טזו שישמשו לטוקניזציה של 22 פרויקטים

עשרים ושניים פרויקטים המייצגים 200 מיליון דולר מצטברים בניירות ערך דיגיטליים. זה המספרים של מאמץ חדש של טוקניזציה על ידי זוג חברות באמצעות Tezos.

DealBox ו- Vertalo הודיעו כי יעבדו יחד, כאשר כל אחת מהן תורמת ליכולות שונות.

Vertalo צפוי לטפל במשימות סביב הנפקת וניהול ניירות הערך הדיגיטליים. לאחר מכן, DealBox תשתמש בהם כאמצעי לספק גישה להון עבור חברות קטנות ובינוניות.

טזוס

ניירות הערך הדיגיטליים, שיונפקו במהלך כל התהליך הזה, צפויים להתבסס על הבלוקצ’יין של Tezos. בעוד שהשימוש בטזוס על פני Ethereum הפופולרי עשוי להיראות מפתיע בהתחלה, הוא מתברר לאחר שבחן מקרוב את היתרונות שמציעים הראשונים. לדוגמה, Tezos משתמש ב- POS, תומך בשפות תכנות מרובות, שיעורי עסקאות מהירים ועוד.

כדי ללמוד עוד על הסיבה שבדיוק, Vertalo בחרה להסתמך על Teos, דאג לקרוא את המאמר הבא.

Vertalo בוחר Tezos עבור אסימונים ביטחוניים

מהוון

מעניין כי בהודעה לעיתונות שלהם, Vertalo ו- DealBox לוקחים את הזמן כדי להדגיש את עיתוי הכרזתם.

ה- SEC הציע לאחרונה מגבלות על שחרור סביב שיטות גיוס כספים שונות. אם יחקקו, פרויקטים כמו אלה שנדונים כאן היום ירוויחו מאוד.

חשוב לזכור, עם זאת, ששינויים אלה הם פשוט הצעה, בשלב זה. למרות ש- Vertalo ו- DealBox, אכן, הודיעו על שותפותן במועד מתאים, היא עשויה להיות כפופה גם לסטטוס קוו.

HODL השינויים שלך ב- Hoopla ב- SEC עבור הצעות פטורות

פַּרשָׁנוּת

עם ההכרזה על התפתחות חדשה זו, נציגים מכל אחד מהם, Vertalo ו- DealBox, התפנו להגיב.


ג’ון ננס, נשיא ו- CIO ב- Deal Box, הצהיר,

“ב- Deal Box, המשימה שלנו היא לעזור לשחרר את היזמים מחוסר היעילות של בנקאות השקעות מסורתית ויצירת הון ולאפשר להם את הטכנולוגיות הטובות ביותר של ימינו להניע תוצאות יעילות ואפקטיביות יותר כדי לעזור לחברות שלהן לצמוח. עם השלמת הסכם הרישוי שלנו עם Vertalo, אנו עושים בדיוק את זה, כאשר אנו מתחילים להנפיק ניירות ערך דיגיטליים ברחבי הפלטפורמה שלנו באמצעות מערכות ורטאלו ובלוקצ’יין של Tezos. מערכת היחסים של Deal Box x Vertalo מקדמת את יכולתנו לזהות הזדמנויות המקדמות את המערכת האקולוגית הקולקטיבית שלנו כאשר כולנו פועלים לפשט ולקדם את הענף הזה. “

דייב הנדריקס, מנכ”ל ורטלו, הצהיר,

“ורטאלו נרגשים לספק ל- Deal Box ולעשרות לקוחות המנפיקים את הפלטפורמה המקיפה והתואמת ביותר להנפקה וניהול של הנפקות נכסים דיגיטליים. צוות Deal Box מייצג את העתיד של המערכת האקולוגית של הנכסים הדיגיטליים: יועצי הון חכם המסייעים לחברות הפורטפוליו שלהם בגיוס כספים ובתפקודי קשרי משקיעים בעלות נמוכה יותר ובפשטות רבה יותר. Vertalo להוטים להעצים ולתמוך ב- Deal Box בכלים, בטכנולוגיות ובטכניקות הפלטפורמה המאפשרים להם לצאת לשוק עם פיתרון הנפקת אסימון אבטחה שכותרתו לבנה, המגובים בתמיכת צוות עם ניסיון רב בשוק ההון שיש לו היה מעורב בנכסים דיגיטליים מוסדרים מאז 2017. “

אבני בניין

יש שותפויות שבאות והולכות, מכיוון שכוונה טובה לא בהכרח מביאה למערכת יחסים פוריה. נראה כאילו DealBox ו- Vertalo הצליחו להימנע מכך ומצאו בהצלחה דרך לעבוד יחד.

הדבר התברר באמצעות עסקאות שונות בין שתי החברות בחודשים האחרונים. לדוגמא, 22 ניירות הערך החדשים שייקלטו, ונדונים כאן היום, פשוט מייצגים סיבוב נוסף. ככזה, הדבר מעיד על כך שכל חברה הייתה מרוצה מהסיבוב הראשון של החברות המסומנות, ופיתתה אותן לעבוד שוב יחד.

דוגמה כזו להתמודדויות בעבר היא זו של זאפייגו ו- STO שלהם.

DealBox

נוסדה בשנת 2016, DealBox פועלת מחוץ לקליפורניה. מעל הכל, DealBox מאפשרת גיוס הון לסטארט-אפים מבטיחים. DealBox מציעה גם שירותים נלווים הכוללים ייעוץ, אריזת השקעות ועוד.

הנשיא ג’ון ננס מפקח כיום על פעילות החברה.

ורטלו

נוסדה בשנת 2017, ורטלו פועלת מאוסטין, טקסס. מעל הכל, החברה עובדת כספקית שירות בתחום ניירות הערך הדיגיטלי. הדגשת שירותים אלה היא יכולות ניהול הכותרות של חברות.

המנכ”ל, דייב הנדריקס, מפקח כיום על פעילות החברה.

בחדשות אחרות

ברשתות חסימות שונות נצפו רמות קלות של אימוץ בתחום ניירות הערך הדיגיטליים המתהווים. עם זאת, נראה כאילו טזוס הצליחו לבסס את עצמם כמצטיינים ברמות האימוץ. המאמרים הבאים הם דוגמאות לחדשות סביב טזו בחודשים האחרונים, ושופכים אור על הסיבה שחברות פונות לבלוקצ’יין הפופולרי.

Binance מוסיף זוגות מסחר של Tezos

TokenSoft מביא אסימונים לאבטחה לטזוס

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map