השקעה ב- Dash Crypto – כל מה שצריך לדעת

דאש הקריפטוגרפי הפופולרי נכנס לשוק במטרה לספק לקהילת הקריפטו תכונות ומדרגיות רבים יותר מקודמיו. מאז הצגתו, דאש הגדילה את הקהילה והפלטפורמה שלה באופן משמעותי. כיום, דאש הוא אחד המטבעות הקריפטוגרפיים המוכרים ביותר בעולם. כך זה הגיע לשם:

מה זה דאש?

Dash הוא פרוטוקול קוד פתוח שמקורו כמזלג קשיח מבלוקצ’יין הביטקוין. המטבע זכה לשמצה בזכות גישתו הייחודית לשוק. Dash מתמקד בעיקר בפרטיות ובמהירויות עסקאות. כתוצאה מכך, עסקאות Dash הן כמעט מיידיות וקרוב לבלתי אפשרי להתחקות.

Dash הפך פופולרי בגלל מגוון התכונות המדהים שלו. מרבית התכונות הללו היו חדשות בשוק כאשר דאש הציגה אותן. באופן זה, דש ממשיך להיות כוח חלוצי בתחום מטבעות הפרטיות. להלן תכונות שהופכות את דאש למטבע לפקוח עין.

InstaSend

Dash מסוגל לבצע עסקאות כמעט מיידיות באמצעות פרוטוקול InstaSend. InstaSend עוקף כורים ומשתמש בקונצנזוס של מאסטרנודים לאימות עסקה. תהליך זה מבטל את זמן ההמתנה המשויך לאישורי רשת blockchain. כדי לבצע משימה זו, מסטרנודס יוצרים מנייני הצבעה.

כאשר משתמשים מבקשים InstaSend Masternode מיוחד מקבל את הבקשה ונועל את תשומות העסקה. נתוני העסקה משודרים אז ברחבי הרשת למסטרונודים אחרים. אסטרטגיה זו מבטיחה שהעסקה נמצאת בגוש העסקאות הבא.

PrivateSend

אחת התכונות המתקדמות ביותר ש- Dash משתמש בהן היא פרוטוקול ה- Private Send שלה. פרוטוקול זה מאפשר למשתמשי Dash לבצע ולקבל תשלומים שאינם ניתנים למעקב בבלוקצ’יין. אופן הפעולה של התהליך הוא פשוט.

ראשית, משתמש מבקש עסקה של PrivateSend. לאחר מכן הפלטפורמה לוקחת את העסקה שלהם ומערבבת את הדש שלא הוצא על ידי המשתמשים לפני ביצוע העסקה. לאחר מכן, הפרוטוקול מפרק את תשומות העסקה שלך עד שהן ערכים סטנדרטיים. משם, ארנק המשתמש ואז שולח בקשה למסטרנודס. בקשה זו מתמלאת כאשר שני אנשים אחרים שולחים בקשות דומות.

לאחר מכן, masternode מערבב את כל הקלטים ומורה לכל ארנקי המשתמשים להחזיר את הקלט שהוסב כעת. הארנק שלך מחזיר לעצמו את העדה הזו. מעניין שהארנק משתמש במה שמכונה כתובת שינוי. באופן מכריע, הארנק חוזר על התהליך הזה מספר פעמים. החשוב מכל, זה קורה תוך שניות ומבלי לדרוש מהמשתמשים לבצע שלבים נוספים.

מנעול שרשרת

תכונה חזקה נוספת שמשלבת Dash היא Chainlock. פרוטוקול זה מגן מפני התקפות של 51% בשימוש במקביל ל- InstaSend. מתקפה של 51% מתרחשת כאשר יותר ממחצית הצומת של Blockchain מציג נתונים כוזבים.

ספקסס


לאחר שחוותה כמה בעיות עם עדכון 2014 שכותרתו RC3, קהילת Dash החליטה שעדיף למצוא אסטרטגיית שדרוג חלקה יותר. רצון זה הביא ליצירת ספקס. Sporks מאפשרים שדרוגים גדולים כמו מזלגות רכים או קשים אך ללא צורך בשינוי מיידי.

עדכוני Spork נכנסים לבלוקצ’יין בגישה מרובת-שלבים. אסטרטגיה זו מאפשרת למפתחים לעקוב אחר נתונים בזמן אמת סביב השדרוג. בנוסף, היא מאפשרת לרשת לבצע את השדרוג בהדרגה ללא שלמותו בבת אחת.

איך דאש עובד

בצורה קריפטוגרפית אמיתית, קהילת דאש מנוהלת על ידי ארגון אוטונומי מבוזר (DAO). DAOs הם פשוט פלטפורמות התלויים בחוזים חכמים שהצביעו על ידי הקהילה כדי לקבוע את דרך הפעולה שלהם. DAOs הם קריטיים במגזר הקריפטו מכיוון שהם פותרים שני דאגות עיקריות העומדות בפני כל הפרויקטים – ממשל ומימון.

קהילת דאש

קהילת Dash מורכבת מחברים שונים שונים שכולם ממלאים את תפקידם בכדי לאבטח את הרשת ולעדכן את הפרויקט. ישנם צמתים סטנדרטיים שאחראים על פעולות שונות כגון העברת הודעות ואימות עסקאות ברשת. המרכיב הבא ברשת הוא כורים. אלה צמתים ברשת המאמתים בלוקים של עסקאות ומוסיפים אותם לבלוקצ’יין.

Dash.org

Dash.org

יש לציין כי 10% מכלל המימון המתקבל ממאמצי הכרייה מושקע מחדש במערכת האקולוגית של Dash. באופן ספציפי, קרנות אלה נועדו לפיתוח פרויקטים קהילתיים חדשים. כתוצאה מכך, לדאש יש אחת הקהילות התוססות ביותר במגזר. עד כה, ה- DAO יצר קבוצות תמיכה מרובות כולל Dash Core Group, Inc. (DCG). מפתחים אלה מניעים פיתוח מתמשך, שילובים ושיפורים אחרים במערכת האקולוגית.

Masternodes

הרשת של דאש גם מנצלת Masternodes. Masternodes מסוגלים לבצע שירותי צומת רגילים, אולם יש להם גם כמה יכולות ייחודיות. ראשית, הם פועלים כבעלי מניות. Masternodes מסוגלים להצביע ישירות על הצעות לשיפור המערכת האקולוגית של Dash. יש לציין שלכל מסטרנודה יש ​​קול אחד.

איך אני הופך למסטרונודה?

כדי להפוך ל- Dash Masternode תצטרך לעמוד בכמה דרישות. בעיקר, עליך להחזיק לפחות 1000 דאש בארנק רשת. אתה זקוק גם לכתובת IP סטטית. הדרישות הסופיות הן טכניות, כולל סוג המעבד, זיכרון RAM, שטח דיסק ורוחב הפס של הרשת הזמינים במיקום שלך.

מקף כרייה

מי שרוצה לכרות את דאש ישמח לשמוע שזה עדיין אפשרי באמצעות כורי מחשב ו- GPU מסורתיים. עם זאת, במהלך השנים האחרונות, אסדות הכרייה של ASIC החלו לצאת לשוק. חשוב לציין שהרשת משתמשת באלגוריתם ה- X11 של hashing. פרוטוקול ייחודי זה יוצר במיוחד עבור הפלטפורמה על ידי מפתח הליבה של Dash אוון דאפילד.

בראיונות הצהיר דאפילד כי X11 קיבלה השראה חלקית מהגישה המשורשרת של קווארק. אלגוריתם X11 משתמש באלגוריתם hashing משורשר. למען האמת, X11 נושא את תוארו בגלל אחד עשר אלגוריתמי הגיבוב המדעיים שהוא תלוי בהם כדי להשלים את הוכחת העבודה.

לשם השוואה, ביטקוין משתמש בפונקציית hashing אחת הנקראת SHA-256. המורכבות והתחכום המוגברים שמביא דאש לשוק מספק למשתמשים ביטחון זהה לביטקוין אך מבלוקצ’יין קטן יותר. יכולת זו לספק אבטחה מרבית מפחות צמתים היא אחת הסיבות לכך ש- Dash נותר מתמודד מוביל בשוק.

באלגוריתם ה- hash של X11, בלוק חדש מתמקד כל 2.6 דקות. חסימות אלה מכילות 2 מגה בייט של נתונים. זה משווה לכ -56 עסקאות לשנייה. כמו כן, בדומה לביטקוין, תגמולי החסימה יורדים מדי שנה. במערכת האקולוגית של Dash, ירידה זו נעשית בשיעור של 7.14% בשנה.

גל הכבידה האפל

פרוטוקול Wave Gravity Wave מנהל את קושי הרשת. פרוטוקול זה בלעדי לפלטפורמה אך חולק מאפיינים עם קימוטו כוח המשיכה ובכן. המאפיין העיקרי של פרוטוקול זה הוא שהוא מתאים את רמת הקושי באופן פעיל בכל בלוק. לשם השוואה, ביטקוין מבצע את ההתאמות הללו בכל חסימות של 2016.

היסטוריה של דאש

ההיסטוריה של דאש מתחילה בשנת 2014 בשם Xcoin. Xcoin היה להיט מיידי מכיוון שהוא נתן למשתמשים כלי פרטיות אמיתיים שלא היו זמינים באותה עת. זמן קצר לאחר ההשקה החליט היוצר של דאש, אוון דאפילד, שיהיה חכם שהפרויקט יקדם את יכולות הפרטיות שלו עוד יותר. רצון זה הוביל למטבע לעבור מיתוג מחדש לדארקקוין.

עם זאת, המיתוג מחדש הביא לכך שדאש הפך למרכיב עיקרי בשווקי הרשת. בראותו את המגבלות בגישה זו, דופילד מיתג מחדש את המטבע. הפעם זה הותאם מחדש כ- Dash. המילה דאש באה משילוב המלים “דיגיטלי” ו”מזומן “. יש לציין שעד שנת 2016, Dash כבר לא היה בשימוש נרחב ברשת האפלה.

איך לקנות

קניית מקף קלה. המוניטין ואריכות הימים של אסימון זה הופכים אותו לזמין ברוב הבורסות הגדולות. בינאנס מספק מגוון זוגות מסחר של Dash. כדי להתחיל, עליך להירשם לחשבון. ההרשמה מהירה וישרה קדימה. עם זאת, יהיה עליך לאמת את זהותך לפני שתוכל להשתתף בעסקאות.

לאחר ההרשמה, עליך לממן את חשבון הפיאט שלך. זה נעשה באמצעות העברה בנקאית או באמצעות כרטיס חיוב. כעת, כאשר חשבונך פעיל ויש לך כספים זמינים, אתה מוכן להמיר את ה- fiat שלך לקריפטו. מומלץ להמיר ל- BTC. עכשיו שיש לך BTC, אתה יכול לסחור ב- BTC עבור Dash ישירות. התהליך כולו אורך כ -20 דקות בפעם הראשונה.

השקעה ב- Dash Crypto - כל מה שאתה צריך לדעת השקעה ב- Dash Crypto - כל מה שצריך לדעת השקעה ב- Dash Crypto - כל מה שצריך לדעת
★★★★★ ★★★★★ סקירת בינאנס

דירוג Securities.io נקבע על ידי צוות המערכת שלנו. נוסחת הניקוד של מתווכי נכסים דיגיטליים (מטבעות קריפטוגרפיים) לוקחת בחשבון מעל עשרות גורמים, כולל עמלות ומינימום חשבונות, פלטפורמות מסחר, תמיכת לקוחות, גופי רגולציה ואפשרויות השקעה..

★★★★★ ★★★★★ סקירת Kraken

דירוג Securities.io נקבע על ידי צוות המערכת שלנו. נוסחת הניקוד של מתווכי נכסים דיגיטליים (מטבעות קריפטוגרפיים) לוקחת בחשבון מעל עשרות גורמים, כולל עמלות ומינימום חשבונות, פלטפורמות מסחר, תמיכת לקוחות, גופי רגולציה ואפשרויות השקעה..

★★★★★ ★★★★★ סקירת פולוניקס

דירוג Securities.io נקבע על ידי צוות המערכת שלנו. נוסחת הניקוד של מתווכי נכסים דיגיטליים (מטבעות קריפטוגרפיים) לוקחת בחשבון מעל עשרות גורמים, כולל עמלות ומינימום חשבונות, פלטפורמות מסחר, תמיכת לקוחות, גופי רגולציה ואפשרויות השקעה..

הכי טוב בשביל

סוחרים מתקדמים

הכי טוב בשביל

סוחרי ארה”ב

הכי טוב בשביל

קלות שימוש

עמלות מסחר

0.10%

עמלות מסחר

0.16%

עמלות מסחר

0.125%

מבצעים

10% קאשבק

קוד הנחה: EE59L0QP

מבצעים

אף אחד

מבצעים

אף אחד

כיצד לאחסן דאש

ישנן שלוש דרכים לאחסן את ה- Dash שלך. כדי להבין איזו שיטת אחסון מתאימה ביותר לאסטרטגיית ההשקעה שלך, עליך לשקול את כמות ה- Dash שאתה מתכוון להחזיק, ובאיזו תדירות תוכל לסחור בה. אם אתם מתכננים להחזיק כמות מינימלית של Dash למסחר יומי, תוכלו להישאר עם ארנק רשת המחשבים האישיים.

יש בשוק גם המון ארנקים ניידים אמינים. ארנקים ניידים קלים מאוד לשימוש וניתן להגדיר אותם תוך שניות. החשוב מכל, הם בחינם ובטוחים למדי.

אם אתם מבקשים לבצע השקעה גדולה ב- DASH או אם אתם מתכננים לבצע HODLing בקריפטו זה לפרקי זמן ארוכים, ארנק חומרה הוא האפשרות הטובה ביותר. ארנקי חומרה שומרים על הקריפטו שלך במצב לא מקוון ב”אחסון קר “. אסטרטגיה זו לא מאפשרת לאיומים מקוונים לגשת לאחזקותיך. ה ספר חשבונות ננו ס או המתקדמים יותר ספר חשבונות ננו X שניהם תומכים ב- DASH (DASH).

דאש נשאר מתמודד עליון

Dash ממשיך להישאר אחד המטבעות הקריפטוגרפיים הפופולריים ביותר בשימוש כיום. פרויקט ייחודי זה הוא דוגמה מושלמת לאופן שבו טכנולוגיית הבלוקצ’יין מספקת למשתמשים יותר חירות וחופש. כתוצאה מכך, עליך לצפות בדש ממשיך למלא תפקיד בולט בשוק הצפנה לשנים הבאות.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map