כיצד לקנות Cardano (ADA)

Cardano (ADA) הינה פלטפורמת פיתוח פיתוח blockchain ופיתוח Dapp מהדור השלישי. הפלטפורמה זכתה לתשומת לב תקשורתית בינלאומית כבלוקצ’יין הראשון ששילב אסטרטגיה מחקרית עמיתים במנהלי הליבה שלה. כיום, ADA הוא אחד המטבעות הקריפטוגרפיים המובילים בעולם. למידע נוסף בקר במדריך ההשקעה בקרדנו.

אנו מציגים את המתווכים והחילופים המובילים המציעים אפשרות לקנות את Cardano (TRX) עם כרטיס אשראי או כרטיס חיוב. תמורת סכומים גדולים יותר ניתן גם לשלוח העברה בנקאית.

בינאנס

בינאנס היא אחת מחילופי המטבעות הקריפטוגרפיים הגדולים והידועים בעולם. היתרונות של רכישת Cardano (ADA) כאן הם שאתה מרוויח מדמי החליפין הנמוכים יותר מאשר בורסות מתחרות, והנזילות המוגברת מאפשרת לך לקנות ולמכור במהירות כדי לנצל חדשות מרגשות בשוק..

קרא את סקירת Binance שלנו או בקר בינאנס.

השתמש בקוד הנחה: EE59L0QP תמורת 10% cashback מעל כל עמלות המסחר.

קראקן

קראקן הוא אחד השמות הוותיקים כשמדובר בבורסות מטבעות קריפטוגרפיים הפועלות בענף.

מהתחלה צנועה, הם הפכו כעת לאחד השמות המוכרים ביותר בחלל המציעים מבחר נרחב של נכסים לסחר כולל Cardano (ADA).

עלויות המסחר תחרותיות מול בורסות אחרות והן המשיכו להתפתח כעת ומציעות הן חוזים עתידיים והן מסחר בשוליים.

קרא את סקירת Kraken שלנו או בקר קראקן.

ביטרקס

ביטרקס היא בורסה נוספת המאפשרת כרגע לקנות ולסחור ב- Cardano (ADA). ביטרקס היא בורסת מטבעות חליפין מובילה המספקת את המבחר הרחב ביותר של מטבעות קריפטוגרפיים, והם ידועים בענף בהיותם אחד מהבורסות הבודדות שאינן גובות דמי רישום עבור פרויקטים שונים, ויש להם מוניטין של יושרה..

קרא את ביקורת Bittrex או בקר ביטרקס.

מה זה Cardano (ADA)?

Cardano היא רשת מבוססת בלוקצ’יין, המשתמשת באסימון מקומי משלה, ‘ADA’.

קרדנו מציג את עצמה כרשת הראשונה מסוגה ש”נבדקת עמיתים “. המשמעות היא שלפני כל שינוי שיושם ברשת, קבוצה עולמית הולכת וגדלה של מדענים מכובדים, מתחומים שונים, בוחנת את כל השדרוגים המוצעים.

מה זה עושה?

באמצעות האסימון המקורי שלו, ADA, משתמשים משיגים את היכולת לבצע עסק ישירות עם אחרים. המשמעות היא שאין צורך ב’מתווך ‘של צד שלישי. במקום זאת, למשתמשים יש את היכולת לבצע עמית לעמית.

עם הזמן, רשת Cardano אמורה לתמוך במגוון רחב של יישומים מבוזרים.

כיצד פועל Cardano (ADA)?

Cardano מתפקד באמצעות מודל Proof-of-Stake (PoS). המשמעות היא שהרשת אינה עושה שימוש בכורים, כפי שרואים ברשתות כמו ביטקוין. במקום זאת, לכל משתתף ברשת המחזיק ב- ADA – הידוע כבעלי עניין – בארנק נתמך, יש אפשרות לאמת עסקאות. התגמולים בגין זה משתנים, בהתאם לגודל האחזקות.

באמצעות גישה ייחודית ששמה Ouroboros, Cardano מוסיף שכבה חדשה ל- PoS. זה נעשה באמצעות מאגרי בעלי עניין. למי שמשתמש באופציה זו, ניתן לאגד זכויות אחזקה עם אחרים, מה שמאפשר ל’מנהל בריכות יתד ‘לנהל ייצור חסימות.

התפתחויות צפויות?

פיתוח רשת Cardano הוא תהליך רב שלבי, שרק התחיל. נקראים על שם מדענים מפורסמים ומשפיעים, פילוסופים ועוד, ישנם 5 סמנים עיקריים לאורך מפת הדרכים של קרדנו. אלו הם,

  1. ביירון – שלב פיתוח ראשון זה מקיף את ביסוס הרשת, מכין אותה לצמיחה הצפויה בשנים הקרובות.
  2. שלי ברגע שנבנה בסיס יציב, שלב שני זה צפוי להביא לשינויים, סביב / הגדלת הריכוז של הרשת.
  3. גוגן – כאשר התרחש ביזור מספיק של הרשת, שלב 3 יביא את היכולת של הרשת לתמוך בחוזים חכמים ו- dApps.
  4. באשו השלב הרביעי של מפת הדרכים של Cardano יראה התפתחויות סביב יכולת הרחבה ויכולת פעולה הדדית של הרשת.
  5. וולטייר – כמתוכנן בשלב החמישי והאחרון, הוא יתרכז ביישום מודל ממשל חדש. מטרתה להפוך את הרשת לקיימת עצמה. זה יושג באמצעות שדרוגים שונים, כגון יישום של מערכת הצבעה ואוצר.

החל מה -29 ביולי 2020, רשת Cardano תחל רשמית במעבר משלב ראשון לשלב שני. שלב זה, המכונה שלי, יביא רמות ביזור חדשות על ידי מעבר מצמתים מאוחדים לצמתים המנוהלים על ידי הקהילה..

ביסוד האידיאולוגיה?

עבור Cardano נראה כי הרשת נבנית כדי להציע הרבה מאותן יכולות של יריבים, כמו Ethereum. ההבדל, לעומת זאת, הוא דגש שמושם על כמה תכונות.

  • השפעה על הסביבה – רשתות רבות זיהו את ההשפעה השלילית שיכולות להיות לפרוטוקולים עתירי אנרגיה, כמו הוכחת עבודה. על ידי שימוש ב- PoS באופן בו בחר Cardano, הרשת דורשת פחות כוח משמעותי להפעלה.
  • פתיחות ושקיפות – Cardano מציין כי כבלוקצ’יין שנבדק על ידי עמיתים, משתתפי הרשת נהנים יותר מסתם מוצר בנוי היטב. הם גם נהנים מרמות חדשות של פתיחות ושקיפות בפעילות שלהם, ומכיוון / התקדמות הרשת.

קבלה ומחלוקות?

עד כה היו לקורדנו רמות מינימליות של קבלה ומחלוקת.

למרות שניתן למצוא את האסימון המקורי של הרשת, ADA, בבורסות רבות, זה ללא ספק האימוץ הגדול ביותר שנראה עד כה. עד שיכולות החוזה החכם יופעלו ברשת, סביר להניח שזה יישאר המקרה.

עד היום רשת קרדנו הצליחה להימנע מרוב המחלוקות. הבעיה הנפוצה ביותר ברשת היא היעדר ביזור. כאמור, זה צפוי להשתנות עם הטמעת שלב 2 במפת הדרכים של קרדנו.

ישנם בודדים נבחרים שהעלו בעיות עם מה שהם מכנים, ‘הנחות סבירות’, שנעשו בספר הלבן של קרדנו. בעיקרו של דבר, הבסיס של רשת Cardano נבנה עם הנחות שונות לגבי האופן שבו היא תתאים את עצמה לרמות האימוץ העתידיות. חלקם מאמינים, ואילו אחרים אינם משוכנעים לחלוטין שהרשת תפעל כמתוכנן.

תַקָנָה?

עד כה לא נמסרו הצהרות רשמיות על Cardano על ידי הרגולטורים. כתוצאה מכך, הפרויקט נשאר במקצת ‘לימבו’ רגולטורי..

אלא אם כן תימסר הצהרה רשמית, אחרת, נותר סיכוי כי ADA תראה כבטוחה. מי שמאמין שזה יכול להיות המקרה, מספק בדרך כלל שתי נקודות לוויכוח שלהם.

  1. הרגע אינו מבוזר בשלב זה.
  2. בזמן שהייתה מוגבלת לתושבי ארה”ב, קרדאנו מומנה בתחילה באמצעות ICO.

מי עשה את זה?

בשנת 2017 הושק Cardano על ידי צ’רלס הוסקינסון. כמייסד שותף של את’ריום, הוסקינסון הביא למיזם ולתככים מיידיים את הפרויקט ואת האסימון המקורי שלו ‘ADA’..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner