השקעה באראגון (ANT) – כל מה שאתה צריך לדעת

אראגון (ANT) הוא קוד פתוח, ללא כוונת רווח, בלוקצ’יין נוהל נועד לפשט את היצירה והניהול של דאפים, פרוטוקולי בלוקצ’יין וארגונים אוטונומיים מבוזרים (DAO). הפלטפורמה מבקשת לקדם את האימוץ הארגוני של טכנולוגיית הבלוקצ’יין באמצעות הגישה המודולרית שלה לפונקציות עסקיות נפוצות. יש לציין כי אראגון ראתה הצלחה גדולה מאז השקתה. לפלטפורמה יש ערך של למעלה מ 900 מיליון המאוחסנים על פני 15,000 DAO. החשוב מכל, הרשת כולה מבוזרת באמצעות מודל ממשל המאפשר ניהול קולקטיבי של הפונקציות וקידוד שלה..

אילו בעיות פותח אראגון (ANT)?

אראגון מנסה להתמודד עם אחד המחסומים הגדולים ביותר לאימוץ תאגידים, היעדר אנשי מקצוע בבלוקצ’יין במחירים סבירים. ניהול תאגיד כולל הרבה תקורה. אראגון רוצה להפחית את העלויות הללו ולשפר את היעילות הכוללת באמצעות ה- DAO שלה לתכנות.

היתרונות של אראגון (ANT)

אראגון מספקת לחברות את הדרך המהירה והקלה ביותר להקים DAO. הרשת מתפקדת באופן דומה לבונה אתרים בכך שהיא מסתמכת על מודולים שכבר הוגדרו וניתנים להתאמה אישית בהתאם לצרכים הספציפיים של החברה שלך. בדרך זו, אראגון מספקת שירות יקר המאפשר לכל חברה למנף את כוחה של טכנולוגיית הבלוקצ’יין מבלי להזמין איש מקצוע פנימי..

אראגון - טוויטר

אראגון – טוויטר

בִּטָחוֹן

אבטחה הייתה דאגה ראשונה לצוות הפיתוח של אראגון. הרשת מסתמכת על בלוקצ’יין את’ריום וקוד קוד פתוח כדי להבטיח שכל הפעולות ברשת יישארו בטוחות. כפרויקט קוד פתוח, הרשת עברה בדיקות אינטנסיביות מקהילת את’ריום.

פַּשְׁטוּת

תכנות DAO אינו משימה פשוטה, אך אראגון מאפשרת לאנשים חדשים בתחום טכנולוגיית הבלוקצ’יין. הממשק האינטראקטיבי מבטל את הצורך של חברה להעסיק מומחים לבלוקצ’יין מכיוון שכל התכונות והפונקציות החשובות ביותר מגיעות כסטנדרט. אראגון (ANT) השקיעה מאמצים רבים כדי להבטיח שכל הפונקציות הניהוליות שחברה מודרנית דורשת הם חלק ממודול הבסיס.

ישנם מודולים המכסים פעולות כגון הצבעת בעלי מניות, מכירות אסימונים וחשבונות חייבים וניתנים לקבל. חברות יכולות למצוא גם מודולים המספקים בעלות, בקרת גישה וניהול זהויות. השלמות של המערכת מרשימה שכן היא משתרעת על העלאת משאבי אנוש ומשכורת.

התאמה אישית

בנוסף למודולי בסיס אלה, חברות יכולות להתאים אישית כל תכונה כדי להגביר את יעילותה. ניתן לבצע שינויים אלה באמצעות הממשק, או אם לחברה יכולות, ניתן לבצע שינויים ישירות בקוד הקוד הפתוח. באופן זה, אראגון יכולה לענות על הצרכים של כמעט כל סוג של ארגון.


טווח הגעה גלובלי

יתרון מרכזי נוסף שמשתמשי אראגון נהנים ממנו הוא גישה לרשת גלובלית של אנשים דומים לאופן. הפלטפורמה מעודדת חברות לשתף פעולה עם חברות אחרות מאזורים שונים ברחבי העולם. חברות אלה יכולות להקפיץ רעיונות זו מזו ולעזור לייעל את תהליך העלייה למשתמשים חדשים.

שיפוטים

אראגון מציגה מושג חדש בשם שיפוט דיגיטלי דרך בית המשפט בארגון. מערכת זו היא שאוכפת חוזים דיגיטליים בין ארגונים. מפתחים הציגו את הפרוטוקול הזה כדי להבטיח שיש מנגנון ליישוב סכסוכים שנמצאים מחוץ למודולים המתוכנתים מראש.

שְׁקִיפוּת

משתמשי Aragon נהנים משקיפות מלאה בעת השימוש ברשת. הם יכולים לפקח בקלות על אופן ההוצאה של כל כספי DAO. באופן זה, כל המשתמשים יכולים לחלוק את היתרונות של הרשת בביטחון.

כיצד פועלת אראגון (ANT)

אראגון משלבת מגוון מושגים ותכונות חדשות כדי להביא למטרותיה למציאות. כל ה- DAOs מותקנים מראש עם הרכיבים הארגוניים הקריטיים ביותר. המשתמש יכול להגדיר את המערכות העסקיות שלהם כמו מימון, מכירות אסימונים ופרוטוקולי הצבעה.

לקוח אראגון

לקוח Aragon הוא המקום בו משתמשים יוצרים תכונות DAO הניתנות להתאמה אישית. הלקוח נועד לספק מסגרת חוזה חכמה שקופה וקל לניווט ואינה דורשת הכשרה מוקדמת של בלוקצ’יין.

AragonOS

ה- AragonOS הוא מה שמשתמשים עובדים איתו כדי להגדיר את מכירות האסימונים שלהם. כאן תוכלו להחליט על כל הפרטים החשובים ביותר באירוע ההתרמה שלכם. תכונות כגון מסגרת הזמן וכיצד אתה מתכוון לתמרץ את התורמים זמינים לכל.

אראגון (ANT)

אראגון (ANT)

רשת אראגון

רשת אראגון היא הפרוטוקול המקיים אינטראקציות בין DAOs. מערכת זו מאפשרת לחברות מרובות לנהל עסקים בצורה מבוזרת וחסרת אמון בבלוקצ’יין את’ריום.

קרן אראגון

קרן אראגון היא הקבוצה המוטלת על קידום הקהילה. קבוצה זו מחפשת חברות שמעוניינות בפרויקט ועוזרת לקדם את יעדיהן ואת נוכחות הרשת כולה. יש לציין שקרן אראגון היא קבוצה ללא מטרות רווח.

נְמָלָה

ANT הוא אסימון הממשל המקומי עבור המערכת האקולוגית. אסימון ERC-20 זה מעניק למשתמשים זכויות הצבעה בפלטפורמה. כמות הנדנדה שיש לך תלויה בכמות אסימוני ANT שאתה מחזיק. מחזיקי ANT יכולים להצביע על עדכונים מכריעים לרשת ושינויים חיוניים אחרים שעומדים לדיון.

אסימונים של ANJ

אראגון מציגה גם אסימון מיוחד להצבעה בענייני שיפוט דיגיטלי. אסימון ANJ הוא נכס קבוע המאפשר לך להרוויח הכנסה פסיבית ברשת. פרוטוקולי ההימור פופולריים מתמיד משום שהם מספקים תשואות עקביות יותר מאשר סחר באסימונים שלך ואינם דורשים ממך לוותר על הבעלות על אסימונים שלך.

היסטוריה של אראגון (ANT)

אראגון נכנסה לשוק עם התזה. ICO של החברה הבטיח 24 מיליון דולר תוך חמש עשרה דקות בלבד. אירוע זה, שנערך במאי 2017, סייע להזניק את הרציף לכוכבים. יש לציין כי ארגון הונהגה במקור על ידי לואיס קוונדה. הוא ידוע בזכות עבודתו בעבר ואף הוצג ברשימת פורבס 30 עד 30.

כיצד לקנות Aragon (ANT)

אתה יכול למצוא את אראגון (ANT) במספר בורסות מובילות. עם זאת, אין כרגע זוגות מסחר פיאט עבור אסימון זה. יהיה עליך להמיר תחילה את הפיאט שלך ל- BTC או ETH כדי לסחור ב- ANT. ANT זמין ב  בינאנס, קראקן ו ביטרקס.

השקעה באראגון (ANT) - כל מה שאתה צריך לדעת השקעה באראגון (ANT) - כל מה שאתה צריך לדעת השקעה באראגון (ANT) - כל מה שאתה צריך לדעת
★★★★★ ★★★★★ סקירת בינאנס

דירוג Securities.io נקבע על ידי צוות המערכת שלנו. נוסחת הניקוד למתווכים של נכסים דיגיטליים (קריפטוגרפיים) לוקחת בחשבון מעל עשרות גורמים, כולל עמלות ומינימום חשבונות, פלטפורמות מסחר, תמיכה בלקוחות, גופי רגולציה ואפשרויות השקעה..

★★★★★ ★★★★★ סקירת Kraken

דירוג Securities.io נקבע על ידי צוות המערכת שלנו. נוסחת הניקוד למתווכים של נכסים דיגיטליים (קריפטוגרפיים) לוקחת בחשבון מעל עשרות גורמים, כולל עמלות ומינימום חשבונות, פלטפורמות מסחר, תמיכה בלקוחות, גופי רגולציה ואפשרויות השקעה..

★★★★★ ★★★★★ סקירת פולוניקס

דירוג Securities.io נקבע על ידי צוות המערכת שלנו. נוסחת הניקוד למתווכים של נכסים דיגיטליים (קריפטוגרפיים) לוקחת בחשבון מעל עשרות גורמים, כולל עמלות ומינימום חשבונות, פלטפורמות מסחר, תמיכה בלקוחות, גופי רגולציה ואפשרויות השקעה..

הכי טוב בשביל

סוחרים מתקדמים

הכי טוב בשביל

סוחרי ארה”ב

הכי טוב בשביל

קלות שימוש

עמלות מסחר

0.10%

עמלות מסחר

0.16%

עמלות מסחר

0.125%

מבצעים

10% קאשבק

קוד הנחה: EE59L0QP

מבצעים

אף אחד

מבצעים

אף אחד

כיצד לאחסן את אראגון (ANT)

אחסון ANT קל בגלל שהוא אסימון תואם ERC-20. ניתן לאחסן ANT בכל ארנק תואם ל- ERC-20. Metamask היא אחת האפשרויות הפופולריות ביותר הזמינות למשתמשים כיום. זה בחינם להורדה ומגיע גם בגרסת פלאג-אין לנייד וגם לאינטרנט.

אם אתם מבקשים לבצע השקעה גדולה ב- DASH או אם אתם מתכננים לבצע HODLing בקריפטו זה לפרקי זמן ארוכים, ארנק חומרה הוא האפשרות הטובה ביותר. ארנקי חומרה שומרים על הקריפטו שלך במצב לא מקוון ב”אחסון קר “. אסטרטגיה זו לא מאפשרת לאיומים מקוונים לגשת לאחזקותיך. ה ספר חשבונות ננו ס או המתקדמים יותר ספר חשבונות ננו X שניהם תומכים בארגון (ANT).

אראגון – פתיחת הדלתות לאימוץ בלוקצ’יין ברמה הארגונית

גישתו של אראגון לאימוץ הבלוקצ’יין ממשיכה להיות יעילה ביותר. התרחבות הרשת מהווה הוכחה לכך שיש ביקוש גובר ל- DAO בשוק. מסיבות אלה משרת כעת אראגון תפקיד חיוני בגישור הפער בין ארגונים מסורתיים לבין ארגונים מבוזרים.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map