כיצד לקנות אדווה (XRP)

Ripple (XRP) היא מטבע קריפטוגרפי עם היסטוריה של תשואות גדולות עבור המשקיעים, אך יש לציין כי אכן יש להם קשר סוער עם SEC. אנא עיין במדריך המפורט שלנו בנושא השקעות באדווה למידע נוסף על נכס דיגיטלי זה.

עקב תלונה שהתקיימה לאחרונה על ידי ה- SEC נגד מעבדות ריפל, כמה חילופים כולל ביטרקס & קראקן מחק את המטבע הקריפטוגרפי מהפלטפורמה שלהם.

עם זאת, בורסות פופולריות רבות ממשיכות למכור XRP. אנו מציעים את המרכזיות הטובות ביותר לרכישת Ripple (XRP) עם כרטיס אשראי או כרטיס חיוב.

בינאנס

בינאנס היא אחת מחילופי המטבעות הקריפטוגרפיים הגדולים והידועים בעולם. היתרונות ברכישת Ripple (XRP) כאן הם בכך שאתה נהנה מדמי החליפין הנמוכים יותר מאשר בורסות מתחרות, והנזילות המוגברת מאפשרת לך לקנות ולמכור במהירות כדי לנצל חדשות מרגשות בשוק..

קרא את סקירת Binance שלנו או בקר בינאנס.

השתמש בקוד הנחה: EE59L0QP תמורת 10% cashback מעל כל עמלות המסחר.

תשלומים

תשלומים להפעיל פלטפורמת רכישת ביטקוין וקריפטוגרפים מהימנה מאוד בה תוכלו לקנות XRP ומגוון של קריפטו אחר באמצעות לא יותר מכרטיס האשראי או החיוב שלכם. הם קיימים מאז 2014 ועזרו למאות אלפי אנשים לבצע רכישות ביטקוין.

אם אתה פשוט רוצה לקנות XRP ולהחזיק, זו אחת הדרכים הקלות ביותר לקנות XRP עם כרטיס אשראי או כרטיס חיוב..

קרא את סקירת Paybis שלנו או בקר תשלומים.

קריפטומט

קריפטומט הוא שירות חילופי מטבעות וארנקים מבוסס-איחוד אירופי הפועל מאז 2018. מטהם באסטוניה המהווה מוקד אירופי מהימן עבור חברות דומות. לאחר שהוקמה על ידי סרדג’אן מחמוטוביץ ‘המתמצא בטכנולוגיה, הם פועלים כעת ביותר מ -80 מדינות ברחבי העולם ומשרתים משתמשים ברחבי העולם. קריפטומט היא אפשרות מצוינת לאירופאים & משקיעים אסייתיים המעוניינים פשוט לקנות ולמכור את Ripple (XRP) לטווח הארוך. אין לקוחות בארה”ב.

קרא את סקירת Kriptomat או בקר קריפטומט.


פולוניקס

פולוניקס נוסדה בארה”ב בשנת 2014 ועלתה במהרה לבורסת בחירה פופולרית מאוד עבור סוחרי קריפטו רבים המעוניינים לשלב מגוון חזק של נכסים, עם ערך רב. הם ממשיכים להרחיב את טווח הנכסים שלהם כל הזמן, עם יותר מ -100 אפשרויות זוגות שונות הזמינות כעת לסחר. עם מראה מחודש לאחרונה, הבורסה גם נראית מקצועית מתמיד עם סחר בחוזים עתידיים ועל מינוף של עד 100: 1 זמין כעת גם לגישה.

קרא את סקירת Poloniex שלנו או בקר פולוניקס.

מטבעות

מטבעות מקלה על רכישת Ripple (XRP) ב קנדה ללא מהומה ולקנות או למכור את הנכס במהירות באמצעות הפלטפורמה הקלה לשימוש שלהם. הם קיימים מאז 2017 ויש להם מספר שותפויות מהימנות מאוד שהקימו אותם עם מוניטין מוצק של מטבעות קריפטוגרפיים. הם רשומים ב- FINTRAC גם כעסק בשירותי כסף, ולכן אמינים מאוד מבחינה זו. אין לקוחות בארה”ב.

לְבַקֵר מטבעות.

כיצד לקנות אדווה (XRP) כיצד לקנות אדווה (XRP) כיצד לקנות אדווה (XRP)
★★★★★ ★★★★★ סקירת בינאנס

דירוג Securities.io נקבע על ידי צוות המערכת שלנו. נוסחת הניקוד של מתווכי נכסים דיגיטליים (מטבעות קריפטוגרפיים) לוקחת בחשבון מעל עשרות גורמים, כולל עמלות ומינימום חשבונות, פלטפורמות מסחר, תמיכת לקוחות, גופי רגולציה ואפשרויות השקעה..

★★★★★ ★★★★★ סקירת Paybis

דירוג Securities.io נקבע על ידי צוות המערכת שלנו. נוסחת הניקוד של מתווכי נכסים דיגיטליים (מטבעות קריפטוגרפיים) לוקחת בחשבון מעל עשרות גורמים, כולל עמלות ומינימום חשבונות, פלטפורמות מסחר, תמיכת לקוחות, גופי רגולציה ואפשרויות השקעה..

★★★★★ ★★★★★ סקירת קריפטומט

דירוג Securities.io נקבע על ידי צוות המערכת שלנו. נוסחת הניקוד של מתווכי נכסים דיגיטליים (מטבעות קריפטוגרפיים) לוקחת בחשבון מעל עשרות גורמים, כולל עמלות ומינימום חשבונות, פלטפורמות מסחר, תמיכת לקוחות, גופי רגולציה ואפשרויות השקעה..

הכי טוב בשביל

משתמשים מתקדמים

הכי טוב בשביל

רכישה מיידית

הכי טוב בשביל

סוחרים אירופאים

מינימום חשבון

אף אחד

מינימום חשבון

50 דולר

מינימום חשבון

35 אירו

מבצעים

10% קאשבק

קוד הנחה: EE59L0QP

מבצעים

אף אחד

מבצעים

אף אחד

מה זה אדווה?

XRP הוא מטבע קריפטוגרפי מקור פתוח, המתגאה בתכונות כגון זמני התיישבות מהירים והיצע קבוע.

XRP מקושר לרוב למעבדות Ripple, מכיוון שחברה מבוססת ארה”ב זו שולטת ברוב של 100 מיליארד אסימוני ה- XRP הקיימים.

בשל אחוז העזרה ב- XRP על ידי Ripple Labs, מערכת יחסים מורכבת התפתחה לאורך זמן. זה הביא לבלבול רב כאשר מבדילים בין מעבדות XRP ו- Ripple.

מה זה עושה?

XRP נתפס בדרך כלל כ”מטבע מגשר “. פירוש הדבר שהוא יכול לשמש כמתווך, המאפשר החלפת מטבעות. היא גם מסוגלת לממש תשלומים בינלאומיים מהירים וזולים.

איך Ripple עובד?

ביסוס ה- XRP אינו אחד משביתי השבחים הנפוצים של פרוטוקולי קופה. במקום זאת, XRP משתמש במערכת קונצנזוס, המורכבת מכל מי שרוצה להפעיל צומת XRP. למרות ש- Ripple Labs שולטות באספקת ה- XRP ברובם, היכולת של כל אחד להקים צומת נותנת אמון בטיעון שה- cryptocurrency הוא אכן מבוזר..

צמתים ברשת אחראים לאימות תקפות וסדר העסקאות המבוסס על זמן. ההסכמה בין הצמתים לנתונים אלה מתרחשת תוך פחות מחמש שניות.

התפתחויות צפויות?

בשל חששות רגולטוריים בנוגע למעמד של XRP, כבטוחה, קשה להצמיח את הצמיחה הצפויה של המטבע הקריפטוגרפי. אמנם, ללא ספק, ימשיך להיות פיתוח שירותים המשתמשים ב- XRP, אך הצמיחה תישמר בבקרה בזמן שמעמדה יישאר בלימוני..

אם נקבעת אבטחה, הדרך קדימה תהיה קשה עבור XRP. אם נוקטים מהיעוד הזה, ואימוץ מטבע הקריפטוגרפיה נראה בקרב הבנקים העולמיים, נראה כי ל- XRP יהיה עתיד מזהיר.

לא הושג בשלבי חוסר הוודאות של הסיווג, Ripple הצביע והראה נטייה להמשך פיתוח הפלטפורמה שלהם, ואימוץ מוצרים.

ביסוד האידיאולוגיה?

נכון להיום נראה כי האידיאולוגיות המניעות את מעבדות Ripple אינן להפיל מערכות בנקאיות מסורתיות, אלא לעזור להן להתפתח.

כדי לעזור להם להתפתח, Ripple Labs עובדת יד ביד עם בנקים, כבר שנים; בעיקר סומך על מעבר בנקים, ולא על החלפה מוחלטת של המערכת הנוכחית שלנו.

קבלה ומחלוקות?

Ripple עשתה טוב כדי להשיג אימוץ צנוע של XRP בשנים האחרונות. בנקים שונים, וחברות חושבות קדימה, ניהלו תוכניות המשמשות את השימוש בקריפטו זה.

לצד קבלה זו, קיימות שתי מחלוקות עיקריות אשר המשיכו לפגוע ב- XRP לאורך השנים.

  1. מניפולציה – אמנם לא הוכח שזה המקרה, אך רבים מאמינים כי מעבדות Ripple מניפולציות על אספקת ה- XRP הזמינות לציבור, במטרה להתאים לצרכיהם שלהם..
  2. קהל לקוחות – תומכים רבים בעולם המטבעות הקריפטוגרפיים נמצאים בו כדי לבנות עולם שאינו מסתמך על בנקים מסורתיים. מעבדות אדווה, לעומת זאת, ירדו בדרך שתראה אותן משרתות את המוסדות ממש שביטקוין נבנה כדי לעקוף. בעוד שרבים אינם מושפעים מטיעון זה, ישנם כאלו שאינם תומכים במעבדות Ripple ו- XRP, פשוט על סמך יעדיהם..

תַקָנָה?

מעבדות אדווה ו- XRP מוצאות את עצמן במצב של אי סדר בכל הנוגע לרגולציה. הם אמנם נשארים איתנים באמונתם ש- XRP אינו אבטחה, אך יש כאלה שמאמינים אחרת. זה הביא לתביעות מתמשכות שטוענות בנקודה זו.

נכון להיום, אין תשובה סופית על סיווג ה- XRP.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map