כסף גדול מוצא ביטקוין בשנת 2020 – קרנות גידור, נותני שירותים, חברות מודיעין ומשקיעים בעלי פרופיל גבוה

מאז ששווקי המטבעות הקריפטוגרפיים החלו להתעורר לפני חודשים, היו מקרים שונים של ‘כסף גדול’ שנכנס לפעולה. דוגמאות לכך ניתן לראות ברמות שונות, כולל משקיעים בעלי פרופיל גבוה, חברות מודיעין, קרנות גידור ונותני שירותים. היום נסתכל על כל אחד מהם, ומדוע מכניסים כעת כניסה.

MicroStrategy

הדוגמה הראשונה שלנו היא גם ההתרחשות האחרונה. רק לפני ימים ענקית התוכנה וחברת הביון, MicroStrategy, הוכרז לעולם שרכשו סכום משמעותי של ביטקוין. ליתר דיוק, MicroStrategy רכשה 21,454 BTC, שמשווה בערך 250 מיליון דולר.

למה עכשיו?

מייקל סיילור, מנכ”ל MicroStrategy, קובע,

“ההשקעה שלנו בביטקוין היא חלק מאסטרטגיית הקצאת ההון החדשה שלנו, שמבקשת למקסם את הערך לטווח הארוך לבעלי המניות שלנו … השקעה זו משקפת את האמונה שלנו כי הביטקוין, כקריפטוגרפי המאומץ ביותר בעולם, הוא מאגר ערך אמין נכס השקעה אטרקטיבי עם פוטנציאל יישום ארוך טווח יותר מאשר החזקת מזומנים. מאז הקמתו לפני למעלה מעשור, הביטקוין התגלה כתוספת משמעותית למערכת הפיננסית העולמית, עם מאפיינים שימושיים לאנשים פרטיים ולמוסדות. MicroStrategy הכירה בביטקוין כנכס השקעה לגיטימי שיכול להיות עדיף על מזומנים ובהתאם לכך הפכה את ביטקוין להחזקה העיקרית באסטרטגיית עתודות האוצר שלה. “

כדי לחזור על כך, חברת המודיעין הגדולה בעולם מציינת כי הביטקוין …

  • הוא מאגר ערך מהימן
  • בעל פוטנציאל הערכה לטווח ארוך
  • פונה, גם ליחידים ולמוסדות
  • הוא נכס לגיטימי
  • יכול להיות עדיף על מזומנים

כפי שהנתונים האמורים יצביעו על כך, MicroStrategy מאמינה בכך לחלוטין, מכיוון שהיא שמה את כספה במקום בו נמצא פיו – בהיקף של 250 מיליון דולר.

פול טיודור ג’ונס

כאשר מנהל קרנות גידור, בשווי של כמעט 6 מיליארד דולר, מבצע מהלך, אנשים מבחינים בכך. אז כשפול טיודור ג’ונס הודיע, במאי, שהוא יקצה אחוז ‘ספרתי חד ספרתי’ נמוך מקופת טיודור BVI לביטקוין, חובבי הקריפטו מבינים שהתרגשו. אמנם ‘ספרות חד-ספרתיות נמוכות’ אולי לא נשמעות כמו הרבה, אך רק כמה נקודות אחוז שהוקצו מקרן של 5 מיליארד דולר מייצגות סכום נכבד..

“האסטרטגיה הטובה ביותר למקסום רווח היא להחזיק את הסוס המהיר ביותר … אם אני אאלץ לחזות, ההימור שלי הוא שזה יהיה ביטקוין.” – פול טיודור ג’ונס, מנכ”ל חברת טיודור השקעות.

למה עכשיו?

אִינפלַצִיָה. עם ההדפסה לכאורה הבלתי נגמרת של FIAT, רבים מביטים לעבר נכסי מקלט בטוח, כגדר מפני אינפלציה צפויה. הביטקוין הוא לא הנכס היחיד שמרוויח מהסנטימנט הזה – גם זהב ומתכות יקרות אחרות פורחות.

דייב פורטנוי


יותר מדמות אישיות מקוונת פופולרית, דייב פורטנוי הוא המייסד והנשיא של Barstool Sports. בחודשים האחרונים פורטנוי כבש את תשומת ליבם של רבים, כשהוא משגר את פעילותו בסחר היום. כיזם מצליח, ששוויו כ -100 מיליון דולר, עם נוכחות מקוונת חזקה, כניסתו הממתינה לביטקוין הרגישה רבים.

פורטנוי תפס לאחרונה את תשומת ליבם של רבים עם הזמנה פומבית לתאומי וינקלבוס. הזמנה זו הקיפה מבוא מבוקש לביטקוין וכיצד הוא יכול לקחת חלק. זה לא נעלם מעיניו, מכיוון שתאומי וינקלבוס ראו את ההזמנה הזו, ונענו.

למה עכשיו?

עם יותר מ -1.3 מיליון עוקבים, פורטנוי מציין בסרטוני עבר שהוא חש לחץ להעריך מחדש את הביטקוין ואת הפוטנציאל העומד מאחוריו. אף על פי שקהילת הביטקוין יכולה להלהיב בזמנו בהטפתה, נראה שתכונה זו עשתה את הטריק במקרה הספציפי הזה. לחץ זה מצד חסידיו פשוט מדגיש את התיאבון הנוכחי של משקיעים רבים, מכיוון שהם מחפשים נכסים פוטנציאליים גבוהים כדי להקל על סיכוני האינפלציה..

פייפאל

בעוד ש- PayPal טרם פרסמה הצהרות רשמיות סביב כוונותיה, התברר יותר ויותר כי החברה מתכוננת להשיק שירותי מטבעות קריפטוגרפיים בעתיד הקרוב. ספקולציות על כך הגיעו לראשונה כאשר החברה החלה לשכור מומחים מטבעות קריפטו לפיתוח מוצרים.

בנוסף לכישרון הרועים, יש מספר מקורות מְשׁוּתָף מידע עם אמצעי חדשות שמצביע על שותפות מבוססת בין תיווך קריפטו של פקסוס ופייפאל – שלא כמו השותפות שהוכרזה לאחרונה בין פקסוס סידור קריפטו לבין Revolut US. כל אחת מהשותפויות הללו תאפשר שילוב חלק של שירות מבוסס API המאפשר קנייה ומכירה של שפע של מטבעות קריפטוגרפיים..

למה עכשיו?

בימיו הראשונים, הביטקוין חתר על הגבול בין התמזגות והפיכתו לנכס מכובד. מהר קדימה לשנת 2020, ואם ביטקוין הבהיר דבר אחד, זה שיש לו כוח להישאר. הגענו לנקודת זמן שבה הייתה מספיק פיתוח ואימוץ סביב המגזר, שהסיכוי שביטקוין יתמוסס הם כמעט אפסיים..

עם זאת, מי עדיף לנצל ביטקוין מאשר ספק שירותי FinTech מבוסס? רבולוט אימצה את זה. כיכר אימצה את זה. WealthSimple אימצה את זה. רובינהוד אימצה את זה. אם כבר, פייפאל אולי מאחר קצת למסיבה.

קצב הולך וגדל

כל אחד מהמקרים הללו בפני עצמו לא עשוי להעלות את השווקים. באופן מצטבר, הם מצביעים על שינוי חיובי ברגש כלפי מטבעות קריפטוגרפיים. בעוד ש’למה עכשיו ‘עשוי להשתנות בין כל מצטרף חדש, שוקי הביטקוין אינם מאוכלסים יותר אך ורק על ידי סוחרים קמעונאיים ספקולטיביים, אלא ביתם של משתתפים ממגוון מגזרים. זה נתפס כנכס לגיטימי, ואם מסתכלים על נותני שירותים, קרנות גידור, חברות מודיעין וכו ‘- האימוץ מתרחש בקצב הולך וגובר..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map