כיצד לקנות אתריום (ETH)

Ethereum הינה רשת בלוקצ’יין מבוזרת בקוד פתוח המפשטת סקריפטים חוזים חכמים. חשוב לציין שה- פּלַטפוֹרמָה מאפשר למפתחים להתייעל לבנות יישומים מבוזרים הפועלים על רשתות חסימות. כתוצאה מכך, הפלטפורמה הציגה בפני העולם מגוון של פונקציות ויישומים חדשים. למידע נוסף בקר במדריך שלנו בנושא השקעות באת’ריום.

אנו מציגים את 5 המתווכים המובילים המציעים את האפשרות לקנות אתריום (ETH) באמצעות כרטיס אשראי או כרטיס חיוב.

בינאנס

בינאנס היא אחת מחילופי המטבעות הקריפטוגרפיים הגדולים והידועים בעולם. היתרונות ברכישת Ethereum (ETH) כאן הם שאתה נהנה מדמי החליפין הנמוכים יותר מאשר בורסות מתחרות, והנזילות המוגברת מאפשרת לך לקנות ולמכור במהירות כדי לנצל חדשות מרגשות בשוק..

קרא את סקירת Binance שלנו או בקר בינאנס.

השתמש בקוד הנחה: EE59L0QP תמורת 10% cashback מעל כל עמלות המסחר.

תשלומים

תשלומים להפעיל פלטפורמת רכישת ביטקוין וקריפטוגרפים מהימנה מאוד בה תוכלו לרכוש Ethereum (ETH) ומגוון של קריפטו אחר באמצעות לא יותר מאשר כרטיס אשראי או חיוב. הם קיימים מאז 2014 ועזרו למאות אלפי אנשים לבצע רכישות ביטקוין.

אם אתה פשוט רוצה לקנות אתריום (ETH) ולהחזיק, זו אחת הדרכים הקלות ביותר לקנות אתריום (ETH) עם כרטיס אשראי או כרטיס חיוב..

קרא את סקירת Paybis שלנו או בקר תשלומים.

קריפטומט

קריפטומט הוא שירות חילופי מטבעות וארנקים מטעם האיחוד האירופי הפועל מאז 2018. מטהם באסטוניה המהווה מוקד אירופי מהימן עבור חברות דומות. לאחר שהוקמה על ידי סרדג’אן מחמוטוביץ ‘המתמצא בטכנולוגיה, הם פועלים כעת ביותר מ -80 מדינות ברחבי העולם ומשרתים משתמשים ברחבי העולם. קריפטומט היא אפשרות מצוינת לאירופאים & משקיעים אסייתיים שרוצים פשוט לקנות ולמכור את אתריום (ETH) לטווח הארוך. אין לקוחות בארה”ב.

קרא את סקירת Kriptomat או בקר קריפטומט.

קראקן


קראקן הוא אחד השמות הוותיקים כשמדובר בבורסות מטבעות קריפטוגרפיים הפועלות בענף.

מהתחלה צנועה, כעת הם הפכו לאחד השמות המוכרים ביותר במרחב המציעים מבחר נרחב של נכסים לסחר כולל אתריום (ETH).

עלויות המסחר תחרותיות מול בורסות אחרות והן המשיכו להתפתח כעת ומציעות הן חוזים עתידיים והן מסחר בשוליים.

קרא את סקירת Kraken שלנו או בקר קראקן.

מטבעות

מטבעות מקלה על רכישת Ethereum (ETH) ב קנדה ללא מהומה ולקנות או למכור את הנכס במהירות באמצעות הפלטפורמה הקלה לשימוש שלהם. הם קיימים מאז 2017 ויש להם מספר שותפויות מהימנות מאוד שהקימו אותם עם מוניטין מוצק של מטבעות קריפטוגרפיים. הם רשומים ב- FINTRAC גם כעסק בשירותי כסף, ולכן אמינים מאוד מבחינה זו. אין לקוחות בארה”ב.

לְבַקֵר מטבעות.

כיצד לקנות אתריום (ETH) כיצד לקנות אתריום (ETH) כיצד לקנות אתריום (ETH)
★★★★★ ★★★★★ סקירת בינאנס

דירוג Securities.io נקבע על ידי צוות המערכת שלנו. נוסחת הניקוד למתווכים של נכסים דיגיטליים (קריפטוגרפיים) לוקחת בחשבון מעל עשרות גורמים, כולל עמלות ומינימום חשבונות, פלטפורמות מסחר, תמיכה בלקוחות, גופי רגולציה ואפשרויות השקעה..

★★★★★ ★★★★★ סקירת Paybis

דירוג Securities.io נקבע על ידי צוות המערכת שלנו. נוסחת הניקוד למתווכים של נכסים דיגיטליים (קריפטוגרפיים) לוקחת בחשבון מעל עשרות גורמים, כולל עמלות ומינימום חשבונות, פלטפורמות מסחר, תמיכה בלקוחות, גופי רגולציה ואפשרויות השקעה..

★★★★★ ★★★★★ סקריפטומפט סקירה

דירוג Securities.io נקבע על ידי צוות המערכת שלנו. נוסחת הניקוד למתווכים של נכסים דיגיטליים (קריפטוגרפיים) לוקחת בחשבון מעל עשרות גורמים, כולל עמלות ומינימום חשבונות, פלטפורמות מסחר, תמיכה בלקוחות, גופי רגולציה ואפשרויות השקעה..

הכי טוב בשביל

משתמשים מתקדמים

הכי טוב בשביל

רכישה מיידית

הכי טוב בשביל

סוחרים אירופאים

חשבון מינימלי

אף אחד

חשבון מינימלי

50 דולר

חשבון מינימלי

35 אירו

מבצעים

10% קאשבק

קוד הנחה: EE59L0QP

מבצעים

אף אחד

מבצעים

אף אחד

מה זה אתריום (ETH)?

Ethereum הוא פרויקט בלוקצ’יין פופולרי, המשתמש בפרוטוקול קוד פתוח. מתגאה בפונקציונליות של חוזים חכמים, Ethereum יכול לשמש לא רק כמטבע, אלא כפלטפורמה לאירוח יישומים מבוזרים (dApps).

Ethereum עושה שימוש באסימון המקורי ‘Ether’ שלה לעסקאות המתרחשות ברשת שלה. אסימונים אלה בנויים כ- ERC-20 – פרוטוקול שפותח על ידי Ethereum, ומשמש על ידי רשתות חסימות שונות..

מה זה עושה?

Ethereum, שנבנתה באמצעות בלוקצ’יין, משתמשת בחוזים חכמים ומאפשרת להפעיל יישומים על גבי הפרוטוקול שלה. האסימון המקורי שלו, את’ר, משמש גם כמטבע ומספק למחזיקיו אמצעי קל להעברת ערך.

במהלך השנים נוסו יישומים שונים של יכולותיו של את’ריום. אחת הדוגמאות המבטיחות ביותר כוללת יישומים סביב פיננסים מבוזרים (DeFi). מגזר זה כולל סדרה של יישומים פיננסיים המבוססים על רשתות חסימות, כמו Ethereum.

איך Ethereum עובד?

מאחורי הקלעים, הרשת עושה שימוש בפרוטוקול הוכחת עבודה כדי לתפקד. המשמעות היא שהרשת מבוזרת בקרב סדרת כורים ברחבי העולם. כורים אלה מארחים צמתים, מאמתים עסקאות ושומרים רשומות עדכניות של בלוקצ’יין את’ריום.

כדי להשלים עסקה ברשת את’ריום, נדרש תשלום יזם על ידי היוזם. עמלה זו מכונה בדרך כלל ‘גז’. כמות הגז הנדרשת להשלמת עסקה משתנה, מכיוון שהיא תלויה בעומס ברשת; יותר גז מגביר את המהירות שבה תושלם העסקה – בגלל תמריץ גדול יותר עבור הכורים לעבד אותם.

התפתחויות צפויות?

למרות מתחרים רבים, שעומדים על פונקציונליות שווה או יותר, Ethereum הצליחה לשמור על מקומה בראש הכיתה שלה.

צפוי באופן נרחב כי את’ריום יעבור בקרוב מפרוטוקול מבוסס ‘הוכחת עבודה’ ל’הוכחה ‘של יעיל יותר. בעוד השבויים הנפוצים מסתמכים על כוח חישובי כדי שרשת תפעל, קופה לא. במקום זאת, קופה מאפשרת לאמת רשתות לפעול באמצעות בעלות על מטבעות / אסימונים.

ביסוד האידיאולוגיה?

כמעט מתחילת דרכו, Ethereum נועד להיות מטרה ללא כוונת רווח. זה נשאר נכון עד עצם היום הזה, ומילא תפקיד בקבלת הרגולציה שלו.

רבים רואים באת’ריום חתירה להשיג את ‘האינטרנט 2.0’; פלטפורמה המבטלת את הצורך בפעולות ריכוזיות, הבאת דמוקרטיה וביטחון, בו זמנית לצרכי הנתונים שלנו. בכך, Ethereum מעניק, למעשה, כוח על נתונים בחזרה למשתמש.

קבלה ומחלוקות?

ניתן לטעון כי Ethereum הוא הפרויקט הידוע והפופולרי ביותר המבוסס על בלוקצ’יין שלא נקרא Bitcoin. הוא נמצא כמעט בכל פלטפורמה התומכת במטבעות קריפטוגרפיים.

הקבלה צפויה להימשך, מאחר שההערכה היא כי בשנת 2020 יופיעו עתידני Ethereum הראשונים – אירוע שיביא רמות חדשות של מודעות סביב הפרויקט..

הקבלה עברה מעבר לציבור, וגופים ממשלתיים ברחבי העולם פיתחו את השימוש באת’ריום. דוגמה אחת כזו היא המועצה הלאומית למחקר בקנדה שבונה פלטפורמה מבוססת את’ריום, המספקת לקנדים גישה בזמן אמת למענקים והוצאות ממומנות ממשלתיות..

עד כה, שתי המחלוקות הגדולות יותר סביב את’ריום כוללות:

 • מזלג קשה
 • הוביל ליצירת Ethereum Classic (ETC)
 • מוּצָקוּת
  • משתמש בשפת קידוד ייחודית, מה שמקשה על הפיתוח
  • מעבר לשתי המחלוקות המובילות הללו, נותר שלישי, שגם הוא משותף לביטקוין. זהו השימוש במודל שבויים. בעוד ששבויים התייחסו לאת’רום מספיק טוב כדי לצמוח למצבו הנוכחי, יש צורך להעביר מעבר ל- POS. אם מטרת Ethereum היא להמשיך ולגדול, אז דרישות הכוח שלה על ידי כורי הרשת ימשיכו לעשות זאת גם כן. מעבר ל- POS יפחית מאוד את דרישות הכוח הללו, ויסיר מכשול גדול בדרך להצלחה.

   המעבר הזה כבר אושר על ידי מפתחי Ethereum, ובמקור הוא היה אמור להתקיים בתחילת 2020. אמנם זה עוכב מאז, אך הוא עדיין צפוי במוקדם מאוחר יותר..

   תַקָנָה?

   בניגוד לרוב המטבעות הקריפטוגרפיים, Ethereum קיבלה אישור מגורמים רשמיים בדרגה ראשונה בארצות הברית כמי שאינו נייר ערך.

   את’ריום הציג מקרה מעניין, שכן הרגולטורים ציינו כי למרות שהנכס אמנם התחיל את חייו כנייר ערך, הוא התפתח מאז מעבר לסיווג זה. זאת בשל היעדר פיקוח ריכוזי, ויכולתו לתפקד באופן אוטונומי ללא מיטיב ישיר.

   סיווג זה, לעומת זאת, עשוי להיות רעוע בחודשים הקרובים. עם מעבר שהוכרז ל- POS, גורמים מטעם CFTC ציינו כי מתן היכולת ‘לשים’ אסימונים, עלול לגרום לסיווג כביטחון..

   Mike Owergreen Administrator
   Sorry! The Author has not filled his profile.
   follow me
   Like this post? Please share to your friends:
   Adblock
   detector
   map