘פקס זהב’

בשבוע האחרון הושק PAX זהב. הצעה חדשה זו מתפקדת כמטבע יציב, המגובה בזהב פיזי. המוצר נוצר, והושק, על ידי PAXOS – יוצר פופולרי של מטבעות שכבות שונות, שזוכה לאימוץ בעולם הבלוקצ’יין.

מרבית משתתפי התעשייה מאמינים כי נכסים יקרי ערך הסובלים מחוסר נזילות הם המועמדים המושלמים לאסימון באמצעות בלוקצ’יין. זהב מתאים לקטגוריה זו בצורה מושלמת – כאשר PAX מבקשת לנצל את ההון.

PAX Gold הוא אסימון מבוסס ERC-20, כאשר כל אחד מהם מייצג אונקיית טרוי אחת של זהב. קשירה זו לזהב מאפשרת לאסימונים לחקות שווקי זהב. זה גם מאפשר למחזיקים להשקיע בעקיפין במתכות יקרות, אם כי בצורה יעילה יותר, מכיוון שהאסימונים נזילים יותר, ואינם דורשים דמי אחסון..

חשבונות ריבית וביטחונות

עם ההשקה, היה אימוץ מיידי של PAX Gold, כאשר חברות מרובות התבטאו והצביעו על תמיכתן הקרובה בנכס באמצעים שונים. באופן ספציפי יותר, שתי פלטפורמות הלוואות מבוססות בלוקצ’יין – NEXO ו מלח – צעד קדימה. הראשונים יציעו חשבונות חסכון בריבית הממומנים על ידי PAX Gold, ואילו האחרונים יקלו על הלוואות קריפטו המשתמשות ב- PAX Gold כבטוחה..

הכללה זו של PAX Gold במספר פלטפורמות, כמו אלה המוצעות על ידי SALT ו- NEXO, מצביעה על עתיד מזהיר עבור מטבעות יציבים..

בין אם הוא מנוצל כבטוחה ובין אם הוא אמצעי לגידול כספים בחשבון הנושא ריבית, הסכמת התעשייה של מטבעות נמשכים ממשיכה לגדול. המשתתפים בתעשייה זיהו את יכולתם לתפקד כרמפות הפעלה / כיבוי לקריפטו, וכעת הם שואפים לתמוך בכך.

פַּרשָׁנוּת

בשבוע האחרון, נציגי Paxos, SALT ו- NEXO התפנו כל אחד להגיב על השימוש שלהם ב- PAX Gold. להלן מה שהיה לכל אחד ואחת לומר בעניין.

צ’רלס קסקילה, מנכ”ל פקסוס, הצהיר,

“במערכת פיננסית דיגיטלית ועולמית, בעלות על זהב פיזי היא השקעה מסורבלת ומיושנת; לא קל לסחור, לחלק, להזיז או למנף כנגד השקעות אחרות. אמנם קל לסחור בנגזרות זהב – תעודות סל, חוזים עתידיים וזהב לא מוקצה – אך מדובר בייצוגים סינתטיים, ולא בבעלות חוקית על זהב פיזי, ויש להם נגישות מוגבלת. זהב שנרכש דרך חנויות לא מוכרות אינו רק יקר, אלא גם מסוכן מכיוון שאיכותו ומקורו של הזהב אינם מאומתים … PAX Gold פותר את האתגרים הבסיסיים הללו. קל לסחור כמו תעודות סל או ביטקוין, הוא נייד ונחלק במיוחד, והוא גם מעניק למחזיקים בעלות על הזהב האיכותי ביותר בעולם. מעולם לא היה קל יותר להחזיק או לסחור בזהב ואנחנו נרגשים לתת גם למוסדות וגם לגישה של הפרט לזהב בצורה מהירה וזולה יותר. על ידי הנחת זהב על בלוקצ’יין אנו דמוקרטים את הגישה לזהב. “

ג’ני שייבר, סמנכ”לית SALT, הצהירה,

“מתכות יקרות אידיאליות לאסימון. לזהב, למשל, יש משמורת פיזית מוסדית מבוססת היטב ובסיס רחב של משקיעים המכירים את סוג הנכסים … הזהב הוחזק באופן מסורתי כגידור כנגד נכסים בקורלציה הפוכה כמו מניות ומטבע פיאט, כך שהוא מספק למחזיקי אסימונים דיגיטליים עם אפשרויות פיזור נכסים מוכרות. על ידי הצעת PAX Gold כסוג הביטחונות החדש ביותר שלנו, אנו מוסיפים ערך ללקוחותינו על ידי שילוב היתרונות של השקעות זהב עם גישה נוחה לקרנות באמצעות הלוואות מגובות קריפטו. “

 

נקסו

NEXO, שממוקמת בלונדון, אנגליה, הינה חברת הלוואות בלוקצ’יין אשר הוקמה בשנת 2017. יש לציין כי הם מספקים לקהל לקוחותיהם גישה להלוואות מיידיות / קווי אשראי המגובים על ידי נכסי קריפטו. הפעילות התרחבה וכללה חשבונות חסכון בריבית.

מלח

חברה זו שבסיסה בדנבר, קולורדו, הוקמה בשנת 2016 ומתמחה בהלוואות מגובות קריפטו. בתקופה שחלפה מאז הקמתם, SALT הצליחה להרחיב את השירותים למגוון מדינות, כולל, אך לא רק, את הדברים הבאים:

  • הממלכה המאוחדת
  • ארצות הברית
  • בְּרָזִיל
  • שוויץ
  • ניו זילנד

בחדשות אחרות

NEXO אינה החברה הראשונה שמציעה חשבונות נושאי ריבית הממומנים באמצעות מטבע יציב. למרות שהם עשויים להיות הראשונים להשתמש ב- PAX Gold, אחרים, כמו BlockFi, כבר מציעים מוצרים דומים. לאחרונה התבוננו בקצרה בכמה מהיצעי ה- stablecoin השונים בשוק וכיצד הם ממלאים תפקיד בפלטפורמת BlockFi..

מטלות יציבות – האם הן גימיקיות או טרנדיות

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner