השקעה ב- Crypto.com (CRO) – מדריך מקיף

מה זה Crypto.com (CRO)?

Crypto.com הוא בנק קריפטו והם בונים מערכת אקולוגית מקיפה של בלוקצ’יין המקיף מגוון מוצרים בעלי ערך ייחודי. מאפיינים אלה כוללים כרטיס ויזה מתכתתי, פלטפורמת אפליקציות משולבת, חילופי הצפנה, ארנק שאינו משמורן עם מאפייני DeFi, שירותי הלוואות והשתכרות פיקדון בקריפטו. בדרך זו, Crypto.com מספק למשתמשים את כל הדרוש להם בכדי להשתתף בהצלחה בכלכלה המבוזרת.

Crypto.com מבקשת להרחיב את אימוץ המטבעות החופשיים לגבהים חדשים. נכון לעכשיו, משקיעים חדשים יכולים לגלות שכניסה למרחב הקריפטו היא תהליך מבלבל המחייב אותם לתקשר עם מספר פלטפורמות וטכנולוגיות חדשות. כל הפעולות הללו יכולות לתסכל משתמשים חדשים שאינם מכירים את תחום הבלוקצ’יין.

בנוסף, ישנם מיליארדי אנשים ברחבי העולם ללא גישה לכלים פיננסיים בסיסיים כגון בדיקת חשבונות. Crypto.com מספק לאנשים אלה חלופה יעילה ונגישה יותר לסטטוס קוו. דנים היעדים הכוללים של הפלטפורמות, קריס מרזלק, המייסד המשותף ומנכ”ל Crypto.com הצהיר:

“אנו מאמינים שזכותך הבסיסית של האדם לשלוט בכספיך, בנתוניך ובזהותך”, אמר קריס מרשק,

השקעה ב- Crypto.com (CRO) - מדריך מקיף

מנכ”ל קריס מרזלק של Crypto.com

היסטוריה של Crypto.com (CRO)

נוסד בשנת 2016, Crypto.com היא אחת הפלטפורמות החלוציות ופלטפורמות המטבעות המטבעות במטרה להאיץ את מעבר העולם לקריפטוגרפי. בעבר נקראה מונקו, זו הייתה אחת הפלטפורמות הראשונות שניסו לבנות מוסד פיננסי בלוקצ’יין עולמי. הפלטפורמה זכתה להצלחה מיידית.

יש לציין כי החברה הוציאה סכום שלא פורסם על תחום פרימיום זה. עם המערכת האקולוגית המפותחת שלה, ישנם כעת 3 מיליון משתמשים המשתמשים בפלטפורמה זו ברחבי העולם.

כרטיס ויזת מתכת Crypto.com

כרטיס ויזת מתכת Crypto.com

חילופי Crypto.com

בשנת 2019, Crypto.com השיקה את הבורסה שלה והוסיפה פונקציונליות חדשה למערכת האקולוגית שלה. זוהי כיום פלטפורמת ההצפנה הראשונה בעלת מספר הסטנדרטים הגבוהים ביותר בתחום האבטחה, כולל ISO / IEC 27001: 2013, ISO / IEC 27701: 2019, PCI: DSS 3.2.1, תאימות ברמה 1 ו- CCSS. פלטפורמה מהדור הבא מספקת למשקיעים גישה יעילה לשוק. המשתמשים נהנים מנזילות מוגברת, מעמלות נמוכות יותר ומגישה למערכת מסחר קוונטית דמוקרטית.

היתרונות של אסימוני CRO

אסימונים של CRO הם אסימון השירות של המערכת האקולוגית Crypto.com. רשת Crypto.com נוצרה כדי לבנות רשת של פרויקטים של מטבעות קריפטוגרפיים ולפתח את יכולתם של הסוחרים לקבל קריפטו כצורת תשלום. שרשרת Crypto.com היא פתרון בלוקצ’יין מקורי בעל ביצועים גבוהים, שיגרום לזרמי העסקה בין משתמשי קריפטו לסוחרים המקבלים קריפטו חלק, חסכוני ובטוח.

זהו האסימון המשמש לגישה לשירותים בפלטפורמה, לקבל בונוסים, תשלום עמלות ועסקאות מכון. ממש, אסימונים תואמים מסוג ERC-20 מציעים יכולת פעולה הדדית ללא תחרות במגזר. לדוגמה, אתה יכול לאחסן את אסימוני CRO שלך בכל ארנק תואם ERC20. אפשרות זו היא בנוסף ליכולת להשתמש בארנק ייעודי רב מטבעות המוצע על ידי Crypto.com.

להרוויח 20% p.a. על ידי הימור CRO בתמורה

הטבות ההימור המאפשרות למשתמשים להרוויח 20% לשנה (בתשלום יומי) זמינות למשתמשים אשר מחזיקים לפחות 5,000 CRO למשך 6 חודשים לפחות. לדוגמא, אם היית מעריך 5,000 CRO למשך 180 יום, היית מקבל כ -2,7397 CRO מדי יום כריבית.

הקצאת CRO תביא לך יתרונות נוספים למעט 20% p.a. כלול:

  • הנחה בעמלות מסחר עד 100%
  • גישה לסינדיקט (הסבר בהמשך)
  • שלם תגמול משימוש ב- Crypto.com Pay באמצעות אפליקציה לנייד
  • בונוס הרשמה למשתמש חדש

הרווח על ידי סחר ב- CRO: Stake-To-Take

סוחרים קמעונאיים המשקיעים לפחות 5,000 CRO בבורסת crypto.com יכולים להרוויח עד 0.10% על דמי הלוקח כאשר הם נסחרים בבורסה. הנחות מסחר נוספות בצורת הנחות גדלות עם סכום ה- CRO בהימצאות, ויש לשלם עמלות ב- CRO כדי להיות זכאיות.

כיצד להשיג אסימונים של CRO

קל לקבל אסימונים של CRO. הצעד הראשון הוא להוריד Crypto.com אפליקציה ב- iOS או Android, אם אתה מוריד דרך לחיצה כאן תקבל 50 דולר ארה”ב כבונוס ההרשמה. תהליך ההרשמה נמשך רק 5 דקות. יהיה עליך לספק את זהותך וכתובתך אם בכוונתך להשתמש בתכונת כרטיס החיוב של פלטפורמה זו. כאשר ההרשמה שלך הושלמה, אתה יכול לקנות CRO, ביטקוין, Ethereum וכל מטבעות קריפטוגרפיים אחרים באמצעות כרטיס אשראי, כרטיס חיוב, העברה בנקאית בצורה שימושית, אתה יכול לסחור ב- BTC או ETH עבור CRO ישירות על הפלטפורמה.

יתרונות פלטפורמת Crypto.com

Crypto.com מציג מגוון יתרונות למגזר באמצעות הפרוטוקול הייחודי שלו. ראשית, הפלטפורמה מספקת למשתמשים מאגר נזילות עמוק. תמיד תוכלו למצוא פעולות מסחר בפלטפורמה זו. בנוסף, Crypto.com בעל מבנה עמלה נמוך מאוד ומחירי הביצוע התחרותיים ביותר בשוק כרגע. להלן מספר תכונות מכריעות אחרות:

אפליקציה צדדית

לאפליקציית Crypto.com יש אחד הממשקים המתקדמים והנוחים לשימוש בשוק. משתמשים יכולים לפקח, לעקוב ולרכוש מטבעות קריפטו ללא מאמץ ישירות מהמכשירים החכמים שלהם. החשוב מכל, יש מבחר עצום של מטבעות. נכון לעכשיו, אפליקציית Crypto.com מאפשרת למשתמשים לקנות ולמכור יותר מ- 55 מטבעות קריפטוגרפיים בכרטיס אשראי, כרטיס חיוב, פיאט או קריפטו במחיר אמיתי, משתמשים נכונים יכולים ליהנות מקריפטו הקנייה עם קידום בכרטיס אשראי של 0% עד סוף ספטמבר. 2020.

האפליקציה מספקת למשתמשים גישה לכל הפונקציות החשובות ביותר של המערכת האקולוגית. לדוגמה, באפשרותך למלא את כרטיס Crypto.com שלך באמצעות העברה בנקאית, כרטיס חיוב או אשראי, או קריפטו ישירות. מכשיר פיננסי רב עוצמה זה מספק לך משיכות כספומט בחינם וללא עמלות שנתיות ודרישות יתרה מינימליות לחשבונות.

להרוויח Crypto.com

Crypto.com הרווח עובד כמו הפקדת הזמן שאתה יכול למצוא בבנק, אך במקום זאת תוכל להרוויח עד 8% לד ‘. (משולם מדי שבוע) בקריפטוסים שלך. מטבעות הפקדה יכולים להרוויח ריבית גבוהה עוד יותר עם עד 12% עמ ‘ הריבית הגבוהה ביותר היא CRO האסימון המקורי שלהם, שתוכל להרוויח עד 18% לד ‘. ישנם 3 מונחים שתוכלו לבחור: גמיש, חודש ושלושה חודשים והוא תומך ב 31 אסימונים. לא כל תחומי השיפוט נתמכים, אנא בדוק את הפרטים בדף הרווח של Crypto.com.

אשראי Crypto.com

אשראי Crypto.com הוא שירות הלוואות האשראי הניתן על ידי Crypto.com והוא נותן למשתמשים הזדמנות לייצר רווחים מנכסי הצפנה שלהם מבלי למכור אותם. זה תומך ב- BTC, CRO, XRP, ETH, LTC, EOS, XLM כבטוחה ומספק עד 50% LTV ואילו הריבית השנתית (אפריל) להלוואות תהיה 8% אם ההימצאות של CRO.

שלם Crypto.com

משתמשים יכולים להרוויח תגמול של תשלום (CRO cashbacks) על ידי רכישת כרטיסי מתנה (עד 20%) או זמן שידור נייד (עד 5%) באמצעות אפליקציית Crypto.com באמצעות CRO כאמצעי התשלום. הם גם ירוויחו את תגמול ה- Pay על ידי שליחת CRO לחברים באמצעות אפליקציית Crypto.com עם עלייה של 10% (מקסימום 5 דולר חודשי למשתמש). ניתן להרוויח תגמולי שכר כאשר משתמשים מבצעים עסקה מקוונת דרך חנויות מקוונות התומכות בתשלום תשלום כאחת משיטות התשלום שלהם. פשוט פשוט סרוק את קוד ה- QR שלם עם האפליקציה והקאשבק יעבור לארנק באופן מיידי.

כרטיסי אשרת MCO

מאפיין פופולרי נוסף של Crypto.com הוא כרטיס החיוב המתכתי שלו. כרטיס ויזת מתכת זה מאפשר למשתמשים להוציא את הקריפטו שלהם בזמן אמת בכל מקום שמקבל ויזה. באופן שבו המערכת עובדת, המטבע הקריפטוגרפי שלך ממיר ישירות למטבע פיאט בכל פעם שאתה מחליק את כרטיס החיוב שלך. כספים אלה מהקריפטו הנמכר שלך נטענים מיידית על הכרטיס. בדרך זו, אתה יכול למשוך או להוציא את הקריפטו שלך קל מתמיד.

הטבות כרטיס & הנחות

באופן DeFi אמיתי, ה- Crypto.com כרטיס חיוב מציג כמה מאפייני בקרת לקוחות חדשים שבוודאי יהיו להיט. למשתמשים יש את היכולת לבצע משיכות, להקפיא ולהקפיא את הכרטיס שלהם ולהמיר מטבעות קריפטוגרפיים במקביל הפיאט שלהם בתוך שניות. אין עוד המתנה לפינוי ההפקדה שלך לאחר שמכרת חלק מאחזקותינו. כעת תוכל לגשת לכספים אלה באופן מיידי.

כרטיס ה- MCO Visa מציע הטבות שונות כגון הנחה של 100% בספוטיפיי, נטפליקס ואמזון פריים, גישה לטרקלין שדה התעופה לכרטיסים נבחרים, משיכות כספומט ללא תשלום, פונקציונליות הקש והמשלם ושיעורים בין בנקאיים תחרותיים. כרטיס הוויזה MCO הוא תחרותי על פני כל הלוח, לא רק בתחום הקריפטו. משתמשים לא נהנים מעמלות שנתיות ומעמלות בין בנקאיות נוחים. באופן ספציפי, משתמשי כרטיסים בינלאומיים חוסכים כ 5-8% בממוצע ברכישות בינלאומיות. הזמנות.

המפתחות שלך

כדי להבטיח שאתה היחיד שיש לך אי פעם גישה לאחזקות שלך, הארנק של Crypto.com שומר על המפתחות הפרטיים שלך בבטחה במכשיר שלך. בתחום הבלוקצ’יין אמירה נפוצה היא “אם אינך הבעלים של המפתחות שלך, אינך הבעלים של הצפנה שלך.” עם Crypto.com משתמשים הבעלים של הקריפטו שלהם.

כיצד להשתמש ב- Crypto.com (CRO)

באמצעות Crypto.com קל ולא לוקח שום ידע טכני איך בכלל. הצעד הראשון הוא לעבור לדף ההרשמה של הפלטפורמה. לאחר שתשלים את כל הדרישות, תקבל אישור בדוא”ל. אם בכוונתך להשתמש בכרטיס חיוב ממתכת, יהיה עליך לספק כתובת משלוח חוקית.

ברגע שהכרטיס שלך מגיע בדואר, אתה מוכן להפעיל אותו ולהעמיס אותו. תהליך זה לוקח חמש דקות בלבד והוא מתבצע בתוך ממשק הפלטפורמה. ברגע שהכרטיס שלך מראה יתרה, אתה יכול להוציא את הקריפטו שלך בכל מקום בו ויזה תתקבל.

Crypto.com (CRO) – DeFi החלוצי

Crypto.com כבר בדרך להגשים את חזונו של כל ארנק מטבעות מטבעות יום אחד. לעת עתה, פלטפורמת הכל כלול הזו היא בדיוק מה שהשוק צריך כדי למשוך משתמשים חדשים במספרים שיאים. כתוצאה מכך, Crypto.com היא אחת מפלטפורמות הבלוקצ’יין בעלות הספקטרום המלא בעל הצמיחה המהירה ביותר בעולם.

לחץ כאן לביקור ב- Crypto.com – מזהה הפניה: SECURITIESIO לתבוע בונוס CRO בסך 50 דולר.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner