סאגה של 2+ שנה הכוללת ICO של Teos מתקרבת לפירוק

הֶסדֵר

לאחר שעמדו על מקומם במשך מספר שנים, בניסיון לסכל תביעות שונות, לקרן Tezos בדיוק הוכרז החלטתם להסדיר את כל הצדדים.

התביעה, המייצגת מאמץ משותף מטעם גורמים שונים, רואה את Tez פוטנציאלי על הקרס תמורת עד 25 מיליון דולר.

החלטה זו אמנם התקבלה על ידי קרן טזוס, אך היא אינה בהכרח מסמלת את סופה של הסאגה הנמשכת הזו. בנקודת זמן זו, ההחלטה ממתינה לאישור בתי המשפט, כדי להיות רשמית.

הַכחָשָׁה

יש לציין כי אף שקרן טזוס החליטה כי הסדר התביעות השונות נגדם הוא לטובתם, הם נותרו איתנים בתמימותם..

לאחר שהודיעה על החלטתם, ניצלה הקרן את ההזדמנות להדגיש אמונה זו, בהצהרה,

“קרן טזוס בחרה להסדיר את כל התביעות מכיוון שקרן טזוס מאמינה שזה לטובת פרויקט Tezos והקהילה כולה. הקרן ממשיכה להאמין שהתביעות היו חסרות ערך וממשיכות להכחיש כל עוול. עם זאת, תביעות הן יקרות וגוזלות זמן, והוחלט כי העלות הכספית החד פעמית של הסדר עדיפה על פני הסחות הדעת והעלויות המשפטיות הקשורות להמשך המאבק בבתי המשפט. “

הימנעות מהעמדה לדין

ההשלכות הנובעות מהחלטתם להסדיר את התביעות הפעילות אינן חוסכות זמן וכסף בלבד. קרן Teos נמנעה כעת ממצב בו הם עשויים לראות את בתי המשפט לתייג את האסימונים שלהם כניירות ערך.

אם מצב כזה היה מתרחש, זה יהווה תקדים לעתיד, ועלול להיות קטסטרופלי בפרויקט בכלל..

שופע מחלוקת

עבור אוהדי טזוס ומה שקרן טזוס מנסה להשיג, החלטה זו להסדיר תתקבל, ללא ספק, בזרועות פתוחות..

לא משנה מה הפוטנציאל העומד מאחורי הטכנולוגיה, Tezos, למרבה הצער, שורר פולמוס מהיום הראשון. בין אם הכוונה לחלוקה מאוחרת של אסימונים לאחר ICO, עקב הלחימה סביב הכספים, התפקידים שמילאו משקיעים בכירים, או התביעה שנדונה כאן היום, Tezos עשה עבודה ראויה להערצה למצוא דרך לא רק לשרוד , אבל לשגשג.

השתמש במקרים

למרות נושאים שנשארו בקרן Teos מאז יום 1, שיעורי השימוש והאימוץ של הפרויקט המשיכו לעלות. בחודשים האחרונים הדבר ניכר ביותר באמצעות תחום ניירות הערך הדיגיטליים המתפתחים.

מכיוון שבלוקצ’יין של Tezos מספק למשתמשים בו רמות פונקציונליות גבוהות, מצאנו את עצמנו מדווחים על השימוש בו בהזדמנויות שונות, כולל הדוגמאות הבאות:

טזו שישמשו לטוקניזציה של 22 פרויקטים

ורטלו בוחר טזוס עבור אסימון ביטחוני

החזרות מוגבהות ואבטחת אמצעים לשימוש בטזוס לניירות ערך דיגיטליים

השקעה בקנטקי בורבון עם Wave Financial

Tezos נבחר על ידי BTG Pactual ו- Dalma Capital להנפקת אסימונים

לא נגרם נזק

קרן Teos מורכבת מ- מועצה, המפקח על השימוש בכספים ופיתוח מוצרים. עד היום הקרן מנהלת בערך נכסים בסך 635 מיליון דולר, ועשו את חלקם כדי לתמוך בפיתוח הפלטפורמה שלהם באמצעות מענקי מיליונים.

עבור פרויקט שגייס כ- 232 מיליון דולר, ובילה מספר שנים בהתגברות על מכשולים משפטיים, יכולתם להצמיח החלטות תקינות שקיבלה קרן Teos לאורך זמן..

טזוס

כתוצאה מ- ICO שהתקיים בשנת 2017, Tezos הוא בלוקצ’יין להוכחה, שנועד לספק למפתחים את הגמישות הנדרשת לבניית שירותים מהדור הבא..

ה- Blockchain של טזוס נוצר במקור על ידי מייסדי המייסדים ארתור וקתלין ברייטמן.

בחדשות אחרות

עם השלמת ה- ICO של Tezos, הוא ייצג את אחד האירועים הגדולים מסוגו, שהכניס למעלה מ 232 מיליון דולר. באופן טבעי, בגלל גודלה של העלאה זו, כל העיניים היו נשואות אליהם. הם לא היחידים שעוברים רמות גבוהות כל כך של בדיקה. חברה כזו העוסקת בסוגיות דומות מכונה KIK. בהזדמנויות שונות תיעדנו את הקרב המתמשך בינם לבין ה- SEC, כאשר השניים ‘דוכנים’ על ICO בעברם.

SEC מגישה שיפוט מוקדם במשפט Kik

קיק האנקרס למאבק עם SEC – מכבה את אפליקציית המסרים

אפליקציית מסרים פופולרית Kik למאבק ב- SEC בבית משפט על Kin ICO

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner