כיצד לרכוש ביטקוין מזומן (BCH)

ביטקוין מזומנים (BCH) היא מערכת מזומנים אלקטרונית של עמית לעמית שהיא תוצאה של מזלג קשה מהבלוקצ’יין של ביטקוין. ראוי לציין, מזומן ביטקוין הוא ללא ספק המזלג הקשיח המצליח ביותר עד כה. פרויקט זה נכנס לשוק בענן של מחלוקת. עם זאת, לאחר שהתפשט העשן, ביטקוין מזומנים התגלה כאחד מעשרת המטבעות הקריפטוגרפיים הטובים בעולם מבחינת שווי השוק. למידע נוסף בקרו במדריך ההשקעה בביטקוין מזומנים.

אנו מציגים את חמשת הברוקרים המובילים המציעים אפשרות לקנות ביטקוין מזומן (BCH) באמצעות כרטיס אשראי או כרטיס חיוב.

בינאנס

בינאנס היא אחת מחילופי המטבעות הקריפטוגרפיים הגדולים והידועים בעולם. היתרונות של רכישת ביטקוין מזומן (BCH) כאן הם שאתה נהנה מדמי החליפין הנמוכים יותר מהבורסות המתחרות, והנזילות המוגברת מאפשרת לך לקנות ולמכור במהירות כדי לנצל חדשות מרגשות בשוק..

קרא את סקירת Binance שלנו או בקר בינאנס.

השתמש בקוד הנחה: EE59L0QP תמורת 10% cashback מעל כל עמלות המסחר.

תשלומים

תשלומים להפעיל פלטפורמת רכישת ביטקוין וקריפטוגרפים מהימנה מאוד בה תוכלו לקנות ביטקוין מזומן (BCH) ומגוון של קריפטו אחר באמצעות לא יותר מאשר כרטיס האשראי או החיוב שלכם. הם קיימים מאז 2014 ועזרו למאות אלפי אנשים לבצע רכישות ביטקוין מזומנים (BCH).

אם אתה פשוט רוצה לקנות ביטקוין מזומן (BCH) ולהחזיק, זו אחת הדרכים הקלות ביותר לרכוש ביטקוין מזומן (BCH) עם כרטיס אשראי או כרטיס חיוב..

קרא את סקירת Paybis שלנו או בקר תשלומים.

קריפטומט

קריפטומט הוא שירות חילופי מטבעות וארנקים מבוסס-איחוד אירופי הפועל מאז 2018. מטהם באסטוניה המהווה מוקד אירופי מהימן עבור חברות דומות. לאחר שהוקמה על ידי סרדג’אן מחמוטוביץ ‘המתמצא בטכנולוגיה, הם פועלים כעת ביותר מ -80 מדינות ברחבי העולם ומשרתים משתמשים ברחבי העולם. קריפטומט היא אפשרות מצוינת לאירופאים & משקיעים אסיאתיים המעוניינים פשוט לקנות ולמכור ביטקוין מזומן (BCH) לטווח הארוך. אין לקוחות בארה”ב.

קרא את סקירת Kriptomat או בקר קריפטומט.

קראקן

קראקן הוא אחד השמות הוותיקים כשמדובר בבורסות מטבעות קריפטוגרפיים הפועלות בענף.

מהתחלה צנועה, הם הפכו כעת לאחד השמות המוכרים ביותר במרחב המציע מבחר נרחב של נכסים לסחר כולל ביטקוין מזומן (BCH).

עלויות המסחר תחרותיות מול בורסות אחרות והן המשיכו להתפתח כעת ומציעות הן חוזים עתידיים והן מסחר בשוליים.

קרא את סקירת Kraken שלנו או בקר קראקן.

מטבעות

מטבעות מקלה על רכישת ביטקוין מזומן (BCH) קנדה ללא מהומה ולקנות או למכור את הנכס במהירות באמצעות הפלטפורמה הקלה לשימוש שלהם. הם קיימים מאז 2017 ויש להם מספר שותפויות מהימנות מאוד שהקימו אותם עם מוניטין מוצק של מטבעות קריפטוגרפיים. הם רשומים ב- FINTRAC גם כעסק בשירותי כסף, ולכן אמינים מאוד מבחינה זו. אין לקוחות בארה”ב.

לְבַקֵר מטבעות.

מה זה ביטקוין מזומן (BCH)?

Bitcoin Cash הוא קוד פתוח, מבוזר, מטבע קריפטוגרפי. הוא נוצר באוגוסט 2017, אז התרחשה ‘מזלג קשיח’ של ה- Bitcoin (BTC).

מה זה עושה?

ביטקוין קאש מתפקד, בעיקר, כמטבע דיגיטלי. הרשת מנצלת את טכנולוגיית הבלוקצ’יין כדי להקל על המעקב אחר עסקאות באמצעות ספר ספר דיגיטלי.

כאשר משתמשים בו כראוי, BCH מאפשר זול (<דמי עסקה ממוצעים של 1 סנט) והעברות ערך מהירות להתרחש. עסקאות אלה יכולות להתקיים בין כל משתתפי הרשת, ללא קשר למיקום הגאוגרפי.

כיצד פועל ביטקוין מזומן (BCH)?

Bitcoin Cash הוא מטבע קריפטוגרפי הבנוי על טכנולוגיית blockchain. הוא משתמש בפרוטוקול הוכחת עבודה באותו אופן כמו BTC. כאשר משווים בין השניים, ההבדל הבולט ביותר הוא הגישה למדרגיות. בעוד שקהילת BTC החליטה לטובת גדלי בלוקים קטנים יותר, ופיתוח טכנולוגיות שכבה שנייה, כמו רשת הברקים, קהילת BCH החליטה שגדלי בלוקים גדולים יותר הם הדרך קדימה..

נכון לעכשיו, חסימת הגודל הממוצעת ברשת BCH היא בערך 8mb, בעוד שהם בערך 1mb ב- BTC.

התפתחויות צפויות?

בהמשך, לביטקוין קאש יש מפת דרכים נרחבת. כל תחנת בור במפת דרכים זו מתמקדת במטרת העל ליצור מטבע בשימוש גלובלי.

להלן קטע מתוך bitcoincash.org, לפרט כיצד ישיגו מטרה זו.

  • אפשר ביטקוין מזומנים להתאמה בין ~ 100 Tx / s למעל 5,000,000 Tx / s. יש לבצע שיפורים בפרוטוקול כדי שההקבלה ההמונית תוכל לאפשר רמה זו של עיבוד עסקאות.
  • שיפור חוויית התשלום כדי להבטיח שהיא מיידית ואמינה. עסקאות צריכות להיות מאובטחות תוך שלוש שניות.
  • הפוך את ביטקוין מזומן להארכה. פרוטוקול הניתן להרחבה הופך את השיפורים העתידיים לשיבושים פחות, ומספק בסיס איתן לבתי עסק ומפתחים.

ביסוד האידיאולוגיה?

אלה שמאמינים ב- BCH מראים לעתים קרובות את הבלוקצ’יין כקרוב יותר לספר הלבן המקורי של סאטושי נקמוטו מאשר ל- BTC עצמו. ככזה, זה היה מסביר שהאידיאולוגיה הבסיסית מאחורי BCH היא זהה עם BTC. פירוש הדבר שהיעדים של BCH יהיו כדלקמן,

  • כָּלוּל
  • יַצִיב
  • ללא מניפולציה ממשלתית / בנקאית

קבלה ומחלוקות?

לקראת אוגוסט 2017 היה רק ​​ביטקוין (BTC). בשלב זה יושם שינוי שנוי במחלוקת בקוד המקור של הביטקוין – SegWit. שינוי זה נועד להיות שדרוג, המאפשר לבצע עסקאות מהירות ובטוחות יותר. לא כולם הסכימו כי הדרך הזו תתקדם. אחרים חשו כאילו חסימות נתונים גדולות יותר וזמני חסימה מהירים יותר היו הדרך הטובה ביותר להשיג את אותה מטרה.

חלוקה זו בין משתתפי הרשת הביאה ל”מזלג קשה “. זה, למעשה, הביא ליצירת בלוקצ’יין חדש (BCH). בעוד שניהם BCH ו- BTC חולקים את אותו ספר עד אותה נקודת זמן, הם ייחודיים מאותה נקודה ואילך.

מהלך זה נתפס, וממשיך להיות, כמפלג למדי. זה בין השאר משום שרבים ראו ביצירת BCH פשוט דרך ‘ליצור כסף מכלום’, מכיוון שהמטבעות הופצו באותה עת בין מחזיקי BTC..

בעוד ש- BCH הוכיח שיש כוח להישאר, שנים לאחר מכן, עדיין נותרו רבים מאוד בעד / נגד המטבע. כיום גורמים המלעיזים בעיקר רואים את BCH כמנסה להחליף את BTC שלא בצדק כקריפטוגרפיה ‘go-to’, שכן BCH לעיתים קרובות מציגה את עצמה כמקור המקורי..

תַקָנָה?

אמנם מעטים הרגולטורים שדנו באופן ספציפי ב- BCH, אך הוא נחשב כאינו נייר ערך. מכיוון שלא התקיימה מכירה סמלית והמטבע פועל בצורה מבוזרת, רובם מסווגים את ה- BCH באותו אופן כמו BTC – מטבע דיגיטלי.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner