כיצד לקנות Litecoin (LTC)

Litecoin היה אחד המטבעות הקריפטוגרפיים המוקדמים ביותר שיצאו לשוק. כתוצאה מכך, הוא נותר אחד המטבעות הגדולים בענף על בסיס שווי שוק. כמו כן, זהו אחד המטבעות הקריפטוגרפיים המקובלים ביותר בעולם. אתה יכול להשתמש ב- Litecoin לרכישת מוצרים, שירותים או אפילו השקעה בפרויקטים אחרים של הצפנה עם צאתם. למידע נוסף בקר במדריך ההשקעות שלנו ב- Litecoin.

אנו מציגים את חמשת הברוקרים המובילים המציעים את האפשרות לקנות ליטקוין (LTC) באמצעות כרטיס אשראי או כרטיס חיוב.

בינאנס

בינאנס היא אחת מחילופי המטבעות הגדולים והמוכרים בעולם. היתרונות ברכישת Litecoin (LTC) כאן הם בכך שאתה נהנה מדמי החליפין הנמוכים יותר מאשר הבורסות המתחרות, והנזילות המוגברת מאפשרת לך לקנות ולמכור במהירות כדי לנצל חדשות מרגשות בשוק..

קרא את סקירת Binance שלנו או בקר בינאנס.

השתמש בקוד הנחה: EE59L0QP תמורת 10% cashback מעל כל עמלות המסחר.

תשלומים

תשלומים להפעיל פלטפורמת רכישת ביטקוין וקריפטוגרפים מהימנה מאוד בה תוכלו לקנות Litecoin (LTC) ומגוון של קריפטו אחר באמצעות לא יותר מאשר כרטיס האשראי או החיוב שלכם. הם קיימים מאז 2014 ועזרו למאות אלפי אנשים לבצע רכישות ביטקוין.

אם אתה פשוט רוצה לקנות Litecoin (LTC) ולהחזיק, זו אחת הדרכים הקלות ביותר לקנות Litecoin (LTC) עם כרטיס אשראי או כרטיס חיוב..

קרא את סקירת Paybis שלנו או בקר תשלומים.

קריפטומט

קריפטומט הוא שירות חילופי מטבעות וארנקים מבוסס-איחוד אירופי הפועל מאז 2018. מטהם באסטוניה המהווה מוקד אירופי מהימן עבור חברות דומות. לאחר שהוקמה על ידי סרדג’אן מחמוטוביץ ‘המתמצא בטכנולוגיה, הם פועלים כעת ביותר מ -80 מדינות ברחבי העולם ומשרתים משתמשים ברחבי העולם. קריפטומט היא אפשרות מצוינת לאירופאים & משקיעים אסייתיים המעוניינים פשוט לקנות ולמכור ליטקוין (LTC) לטווח הארוך. אין לקוחות בארה”ב.

קרא את סקירת Kriptomat או בקר קריפטומט.

קראקן


קראקן הוא אחד השמות הוותיקים כשמדובר בבורסות מטבעות קריפטוגרפיים הפועלות בענף.

מהתחלה צנועה, כעת הם הפכו לאחד השמות המוכרים ביותר בחלל המציעים מבחר נרחב של נכסים לסחר כולל ליטקוין (LTC).

עלויות המסחר תחרותיות מול בורסות אחרות והן המשיכו להתפתח כעת ומציעות הן חוזים עתידיים והן מסחר בשוליים.

קרא את סקירת Kraken שלנו או בקר קראקן.

מטבעות

מטבעות מקלה על רכישת Litecoin (LTC) ב קנדה ללא מהומה ולקנות או למכור את הנכס במהירות באמצעות הפלטפורמה הקלה לשימוש שלהם. הם קיימים מאז 2017 ויש להם מספר שותפויות אמינות מאוד שהקימו אותם עם מוניטין מוצק של מטבע החוץ. הם רשומים ב- FINTRAC גם כעסק בשירותי כסף, ולכן אמינים מאוד מבחינה זו. אין לקוחות בארה”ב.

לְבַקֵר מטבעות.

כיצד לקנות Litecoin (LTC) כיצד לקנות Litecoin (LTC) כיצד לקנות Litecoin (LTC)
★★★★★ ★★★★★ סקירת בינאנס

דירוג Securities.io נקבע על ידי צוות העורכים שלנו. נוסחת הניקוד של מתווכי נכסים דיגיטליים (מטבעות קריפטוגרפיים) לוקחת בחשבון מעל עשרות גורמים, כולל עמלות ומינימום חשבונות, פלטפורמות מסחר, תמיכת לקוחות, גופי רגולציה ואפשרויות השקעה..

★★★★★ ★★★★★ סקירת Paybis

דירוג Securities.io נקבע על ידי צוות המערכת שלנו. נוסחת הניקוד של מתווכי נכסים דיגיטליים (מטבעות קריפטוגרפיים) לוקחת בחשבון מעל עשרות גורמים, כולל עמלות ומינימום חשבונות, פלטפורמות מסחר, תמיכת לקוחות, גופי רגולציה ואפשרויות השקעה..

★★★★★ ★★★★★ סקריפטומפט סקירה

דירוג Securities.io נקבע על ידי צוות העורכים שלנו. נוסחת הניקוד של מתווכי נכסים דיגיטליים (מטבעות קריפטוגרפיים) לוקחת בחשבון מעל עשרות גורמים, כולל עמלות ומינימום חשבונות, פלטפורמות מסחר, תמיכת לקוחות, גופי רגולציה ואפשרויות השקעה..

הכי טוב בשביל

משתמשים מתקדמים

הכי טוב בשביל

רכישה מיידית

הכי טוב בשביל

סוחרים אירופאים

חשבון מינימלי

אף אחד

מינימום חשבון

50 דולר

מינימום חשבון

35 אירו

מבצעים

10% קאשבק

קוד הנחה: EE59L0QP

מבצעים

אף אחד

מבצעים

אף אחד

מה זה ליטקוין?

Litecoin הוא מטבע קריפטוגרפי בקוד פתוח, המאפשר עסקאות עמיתים לעמית. הוא הושק בשנת 2011, ומאז הוא נתפס כ”זהב כסף לביטקוינים “- כלומר, הוא לא נוצר בהכרח כדי להתחרות בביטקוין, אלא להשלים אותו..

מה זה עושה?

באמצעות טכנולוגיית הבלוקצ’יין, Litecoin מציעה למשתמשיה אמצעי להעברת ערך במהירות ובזול. ככל שהרשת ממשיכה להתפתח, והאימוץ גדל, ל- Litecoin יש פוטנציאל לשמש גם כחנות ערך, וגם כמטבע דיגיטלי..

איך עובד Litecoin?

בעבודה על מודל הוכחת עבודה, ליטקוין משתמש במחזור חסימה של 2.5 דקות. כל בלוק שהושלם מביא כיום לייצור 12.5 LTC, כאשר תגמול זה יורד לחצי אחת לארבע שנים. בסך הכל ייוצרו אי פעם רק 84 מיליון LTC.

התפתחויות צפויות?

זה מספר התפתחויות עיקריות כבר שנים ברשת Litecoin. שתי דוגמאות לכך כוללות תמיכה ב:

החלפות אטומיות – טכנולוגיה זו מאפשרת החלפה חלקה של נכסים מחסימות שונות. התהליך שהושג באמצעות “חוזים נעולים בזמן hash”, מבטל את הצורך במתווכים.

רשת ברקים – זהו פתרון שכבה שנייה שיש בו כדי לשפר במידה ניכרת את מהירות העסקה, העלויות והפרטיות ברשת המיישמים אותה. למידע נוסף על אופן הפעולה של רשת הברקים, לחץ כאן.

ביסוד האידיאולוגיה?

הכוח המניע מאחורי יצירת Litecoin היה יצירת גרסה זולה ומהירה יותר של ביטקוין. כאשר Litecoin מבוסס על קוד המקור של ביטקוין, יהיה זה ברור שכל אחת מהן בנויה על אותן אמונות – ליצור מטבע מבוזר, נגיש ברחבי העולם, שיהפוך הכללה פיננסית למציאות.

קבלה ומחלוקות?

Litecoin הצליחה לבסס כמה מהרמות הגבוהות ביותר של אימוץ בקרב מטבעות קריפטוגרפיים. הסיבה לכך היא לא רק יכולותיה. בשל בסיס קוד, הנגזר בעיקר מזה של ביטקוין, חברות המפתחות תמיכה בזו יכולות לתמוך בקלות בשנייה.

מחלוקת סביב ליטקוין בדרך כלל סובבת סביבו תוך שימוש במודל הוכחת עבודה. זהו תהליך עתיר אנרגיה, הנתפס לרוב כלא יעיל.

מלבד המטבע עצמו, המחלוקת הגדולה ביותר שמטרידה את ליטקוין תהיה בזכות מייסדה צ’רלי לי. יש לציין כי במהלך שוק השוורים המסיבי של 2017 מכר צ’רלי לי את אחזקות ליטקוין בשיא כל הזמנים. אמנם צוין כי צעד זה ננקט על מנת להבטיח שפיתוח הרשת יישאר חסר פניות, אך חלקם היו סקפטיים בנוגע לתזמון. היו גם שהאמינו כי המהלך הוא, למעשה, סימן לכך שאפילו מייסדו אינו רואה עתיד מזהיר לפרויקט – אולם צ’רלי לי הכחיש זאת בתוקף..

תַקָנָה?

אף על פי שלא נאמר במפורש על ידי הרגולטורים, Litecoin נתפס באופן נרחב כמטבע דיגיטלי. ללא מכירה סמלית וללא גוף מרכזי שמרוויח מההצלחה של הרשת, בדרך כלל לא מאמינים שהיא אבטחה – עם זאת, הרגולטורים יכולים להיות נוקשים וזה לא תמיד יכול להישאר המקרה..

מי יצר את ליטקוין?

יצירת Litecoin מוכרת לרבים מצ’רלי לי. מאז השקתו בשנת 2011, ליטקוין הובנה על ידי לי כמטבע דיגיטלי מתחרה וחינמי לביטקוין..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map