השקעה בקוסמוס (ATOM) – כל מה שאתה צריך לדעת

רשת הבלוקצ’יין קוסמוס (ATOM) מנסה להפוך את התחרות לקהילה באמצעות הגישה הייחודית שלה לשוק. בניגוד לרוב הפרויקטים בחלל, קוסמוס לא עוסקת בהכאת התחרות, בקבלת הכתר או בהכרה. במקום זאת, קוסמוס מבקשת לעזור לכל מגזר הבלוקצ’יין להתקדם באמצעות שילוב של פרוטוקולים ייחודיים המסייעים להפגיש את הענף.

מה זה קוסמוס (ATOM)?

באופן ספציפי, קוֹסמוֹס היא רשת של רשתות בלוקצ’יין. מפתחים מכנים מושג זה “אינטרנט של רשתות חסימות”. מטרת הפרויקט היא לאפשר לחסימות נפרדות לתקשר זה עם זה בצורה חלקה. בכך שהיא מאפשרת לכל בלוקצ’יין לתקשר, לשתף נתונים ולבצע עסק עם כל אחד אחר, קוסמוס מסוגלת להפוך את החיכוך בשוק לכוח מניע חיובי להתפתחות..

באמת, קוסמוס הוא יותר מסתם גשר בין חסימות. פלטפורמה זו כוללת גם חבילת מוצרים מלאה ותכונות שהופכות אותה לאופציה מרשימה בשוק. קוסמוס מציגה מחסנית טכנולוגיה מהדור הבא המספקת למפתחים גישה לכלים רבי עוצמה המגבירים את יעילות יצירת הבלוקצ’יין.

קוסמוס - עמוד הבית

קוסמוס – עמוד הבית

באופן מרשים, מפתחים יכולים ליצור חסימות מורכבות בתוך המערכת האקולוגית של קוסמוס בעוד שבוע. לשם השוואה, אותה משימה תארך שבועות באמצעות חוסמי דור 2-תקליטור. מסיבה זו, קוסמוס ממשיכה לראות קהילת דאפ הולכת וגדלה המסייעת להניע יותר אינטראקציה עם המשתמשים.

אילו בעיות קוסמוס (ATOM) פותרים?

המטרה העיקרית של קוסמוס היא להתמודד עם היעדר יכולת פעולה הדדית בשוק. יחד, תחום הבלוקצ’יין כולל מגוון עצום של שירותים ופונקציות. עם זאת, כל בלוקצ’יין פועל כרגע כאי. זה מחליש את היכולת הכללית של השוק לבצע משימות חשובות כמו לובינג לחקיקה פרו-קריפטו יותר, או שיפורים חיוניים אחרים בענף..

באמצעות קוסמוס, חסימות שונות יכולות להתקיים במקביל למקרי שימוש מיוחדים משלהם. זה מאפשר למפתחים למקד את המאמצים בשיפורים במקום לבזבז מאמצים על שיווק ופעילויות אחרות הקשורות לתחרות. קוסמוס אפילו מאפשרת לחסימות שונות למנף את היכולות של פלטפורמות אחרות כדי לשפר את השימושיות שלהן.

היתרונות של קוסמוס (ATOM)

קוסמוס מציגה שפע של יתרונות לשוק. ראשית, הפלטפורמה ניתנת להתאמה אישית מלאה. מפתחים יכולים ליצור ולהנפיק באופן חופשי יישומי ופלטפורמות בלוקצ’יין חדשים. באמת, רשת קוסמוס מתפקדת בלי שום גורם מרכזי שמקל על הפעילות. באופן זה, הרשת מייעלת עסקאות בין-בלוקצ’ייניות ומספקת למפתחים הזדמנות לשתף נתונים ואסימונים באופן פרוגרמטי.

איך קוסמוס (ATOM) עובד

קוסמוס משתמשת בכלי קוד פתוח שונים וקנייניים כדי להקל על יכולת פעולה הדדית בין רשתות החסימה ברשת. הפרוטוקול עוקב באופן אוטונומי אחר מצב כל בלוקצ’יין ברשת כדי לבצע משימה זו. במערכת האקולוגית של קוסמוס, כל רשת ידועה כאזור.


אזורים

אזורים נהנים מהפונקציונליות המלאה של הרשת שלהם. חשוב לציין כי רשתות חסימות אלה הן רשתות עצמאיות שיכולות לבצע כל עסקאות שהן זקוקות להשלמת משימותיהן. רשתות חסימות אלה יכולות להנפיק ולהפיץ אסימונים חדשים ברשתות שלהם, לאשר חשבונות חדשים, לבצע עסקאות, להצביע ולבצע שדרוג פרוטוקולים ללא כל השפעה מקישוריות הקוסמוס שלהם..

רכזת קוסמוס

מרכז הקוסמוס הוא המקום בו כל רשתות החסימה הללו נפגשות. פרוטוקול זה מתפקד כמתווך. כל אזור ברשת מתחבר ישירות לרכזת. הרכזת מקיימת תיעוד קבוע של המצב הנוכחי של האזור. ברגע שאזור מחובר לרכזת הקוסמוס, זה יכול לפעול יחד עם כל אזור אחר ברשת.

קוסמוס - טוויטר

קוסמוס – טוויטר

שכבות של קוסמוס

המערכת האקולוגית של קוסמוס נשענת על שלוש שכבות כדי להפגיש את כל תעשיית הבלוקצ’יין. השכבה הראשונה היא שכבת היישום. זו השכבה המטפלת בעסקאות עיבוד. זהו גם הפרוטוקול האחראי על שמירת הכרטיסיות על מצב הרשת. נטוורקינג הוא השכבה השנייה של הבלוקצ’יין. זו השכבה המאפשרת לתקשר בין חסימות נפרדות. רשתות חסימות שונות, עם טכנולוגיות שונות, מנגנוני קונצנזוס ומטרות שונות, יכולות למנף את שירותיהן זו של זו באמצעות מערכת זו.

קונצנזוס של קוסמוס (ATOM)

הרובד האחרון הוא פרוטוקול הקונצנזוס. קוסמוס משתמשת במנוע BFT Tendermint. מנגנון זה מאבטח את הרשת ומאפשר לצמתים לשמור על מצב נוכחי. באופן ספציפי, הפרוטוקול הוא המאמת עסקאות ומוסיף חסימות לבלוקצ’יין.

מנוע BFT Tendermint הוא מנגנון ממשל להוכחת יתד (PoS). ככאלה, משתמשי הרשת משמשים כמאמתים. משתמשים מרוויחים תגמולים כאשר הם מעריכים את הקריפטו שלהם בקוסמוס. ההימור הוא מונח המשמש לתיאור תהליך נעילת כמות מסוימת של קריפטו בארנק רשת בתמורה לתגמולים. ההימור הוא אחד המאפיינים החמים ביותר בשוק כרגע בגלל הסיכון הנמוך בהשוואה למסחר.

מטח

מטח

פרוטוקול תקשורת בין-בלוקצ’יין

ה פרוטוקול תקשורת בין-בלוקצ’יין הוא קידוד המאפשר לאזורים השונים במערכת האקולוגית לתקשר עם רכזת הקוסמוס. פרוטוקול זה מבטיח שכל המידע יעבור באופן חופשי ומאובטח בין אזורים מחוברים זה לזה.

SDK של קוסמוס

ערכת פיתוח תוכנה של קוסמוס (SDK) מאפשרת למפתחים לבנות רשתות חסימות מבלי להצטרך לקודד אותן מאפס. מפתחים יכולים להשתמש בתוספים ולבצע את פעולות הליבה של הפרויקטים שלהם בימים לעומת חודשים. תחשוב על זה כמו בונה אתרים. אתה יכול לבחור ממגוון תכונות, כגון פרטי הימור, ממשל ואסימונים.

צמתים של קוסמוס (ATOM)

כרשת PoS, משתמשים יכולים להרוויח הכנסה פסיבית בהשקעת הקריפטו שלהם. כדי להיות קריא כדי להפוך לצומת ברשת קוסמוס, תצטרך להישאר במאה הסטייקים המובילים. אסטרטגיה זו היא חכמה מכיוון שהיא מרתיעה צמתים מזויפים מכיוון שהכי יהיה להם הפסד מכל הלהיט הכספי.

ממשל

צמתים גם מקבלים יכולות הצבעה. כוח ההצבעה שלך שווה ערך לכמות ה- ATOM שהשקעת. מעניין שאתה יכול גם להאציל את האסימונים שלך למאמתים אחרים. כשאתה מאציל את האסימונים שלך, אתה עדיין מרוויח חלק מתגמול החסימה.

היסטוריה של קוסמוס (ATOM)

ההיסטוריה של קוסמוס מתחילה שנים לפני תאריך ההשקה שלה. הפלטפורמה נוצרה אחרי מפתח הבלוקצ’יין הידוע ג’ה קווון הציג את הנטנדרמינט לענף. זה היה חזרה בשנת 2014. בסופו של דבר, קווון התחבר עם שני מפתחי קריפטו מכובדים אחרים, זרקו מילושביץ ‘ואיתן בוכמן..

באפריל 2017 אבטחה קוסמוס בהצלחה קוֹסמוֹס באמצעות ICO. באופן מדהים, זה לקח רק לרציף 29 דקות להגיע למטרה שלהם. בדצמבר 2018 החלה הרשת בבדיקות גדולות עם שחרורו של Game of Stakes. פחות מארבעה חודשים לאחר מכן, השיקה הרשמית של קוסמוס.

אָטוֹם

ATOM הוא המטבע המקורי של רשת קוסמוס. זה משרת כמה פונקציות חיוניות. ראשית, הוא משמש לביצוע חוזים חכמים ולהשלמת עסקאות. ATOMs חדשים נוצרים כפרסים עבור מאמתים ברשת בכל פעם שבלוק עסקאות מקבל אישור.

קוסמוס (ATOM) - CoinMarketCap

קוסמוס (ATOM) – CoinMarketCap

כרגע יש 204,603,576 אטומים במחזור. יש לציין שרוב האסימונים הללו הגיעו מההשקה הראשונית של קוסמוס. האסימונים המוקדמים הללו ראו הפצה בין תורמים ראשוניים, משתתפי מכירת אסימונים, קרן קוסמוס ומפתחי הליבה של הפלטפורמה.

כיצד לקנות קוסמוס (ATOM)

קל למצוא את ATOM בשוק. אתה יכול בקלות לאסוף חלק מהקריפטו זה ברוב הבורסות הגדולות. בינאנס מציע כמה זוגות מסחר ATOM שיתאימו לצרכים שלך. יפה, ATOM כוללת בדרך כלל אפשרות לזוג מסחר פיאט ברוב הבורסות. צמדי מסחר ישיר חוסכים לך כסף בעמלות ומאפשרים לך להיות משקיע מגיב יותר.

השקעה בקוסמוס (ATOM) - כל מה שאתה צריך לדעת השקעה בקוסמוס (ATOM) - כל מה שאתה צריך לדעת השקעה בקוסמוס (ATOM) - כל מה שאתה צריך לדעת
★★★★★ ★★★★★ סקירת בינאנס

דירוג Securities.io נקבע על ידי צוות המערכת שלנו. נוסחת הניקוד למתווכים של נכסים דיגיטליים (קריפטוגרפיים) לוקחת בחשבון מעל עשרות גורמים, כולל עמלות ומינימום חשבונות, פלטפורמות מסחר, תמיכה בלקוחות, גופי רגולציה ואפשרויות השקעה..

★★★★★ ★★★★★ סקירת Kraken

דירוג Securities.io נקבע על ידי צוות המערכת שלנו. נוסחת הניקוד למתווכים של נכסים דיגיטליים (קריפטוגרפיים) לוקחת בחשבון מעל עשרות גורמים, כולל עמלות ומינימום חשבונות, פלטפורמות מסחר, תמיכה בלקוחות, גופי רגולציה ואפשרויות השקעה..

★★★★★ ★★★★★ סקירת פולוניקס

דירוג Securities.io נקבע על ידי צוות המערכת שלנו. נוסחת הניקוד למתווכים של נכסים דיגיטליים (קריפטוגרפיים) לוקחת בחשבון מעל עשרות גורמים, כולל עמלות ומינימום חשבונות, פלטפורמות מסחר, תמיכה בלקוחות, גופי רגולציה ואפשרויות השקעה..

הכי טוב בשביל

סוחרים מתקדמים

הכי טוב בשביל

סוחרי ארה”ב

הכי טוב בשביל

קלות שימוש

עמלות מסחר

0.10%

עמלות מסחר

0.16%

עמלות מסחר

0.125%

מבצעים

10% קאשבק

קוד הנחה: EE59L0QP

מבצעים

אף אחד

מבצעים

אף אחד

כיצד לאחסן קוסמוס (ATOM)

אחסון ATOM קל. אתה יכול להשתמש באפשרות ארנק נייד או שולחן עבודה כגון ארנק אטומי. אפשרות קלה לניווט זו מאפשרת לך לגשת ל ATOM שלך כשתזדקק לה.

אם אתם מבקשים להשקיע משמעותית ב- ATOM או אם אתם מתכננים להשתמש ב- HODLing בקריפטו זה לפרקי זמן ארוכים, ארנק חומרה הוא האפשרות הטובה ביותר. ארנקי חומרה שומרים על הקריפטו שלך במצב לא מקוון ב”אחסון קר “. אסטרטגיה זו לא מאפשרת לאיומים מקוונים לגשת לאחזקותיך. ה ספר חשבונות ננו ס או המתקדמים יותר ספר חשבונות ננו X שניהם תומכים בקוסמוס (ATOM).

השוק זקוק לקוסמוס

השוק זקוק לקוסמוס. על מנת להשיג את הרמה הבאה של אימוץ המיינסטרים, תעשיית הקריפטו צריכה למצוא איחוד כלשהו. יחד, כל מפלגה מרוויחה מאוד. כקהילה, משתמשים ומפתחים פורחים.

בנוסף, אסטרטגיה זו מאפשרת לחברות בלוקצ’יין לשמור על שליטה בנרטיב הענף. זמן רב חלפו הימים של מריחת מטבעות קריפטוגרפיים כמימון כלשהו שמשמש רק עבריינים. כיום המטבעות הקריפטוגרפיים מספקים לעולם אלטרנטיבה יעילה יותר לסטטוס קוו. קוסמוס עושה את שלה כדי להבטיח כי התעשייה כולה תוכל למנף את ההתקדמות ביחד. מסיבות אלה, קוסמוס היא כבר אחת המטבעות הקריפטוגרפיים הפופולריים ביותר בעולם.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map