אסטרטגיות מסחר עתידיות בביטקוין

לימוד אסטרטגיות המסחר הפופולריות ביותר בביטקוין עתידי הנמצא בשימוש כיום יכול להיות דרך חכמה לשפר את המיקום שלך ואת רמת מיומנות ההצפנה הכוללת. משקיעים נבונים מבינים שאף אחד לא יכול לחזות בדיוק של 100% את הפניות שהשוק יקבל. עם זאת, ישנן כמה שיטות שסוחרים משתמשים בהן כדי להפחית את הסיכון שלהם ולשפר את הרווחים שלהם.

כל סוחר זקוק לתוכנית כלשהי. אסטרטגיה זו מספקת לך מפת דרכים שתסייע לך לשמור על עקביות. אסטרטגיית מסחר עוזרת לך להפריד בין החלטות ההשקעה שלך לבין הרגשות שלך. תוכנית זו תעזור לך להחליט מתי להיכנס ולצאת מעסקאות. זה גם יעזור לך לזהות הזדמנויות כגון מגמות מתפתחות.

החדשות הטובות הן כי החוזים העתידיים בביטקוין הם ללא ספק הנגזרים הקריפטוגרפיים הנסחרים ביותר. ככזה, יש יותר נזילות בשוק מתמיד. בנוסף, פלטפורמות מרובות מציעות כעת אפשרויות מסחר בביטקוין עתידי.

מה הם ביטחונים עתידיים?

לפני שתסחר נכס כלשהו, ​​עליך להבין את מטרתו העיקרית. במקרה של ביטקוין ביטקוין, המטרה העיקרית היא ספקולציות בשוק. ספקולציה זו מסייעת גם בהנחיית שוק הביטקוין. אם המשקיעים נוהרים לחוזים עתידיים של ביטקוין עם פרמיות גבוהות יותר, הביטקוין יחווה עליית מחירים ברוב הנסיבות.

ספקולציות סוחר

כאשר אתה סוחר בביטקוין Futures, חשוב שתנצל את כל המידע העומד לרשותך כדי לנחש מושכל לגבי תנועות השוק העתידיות של Bitcoin. חשוב לציין, ביטקוין Futures מאפשר לך להרוויח רווחים גם כאשר שווי השוק של Bitcoin יורד. כאשר המשקיעים מאמינים שירידה קרובה של ערך הביטקוין קרובה, הם יפתחו חוזים קצרים. להפך, אם אתה מאמין שהערך יגדל לאורך חיי החוזה, היית רוצה לפתוח חוזה ארוך.

מיקום קצר

קיצור נכס הוא אסטרטגיה פופולרית בה משתמשים סוחרי מניות במשך עשרות שנים. כשאתה פותח פוזיציה קצרה, אתה שואל ביטקוין באמצעות עסקאות ממונפות. ואז אתה מוכר את כל האחזקות שלך. ברגע שמחיר הביטקוין יורד ליציאה הקבועה מראש, אתה קונה ביטקוין במחיר הנמוך יותר. לאחר מכן תוכל להחזיר את המלווה ולשמור על ההפרש בין מחיר המכירה למחיר הקנייה כרווח שלך.

מיקום ארוך

תפקיד ארוך אומר פשוט שאתה רוצה לנעול ביטקוין במחיר החוזה שלך מכיוון שאתה מאמין שהוא יהיה הרבה יותר גבוה בסוף ההסכם. היית פותח את החוזה שלך במחיר היום למועד מאוחר יותר. כאשר המועד מגיע, תוכלו למכור את הביטקוין שלכם ולשמור על הרווחים.

אסטרטגיית ניהול סיכונים

שימוש פופולרי נוסף עבור Bitcoin Futures הוא על ידי קהילת הכרייה למתן חשיפה לסיכון עקב תנודתיות בשוק. הכורים ישתמשו בביטקוין Futures כדי לנעול את הרווחים שלהם שנצברו מאימות עסקאות. כורה יכול להשתמש בחוזה עתידי כדי להבטיח שהם לא לוקחים הפסדים בגלל תנודתיות בשוק. באופן לא מפתיע, כורים מכרים את הביטקוין שלהם בפרמיה באמצעות חוזים עתידיים.

בורסות נחשבות המציעות עתיד


הבורסות המובילות המציעות מכשירים פיננסיים ייחודיים אלה כוללות אמריטרייד, CME, OKCoin, BitMEX, ו הואובי. מגוון זה מספק למשקיעים מגוון רחב של אפשרויות חוזה. מעניין שיש כ -10 מיליארד דולר בחוזים עתידיים של ביטקוין הנסחרים מדי יום. נזילות זו משווה באופן ישיר יותר הזדמנויות שוק למשקיעים שמוכנים לקחת את הזמן לשלוט בכישוריהם.

פּרֶמיָה

בדרך כלל, Bitcoin Futures נסחר בשער פרמיה בהשוואה למחיר הספוט. ישנן סיבות רבות להתרחשות זו. הגורם העיקרי לכך הוא ספקולציות משקיעים. לאחר מכן, יש שוויון בריבית. זו נוסחה השולטת ביחסים בין ביטקוין לדולר והערך העתידי של כל אחד מהם בהתבסס על שיעורי ההלוואות / הלוואות.

ספקולציות בשוק

אם אתה רוצה להיות סוחר מצליח של ביטוח עתיד, עליך ללטש את כישורי הספקולציות שלך. השלב הראשון בתהליך זה הוא להתחיל לפקח על מחיר הביטקוין באופן אובססיבי. תרצה לשים לב למחיר הספוט ולשינויים משמעותיים בשווי השוק.

אסטרטגיה חכמה נוספת היא לצפות בתנופת השוק הכוללת. שוק הקריפטומה יעבור לעיתים קרובות בקורלציה לביטקוין ולהיפך. אם אתה רואה שהשוק כולו הולך לירוק, יש סיכוי גדול שביטקוין יעקוב אחר שאר השוק. בנוסף, כאשר ביטקוין ירחים, זה בדרך כלל מהדהד בכל שוק האלטקוין. תנועה מקושרת זו אינה מובטחת. כאשר ביטקוין עובר בנפרד, או אפילו בניגוד לכך, משוק האלטקוין הוא ידוע כקישור.

ברגע שיש לך תחושה של תנועות השוק הנוכחיות של ביטקוין ואיך שהם משחקים במומנטום הכללי של שוקי הקריפטו, אתה מוכן לבחון גורמים חיצוניים. פריטים כמו סיפורי חדשות, סיקור ונושאים רגולטוריים ראויים לתשומת לבך. ראוי לציין כל חדשות שעשויות לשפר או לעכב את האימוץ בקנה מידה גדול של ביטקוין. באופן מכריע, לחדשות רגולטוריות יכולה להיות ההשפעה הגדולה ביותר על מחיר הנכס הזה. התפקיד שלך הוא לאסוף את החדשות האלה ולהניח הנחה לגבי ההשפעה שלה על הרשת.

תחזיות מחיר משכילות

אסטרטגיה זו תדרוש ממך ניחושים משכילים לערכו של הביטקוין במועד מאוחר יותר. כמו כן, עליך לקבוע מתי יהיה הזמן הטוב ביותר לצאת מההשקעה שלך. אסטרטגיית היציאה שלך צריכה לכלול את שני התרחישים. אתה רוצה לדעת מתי לפדות את הרווחים שלך. כמו כן, עליכם לדעת מתי לצאת מהשוק ולקצץ בהפסדים. כזכור, הביטקוין ממשיך לחוות תנודתיות גבוהה ושווי השוק שלו יכול לעלות או לרדת בפתאומיות רבה. כתוצאה מכך, ביטקוין הוכיח את עצמו כקשה לחיזוי היסטורי.

בנוסף, החדשות היחסית של הענף כולו מותירה את המשקיעים בחוסר אמין דומה. השוואות הן מצבי שוק אחרים או נכסים הדומים מאוד לאלו המדוברים. עם נכסים מסורתיים, לימוד התנועות של נכסים קרובים זה יכול לעזור לספק תובנה נוספת לגבי ההתפתחויות הפוטנציאליות בעתיד.

הצעות מחיר עתידיות בביטקוין באמצעות קבוצת CME

הצעות מחיר עתידיות בביטקוין באמצעות קבוצת CME

החדשות הטובות הן שחוזים עתידיים בביטקוין מורכבים בדרך כלל מחוזים עם פרקי זמן ארוכים יותר וביטקוין הוכיח את עצמו כנוטה לעלות ערך לאורך זמן. בסך הכל, ביטקוין חווה כמעט 9 שנים של צמיחה בשווי השוק לפני התיקונים העיקריים של 2018-2019. כאשר נכס חווה ללא הרף מחיר עתידי העולה על מחיר הספוט, הוא ידוע כמצב של קונטנגו.

שני סוגים של עתיד ביטקוין

כיום ישנם שני סגנונות עיקריים של חוזים עתידיים של ביטקוין העומדים לרשות המשקיעים – חוזים עתידיים לפדיון קבוע וחוזים קבועים. חוזים אלה חולקים מאפיינים רבים עם ההבדלים העיקריים המתעוררים במתכונת העמלות של כל אחד מהם:

עתיד לפדיון קבוע

בחוזה ביטוח עתיד לבגרות קבועה אתה משלם פרמיה קבועה מראש כאשר אתה פותח את עמדתך. אתה יכול גם לשלם אגרה עם תום החוזה שלך.

חוזים תמידיות

חוזים קבועים מציעים לכם מבנה שכר אחר. אתה משלם שיעור משתנה. שיעור זה מסתגל ארבע פעמים ביום, או כל שמונה שעות.

סחר בתנאי שוק שונים

הדבר הטוב בסחר בביטקוין Futures הוא שאם נעשה כהלכה, יש מקום לרווח בתרחיש בשוק השור או הדוב. חשוב להבין את הניגוד בין שני השווקים הללו וכיצד הוא צריך להתאים לאסטרטגיית המסחר הכוללת שלך.

שוק השוורים

בשוק שור, המשקיעים יפתחו פוזיציות ארוכות ויחכו לרווחיהם. מכיוון שלעתיד יש נטייה לסחור בשווי גבוה יותר ממחיר הספוט, הריצות של שוורים יכולות להביא לשוק פרמיות גבוהות יותר. עליית מחירים זו היא תוצאה ישירה של התמקדות משקיעים להתכונן לעליית שווי השוק הצפויה.

שוק דובים

להיפך, שווקי דובים יוצרים תרחיש שבו חוזים עתידיים יכולים להיסחר בשווי נמוך יותר ממחיר הספוט של נכס. ירידות מחירים אלה הן תוצאה של משקיעים המבקשים לשמר הון ומיקום מחדש לתנועות עתידיות.

שיקולי תפוגה

תקן התעשייה מציב את מרבית תאריכי התפוגה של חוזים עתידיים ביום שישי האחרון בחודש. חוזים אלה כוללים הסכמים חודשיים והן הסכמים רבעוניים. ידיעת מידע זה יכולה לעזור לך להתאים את אסטרטגיית ההשקעה שלך להתפתחויות הקרובות בתחום.

מבני תשלום עתידיים של ביטקוין

נכון לעכשיו, הבורסות הפופולריות ביותר המציעות ביטקוין Futures נשענות על שני מבני תשלום עיקריים. האפשרות הראשונה היא מבנה השכר ההפוך. בתרחיש זה, אתה מציב את BTC כבטוחה להסכם ההשקעה שלך. הסגנון השני של מבנה התשלומים מכונה מבנה תשלומים ליניארי. הניגוד העיקרי הוא שחוזים עתידיים ליניאריים מחייבים אותך לבצע את התשלומים שלך ב- USDT ישירות.

מעניין שבשנתיים האחרונות הופיעה גם אסטרטגיות תשלום היברידיות. חוזים אלה מספקים למשקיעים גמישות רבה יותר מבחינת סוגי התשלומים. אתה יכול אפילו לבחור מטבעות שונים כדי לקבל את הרווחים שלך. תרחיש זה מועיל למשקיעים שעשויים לדרוש רווחים מסוימים ששולמו בדולר, ואילו אחרים נשארים במטבעות קריפטוגרפיים.

סחר בארביטראז ‘

יש גם הזדמנויות להרוויח רווחים משונות המחירים בין הבורסות לעיתים לאורך כל החוזה שלך. סוחרים ישתמשו לעתים קרובות בממרח זה, המכונה גם “הבסיס” כדי להרוויח רווחים מהירים. חשוב לציין, כי אסטרטגיה זו מחייבת אותך לארביטראז ‘. ארביטראז ‘הוא אחד מצורות המסחר העתיקות ביותר הידועות לאדם. ארביטראז ‘של ביטקוין מתרחש בכל פעם שמשקיע עוסק בקנייה ומכירה בו זמנית של ביטקוין בשווקים שונים או בצורות נגזרות במטרה למנף חוסר יעילות מחירים בין פלטפורמות המחזיקות באותו נכס. ארביטראז ‘אפשרי בכל פעם שאתה שם לב:

  • אותו נכס נסחר במחירים שונים בשווקים שונים
  • שני נכסים בעלי תזרים מזומנים זהה אינם נסחרים באותו מחיר
  • כאשר לנכס יש מחיר עתידי צפוי אך אינו נסחר במחיר זה

הצורות המוקדמות ביותר של ארביטראז ‘כוללות פשוט רכישת נכס במיקום אחד והבאתו למיקום אחר ומכירתו לרווח. כיום אלו המתגוררים בסמוך למעבר גבול ממוקמים באופן ייחודי להשתתף בסחר מסוג זה. למרבה המזל, נכסים דיגיטליים נותנים לנו את היכולת לסחור כאילו היינו נמצאים בכל מקום ברחבי העולם.

סחר בארביטראז 'של טובין אמיתיים

סחר בארביטראז ‘בסחורות מסורתיות

מוֹקֵד

כאשר אנו עוסקים באופן ספציפי בארביטראז ‘של מטבעות קריפטוגרפיים, יש לשקול כמה שיקולים אחרים. ראשית, אתה רוצה לחפש דמי מסחר נמוכים כדי להבטיח שהרווחים שלך לא ייזללו בעסקה. לאחר מכן, תצטרך לשקול את מהירות העברת הנכס שלך. במקרה של ביטקוין ביטקוין, זמני ההחלפה משתנים מאוד בהתאם לפלטפורמה בה אתה משתמש. לבסוף, אתה רוצה נכס בעל נפח גבוה. למרבה המזל, עתיד הביטקוין מספק את כל שלושת התרחישים הללו לעיתים קרובות.

אסטרטגיות מסחר עתידיות בביטקוין

כעת, לאחר שהבנתם טוב יותר את חלק מהיסודות של המסחר בביטקוין בחוזים עתידיים, אתם מוכנים ללמוד על שלוש אסטרטגיות המסחר העיקריות בהן משתמשים המשקיעים כיום. החדשות הגדולות הן שניתן להשתמש בטכניקות אלה כמעט בכל סוג נכסים המציע חוזים עתידיים. שתי הטכניקות העיקריות הן:

  • ארביטראז ‘עתידיים במזומן ושאת
  • ארביטראז ‘פרימיום בין חליפין

ארביטראז ‘במזומן ובשאת פרימיום

אסטרטגיית המסחר העתידית של Cash-and-Carry היא הפופולרית ביותר בשוק מסיבות רבות. בעיקר, הפופולריות שלה נובעת מגישה ניטרלית בשוק שלה. אם נעשה כהלכה, אסטרטגיית המזומנים-לשאת ממזערת את חשיפת הסיכון עבור המשקיע. הפחתה זו בחשיפה לסיכון נובעת מהאופן שבו טכניקה זו צופה כל תנועת שוק. המטרה העיקרית של טכניקה זו היא ניצול חוסר יעילות תמחור במחיר הספוט

יסודות מזומנים ושאת-ארביטראז ‘

הצעד הראשון בארביטראז ‘מזומנים ונושא הוא בסיס להערכת השוק. יהיה עליך לעקוב מקרוב אחר ההפרש האחוזי בין מחיר הספוט הנוכחי של ביטקוין למחיר חוזי ביטקוין עתידיים. התחל לרשום הערות יומיות של אחוז המחיר בשעה מסוימת ביום. נתונים אלה יאפשרו לך לערוך מודעות טובה יותר לאופן שבו שתי נקודות המחיר מתאימות.

בשלב הבא, ארביטראז ‘של Bitcoin Futures יבצע שתי רכישות. הרכישה הראשונה תהיה מיקום ארוך בביטקוין. חשוב לציין, מדובר בהשקעה ישירה בביטקוין. לאחר מכן המשקיע יפתח חוזה עתידי של ביטקוין באותו זמן ובאותו סכום. באופן קריטי, חוזה זה צריך להיות במחיר שנחשב יקר בעיני המשקיע.

תנודתיות

ברוב המקרים, תבחין כי חוזי החוזה העתידיים חווים תנודתיות מחירים אינטנסיבית יותר מאשר ביטקוין באופן ישיר. הם גם נסחרים תמורת ערך הרבה יותר גבוה בדרך כלל. עם זאת, ישנם מקרים בהם החוזים העתידיים יורדים גם מתחת למחיר הספוט. יהיה עליך להשתמש בתרשים שלך כדי לקבוע מתי מחיר העתיד אינו נפרד מהמחיר הספציפי.

עם סיום החוזה המשקיע ממלא את התחייבויותיו באמצעות הביטקוין שנרכש במקור. ההבדל בין מחיר הספוט הנוכחי של ביטקוין לעלות חוזה העתיד הוא הרווח. הזדמנות זו קיימת בכל פעם שההזרמה מעמדת החוזים העתידיים קצרה עולה על עלות הרכישה ועלויות הנשיאה על מעמד הנכס הארוך.

לא הוכחה מלאה

נכון ששיטת המזומנים והשימוש אכן מגבילה את הסיכון בתנאי שוק מסוימים. עם זאת, אסטרטגיה זו אינה יכולה לעשות דבר בכדי לחסל את העלויות בעלויות הנשיאה. במילים טובות, תרצה לעקוב אחר העמלות שלך וגורמים אחרים כגון עלויות מרווח. כל אלה יכולים להצטבר לרווחים שלך לאורך זמן.

Interbit Exchange Premium Arbitrage

באסטרטגיית ההשקעה הבין-חליפית, אתה מבקש להרוויח מהשונות במחירי העתיד מפלטפורמה אחת לאחרת. ישנן דרכים רבות לבצע משימה זו. הצורה הפשוטה ביותר היא למצוא פערי מחירים עתידיים של ביטקוין בין פלטפורמות ולסחור בנכס שלך בין כל אחד מהם כדי להרוויח את הרווח. זה אמנם נשמע פשטני, אך יש להימנע מכמה סיכונים נוספים.

חוסר יעילות במחירי עתיד של ביטקוין בין חילופי - Bitcoinfuturesinfo.com

יעילות מחיר של עתיד ביטקוין בין חילופי חילופי – Bitcoinfuturesinfo.com

אחד הדברים הראשונים שאתה רוצה לבחון הוא צמדי המסחר שמציעות הפלטפורמות. אתה עלול לגלות כי זוג מסחר מסחרי בביטקוין הוא במחיר מופקע בהשוואה לתחרות. משקיעים מסוימים עשויים אפילו לבחור לבחון שלושה זוגות מסחר כדי למצוא חוסר יעילות. טכניקה זו נקראת ארביטראז ‘משולש תוך-חילופי.

אוטומציה

כיום ישנם מספר דאפים ובוטים בשוק שיכולים לעזור לפשט את התהליך הזה. בנוסף, לעתים קרובות סוחרים בונים סקריפטים מותאמים אישית כדי לפקח על ערך הנכסים בפלטפורמות שונות. יש אפילו מקרים של מפתחים שמבצעים אוטומציה של התהליך כולו לאורך כל היום. בדרך זו הם יכולים לאט לאט לגייס רווחים זעירים לאורך כל פעילות המסחר שלהם.

סיכוני ארביטראז ‘בין-חליפיים

במצב זה עליכם לשים לב היטב לנזילות הנכסים המדוברים, לדמי העסקה ולזמני ההעברה. ארביטראז ‘בין-חליפין הוא פעולה רגישה לזמן שיכולה להיהרס אם לנכס שאתה שולח לוקח שעות להגיע לבורסה האחרת. אתה יכול לפקח על שיעור העמלות של ביטקוין ונפח המסחר כדי להרגיש את זמן ההמתנה המשוער לעסקה את הזמן והעמלות שלך. כמו כן, הקפידו לוודא כי הבורסה אינה חווה עיכובים בפיקדונות או משיכות. כל התרחישים הללו עלולים לגרום לך להחמיץ את חלון הזמן הצר שעליך להשלים את סחר הארביטראז ‘שלך.

סיכום – סחר בחוזים עתידיים בביטקוין

סחר בביטקוין עתידיים הוא תהליך עדין שלוקח זמן לשלוט בו. החדשות הגדולות הן שברגע שפיתחתם אסטרטגיית מסחר אמינה שתוכלו לעקוב אחריה, תוכלו פשוט להכניס את רכב ההשקעה שלכם לדרך ולהתחיל לצבור ניסיון מיד. המפתח להצלחה שלך טמון ביכולת שלך להעריך את שוק הביטקוין ולהעלות השערות לגבי המחיר העתידי של נכס דיגיטלי זה. למרבה המזל, אתה עכשיו חמוש באסטרטגיות הפופולריות ביותר לסחר עתידי בשוק.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map