כיצד לקנות Tezos (XTZ)

Tezos (XTZ) היא רשת בלוקצ’יין מהדור הרביעי המשלבת פרוטוקולים מתקדמים כדי לאפשר שורה של פונקציות. בעיקר, פּלַטפוֹרמָה תומך בפיתוח יישומים מבוזרים (DApps) ובקידוד חוזים חכמים. למידע נוסף בקר במדריך ההשקעות שלנו ב- Tezos.

אנו מפרטים את שלושת המתווכים המובילים המציעים את האפשרות לקנות טזו (XTZ) באמצעות כרטיס אשראי או כרטיס חיוב..

בינאנס

בינאנס היא אחת מחילופי המטבעות הקריפטוגרפיים הגדולים והידועים בעולם. היתרונות ברכישת Tezos (XTZ) כאן הם שאתה נהנה מדמי החליפין הנמוכים יותר מאשר בורסות מתחרות, והנזילות המוגברת מאפשרת לך לקנות ולמכור במהירות כדי לנצל חדשות מרגשות בשוק..

קרא את סקירת Binance שלנו או בקר בינאנס.

השתמש בקוד הנחה: EE59L0QP תמורת 10% cashback מעל כל עמלות המסחר.

קראקן

קראקן הוא אחד השמות הוותיקים כשמדובר בבורסות מטבעות קריפטוגרפיים הפועלות בענף.

מהתחלה צנועה, הם הפכו כעת לאחד השמות המוכרים ביותר בחלל המציעים מבחר נרחב של נכסים לסחר כולל Tezos (XTZ).

עלויות המסחר תחרותיות מול בורסות אחרות והן המשיכו להתפתח כעת ומציעות הן חוזים עתידיים והן מסחר בשוליים.

קרא את סקירת Kraken שלנו או בקר קראקן.

פולוניקס

פולוניקס נוסדה בארה”ב בשנת 2014 ועלתה במהרה לבורסת בחירה פופולרית מאוד עבור סוחרי קריפטו רבים המעוניינים לשלב מגוון חזק של נכסים, עם ערך רב. הם ממשיכים להרחיב את טווח הנכסים שלהם כל הזמן, עם יותר מ -100 אפשרויות זוגות שונות, כולל Teos (XTZ) הזמינות כעת למסחר. עם מראה מחודש לאחרונה, הבורסה גם נראית מקצועית יותר מתמיד עם סחר בחוזים עתידיים ועל מינוף של עד 100: 1 זמין כעת גם לגישה.

קרא את סקירת Poloniex שלנו או בקר פולוניקס.


כיצד לקנות Tezos (XTZ) כיצד לקנות Tezos (XTZ) כיצד לקנות Tezos (XTZ)
★★★★★ ★★★★★ סקירת בינאנס

דירוג Securities.io נקבע על ידי צוות המערכת שלנו. נוסחת הניקוד למתווכים של נכסים דיגיטליים (קריפטוגרפיים) לוקחת בחשבון מעל עשרות גורמים, כולל עמלות ומינימום חשבונות, פלטפורמות מסחר, תמיכה בלקוחות, גופי רגולציה ואפשרויות השקעה..

★★★★★ ★★★★★ סקירת Kraken

דירוג Securities.io נקבע על ידי צוות המערכת שלנו. נוסחת הניקוד למתווכים של נכסים דיגיטליים (קריפטוגרפיים) לוקחת בחשבון מעל עשרות גורמים, כולל עמלות ומינימום חשבונות, פלטפורמות מסחר, תמיכה בלקוחות, גופי רגולציה ואפשרויות השקעה..

★★★★★ ★★★★★ סקירת פולוניקס

דירוג Securities.io נקבע על ידי צוות המערכת שלנו. נוסחת הניקוד למתווכים של נכסים דיגיטליים (קריפטוגרפיים) לוקחת בחשבון מעל עשרות גורמים, כולל עמלות ומינימום חשבונות, פלטפורמות מסחר, תמיכה בלקוחות, גופי רגולציה ואפשרויות השקעה..

הכי טוב בשביל

סוחרים מתקדמים

הכי טוב בשביל

סוחרי ארה”ב

הכי טוב בשביל

קלות שימוש

עמלות מסחר

0.10%

עמלות מסחר

0.16%

עמלות מסחר

0.125%

מבצעים

10% קאשבק

קוד הנחה: EE59L0QP

מבצעים

אף אחד

מבצעים

אף אחד

מהם Tezos (XTZ)?

Tezos היא פלטפורמה מבוססת בלוקצ’יין עם קוד פתוח. הוא מבוזר באופיו, ועושה שימוש בטוקני ה- ‘XTZ’ המקוריים שלו כדי לתמוך בתכונות שונות.

מה זה עושה?

תכונות הנתמכות על ידי Teos הן רבות. להלן הנפוצות ביותר מבין יכולות אלה.

  • הקלה בשתי עסקאות שווי צד מבטלת את הצורך במסיבות ‘מתווכים’
  • יכולת חוזה חכם (ביצוע חוזים עצמיים בהתבסס על פרמטרים מובנים)
  • תיקון עצמי
  • ממשל בשרשרת התומך בצמיחה ובחיסול מזלגות

איך זה עובד?

Tezos נוקט גישה ייחודית במקצת כלפי האופן בו הם משיגים פונקציונליות. באמצעות שפת קידוד המכונה ‘מיכלסון’, הרשת מסוגלת לתפקד תחת מודל הוכחה של הימור (PoS).

היכן שטזו שונה מרבים, גישתו כלפי ממשל רשת. במאמץ להבטיח התקדמות קדימה והשתתפות ברשת תמריצים, Tezos עושה שימוש במה שהוא מכנה “אופים”.

האופים דומים ל’כורים ‘הנפוצים ברשתות הוכחה לעבודה – עם כמה הבדלים מרכזיים. למרות ששניהם חיוניים לרשתות שלהם, האופים פועלים באמצעות אישור העסקה המואצלת כדי לאמת את העסקה, ובכך לאבטח את הרשת..

תפקיד האופה חורג מאימות עסקות, אולם – קבוצה זו אחראית לביצוע שינויי פרוטוקולים בהתבסס על רצונם של בעלי האסימונים שהאצילו את כוח הרשת שלהם לאופה האמור..

גורם השומר על ביזור רשת, הוא היכולת של כל אחד לפעול כאופה. כל מה שנדרש הוא ‘גליל’ של XTZ (כל גליל מורכב מ 8000 XTZ). כיוון שכל אחד יכול להפוך לאופה, ולתרום לצמיחת הרשת, בדרך כלל רואים בטזוס פרויקט דמוקרטי יותר מאשר רבים אחרים.

התפתחויות צפויות?

כאשר שווקי הצפנה חווים התעוררות מחודשת, טזוס שוב צובר פופולריות. מגמה זו צפויה להימשך מכיוון שקיימות התפתחויות חשובות שונות. כשנכסים שהוחזקו על ידי קרן Tezos צמחו לכדי 630 מיליון דולר בעת כתיבת שורות אלה, על הכספים לא להפריע לפיתוח הרשת..

הפרטיות העיקרית בקרב פיתוחי הרשת הצפויה היא פרטיות. אמנם ישנן דרכים שונות להשיג רמות גבוהות יותר של פרטיות, אך מפתחי Tezos קיבלו את ההחלטה להשתמש במה שמכונה ‘zkChannels’..

zkChannels הם שדרוג מסקרן, מכיוון שהוא לא רק יקל על עסקאות פרטיות, אלא יפתח אפשרות לגשר על הבלוקצ’יין של Tezos עם אחרים המשתמשים בבסיס הקוד שלו. אחת הדוגמאות לכך היא ‘zCash’ הפופולרי.

ביסוד האידיאולוגיה?

טזוס בנוי על בסיס יציב של אידיאולוגיות – יותר מרובם. כאשר רעיון הרשת התגבש לראשונה בקרב מייסדיה, צמיחתה עוצבה על ידי הכרה בחסרונות הביטקוין והאת’רום ושיפורם..

בעוד שביטקוין הוקם עם הרעיון של הכללה פיננסית, וביזור, הוא לא הביא חלק מההישג הזה. בשל המבנה והשלטון ששימשו את הביטקוין, הרשת הייתה נתונה לחוסר יעילות, וכל פעם שהיא לא הוסכמה על דרך קדימה בקרב הקהילה שלה – נושא שממשיך לפגוע בביטקוין עד היום, כאשר מזלגות רבים ממשיכים להיות. נוצר.

על ידי שימוש בשיטת ממשל דמוקרטית יותר (DPoS), Teos מסוגל להימנע מלהיות שקוע בחוסר החלטיות, ולהימנע ממזלגות פוטנציאליות..

המבנה שלה אומר גם שהרשת צריכה להיות מסוגלת להשיג רמה גבוהה יותר של ביזור ושקיפות; כל אחת מהן, תכונות העומדות בבסיס האידיאולוגיות עליהן מבוססות ביטקוין ואת’ריום.

קבלה ומחלוקות?

עם צמיחה מתמדת שנראתה בעולם הבלוקצ’יין, טזוס הצליח היטב ביחס לאימוץ. בחודשים האחרונים ראתה טזוס גידול בעניין, במיוחד בקרב חברות העוסקות בניירות ערך דיגיטליים. להלן רק כמה דוגמאות לאימוץ זה לאחרונה.

  • ורטלו
  • BTG Pactual
  • TokenSoft

בעוד שאימוץ ראה קפיצה, טזוס אינו זר למחלוקות. עד לאחרונה, הוויכוח סביב ICO של 232 מיליון דולר שנערך בשנת 2017 הקיף את הפרויקט.

חלק מנקודות המחלוקת הנ”ל הן כדלקמן.

ICO ללא מגבלות – רבים חשו שה- ICO הבלתי מוגבל הזה מיותר וניצלו מגזר לא בוגר בעיצומה של תנופה שאינה קיימא..

שימוש לרעה בקרן – כמעט מיד עם גיוס הכספים, היו חילוקי דעות בקרב צוות Tezos כיצד יש להשתמש בו. זה, בין היתר, הביא לעיכוב בהפצת אסימונים לאחר ICO

תביעות אזרחיות – במשך מספר שנים נאבק Tez בתביעה אזרחית בה המשקיעים ב- ICO טענו כי האירוע מייצג מכירה וחלוקת ניירות ערך בלתי חוקיים. לאחר מאבק במשך מספר שנים, תביעה זו הגיעה לאחרונה לסיכום, מכיוון שטזוס הסכים להסדר בסך 25 מיליון דולר, ללא הודאה על מעשה עוול..

למרבה המזל לטזוס, נראה כי הימים הטורדניים המוקדמים הללו הם נחלת העבר.

תַקָנָה?

למרות המחלוקות והתביעות האזרחיות שהטרידו את טזו בעבר, עד כה לא נמסרה הצהרה רשמית על ידי הרגולטורים על מעמדה של XTZ כבטחון..

מועצת דירוג הקריפטו (CRC), שנבנתה על מנת להעריך את טיבם של אסימונים / מטבעות וסוג הנכסים האפשרי שלהם, ציינה כי XTZ חולקת אכן כמה תכונות עם נייר ערך. שלהם דירוגים, a 1 מייצג נכס שלא חולק שום תכונה עם ניירות ערך, בעוד 5 מדגים את כל התכונות הנדרשות. לפי הערכתה, CRC מדרג את Tezos עם ציון של 3.75 / 5. ציון זה ממקם אותו לצד פרויקטים אחרים של בלוקצ’יין כמו Stellar, Polymath ו- Loom.

חשוב לציין כי ה- CRC הינה מועצה עצמאית, ללא כוח ממשי לסווג נכס. משימה זו היא של רשות ניירות ערך (SEC). ה- CRC פשוט מספק שירות המספק ניחוש מושכל על סיווג נכסים, על בסיס כלי הערכה מסורתיים.

מי עשה את זה?

אמנם פיתוח של Tezos הוא יצירתם של רבים, אך הפרויקט נזקף בעיקר לשני מייסדיו.

  • ארתור ברייטמן
  • קתלין ברייטמן

‘זוג הכוחות’ הבלוקצ’יני הזה נעטף בטכנולוגיה עוד מימיו הראשונים של הביטקוין.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map