כיצד לקנות ביטקוין בסינגפור

אם אתה מנסה לקנות ביטקוין בסינגפור, יש לך כמה שאלות, ונקודות שיש לקחת בחשבון לפני ביצוע הרכישה. זה מתחיל במקום הטוב ביותר לקנות ביטקוין בסינגפור. לצד זאת, תרצה לקבל הורדה על כל תקנות הביטקוין והקריפטו בסינגפור, כמו גם על השלכות המס של ההשקעה שלך שם..

כל אלה תחומים שנעסוק כאן יחד עם מתן 5 המקומות הראשונים שלנו לרכישת ביטקוין בסינגפור.

מה צריך לקחת בחשבון לפני שקונים ביטקוין בסינגפור

מלכתחילה, תרצה להיות מוכן עם המידע הטוב ביותר האפשרי על ביטקוין בסינגפור כדי להבטיח שאתה מציב את עצמך במצב הטוב ביותר האפשרי. להלן מספר שיקולים עיקריים שיש לבצע לפני הרכישה:

תקנות מקומיות: זה חל בשתי חזיתות. ראשית, אתה רוצה לוודא שכל התקנות המקומיות בסינגפור מאפשרות לך לסחור בביטקוין ואם יש מגבלות שאתה צריך להיות מודע להן. אתה גם רוצה לוודא שהמתווך שתבחר תואם את כל התקנות המקומיות עבור מתווכי ביטקוין בסינגפור.

דמי מסחר מתווכים: אלה יכולים להגיע בצורות רבות ולכן חשוב להסתכל מעבר לעמוד הראשון כדי לוודא שאתה מקבל את התמורה הטובה ביותר האפשרית. עם מתווכים רבים המציעים מסחר ללא עמלה וללא הנחות, אתה באמת יכול לחסוך כאן.

פלטפורמת מסחר: במיוחד אם אתה סוחר ביטקוין חדש, תרוויח מפלטפורמת מסחר קלה לשימוש. אם אתה מתקדם יותר, ייתכן שתרצה לעסוק ברמה אחרת של תכונות מסחר או מחקר. פלטפורמות המסחר המוצעות הופכות אז לחלק מהותי מהחוויה שלך.

המקומות הטובים ביותר לרכוש ביטקוין (BTC) & קריפטו בסינגפור

תשלומים

Paybis היא נקודת התחלה אמינה ביותר לרכישת ביטקוין ושאר מטבעות קריפטוגרפיים בסינגפור. הם קיימים מאז 2014 ועזרו לסוחרים רבים להתחיל את המסחר בקריפטו בנוחות הצורך רק בכרטיס האשראי או החיוב שלך כדי לקנות..

תזדקק לארנק של צד שלישי בעת רכישה דרך Paybis מכיוון שהם פשוט מקלים על העסקה שלך, אך כל תהליך ההרשמה יכול להסתיים בפחות מ -15 דקות על פי החברה. זה כולל מגוון שקוף מאוד אך נוח של בדיקות KYC כדי להתאים לרגולציה ולהבטיח חוויית מסחר בטוחה עבורך.

הם חברה גלובלית באמת המציעה שירותים לא רק בסינגפור, אלא ביותר ממאה מדינות אחרות ברחבי העולם. העמלות שתיתקל בהן הן בעלות ערך טוב ותחרותיות עם אחרים במגזר, תלוי בשיטת התשלום בה אתה משתמש. העמלות הנמוכות ביותר נמצאות אם אתה משתמש בפיקדון SEPA בשיעור 1.5% מהעסקה. עבור כרטיס האשראי או כרטיס החיוב שלך, העמלות מתחילות ב -6.99%.

ב- Paybis תמצאו גם מגוון רחב של תכנים חינוכיים בכל ההיבטים של מסחר במטבעות קריפטוגרפיים שיכולים להועיל מאוד אם אתם מתחילים בתחום..

ב- Paybis תמצאו גם: Ethereum (ETH), Litecoin (LTC), Ripple (XRP), Bitcoin Cash (BCH) ו- Stellar Lumens (XLM), Tether (USDT), בינאנס (BNB), ניאו (NEO), טרון (TRX).

לקבלת מידע נוסף, תוכל להעיף מבט בסקירת Paybis שלנו, או לעבור ישירות אל תשלומים להירשם.

קריפטומט

Kriptomat הוא שירות חילופי מטבעות וארנקים מרתק שקיים מאז 2018 וממוקם באסטוניה, מקום פופולרי עבור כמה מהפרויקטים התעשייתיים המהימנים ביותר. החברה גדלה לספק כעת שירותי מסחר ואחסון קריפטו ליותר מ -80 מדינות ברחבי העולם, כולל סינגפור.

בהיותך אירופאי אתה יכול לסמוך על קריפטומט כדי לספק שירות שקוף ביותר שתואם את כל התקנות המקומיות והבינלאומיות. הם גם משתמשים במתקני אחסון קירור עבור עד 98% מהאחזקות כדי להבטיח שהכספים שלך יישארו בטוחים.

אתה יכול לבצע רכישה כאן ב- Kriptomat בקלות רבה על ידי שימוש בכרטיס האשראי או החיוב שלך עם עמלות שנותרו תחרותיות מאוד לצד שירותים אחרים. תוספת של 3.65% תהיה על עסקה בכרטיס בעוד שישנן גם מספר שיטות eWallet שתוכלו להשתמש בהן לרכישה בשיעורי עמלה מעט גבוהים יותר..

בסך הכל, קריפטומט מספקת שירות מאובטח מאוד, נגיש ורב-פנים המאפשר לכם לקנות, למכור או לאחסן את אחזקות המטבעות שלכם בין אם אתם סוחרים בסינגפור או ממדינות רבות אחרות ברחבי העולם..

ב- Kriptomat תמצאו גם: יותר מ -30 מטבעות קריפטוגרפיים אחרים הזמינים לסחר.

אל תהסס להסתכל בקריפטומט סקירה שלנו לקבלת מידע נוסף, או לעבור אל קריפטומט ישירות כדי להתחיל.

בינאנס

Binance הוא אחד השמות המובילים בעולם בכל הנוגע לחילופי מטבעות קריפטוגרפיים. הם מאוד מהימנים ומוסדרים במלטה במסגרת חוק הנכסים הפיננסיים הווירטואליים של מלטה המספק סוחרים הגנה נוספת מעבר למוניטין המצוין שלהם..

כעת תוכלו לרכוש ביטקוין ורבים מהמטבעות הקריפטוגרפיים האחרים שמציעה Binance באופן ישיר ומיידי באמצעות כרטיס האשראי או החיוב שלכם לצד מספר שיטות נוחות אחרות כמו העברה בנקאית ישירה. עמלות אלה גבוהות מעט משימוש בבורסה אך עדיין תחרותיות מאוד בין 1% -3.5% בהתאם לשיטה. במסחר בבורסה תחוו את אחת מהעמלות האחידות הנמוכות ביותר בענף, מ- 0.1%.

אם אתה רוצה להתחיל לסחור כאן, תמצא שתהליך האימות הוא גם מהיר ונוח מאוד. ניתן לאמת אתכם תוך מספר דקות בלבד באמצעות העלאה אלקטרונית של כמה מסמכים בסיסיים. Binance מציגה גם את אחד הטווחים הרחבים ביותר של הצעות הצפנה הקיימות בתחום. תוכלו למצוא יותר מ -100 מטבעות הקריפטוגרפים הפופולריים ביותר שזמינים כאן יחד עם אלטקוינים רבים, ומטבע Binance מקורי משלהם (BNB)..

הם גם מספקים פלטפורמת מסחר קלה לשימוש עם מספר תצוגות מסחר שונות שתוכלו להתאים לרמת החוויה שלכם.

ב- Binance תמצאו גם: מאות מטבעות קריפטוגרפיים אחרים לסחר כוללים את כל המטבעות העיקריים ומגוון עצום של אלטקוינים.

עיין בסקירת הבינאנס שלנו או עבור אל בינאנס החלף להרשמה. השתמש בקוד הנחה: EE59L0QP לתבוע א 10% קאשבק על עמלות מסחר.

קראקן

קראקן היא אחת מחילופי הקריפטו הוותיקים בענף. הם פועלים כבר יותר מעשור ועם זה זכו לכבוד נרחב בענף בקרב הסוחרים. הם מציעים מסחר ברחבי העולם בביטקוין ועוד מטבעות קריפטוגרפיים רבים, כולל בסינגפור.

העמלות הנמוכות שלהם עוזרות להפוך את קראקן לבחירה אטרקטיבית מאוד עבור הסוחרים. אם ברצונך לרכוש קריפטו באופן מיידי בכרטיס האשראי או כרטיס החיוב שלך, תמשוך עמלה של 3.75% + 0.25 אירו על העסקה שלך, אם כי תוכל לבצע סחר באמצעות תמורת עמלות שמתחילות ביצרן של 0%, ולוקח 0.10%..

שתיים מתכונות המסחר הפופולאריות והייחודיות ביותר שתמצאו בקרקן הן היכולת לסחור בחוזים עתידיים על קריפטו, והסיכוי לעסוק במסחר בשולי הצפנה במינוף נרחב עד 50: 1. זה נהדר עבור סוחרים מתקדמים יותר וניתן לעשות זאת באמצעות פלטפורמות המסחר החדשניות של Kraken.

עם פלטפורמות מסחר זמינות המתאימות לרמות שונות של חוויית מסחר, תגלה כי קראקן פונה היטב עבורך ולא משנה באיזו רמה אתה סוחר. כולם מטפלים כאן החל ממתחילים גמורים ועד ותיקים מנוסים.

בקרקן תמצאו גם: מגוון רחב של יותר מ -40 קריפטוסים אחרים כולל Ethereum (ETH), Litecoin (LTC), Ripple (XRP) ועוד.

לקבלת מידע נוסף, אתה תמיד יכול לבדוק את סקירת Kraken המלאה שלנו, או לעבור ישירות אל קראקן אתר למידע נוסף.

ביטרקס

ביטרקס היא בורסה נוספת המאפשרת לך כרגע לקנות ולסחור במגוון מטבעות קריפטוגרפיים, כולל ביטקוין. הם ידועים בתעשייה בהיותם אחד הבורסות הבודדות שאינן גובות דמי רישום עבור פרויקטים שונים, ובעלות מוניטין של יושרה..

חשוב לציין מנקודת מבט אמון כוללת, ביטרקס יש מספר נקודות לטובתו. הם אחת מהבורסות המוכרות ביותר בתעשייה עם גיבוי של צוות מכובד מאוד שמחזיק ביותר מ- 40 שנות ניסיון בתחום ה- IT והאבטחה. הם מעולם לא חוו הפרות משמעותיות ועמדו בנהלי ה- KYC וה- AML המחמירים ביותר, תוך שהם מבטיחים כי ההרשמה נוחה. היותם מבוססי ארה”ב גם מבטיחים שהם פועלים בצורה שקופה ביותר.

מנקודת מבט של משתמש ומסחר, הם משתמשים באימות דו-גורמי כסטנדרט, “אסטרטגיית ארנק אלסטית ורבת שלבים” מתקדמת שמבטיחה החזקת אבטחה בארנקים חמים וקרים בנקודות שונות. גם רשימות היתרים של IP וגם ארנקים כדי להבטיח אבטחה בעסקאות קיימות, כאשר כתכונת אבטחה ייחודית סופית, הבורסה מספקת שירות התאוששות לכל פיקדון קריפטו המוערך מעל 5,000 דולר. זה מכסה אותך אם אתה שולח מטבע לארנק מהסוג הלא נכון

כרגע הם מקבלים תושבים מסינגפור.

קרא את ביקורת Bittrex או בקר ביטרקס.

תקנת הביטקוין בסינגפור

שאלת המפתח כאן שתשאל תחילה מתמקדת בחוקיות הביטקוין בסינגפור, והיא ביטקונית חוקית בסינגפור?

ביטקוין חוקי לחלוטין בסינגפור וכך גם סחר במטבעות קריפטוגרפיים רבים אחרים, והפעלת חילופי ושירותי קריפטו. למעשה, סינגפור ורגולטור השווקים שלהם MAS נוקטים גישה פתוחה במטבעות קריפטוגרפיים יותר מאשר במקומות רבים אחרים.

במהלך השנה האחרונה, הרגולציה והגישה לביטקוין ומטבעות קריפטוגרפיים אחרים בסינגפור התפתחו עם יישום חוק שירותי התשלומים. זה בעצם מספק מסגרת הפעלה במסגרתה חברות המפעילות ומספקות שירותי ביטקוין וקריפטו מוסדרות ומורשות תחת MAS.

החוק משמש גם לתמיכה בפיתוח ושימוש בתהליכי KYC ו- AML שונים. באופן כללי, ניתן לומר כי סינגפור נוקטת גישה מאוזנת וידידותית מאוד לביטקוין ולקריפטו באופן כללי, תוך הבטחת סביבת מסחר בטוחה ומאובטחת שתוכלו להשתתף בה..

מיסוי סינגפור על קריפטו

כשמדובר במס קריפטו ובמס ביטקוין בסינגפור, אינך מחויב במס על רווחי הקריפטו שלך בסינגפור. זאת בשל העובדה כי אין מס רווחי הון בסינגפור.

עם זאת, אם אתה משלם, או מקבל ביטקוין או מטבעות קריפטוגרפיים אחרים כתשלום, תצטרך לשלם מס על מוצרים ושירותים, הגרסה הסינגפורית של מע”מ העומדת כיום על 7%, ומס הכנסה שיש לה כיום סוגר הגבוה ביותר של 22%.

אנחנו לא יועצי מס. תקנות המס תמיד מתפתחות. חשוב שתעשה בדיקת נאותות משלך ותדבר עם יועץ מס מוסמך בנושאים הקשורים למס.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner