השקעה ב Chainlink (LINK) – כל מה שאתה צריך לדעת

כל מי שצפה בתרשימי הצפנה מאוחר יכול לדבר על הפופולריות של Chainlink (LINK). פופולריות זו נובעת ממגוון מקורות שונים כולל המודל העסקי הייחודי של המשרד. בניגוד לרבים מהפרויקטים האחרים במרחב בתקופה זו, Chainlink לא מבקשת להתחרות מול מטבעות קריפטוגרפיים אחרים. במקום זאת, הפלטפורמה רוצה לקדם את המגזר כולו באמצעות הפרוטוקולים הייחודיים שלו.

אילו בעיות שרשרת קישור (LINK) נפתרת?

Chainlink מנסה לתקן את אחת הבעיות הגדולות ביותר העומדות בפני תחום הבלוקצ’יין, כיצד להעביר מידע אל הבלוקצ’יין וממנו. באופן מסורתי, משימה זו מתבצעת על ידי חיישנים המכונים אורקלים. ניתן להגדיר אורקלים לפקח על כמעט כל דבר. ישנם אורקלים העוקבים אחר מזג האוויר, ציוני הספורט, יתרות החשבון וערך המניות, עד כמה שם בלבד.

אורקלס מרחיבה את השימושיות של רשתות חסימות מכיוון שהן מספקות דרך אמינה ליזום חוזים חכמים כאשר מתקיימים פרמטרים חיצוניים. עם זאת, אורקלים מרוכזים. ריכוזיות זו הופכת אותם לנקודה החלשה ביותר בבלוקצ’יין. אם אורקל נהיה פגום או נפגע, זה מסכן את כל הרשת.

השפעות מתמשכות

הזנת נתונים היא אחד הצעדים החשובים ביצירת בלוקצ’יין. זכרו, רשתות חסימות הן בלתי ניתנות לשינוי ועמידות לצנזורה. אם המידע שהם מקבלים שגוי, קשה מאוד למחוק ולתקן את הנתונים האלה. בכמה חסימות, זה בלתי אפשרי. נושא זה מכונה בקהילת הפיתוח בשם “בעיית אורקל.“Chainlink מנסה להתמודד עם סוגיות אלה באמצעות שילוב פרוטוקולים שונים מהדור הבא.

כיצד פועלת Chainlink (LINK)?

Chainlink מבקש ליצור את רשת האורקלים של בלוקצ’יין הראשונה בעולם. רשת בלוקצ’יין של אורקל תוכל למנף את אותן הטכנולוגיות שנמצאות בבלוק-שיין מסורתי בכדי להבטיח שהצמתים בפעילות פועלים כראוי והנתונים שלהם מדויקים..

במערכת האקולוגית של Chainlink, תהליך זה מתחיל כאשר משתמש מגיש בקשה לבקשה לקבלת מידע. הודעה זו תופיע כאירוע בלוקצ’יין ברשת. רישום זה ייצור חוזה הסכם רמת השירות של Chainlink (SLA). חוזה זה משיק גם שלושה חוזים נוספים במערכת.

חוזה מוניטין של Chainlink

החוזה הראשון מאמת את האותנטיות של אורקל. קידוד זה יסקור את ההיסטוריה של כל אורקל. המערכת בוחנת את תרומות העבר של אורקל זה וכמה מדויקות. בסוף ההערכה האורקל מקבל דרגה. דרגה זו מסייעת למערכת להשתמש בקלות באורקלים הטובים ביותר.

חוזה התאמת הזמנות של Chainlink

השני חוֹזֶה מספק את החוזה המבקש לצמתים של Chainlink. כאשר הצמתים יקבלו את הבקשה הזו, הם יתחילו להציע עליה הצעה. המערכת מגדירה אוטומטית את מספר הצמתים ואת סוג הצומת הדרוש להשלמת הבקשה באמצעות תנאים מוקדמים שתוכננו מראש..

חוזה צבירה של Chainlink

החוזה האחרון מיישב נתונים שגויים. המערכת תבדוק את כל הנתונים שהשלימו את הבדיקות והיתרות הקודמות. לא מתעלמים מכל נתונים שאינם תואמים את תשומות הרשת האחרות. לאחר השלמת שלב זה, הנתונים מאומתים וזמינים לבלוקצ’יין.

היתרונות של Chainlink (LINK)

Chainlink מביא כמה יתרונות גדולים לרשת. אורקל חשובים להרחבת הרשת. הם נמצאים בבסיסם של כמה מההתפתחויות המרתקות ביותר בתחום. לדוגמה, DEX (חילופי מבוזרים) משתמשים באורקלים לקביעת מחיר מטבעות קריפטוגרפיים מבלי להציע פנקס הזמנות..

Chainlink מאפשר לחברות להמשיך למנף את הטכנולוגיה החזקה הזו בצורה חסרת אמון. משתמשים יכולים להיות סמוכים ובטוחים שהנתונים שהם מקבלים אינם פגומים, שגויים ומתוזמנים. במקרה של כשל בצומת יחיד, המערכת מחליפה אותו באופן אוטומטי בחלופה גבוהה יותר.

היסטוריה של Chainlink (LINK)

Chainlink היה פרויקט לצפייה במשך שנים. התוכנית נכנסה לראשונה לשוק בשנת 2014 תחת השם SmartContract.com. זמן קצר לאחר השקתו, שונה השם ל- Chainlink כדי לייצג טוב יותר את שוק הליבה של הפלטפורמה. כיום, Chainlink עוזר לגשר על הפער ההולך וגדל בין מקורות נתונים חיצוניים לבין חסימות ציבוריות בדרכים חדשות ומרתקות.

בשנת 2017 אירחה Chainlink ICO שהיה, בזמנו, אחד האירועים הגדולים ביותר שהתקיימו. הרשת נמצאת באור הזרקורים מאז. בסך הכל, אירוע מימון ההמונים מקנה לפלטפורמה סכום מכובד של 32 מיליון דולר. מימון זה עזר ל- Chainlink לדחוף את גבולות האמינות והאבטחה של אורקל לגבהים חדשים.

קישור ב- CoinMarketCap

קישור ב- CoinMarketCap

בשנת 2019 חברת Chainlink יצרה את אחת השותפויות המשמעותיות ביותר שלה עד כה. המשרד הקים בהצלחה שותפות אסטרטגית עם גוגל. ההסכם אבטח את הפרוטוקול של Chainlink במסגרת אסטרטגיית החוזים החכמים של גוגל. מהלך זה נתפס כניצחון משמעותי מצד המשקיעים מכיוון שהוא מאפשר למשתמשים להתחבר לשני שירותי הענן הפופולריים ביותר של גוגל – BigQuery באמצעות API.

כיצד לקנות קישור שרשרת (LINK)

Chainlink זמין ברוב הבורסות הגדולות. אחת הדרכים הטובות ביותר להשיג קישור היא להשתמש בינאנס. Binance היא הבורסה הגדולה בעולם מבחינת שווי שוק. ניתן למצוא מגוון עצום של מטבעות בבורסה והעמלות תחרותיות מאוד.

יהיה עליך להירשם לחשבון Binance. תהליך זה מחייב אותך להוכיח את זהותנו. יהיה עליך גם לקשר חשבון חיוב או בנק כדי שתוכל לטעון את ארנקי ההחלפה שלך. לאחר הגדרת התהליך, השגת LINK אורכת מספר דקות בלבד.

הצעד הראשון הוא לממן את חשבונך. לאחר מכן, עליך לסחור במטבע הפיאט שלך ל- ETH או BTC. לאחר שסיימתם שלב זה, השאר פשוט מאוד. בחר כעת את צמד המסחר LINK התואם את הקריפטו שלך ואת הסכום שאתה מעוניין לסחור בו. ה- LINK שלך יופיע בארנק החליפין שלך תוך מספר דקות.

השקעה ב Chainlink (LINK) - כל מה שאתה צריך לדעת השקעה ב Chainlink (LINK) - כל מה שאתה צריך לדעת השקעה ב Chainlink (LINK) - כל מה שאתה צריך לדעת
★★★★★ ★★★★★ סקירת בינאנס

דירוג Securities.io נקבע על ידי צוות המערכת שלנו. נוסחת הניקוד למתווכים של נכסים דיגיטליים (קריפטוגרפיים) לוקחת בחשבון מעל עשרות גורמים, כולל עמלות ומינימום חשבונות, פלטפורמות מסחר, תמיכה בלקוחות, גופי רגולציה ואפשרויות השקעה..

★★★★★ ★★★★★ סקירת Kraken

דירוג Securities.io נקבע על ידי צוות המערכת שלנו. נוסחת הניקוד למתווכים של נכסים דיגיטליים (קריפטוגרפיים) לוקחת בחשבון מעל עשרות גורמים, כולל עמלות ומינימום חשבונות, פלטפורמות מסחר, תמיכה בלקוחות, גופי רגולציה ואפשרויות השקעה..

★★★★★ ★★★★★ סקירת פולוניקס

דירוג Securities.io נקבע על ידי צוות המערכת שלנו. נוסחת הניקוד למתווכים של נכסים דיגיטליים (קריפטוגרפיים) לוקחת בחשבון מעל עשרות גורמים, כולל עמלות ומינימום חשבונות, פלטפורמות מסחר, תמיכה בלקוחות, גופי רגולציה ואפשרויות השקעה..

הכי טוב בשביל

סוחרים מתקדמים

הכי טוב בשביל

סוחרי ארה”ב

הכי טוב בשביל

קלות שימוש

עמלות מסחר

0.10%

עמלות מסחר

0.16%

עמלות מסחר

0.125%

מבצעים

10% קאשבק

קוד הנחה: EE59L0QP

מבצעים

אף אחד

מבצעים

אף אחד

כיצד לאחסן Chainlink (LINK)

אם אתה מתכנן להחליף את ה- LINK שלך לעתים קרובות או אם אתה מתכנן להחזיק רק כמות קטנה של LINK, אתה יכול להשאיר אותו בארנק החליפין. עם זאת, יש להזכיר שזו הדרך הכי פחות מאובטחת לאחסן את ה- LINK שלך. אתה יכול גם להשתמש ב- Dapp נייד אמין כמו JAXX כדי להגן על ה- LINK שלך ולהתרחק מעיניהם הרעבות של האקרים להחלפה..

אם אתם מבקשים לבצע השקעה גדולה ב- LINK או אם אתם מתכננים לבצע HODLing בקריפטו זה לפרקי זמן ארוכים, ארנק חומרה הוא האפשרות הטובה ביותר. ארנקי חומרה שומרים על הקריפטו שלך במצב לא מקוון ב”אחסון קר “. אסטרטגיה זו לא מאפשרת לאיומים מקוונים לגשת לאחזקותיך. ה ספר חשבונות ננו ס או המתקדמים יותר ספר חשבונות ננו X שניהם תומכים ב- Chainlink (LINK).

Chainlink – פרויקט ראוי להייפ

אף אחד לא יכול להתווכח שבחלל הקריפטו יש הרבה פרויקטים שכולם הייפ וללא חומר. Chainlink אינו אחד מהם. פלטפורמה זו מספקת משאב הכרחי לשוק. Chainlink מרחיבה את הפונקציונליות של רשתות החסימה בעולם ומספקת למפתחים רמה חדשה של גמישות. מסיבות אלו ועוד, Chainlink ממשיך להיות אחד המטבעות החמים ביותר בשוק.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner